• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
سه روزه سایتمو توی ساماندهی ثبت کردم
تایید نکردن
تیکت هم جواب ندادن
:|
یه ادم نمیزارن بالا سر این سایت باشه
بعدا با یه چشم بهم زدن سایتتو فیلتر میکنن :|

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
سه روزه سایتمو توی ساماندهی ثبت کردم
تایید نکردن
تیکت هم جواب ندادن
:|
یه ادم نمیزارن بالا سر این سایت باشه
بعدا با یه چشم بهم زدن سایتتو فیلتر میکنن :|

تایید به هرحال سخت تره .
طرف باید بیاد سیستمو روشن کنه بشینه پاش اطلاعاتتو بخونه سایتو ببینه ببینه حال میکنه اصلا یا نه تا تاییدت کنه.
ولی فیلتر خو یه کلیکه دیگه.

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
درد یعنی وبسمتری که سه سال روی وبش کار کرد بعدا روی صفحه اصلی سایتش پیوندها اومد :general710::general710:

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان کسی راهی برای بکاپ گرفتن از ارشیو مسیج های یاهو بلده؟
برای ذخیره متن چت ، باید در برنامه یاهو مسنجر در اولین منو یعنی messenger ، وارد قسمت preferences شوید و در ستون سمت چپ روی Conversation History کلیک کنید .
البته بازم یه کم زمان میبره که باید بصورت دستی اولین چت رو بیارین بعدش میتونین ذخیره کنید همش رو

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
من که فقط موقع خواب عینک نمیزنم البته استخر که میرفتم کلی بدبختی داشتم ولی با عینک شنا طبی حل شد :general406:
چند سال دیگه میرم عمل می کنم راحت میشم
سلام تو عمل لیزریک یه محدودیتی به اسم قطر قرنیه هست قطر قرنیه ت از یه حد خاصی کمتر باشه عمل نمیکنن.
سایت زیرنویس خوکار دارم .
چطور اینو بالا بکشم .
اگه سایتتو بدی رو سایت فیلم تبلیغ کنن حتما میگیره اگه پیدا کردی این کارو کن.

Last edited:

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
یاهو مسنجر فقط این نسخه فعلیشو دیگه پشتیبانی نمیکنه وگرنه به پایان که نرسیده! این نسخه جدیدش هستش میتونید جایگزین نسخه قدیمی کنید :
https://messenger.yahoo.com/download
امکانات بهتری از جمله ایجاد گروه و ... رو داره ، برا آرشیو پیامای مسنجر ورژن قبل هم بعد از نصب و لاگین کردن بهتون میگه چیکار کنید

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
من وارد هر سایت خارجی میشم که تبلیغات گوگل رو گذاشته میبینم تبلیغ بامیلو رو داره نشون میده!
چون محدود سایتهای ایرانی تبلیغ تصویری میدن گوگل و شما هم آی پی یا لوکیشن جی میلت ایرانه خوب طبیعتا همش بامیلو میبینی

• Like
Reactions: ap3

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
یاهو مسنجر فقط این نسخه فعلیشو دیگه پشتیبانی نمیکنه وگرنه به پایان که نرسیده! این نسخه جدیدش هستش میتونید جایگزین نسخه قدیمی کنید :
https://messenger.yahoo.com/download
امکانات بهتری از جمله ایجاد گروه و ... رو داره ، برا آرشیو پیامای مسنجر ورژن قبل هم بعد از نصب و لاگین کردن بهتون میگه چیکار کنید
به نظر من با این کار یاهو خودش با دستای خودش . خودش رو نابود کرد!
ولی یه شیر همیشه اصالتش رو حفظ میکنه هنوزم سگش به صدتا تلگرام و لاین و ... شرف داره

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
چون محدود سایتهای ایرانی تبلیغ تصویری میدن گوگل و شما هم آی پی یا لوکیشن جی میلت ایرانه خوب طبیعتا همش بامیلو میبینی
من تعجبم از اینه که دیجی کالا که به همه جا تبلیغ داده اونحا چرا نداده.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
من تعجبم از اینه که دیجی کالا که به همه جا تبلیغ داده اونحا چرا نداده.
اینا پشت پرده لابی هائی دارند که با منطق اقتصادی کسیکه فقط موارد پابلیک شده رو میبینه جور در نمیاد
و مطمئن باش بامیلو اگر به چند رفرنسی که دی جی کالا دسترسی داره به اونجاها تبلیغ نمیداد + بامیلو دنبال برند سازی بیشتره و دی جی کالا این مرحله رو با طی 10 سال فعالیت بدست اورده و نیازی به این کارها نداره

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
با سلام و احترام
دوستان لطفا آدرس های زیر رو باز کنید ببینید برای شما باز میشه؟
http://hotsms.ir/
http://vvw.ir/
4 روزه که به سرور جدید رفتم اما هیچ کدام برام باز نمیشن با وجود ریست چند بار مودم و تست با چیز پی ان

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان...کسی از شما ویندوز 10 ورژن 1607 شماره ساخت 14393.0 رو نصب کرده؟:general307: یه هفته ای بیشتر نیست منتشر شده...
تغییراتی داشته نسبت به نمونه های اولیه ی ویندوز 10 الان نگاه میکنم..
استارت..آیکون پاور و... کوچیک شده
تنظیمات نوار وظیفه هم یجوری شده

Last edited:

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
https://www.instagram.com/ivankovic_branko/
چه ltr بالایی داره! تابحال ندیده بودم پست های اینستاگرام کسی ltrش حدود 40 تا 50 درصد باشه! (البته احتمالا بخاطر تازه ساخته شدنش هست ولی باز هم اینطوری ندیده بودم)

پ.ن:
ltr که مخفف like through rate است برای اولین بار توسط محمد هستم به منظور نشان دادن نرخ لایک، در روز 15 مرداد استفاده شد. او که بُعد دیگری از این واژه را نشان داد، از ctr الهام گرفته بود. او یکی از کاربران پرشین تولز بود.

بالا