• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
یه بنده خدایی رو میشناسم، هنوز ایمیلش رو با www. میزنه
ولی درآمد اینترنتیش به صورت خالص ماهی 1 تومنه
خیلی از این دست آدما دیدم که به صورت خیلی مزخرف درآمد میلیونی دارن
به نظرم هر چی اصولی تر کار کنی اولاش خیلی موفق نخواهی بود ولی بعدها ممکنه به نتیجه ای برسی یا نه
یه تومن؟!! من یکیو میشناختم 6 سال پیش میخواست وارد هر سایتی بشه بلد نبود انگلیسیشو بنویسه میرفت توی گوگل به فارسی اون سایتو مینوشت تا براش بیاد. اون موقع ماهی 10 تا 15 تومن درآمد داشت از اینترنت. (سیستم همکاری در فروش داشت).

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,540
پ.خ کن احتمال ۸۰ درصد بتونم پیدا کنم اگه در یکی دو ماه اخیر نخریده باشه
عحب خداوکیلی ملت بی خدایی داریم. اقا شاید ادرس دادی رفت طرف رو کشت .
اقای محترم اینی ک داری رو پاک کن این کارم نکن والله دامنت رو‌میگیره، خیلی کار کثیفیه

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
مهم نیست بلد باشند یا نه!!
مهم اینه افراد وارد به اینکارو بخدمت بگیرند و مدیریت درست داشته باشند.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
فکر نکنم امشب و فردا شب خبری باشه

اخه بیداری به همین خاطر گفتم.به نظرم ازشون به به دلیل سلب اسایش شکایت کنی خیلی بهتره ساعت طبیعی بدنت رو به هم زدن تا این موقع بیداری.

پ.ن اینطوری که میگی امشب و فردا شب خبری نباشه به سر ماه داریم نزدیک میشم.یه وقت منطقه یک بارونی نباشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اخه بیداری به همین خاطر گفتم.به نظرم ازشون به به دلیل سلب اسایش شکایت کنی خیلی بهتره ساعت طبیعی بدنت رو به هم زدن تا این موقع بیداری.

پ.ن اینطوری که میگی امشب و فردا شب خبری نباشه به سر ماه داریم نزدیک میشم.یه وقت منطقه یک بارونی نباشه
شکایت که خیلی بچه بازیه...
باید به internet . ir گزارش بدم..بهشون از [email protected] ایمیل بدن:D تا مزاحمت نداشته باشن
والا تا ساعت 3 که گرفتار اینا هستیم...ساعت 5 هم یکی دیگه از همسایه هامون..ضبطشو میذاره دم پنجره واسه اذان صبح و مارو زابراه میکنه..
البته ضبط که چ عرض کنم..فکر کنم سیستم صوتیه..حتما 2 تا آمپلی فایر و 2 تا ساب وافر داره:general507:

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
شکایت که خیلی بچه بازیه...
باید به internet . ir گزارش بدم..بهشون از [email protected] ایمیل بدن:D تا مزاحمت نداشته باشن
والا تا ساعت 3 که گرفتار اینا هستیم...ساعت 5 هم یکی دیگه از همسایه هامون..ضبطشو میذاره دم پنجره واسه اذان صبح و مارو زابراه میکنه..
البته ضبط که چ عرض کنم..فکر کنم سیستم صوتیه..حتما 2 تا آمپلی فایر و 2 تا ساب وافر داره:general507:

شما که تو کار مقدس آموزش و ترفند هستی یه سوراخی ایجاد کن تو دیوار چند تا سکانس فیلم برداری کن برای اقای نجفی ارسال کن به صورت محصول تو وبلاگشون برای فروش بزارن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
شما که تو کار مقدس آموزش و ترفند هستی یه سوراخی ایجاد کن تو دیوار چند تا سکانس فیلم برداری کن برای اقای نجفی ارسال کن به صورت محصول تو وبلاگشون برای فروش بزارن
جناب نجفی که عشقه:D

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
برای دوستانی که کار روباتیک انجام میدن :
https://landing.digikala.com/مسابقه-ربات-های-پرنده/

پ.ن : دیجیکالا ایلومیناتی :D

مشاهده پیوست 955242
آمازون –بزرگ‌ترین خرده فروشی آنلاین- که در تمام زمینه‌ها از جمله تامین و چیدمان کالا تا تحویل سفارشات به مشتریان از پیشرفته‌ترین روش‌های حال حاضر بهره می‌برد و خود خالق بیشتر آن روش‌ها است، حالا قصد دارد از طریق هلیکوپترهای بدون سرنشین نسبت به تحویل کالا به مشتریان در مدت زمان نیم ساعت اقدام کند.

پ.ن:دیگه رفته ته توهم نمیدونه ملت ما هنوز برای یک اینترنت مسخره تو تنگنا هستند میخواد پهپاد بسازه مثلا رم ریدر بده ملت اگه تو راه با تفنگ بادی شکارش کنن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آمازون –بزرگ‌ترین خرده فروشی آنلاین- که در تمام زمینه‌ها از جمله تامین و چیدمان کالا تا تحویل سفارشات به مشتریان از پیشرفته‌ترین روش‌های حال حاضر بهره می‌برد و خود خالق بیشتر آن روش‌ها است، حالا قصد دارد از طریق هلیکوپترهای بدون سرنشین نسبت به تحویل کالا به مشتریان در مدت زمان نیم ساعت اقدام کند.

پ.ن:دیگه رفته ته توهم نمیدونه ملت ما هنوز برای یک اینترنت مسخره تو تنگنا هستند میخواد پهپاد بسازه مثلا رم ریدر بده ملت اگه تو راه با تفنگ بادی شکارش کنن
اگه از یه سری مناطق و شهر های کشور بخواد عبور کنه که اصن نیازی به تفنگ نیس
یارو با پاره آجر اندازه یه آر پی جی میتونه خسارت وارد کنه
قشنگ میزنه پهپادو با بارش و همه تشکیلاتش میاره پایین

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902

به این اخبار توجه نکن چون برای ما جهان سومی ها فقط یه رویاس برای خودشون میسازن که با این چیزا فرهنگشون سازگاره
اینجا که یه رم بخواد بفرسته دیگه هیچ تضمینی برای بازگشته خود هلیکوپترش نیست :android30:
تهشم باید جمشید مشایخی رو بفرستیم تا عذرخواهی کنه :android06:

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
عحب خداوکیلی ملت بی خدایی داریم. اقا شاید ادرس دادی رفت طرف رو کشت .
اقای محترم اینی ک داری رو پاک کن این کارم نکن والله دامنت رو‌میگیره، خیلی کار کثیفیه

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk
دوست عزیز کی خواست آدرس بده!!! لطفا زود قضاوت نکنیم!
صرفا خواستم فقط اسم و فامیلشو بگم نه اینگه بگم این ادرس و فلان و... دیگه حریم خصوصی میدونم چیه که!

بالا