• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
امروز توی ایمیلم بودم..
ایمیل همین رسید درجا دیدم...سریع حذف کردم و ریپلی کردم که مطلب مورد نظر رفع اثر شد!
اما بازم مطلبو فیلتر کردن
کل سایت در مورد این بود یا یک مطلب خاص؟ یعنی با یک اخطار فیلتر کردن؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
امروز توی ایمیلم بودم..
ایمیل همین رسید درجا دیدم...سریع حذف کردم و ریپلی کردم که مطلب مورد نظر رفع اثر شد!
اما بازم مطلبو فیلتر کردن
من الان چک کردم به جز سایت اندرویدیها سایتهای دیگه که با این کلمه صفحه اول گوگل بودن فیلتر نشده بودن.

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
وبمسترون عزیز ، الان همکاری در فروش فعال کدوما هستن

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خوب برای پیدا کردن پوکمون ها از ردیاب استفاده میکنه و برای دیدن و هدف گیریشون باید از دوربین گوشی استفاده کنی
اون پوکمون هارو بگیری آخرش چی میشه؟ و باید حتما به اینترنت وصل بود؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
حالا کدوم شما بودین؟ تو صفحه اول که هیچکدوم چرخ نخوردن؟ و با آی پی ج.ا.ا باز میشند؟
http://gadgetnews.ir/111670/آموزش-پوکمون-گو-؛-هر-چیزی-که-باید-به-عنو/
اونا سایت هاشون..روی سرور ایرانه
کل سایت در مورد این بود یا یک مطلب خاص؟ یعنی با یک اخطار فیلتر کردن؟
نه چند تا از مطالب پوکمون که حذفشون کردم به کل
من الان چک کردم به جز سایت اندرویدیها سایتهای دیگه که با این کلمه صفحه اول گوگل بودن فیلتر نشده بودن.
http://tarfandha.net/how-to-download-and-play-pokemon-go-right-now/

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
اونا سایت هاشون..روی سرور ایرانه

نه چند تا از مطالب پوکمون که حذفشون کردم به کل

http://tarfandha.net/how-to-download-and-play-pokemon-go-right-now/
یعنی رو سرور ایران باشی فیلتر نمیشی؟
مثلا طرف رو سرور ایران باشه و کلود فلر استفاده کنه از کجا میدونن ایرانه؟ شاید به اقرار شما فقط اکتفا میکنند؟

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان چه طوری ایمیل های که از طرف پرشین تولز میاد رو قطع کنم ؟

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
دوستان یک سوال مثل سایتهائی که خدمات کلود فلر یا امثالهم استفاده میکنند. در صورتیکه بخوان براشون ابیوز بفرستد میفرستند سمت کی؟ دامنه یا کلود فلر؟ بنا بر این بگیرید طرف حرفه ایه و نشت آی پی نداده پس آی پیش پنهونه؟

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
از این جا که فکر کنم اطلاعیه های که تو خود پرشین تولز میاد قطع میشه. درسته ؟ یا مال ایمیل هست ؟
این اطلاعیه که اینجا میاد ایمیل هم میشه . در کل برای ایمیل هم هست

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
با افزونه Google XML Sitemaps
سایت مپ رو ایجاد کردم. وارد قسمت ارور ها شدم هر 6 تا برا برگه نمونه بود. برگه نمونه رو دوباره ایجاد کردم. و در خواست ایندکس دوباره رو هم زدم دیگه باید چیکار کنم ؟

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
این بازم کم میشه مشکل چیه ؟ عکس رو نیگاه کنید. اساتید لطفا کمک کنید.
؟؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
صفحه قبل گذاشتم.
جالبه واقعا!
از پنل نمایندگی چک کردم نیم سروراش گوگل ولی در اصل چیز دیگست , البته دقیقا دیشب ساعت 21:26 دی ان اساشو تغییر داده پس احتمال داره هنوز نیک کش کرده که سایت براحتی بالا میاد برای ما چون نیک بعضی وقتا حتی دیده شده تا ۴۸ ساعت بطور کامل چنج نشده! اگر فردا یا پس فردا باز هم سایت بالا اومد و همین دی ان اسا بود روش معلومه یه ترفندی چیزی بکار برده dns hijacking هم شنیدم ولی دقیق نمیدونم چطوریه ...

domain_hostName1 = ns1.google.com
domain_hostName2 = ns2.google.com
domain_upDate = 2016-07-26T21:26:44

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یعنی رو سرور ایران باشی فیلتر نمیشی؟
مثلا طرف رو سرور ایران باشه و کلود فلر استفاده کنه از کجا میدونن ایرانه؟ شاید به اقرار شما فقط اکتفا میکنند؟
صفحه فیلترینگ برای ورودی و خروجی های رو روتر های اصلی کشور نشون داده میشه. درخواست شمای کاربر اصلا از روتر خارج نمیشه و شما در شبکه داخلی کشور خواستی یه صفحه باز کنی که کردی. در داخل کشور اگر بخوان سایتی رو فیلتر کنن به سرور دستور توقیف میدن.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
الان اخبار میگفت بعضی از کسایی که تو این سایت های تراکنش ها مالی بودند 209 هزارمیلیارد کلاهبرداری کردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی این یکی از دلایل شیلتر فله ای سایت های درگاهی بودش ؟؟؟؟؟؟
اصل خبر این بوده 209 هزار نفر و 6 میلیارد تومن و شرکتهای تراکنش منظورشون مثل پیمنت 24 و ماشبهات هست
پلیس فتا از سرقت اطلاعات ۲۰۹ هزار مشتری بانکی خبر داد

کمال هادیانفر رئیس پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) در ایران از سرقت اطلاعات ۲۰۹ هزار نفر از مشتری بانک ها خبر داده و ارزش اطلاعات سرقت شده را معادل ۶ میلیارد تومان عنوان کرده است.

آقای هادیانفر امروز ۵ مرداد (۲۶ ژوئیه) سارقان اطلاعات بانکی را کارمندان دو "شرکت تراکنش" (شرکت هایی که برای مشتریان خود مبادلات مالی انجام می دهند) معرفی کرده است. او به نام بانک هایی که اطلاعات مشتریانش به سرقت رفته اشاره ای نکرده است.

خبرگزاری ایسنا از رئیس پلیس فتا نقل کرده که ۴ نفر از متهمان این پرونده دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند.

رئیس پلیس فتا گفته است که طی یک سال گذشته جرایم سایبری در ایران ۶۲ درصد افزایش داشته است.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
صفحه فیلترینگ برای ورودی و خروجی های رو روتر های اصلی کشور نشون داده میشه. درخواست شمای کاربر اصلا از روتر خارج نمیشه و شما در شبکه داخلی کشور خواستی یه صفحه باز کنی که کردی. در داخل کشور اگر بخوان سایتی رو فیلتر کنن به سرور دستور توقیف میدن.
در صورت استفاده از کلود درخواست میره برای سرور کلودفلر بعد میاد ایران پس از روتور کشور خارج میشه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
در صورت استفاده از کلود درخواست میره برای سرور کلودفلر بعد میاد ایران پس از روتور کشور خارج میشه
شما سوال کردید یعنی سرور ایران باشه فیلتر نمیشه منم جواب دادم.
کلودفلر بحثش جداست.

بالا