• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
سلام بچه ها یکی کد پاپ آپ مخصوص تلگرام رو داره ؟ میخام برای هر آیپی فقط یکبار باز بشه

اکثر سایتارو چک کردم هر کدوم یه ایرادی دارن :| این اخریه فقط تلگرام رو ران میکنه ولی تو کانال نمیره !! واسه هر آیپی هم فقط 1 بار نیست .

ممنون میشم کمک کنید خیلی تو فکرشم میخام بنرای تلگرام رو کلا بردارم .

کد:
<script type="text/javascript">
var protoUrl = "tg:\/\/join?invite=http://telegram.me/joinchat/BhWwawLWzMvJwAm9RnfSbg";
if (false) {
var iframeContEl = document.getElementById('tgme_frame_cont') || document.body;
var iframeEl = document.createElement('iframe');
iframeContEl.appendChild(iframeEl);
var pageHidden = false;
window.addEventListener('pagehide', function () {
pageHidden = true;
}, false);
window.addEventListener('blur', function () {
pageHidden = true;
}, false);
if (iframeEl !== null) {
iframeEl.src = protoUrl;
}
setTimeout(function() {
if (!pageHidden) {
window.location = protoUrl;
}
}, 2000);
}
else if (protoUrl) {
setTimeout(function() {
window.location = protoUrl;
}, 100);
}
</script>

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
لینک پخش انلاین افتتاحیه رو کسی داره ؟
http://www.streamgaroo.com/live-sport/olympics-games-rio-2016-live-stream-20160805
فعلا چندتا سورس هست ، کیفیت هاشون اس دی هست ،سورس های HD هم کم کم اضافه میشن ،
بی بی سی اسپورت از همین الان برنامه ویژه المپیک اش شروع شده .
خیلی ساعت بدیه ، ۳ نیم صبح !

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان کسی اینجا با پی پاپ کار میکنه؟
من الان حدودا یه مبلغی داخلش دارم ولی واریزی نمیزنه
هرچی هم پیام میدم بهشون جواب نمیدن
نکنه اینا هم پولا رو جمع کردن و زدن به چاک؟
من یکی دو سال پیش یاهاش کار میکردم مشکلی نبود اما الانو نمیدونم. آخرین پرداختیهارو تو سایتش نزده برای کی هست؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
قانون

25.JPG

2ad.JPG

asd1ad31ad.JPG

و اما قانون

namad1.JPG

فایل های ضمیمه

• 2ad.JPG
    2ad.JPG
    21 KB · نمایش ها: 12

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
من یکی دو سال پیش یاهاش کار میکردم مشکلی نبود اما الانو نمیدونم. آخرین پرداختیهارو تو سایتش نزده برای کی هست؟
آخرین پرداختی ها رو زده اتفاقا
ولی اینا که معلوم نیس واقعی باشن یا نه
یهو میبینی در روز 200 تا واریزی زده با اسم های مختلف ولی همه شون یه نفرن

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ووکامرس رو نصب کردم بخش فروشگاه از بخش وبسایت جدا شده

چطور میشه فروشگاه و سایت یکی باشن دیگه مسیر /shop/ ایجاد نشه

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
ووکامرس رو نصب کردم بخش فروشگاه از بخش وبسایت جدا شده

چطور میشه فروشگاه و سایت یکی باشن دیگه مسیر /shop/ ایجاد نشه
از قسمت تنظیمات» خواندن ، صفحه نخست رو برگه شاپ قرار بده درست میشه

moviesdr2

Registered User
لایک‌ها
10
من چنتا سایت تجاری با بازدید کم رو هاست خارجی آپ دارم چند ساله پشتیبانی و همه چی عالیه

حالا یه سایت پربازدید اول راه میخام را بندازم دنبال هاست داخلی ام ولی به این نتیجه رسیدم این قیمتی که این چند سال به هاست خارجی میدادم واقعا مفته

هاست من الان ifastnet.com هست همون هاست بایت سابق
ماهی 12 دلار میدم 5 گیگ فضا 250 گیگ پهناباند و 4 اد دامین 4 تا sql که واقعا مفته نسبت به هاستا داخلی
البته اون 12 دلار مال پنل قدیمی ها هست الان بخام پنل جدید تهیه کنم میشه 18 دلار

حالا میخام ببینم سرعت خارجی با هاست داخلی واقعا فرق داره یعنی ارزش داره هاست داخلی تهیه کنم؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
توی ووکامرس چطور میتونم سبد خرید و صفحه تسویه حساب رو غیر فعال کنم ؟

میخوام لینک های خرید رو به صورت محصول خارجی ثبت کنم فقط

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من چنتا سایت تجاری با بازدید کم رو هاست خارجی آپ دارم چند ساله پشتیبانی و همه چی عالیه

حالا یه سایت پربازدید اول راه میخام را بندازم دنبال هاست داخلی ام ولی به این نتیجه رسیدم این قیمتی که این چند سال به هاست خارجی میدادم واقعا مفته

ماهی 12 دلار میدم 5 گیگ فضا 250 گیگ پهناباند و 4 اد دامین 4 تا sql که واقعا مفته نسبت به هاستا داخلی

حالا میخام ببینم سرعت خارجی با هاست داخلی واقعا فرق داره یعنی ارزش داره هاست داخلی تهیه کنم؟
برو از همون هاست خارجی استقاده کن و دنبال دردسر و بدبختی برای خودت نگرد!

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
@aalireza439 @EmpireWorld @l3est
دوستان، چطور میشه به صورت آنلاین یک ویدیو رو پخش مستقیم کرد؟
مثلا من اینجا فیلم برداری کنم و همزمان هم بشه جای دیگه پخش کرد.
یه مراسمی در پیش داریم، میخواییم اون مراسم رو به صورت آنلاین تحت پوشش بدیم که بقیه بتونن به صورت آنلاین تو کشور مشاهده کنن.
(دستگاه خاص، نرم افزار خاص، یا ... اگر نیاز هستش ممنون میشم توضیحاتی رو ارائه بدین)

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
توی ووکامرس چطور میتونم سبد خرید و صفحه تسویه حساب رو غیر فعال کنم ؟

میخوام لینک های خرید رو به صورت محصول خارجی ثبت کنم فقط
برگه های تسویه حساب و سبد خرید رو که در برگه های وردپرس ایجاد میشه رو حذف کنید و لینک خارجی بدین

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
@M+J
داداش شما درگاهتون سبد خرید ساده هم داره که بشه برای فروشگاه اینترنتی استفاده کرد؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281

کیفیت هاست های ایرانی هنوز خوب نیستش زیاد ، مگه اینکه از دیتاسنتر آسیاتک بگیری یا تبیان که قیمتاشون فوق العاده بالاست و فکر نکنم براتون بصرفه ، قیمت چندین برابر خارجی در میاد ولی در کیفیت نسبت به سایر دیتاسنترای ایرانی خیلی بهترن

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
یعنی تو مملکتی هستیم که ..... :| ایمیل نماد اعتماد :

باسلام و احترام

صاحب امتیاز محترم نشانه نماد اعتماد الکترونیکی، در بررسی نظارتی ، کسب وکار اینترنتی شما به آدرس دامنه
-------
دارای تخلف (های) ذیل می باشد.

فروش حیوانات نیازمند اخذ مجوزاز مراجع ذی ربط میباشدمانندجهادکشاوری

لذا به منظور رفع موارد فوق الاشاره از زمان ارسال نامه الکترونیکی شما به مدت 48 ساعت کاری مهلت دارید تا آن موارد را رفع و از طریق آدرس پست الکترونیکی [email protected] به اطلاع مرکز برسانید؛ در غیر اینصورت براساس بند 8 تعهد نامه نماد، که همه دارندگان نماد اعتماد الکترونیکی موظف به رعایت آن هستند، حق تعلیق نشانه نماد اعتماد الکترونیکی برای مرکز توسعه تجارت الکترونیکی محفوظ می باشد.

واحد نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی
نمادو غیر فعال کردن هنوز 48 ساعت خودشونم نشده :|
یعنی کم مونده بیان بگن فلانی رنگ جورابت باید عوض بشه چون ما دوست نداریم وگرنه فیلتر میشی :|
------ به این مملکت که هیچیش درست نیس :|

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

من چند سالی هست سایت هام رو فقط توی هاستینگ های خارجی هاست می کنم. این ifastnet از بدترین هاست های خارجی هست ولی بازم از هاست های ایرانی بهتره!
هاست های ایرانی اول که اطلاعاتی که ازت دارن (مثل ایمیل، شماره تلفن و ...) رو راخت می فروشن! یه شب می خوابی صبح می بینی هاستینگش رو واگذار کرده به یکی دیگه و باید بدوی دنبال اون طرف برای اطلاعاتت یا از اون بدتر کلا تعطیل کرده و اطلاعاتت هم پر! دوم هم با یه درخواست ساده از فیلترینگ یا فتا (یا حتی درخواست جعل شده) کلا حسابت رو می بیندن و از اون بدتر هر چی اطلاعات ازت دارن رو میفرستن برای اونا! حریم خصوصی اصلا براشون معنی نداره!

بنظر من سایتت رو تعطیل کن ولی دنبال هاست داخلی نباش!
@aalireza439 @EmpireWorld @l3est
دوستان، چطور میشه به صورت آنلاین یک ویدیو رو پخش مستقیم کرد؟
مثلا من اینجا فیلم برداری کنم و همزمان هم بشه جای دیگه پخش کرد.
یه مراسمی در پیش داریم، میخواییم اون مراسم رو به صورت آنلاین تحت پوشش بدیم که بقیه بتونن به صورت آنلاین تو کشور مشاهده کنن.
(دستگاه خاص، نرم افزار خاص، یا ... اگر نیاز هستش ممنون میشم توضیحاتی رو ارائه بدین)
اگه می تونی فیلم مراسم رو روی صفحه نمایش داشته باشی با ابزارهای Screen Sharing می تونی اینکار رو بکنی. من پارسال یه کنفرانس زنده بین استاد و بچه های کلاسمون با سایت join.me برگزار کردم. کار باهاش خیلی ساده هست و خوبیش اینه که برنامه واسه موبایل هم داره.

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
من چند سالی هست سایت هام رو فقط توی هاستینگ های خارجی هاست می کنم. این ifastnet از بدترین هاست های خارجی هست ولی بازم از هاست های ایرانی بهتره!
هاست های ایرانی اول که اطلاعاتی که ازت دارن (مثل ایمیل، شماره تلفن و ...) رو راخت می فروشن! یه شب می خوابی صبح می بینی هاستینگش رو واگذار کرده به یکی دیگه و باید بدوی دنبال اون طرف برای اطلاعاتت یا از اون بدتر کلا تعطیل کرده و اطلاعاتت هم پر! دوم هم با یه درخواست ساده از فیلترینگ یا فتا (یا حتی درخواست جعل شده) کلا حسابت رو می بیندن و از اون بدتر هر چی اطلاعات ازت دارن رو میفرستن برای اونا! حریم خصوصی اصلا براشون معنی نداره!

بنظر من سایتت رو تعطیل کن ولی دنبال هاست داخلی نباش!

اگه می تونی فیلم مراسم رو روی صفحه نمایش داشته باشی با ابزارهای Screen Sharing می تونی اینکار رو بکنی. من پارسال یه کنفرانس زنده بین استاد و بچه های کلاسمون با سایت join.me برگزار کردم. کار باهاش خیلی ساده هست و خوبیش اینه که برنامه واسه موبایل هم داره.
این سایت ifastnet با سایت های ایرانی و فارسی مشکلی نداره؟

Last edited:
بالا