• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
اگر از واسط لینک ثبت شده بهش وصل بشید خیر. اما مستقیما با api هم برید تو درگاهه اونا اطلاعات رو آرشیو میکنند و میفهمند(اگر حرفه ای باشند که نکرده باشند آماتورند)
منظور از واسطه اینه شما رو سایتت یک سیستم مینویسی و بعد با api وصل میشی رو سیستمی که روی دامنه ثبت شده نصب کرده و با واسطه به درگاه واسط وصل میشی
پی نوست:
چه واسطه گری شد :D
داداش متوجه نشدم .
ولی خب درگاه به ادرس وابسته نیست .

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
اگه بفهمن برای سایت غیر مجاز استفاده کردی ممکنه پولته بلوکه کنند.
چند مرتبه پیش اومده .
اول درگاه میدن که تراکنش داشته باشی موقع تسویه حساب بهانه میارن .
منم در عوض سایتشونو به فیلترینگ گزارش میکنم :cool:
ببینم چقد میتونن ادرس عوض کنن :general406:

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
داداش متوجه نشدم .
ولی خب درگاه به ادرس وابسته نیست .
قدیم ما از این روش برای دور زدن محدودیتهای بانکها(محدود به آی پی) + عدم دسترسی به لینک اصلی فروشگاهمون استفاده میکردیم یک چیزی میشد مثل درگاه های واسط امروزی. حالا شما میتونید یک اسکریپت بنویسید روی دامنه اصلی(که به درگاه دادین و طبیعتا مجازه) و با api اختصاصی خودتون به اسکریپت وصل و از اونجا راهی درگاه واسط و بعد بانک بشید. از لحاظ کد نویسی چیز خاصی نخواهد داشت فقط باید برای اتصال فروشگاه های ثانویه به اون اسکریپت ماژول بنویسید مثل ماژول های موجود در درگاه های واسط.
درسته دامنه شما حساس نیست اما میتونن ردتون رو بزنند چطور؟ اصولا یک سیستم مالی خوب برای جلوگیری از تخلف یا سواستفاده از درگاهشون میان لینک رفر رو ذخیره و در صورت مغایرت با لینک ثبتی آلارم میفرسته برای مدیر درگاه.(شاپرک هم بصورت آزمایشی داره اینکار رو میکنه هواستون جمع باشه)

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
دوستان این سایت با ایرانیها کار نمیکنه؟ adsterra.com
چرا کار میکنه و مشکلی نداره اما زرنگن اول که میای کدشونو میزاری میبینی مثلا هفته اول زیاد میده بعدش کم کم بصورت نزولی کم میکنه در حدی که از سیستمای ایرانی کمتر میده چند بار ایمیل زد یکی از نماینده هاشون گفتم سر ما رو کلاه میزارین الکی بهانه میکرد که نه تبلیغ نداشتیم واسه اون زمان و .... آقا بزار بزار داریم تبلیغ میگیریمو...[emoji23] التماس میکردن[emoji23] البته من فک کنم یه سال پیش بود یا بیشتر که تست کردم سیستمشونو ...
اکثر سیستمای تبلیغاتی خارجی رو تست کردم هیچکدومشون بدرد بخور پول نمیدن واسه سایتای ایرانی،اون اولا propellerads عالی میداد ولی تا اینکه چند تا ایرانی اومدن تقلب بازی درآوردن دیگه کلا ایرانو ارزش آی پیشو فوق العاده پایین آورد

• Like
Reactions: ap3

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
قدیم ما از این روش برای دور زدن محدودیتهای بانکها(محدود به آی پی) + عدم دسترسی به لینک اصلی فروشگاهمون استفاده میکردیم یک چیزی میشد مثل درگاه های واسط امروزی. حالا شما میتونید یک اسکریپت بنویسید روی دامنه اصلی(که به درگاه دادین و طبیعتا مجازه) و با api اختصاصی خودتون به اسکریپت وصل و از اونجا راهی درگاه واسط و بعد بانک بشید. از لحاظ کد نویسی چیز خاصی نخواهد داشت فقط باید برای اتصال فروشگاه های ثانویه به اون اسکریپت ماژول بنویسید مثل ماژول های موجود در درگاه های واسط.
درسته دامنه شما حساس نیست اما میتونن ردتون رو بزنند چطور؟ اصولا یک سیستم مالی خوب برای جلوگیری از تخلف یا سواستفاده از درگاهشون میان لینک رفر رو ذخیره و در صورت مغایرت با لینک ثبتی آلارم میفرسته برای مدیر درگاه.(شاپرک هم بصورت آزمایشی داره اینکار رو میکنه هواستون جمع باشه)
اگه بشه واسطه رو هم تونل زد خیلی خوبه

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
اقا کسی میدونه این مشکل در ویژوال استدیو چطور حل میشه؟
پروژه جدید که میسازم این ارور رو میده
zxc.png

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
عجیبا غریبا !
اینطوری که شما میگید یعنی سایت الکسا سرورش ایرانه :دی 98 یا خارج :دی
عقلم قد نمیده دیگه.
احتمالا سیستم فیلترینگ ایرانسل فرق داره و فقط به HOST حساس هست (نه به آدرس سایت در url متفرقه) و همه ترافیک رو از سیستم فیلترینگش رد میکنه (داخلی و خارجی فرق نمیزاره)
البته این حدسه
بعد یه نکته ای هم هست، شما وقتی یه سایت فیلتر رو با adsl(هر شرکتی) باز میکنی، همچین چیزی در تایتل هست: BE3
ولی وقتی با نت ایرانسل وارد میشی، تایتل همون سایت کلا فرق داره!

دوستان
یه درگاه واسط پیدا کردم میشه بغیر از اون ادرسی که تو پنل ثبت کردی با api ازش استفاده کرد . وابسته به ادرس نیست .
حالا اگه من رو یه ادرس دیگه ازش استفاده کنم و تراکنش داشته باشم .
میفهمن یا نه ؟
از طریق referer میشه فهمید، ولی معمولا درگاه ها این مقدار رو ذخیره نمیکنن
نکته بعدی آدرس callback هست! (که معمولا هم ذخیره میکنن)

البته این قسمت آدرس سایت و آیپی رو میشه در درگاه های واسط دور زد! (مقادیر بصورت استاتیک در فایل php تعریف بشه - البته در صورتی کار میکنه که موقع برگشت از درگاه مستقیم، درگاه واسط آدرس callback رو چک نکنن)

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
های وب میگه حجم آپلود رایگان ؟یعنی چی؟(طرح جدید)
یه مورد دیگه یه منطقه آزاد بشه برا خرید ماشین گزینه های بهتری از پژو و ... ایجاد میشه؟(نه قیمت بالا در حد پراید(!) و 405 و سمند و ...)
نظرتونو در مورد لپتاپی که شیائومی معرفی کرده هم بگید.
پ.ن : یه مدت نبودم:D:general601:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
چرا کار میکنه و مشکلی نداره اما زرنگن اول که میای کدشونو میزاری میبینی مثلا هفته اول زیاد میده بعدش کم کم بصورت نزولی کم میکنه در حدی که از سیستمای ایرانی کمتر میده چند بار ایمیل زد یکی از نماینده هاشون گفتم سر ما رو کلاه میزارین الکی بهانه میکرد که نه تبلیغ نداشتیم واسه اون زمان و .... آقا بزار بزار داریم تبلیغ میگیریمو...[emoji23] التماس میکردن[emoji23] البته من فک کنم یه سال پیش بود یا بیشتر که تست کردم سیستمشونو ...
اکثر سیستمای تبلیغاتی خارجی رو تست کردم هیچکدومشون بدرد بخور پول نمیدن واسه سایتای ایرانی،اون اولا propellerads عالی میداد ولی تا اینکه چند تا ایرانی اومدن تقلب بازی درآوردن دیگه کلا ایرانو ارزش آی پیشو فوق العاده پایین آورد
آخه این سایت خیلی رتبه خوبی در ایران داره و حدودا جزو 200 تا سایت برتر ایران قرار گرفته.

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
آخه این سایت خیلی رتبه خوبی در ایران داره و حدودا جزو 200 تا سایت برتر ایران قرار گرفته.
آره نوشتم که حدود یکسال قبل یا قبل تر من این سیستمو تستش کردم ، شاید از اونزمان تغییر کرده باشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
های وب طرح 16 مگ آورده
ولی خط خونمون از 6 بیشتر ج نمیده :((
27262146965929212441_file_1395_05_06_11_56_11.jpg

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان برای طراحی اختصاصی اپلیکیشن موبایل کدوم سایت رو پیشنهاد میکنید

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
های وب میگه حجم آپلود رایگان ؟یعنی چی؟(طرح جدید)
یه مورد دیگه یه منطقه آزاد بشه برا خرید ماشین گزینه های بهتری از پژو و ... ایجاد میشه؟(نه قیمت بالا در حد پراید(!) و 405 و سمند و ...)
نظرتونو در مورد لپتاپی که شیائومی معرفی کرده هم بگید.
پ.ن : یه مدت نبودم:D:general601:
نه!
طبق توافقی که خودروساز!!! های داخلی با مناطق آزاد دارن هیچ رقیب مستقیم در بازه قیمتی خودروهای داخلی اجازه ورود و پلاک نداره
قیمت ها از حدود 45/50 تومن تازه شروع میشن

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
سلام . دوستان یه سوال داشتم

مطلب اختصاصی که ترجمه شده و... ؛ لینک خارجی توش گذاشتن به منبع اصلی کار درستیه ؟ یعنی مثلا یه حرف یا کلمه رو به سایت خارجی لینک کردن
یا اینکه بهتره اصلا لینک خارجی نزاریم ؟
کسی نمیدونست ؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
کسی نمیدونست ؟
برخلاف کاری که اکثریت انجام میدن، لینک دادن به منبع نه تنها هیچ ایرادی نداره بلکه یک امتیاز حساب میشه
وقتی مطلبی رو ترجمه کنید و لینک به منبع بدید گوگل کم کم متوجه میشه که سایت شما کیفیت لازم رو برای مقایسه با سایت های مشابه داره و رتبه بهتری میگیری
البته کپی کردن حتی با ذکر منبع باعث امتیاز منفی میشه (اصولا گوگل علاقه ایی به کپی نداره)
نباید فکر کنیم چون مطلبی که کپی کردیم لینک دادیم به منبعش پس دیگه مشکلی نیست. این از نظر گوگل دزدیدن بازدیدکننده حساب میشه
اگر دقت کنی تمام سایت های معرفی که هم نقل قول می کنن اصلا متن رو کپی نمی کنن یه چند خطی اورجینال در مورد موضوع می نویسن و لینک به منبع میدن

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
برخلاف کاری که اکثریت انجام میدن، لینک دادن به منبع نه تنها هیچ ایرادی نداره بلکه یک امتیاز حساب میشه
وقتی مطلبی رو ترجمه کنید و لینک به منبع بدید گوگل کم کم متوجه میشه که سایت شما کیفیت لازم رو برای مقایسه با سایت های مشابه داره و رتبه بهتری میگیری
البته کپی کردن حتی با ذکر منبع باعث امتیاز منفی میشه (اصولا گوگل علاقه ایی به کپی نداره)
نباید فکر کنیم چون مطلبی که کپی کردیم لینک دادیم به منبعش پس دیگه مشکلی نیست. این از نظر گوگل دزدیدن بازدیدکننده حساب میشه
اگر دقت کنی تمام سایت های معرفی که هم نقل قول می کنن اصلا متن رو کپی نمی کنن یه چند خطی اورجینال در مورد موضوع می نویسن و لینک به منبع میدن

خوب با توجه به اینکه من مطلبم حتی یک کلمه کپی نداره ؛ حتی عکس ها رو هم ادیت و رتوش میکنم و....
نظر شما این که دادن لینک به منبع مفیده ؟

حالا به نظر شما چطوری لینک بدم ؟ من از این کد برای داخل متن استفاده میکنم ؛ این خوبه ؟
<a href="http://www.Refrens.com" target="_blank" rel="nofollow">word</a>

یه امکان دیگه هم خود تنظیمات قالب برای مطلب داره که میتونی لینک مطلب را توش قرار بدی اینجوری میشه : این بهتره یا قبلی؟

Untitled.png

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
خوب با توجه به اینکه من مطلبم حتی یک کلمه کپی نداره ؛ حتی عکس ها رو هم ادیت و رتوش میکنم و....
نظر شما این که دادن لینک به منبع مفیده ؟

حالا به نظر شما چطوری لینک بدم ؟ من از این کد برای داخل متن استفاده میکنم ؛ این خوبه ؟
<a href="http://www.Refrens.com" target="_blank" rel="nofollow">word</a>

یه امکان دیگه هم خود تنظیمات قالب برای مطلب داره که میتونی لینک مطلب را توش قرار بدی اینجوری میشه : این بهتره یا قبلی؟

مشاهده پیوست 951047
روش دوم کلا درست نیست
ولی قابل کلیک نباشه یعنی لینک نیست دیگه و گوگل هم به عنوان لینک حسابش نمی کنه

بالا