• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
پس چی حساب میشه ؟؟
ایا به نظرتون مونتاژ کردن فناوری موبایل خیلی راحته ؟
از این ها بگذریم واقعا اگر دولت و ملت حمایت کنن، همین جی ال ایکس نمیتونه خودش گوشی تولید کنه ؟ یعنی توانایی تولید قطعات رو نمیتونن جون هامون داشته باشن ؟ البته اگر بها داده بشه به جون ها کارهای میشه کرد که حتی فکرشم نمیتونم بکنیم.
نمونه توجه به جون ها تو حوزه نظامی هست که هم **** هم ارتش وقتی به جون ها اعتماد کردن و بها دادن. تونستیم خیلی از ابزار های پیشرفته نظامی رو تولید کنیم. نمونه دیگه فناوری هسته ای که البته نابود کردن. نمونه دیگه فناوری هوافضا که اونم معلق کردن. ولی قبلا عالی بود.
رشد علی کشور رو از سه سال قبل به قبلتر نیگاه کنید بالای 30% بوذه. اونم تو شرایط تحریم.
دیگه نیاز نیست من توضیح بدم همه میدونن که تا وقتی حمایت نکنیم پیشرفتی حاصل نمیشه. تو هر زمینه ای مثلا همین وبمستری. اگر چهار تا وبمستر رو جمع کنن و با همفکری این جون ها یه فکری به حال فیلترنگ بکنن و مشکلاتی که وجود داره رو رفع بکنن چقدر میتونه به اقتصاد کشور کمک کنه ؟ تو همین اینترنت ایران روزانه میلیادر ها تومن جا جا میشه بین وب مستر ها خیلی میشه روش مانور داد و براش فکر کرد. ولی کو گوش شنوا ...
همین جی ال ایکس به گفته خودشون 2 هزار تا کارمند دارن خوبه همین ها بیکار بشن ؟ خودرو داخلی هم نخریم اون تعداد افراد هم بی کار بشن ؟ لوازم خانگی داخلی نخریم همون تعداد هم بیکار بشن ؟ همه رو باید وارد کنیم مثل عربستان ؟

=-=-=
دیگه من صحبتی ندارم حرف هام رو کامل زدم این ها هم حای ان بحث ها نیست.
به مبحث وبمستری برسید.
موفق و موید باشید.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
پس چی حساب میشه ؟؟
ایا به نظرتون مونتاژ کردن فناوری موبایل خیلی راحته ؟
از این ها بگذریم واقعا اگر دولت و ملت حمایت کنن، همین جی ال ایکس نمیتونه خودش گوشی تولید کنه ؟ یعنی توانایی تولید قطعات رو نمیتونن جون هامون داشته باشن ؟ البته اگر بها داده بشه به جون ها کارهای میشه کرد که حتی فکرشم نمیتونم بکنیم.
نمونه توجه به جون ها تو حوزه نظامی هست که هم **** هم ارتش وقتی به جون ها اعتماد کردن و بها دادن. تونستیم خیلی از ابزار های پیشرفته نظامی رو تولید کنیم. نمونه دیگه فناوری هسته ای که البته نابود کردن. نمونه دیگه فناوری هوافضا که اونم معلق کردن. ولی قبلا عالی بود.
رشد علی کشور رو از سه سال قبل به قبلتر نیگاه کنید بالای 30% بوذه. اونم تو شرایط تحریم.
دیگه نیاز نیست من توضیح بدم همه میدونن که تا وقتی حمایت نکنیم پیشرفتی حاصل نمیشه. تو هر زمینه ای مثلا همین وبمستری. اگر چهار تا وبمستر رو جمع کنن و با همفکری این جون ها یه فکری به حال فیلترنگ بکنن و مشکلاتی که وجود داره رو رفع بکنن چقدر میتونه به اقتصاد کشور کمک کنه ؟ تو همین اینترنت ایران روزانه میلیادر ها تومن جا جا میشه بین وب مستر ها خیلی میشه روش مانور داد و براش فکر کرد. ولی کو گوش شنوا ...
متاسقانه ما اکثر چیزهایی که اسم تولید ملی میزاریم روش در اصل مونتاژه!

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
متاسقانه ما اکثر چیزهایی که اسم تولید ملی میزاریم روش در اصل مونتاژه!
بله درسته حرفی توش نیست. خیلی از تولیدات مونتاژه و همچنین تولیداتی هستن که مهندسی معکوس هستن. همین تولیدات چند میلیون خانواده دارن ازش نون میخورن. نباید نونشون رو اجر کرد. ولی من بحثم این نیست که هر چی دارن مونتاژ میکنن دیگه عالیه کیفیت داره بریم بخریم. دارم میگم باید حمایت بشه ازشون تا بتونن کیفیت رو ببرن بالا و در مواردی که توانایش هست مهندی معکوس کنن و خودشون تولید کنن و مونتاژ نشه. حمایت الکی و شعاری نه حمایت واقعی.

• Like
Reactions: ap3

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
وسیله‌ای که به کار نمیاد چرا باید ازش حمایت بشه؟
تولید کننده تو خیلی زمینه ها مثل لباس٬ کفش و... داریم. خود من اکثرا کفش ساخت تبریز میگیرم.
کارایی مثل گوشی ساختن با روحیات شرکتایی مثل glx سازگار نیست. فقط میخوان یه کار راحت انجام بدن (که اونم درست انجام نمیدن) و پول بزنن به جیب.
اگه گوشی تولید خودشون باشه خیلی بیشتر ازین حرفا باید هزینه کنن و واحد های تحقیقاتی راه بندازن.
بحث مونتاژ باشه چینی ارزون تر و با کیفیت تره.
درباره کار هم اگر قراره به چند ده هزارنفر ضرر بزنن تا 2000 تا کارگر بیکار نشن منطق میگه بیکار بشن بهتره.
بله درسته ولی من میگم حمایت باید بشن. اول حمایت از طرف دولت وقتی حمایت شدن و به کیفیت مناسبی رسیدن نیاز هست مردن حمایت کنن. کل حرفمم همینه. :general105:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اینطوری نیست دوست عزیز هنوز همون قطعات چینی رو مونتاژ میکنن
نمیدونم والا..به ما اینطوری گفتن...
تو ویکیپدیا هم اینو نوشته..صفحه پژو 206
----
مشکلالت یاد شده تا فرودین 1394 ادامه داشته و با اضافه شدن مجموعه P6L به خودروی های 206 تولیدی ایران بسیاری از ویژگی های اولیه خودروهای فرانسوی در این خودرو مجددا فعال شده است که از آن می توان به صفحه هوشمند بزرگ با امکان نمایش دما محیط داخل و بیرون خودرو، نمایش نام فایل موزیک در حال پخش،هشدار باز بودن درب ها، دزدگیر به صورت پیش فرض و نصب شده در کارخانه، سنسور دنده عقب پیش فرض و مجموعه بلوتوث و میکروفن با قابلیت نمایش نام تماس گیرنده روی صفحه چند منظوره و کامپیوتر سفری با اطلاعاتی نظیر میزان مصرف سوخت، مقدار برد باقی مانده خودرو با مقدار سوخت فعلی و مدت زمان رانندگی از شروع سفر کاملا مشابه نمونه Type B شرکت پژو اشاره نمود
---

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یعنی الان مثلا اپل یا سونی یا .... همه قطعاتش رو خودش تولید می کنه؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
:general609: چه خبر
سیاوش @siavashx اسپم سرا چی شد o_O

درود
یه مدت نبودی تو پی تی یا من ندیدیم ...
41.gif

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
همین جی ال ایکس به گفته خودشون 2 هزار تا کارمند دارن خوبه همین ها بیکار بشن ؟ خودرو داخلی هم نخریم اون تعداد افراد هم بی کار بشن ؟ لوازم خانگی داخلی نخریم همون تعداد هم بیکار بشن ؟ همه رو باید وارد کنیم مثل عربستان ؟

=-=-=
دیگه من صحبتی ندارم حرف هام رو کامل زدم این ها هم حای ان بحث ها نیست.
به مبحث وبمستری برسید.
موفق و موید باشید.
از صنعت خودرو کم حمایت شده ؟
کم با اون وام چند ده میلیونی از خودروسازان حمایت کردن ؟
پس چرا کیفیت نمیره بالا ؟
همه دنبال پر کردن جیب خودشونن

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
درود
یه مدت نبودی تو پی تی یا من ندیدیم ...
41.gif
سلام آقا فرجاد گل ، نه یه مدتی نمیومدم با احسان @ehsan قهر بودیم :general711:
چه خبر از شما چیکارا میکنید ، من نیستم اسپمرای دیگه خوشن :general406:

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
ی
چطور میشه فهمید که سرور زیر حمله DDos هست ؟
ویندوز سرور 2008
آپاچی رو ران میکنم تا چند ثانیه مشکلی نیست بعد چند ثانیه بالا نمیاد.
@MOHAMMAD026_1
@aalireza439
@mg6
و بقیه اساتید.
تسک منجر resource manager قسمت نتورک ببین تعداد کانکشن ها بالاس یا نه

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
ویندوز سرور 2008
@MOHAMMAD026_1
@aalireza439
@mg6
و بقیه اساتید.
در cmd کد زیرا بزنید
HTML:
 netstat -atun | awk '{print $5}' | cut -d: -f1 | sed -e '/^$/d' |sort | uniq -c | sort -n

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
ویندوز سرور 2008
@MOHAMMAD026_1
@aalireza439
@mg6
و بقیه اساتید.
یکی از روش های تشخیص ddos، بررسی تعداد کانکشن های فعال هست
با دستورات زیر در cmd ویندوز، میتونی کانکشن های فعال رو مشاهده کنی:
کد:
netstat -a
و
کد:
netstat -b
و
کد:
netstat -n
بعید بنظر میرسه مشکلت ddos باشه
وضعیت مصرف cpu چطوره؟
لاگ آپاچی رو بررسی کردی؟
در cmd کد زیرا بزنید
HTML:
 netstat -atun | awk '{print $5}' | cut -d: -f1 | sed -e '/^$/d' |sort | uniq -c | sort -n
این دستوری که شما نوشتید برای لینوکسه نه ویندوز!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان به سایت ایرانی رو داشتم بررسی میکردم دیدم dns هاش این هست؟ جریان چیه؟!
ns1.google.com
ns2.google.com

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
الان اخبار میگفت بعضی از کسایی که تو این سایت های تراکنش ها مالی بودند 209 هزارمیلیارد کلاهبرداری کردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی این یکی از دلایل شیلتر فله ای سایت های درگاهی بودش ؟؟؟؟؟؟

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
الان اخبار میگفت بعضی از کسایی که تو این سایت های تراکنش ها مالی بودند 209 هزارمیلیارد کلاهبرداری کردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی این یکی از دلایل شیلتر فله ای سایت های درگاهی بودش ؟؟؟؟؟؟
احتمالش وجود داره.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
209 هزار میلیارد تومن؟! ریالشم باشه خیلیه اصلا کل نت ایران از ظهور تا کنون اینقدر تراکنش به چشم دیده! که بگیم اینقدر کلاه برداری بوده عجب حکایتی داره این وبمستری

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
209 هزار میلیارد تومن؟! ریالشم باشه خیلیه اصلا کل نت ایران از ظهور تا کنون اینقدر تراکنش به چشم دیده! که بگیم اینقدر کلاه برداری بوده عجب حکایتی داره این وبمستری
نه 209 هزار میلیارد ریال.
پذیرفتن چنین رقمی برای کلاه برداری اونم از درگاه های واسط واقعا سخته. ولی این که واقعا چنین رقمی تو اینترنت جا به جا شده میتونم به جد بگم اره شده شما همین انجمن پرشین تولز رو بخش بازارچه رو برسی کنی کلی پول جا به جا میشه در روز چه برسه به این همه سایت و وبمستر و تبلیغ دهنده و گیرنده.

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
دوستان به سایت ایرانی رو داشتم بررسی میکردم دیدم dns هاش این هست؟ جریان چیه؟!
ns1.google.com
ns2.google.com
از هویز استفاده کردید؟ ممکن هست اطلاعات هویز قدیمی بوده باشه...

• Like
Reactions: ap3
بالا