• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
فرق سوئد و آمریکا رو متوجه نشدم. وقتی هر کدوم دورشون خط هست اون خط کلی چیه؟ (آمریکا)

دوستان کسی از chare.ir خرید داشته ؟ وضعیتش چطوره ؟
یه بار سازدهنی خریدم، قیمت ارزونتر از بیرون بود و‌راضی بودم

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
بعد نت افراز هاست پربازدید چی پیشنهاد میکنید؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بعد نت افراز هاست پربازدید چی پیشنهاد میکنید؟
اگه هاست دی ال...سرویس میدن بهت
از هاست دی ال سرویس کانادا رو بگیرید..
سایت نمونه: ترفندستان . کام

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
اگه هاست دی ال...سرویس میدن بهت
از هاست دی ال سرویس کانادا رو بگیرید..
سایت نمونه: ترفندستان . کام
هاست دی ال قیمتاش زیادی فضاییه
vps هم که اعصاب میخواد

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان، یکی از پسرهای نویسنده سایتم رتبه کنکورش دو رقمی شده، می خوام یه هدیه براش بخرم. بنظرتون چی بگیرم؟ (مجازی باشه، حوصله پست و آدرس دادن و اینا رو ندارم. بودجه هم حدود 500 تومن هست)

اگه از یه سری مناطق و شهر های کشور بخواد عبور کنه که اصن نیازی به تفنگ نیس
یارو با پاره آجر اندازه یه آر پی جی میتونه خسارت وارد کنه
قشنگ میزنه پهپادو با بارش و همه تشکیلاتش میاره پایین
این قضیه ساکنان اون سری مناطق رو تو خدمت با چشم خودم دیدم :D ما حدود 60-50 متر بالای کوه بودیم، اینا پایین کوه بودن. اینقدری ازشون دور بودیم که نمی تونستیم صورتشون رو تشخیص بدیم. بعد طرف سنگ اندازه پاره آجر پرت می کرد می خورد کنار ما! :confused: خودمون از اون بالا سنگریزه پرت می کردیم بهشون نمی رسید! :eek:

فرق سوئد و آمریکا رو متوجه نشدم. وقتی هر کدوم دورشون خط هست اون خط کلی چیه؟ (آمریکا)

دوستان کسی از chare.ir خرید داشته ؟ وضعیتش چطوره ؟
من چند بار خرید کردم. برای کالاهای عمومی گرونتر از دیجی کالا و بازار هست. به درد یه چیزی می خوره که دور و برت گیر نیاد.
ولی ارسالش خیلی خوبه. با پست آرامکس ارسال می کنه، نهایتا 48 ساعته میرسه. هر چی هم برداری هزینه پستش 9 تومنه. خرید بالای 150 تومن هم فکر کنم هزینه پستش رایگان باشه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان، یکی از پسرهای نویسنده سایتم رتبه کنکورش دو رقمی شده، می خوام یه هدیه براش بخرم. بنظرتون چی بگیرم؟ (مجازی باشه، حوصله پست و آدرس دادن و اینا رو ندارم. بودجه هم حدود 500 تومن هست)
جووووووون
دادا ابدارچی نمی خوای؟:D
امتیاز هایی که شما می دی گوگل نمی ده به کارمنداش :general707::general304::D:p

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
میدونی علتش چیه؟
علتش اینه که مردم ایران هنوز آشنایی زیادی با نت و خرید اینترنتی ندارن
نهایت استفاده عموم مردم محدود میشه به تلگرام و اینستاگرام و اینجور برنامه ها
یه دفعه برو تو یه کافی نت بشین تا متوجه بشی مردم پایه ترین نیاز های اینترنتیشون رو هم بلد نیستن
حالا اینو گفتم که بدونی مثلا اون یارو که نجاره همینطوریش مغازه ش داره خاک میخوره چون وضع بازار کساده
دیگه کسی پول نداره که بخواد جنس آنچنانی بخره. پول هم که داشته باشی اینقدر جنس ها گرونه که نهایت در ماه 1 2 تا چیز میتونی بخری
حالا تو این وضع طرف پول هم که داشته باشه بازم ترجیحش اینه که از بازار واقعی خرید کنه تا از سایت و اینا
چون تو بازار واقعی اگه جنس مشکل داشته همون لحظه میبینه یا نهایتا بعد هم که فهمید میره یقه یارو رو میگیره ولی توی نت بی در و پیکره و هیچ کس هم نیست که رسیدگی کنه به شکایات مردم
برای همین الان بهترین کار اینه که سایت تفریحی و سرگرمی بزنی. بدون نیاز به هزینه و مواد اولیه و کلا هر پیش زمینه ای راحت میتونی درامد داشته باشی
ولی خب مشکلی که الان هست اینه که نسبت سایت ها به افراد خواهان اون مطلب خیلی بیشتر شده و این باعث میشه تو خودتو ... بدی آخرش برسی به 10 هزار تا آی پی
ی بخشی از حرفهات رو قبول دارم ی بخش دیگه رو نه :D
وضعیت خرید اینترنتی بخصوص توی 2/3 سال اخیر خیلی بهتر شده ( همزمان با اوج گرفتن فروشگاه هایی مثل دیجی کالا، بامیلو و سایت‌های آگهی مثل دیوار و...)
حداقل چیزی که در سطح اهواز دارم می بینم کلا خدمات غیر حضوری خواهان خیلی بیشتری پیدا کرده نسبت به گذشته و فکر کنم اکثر شهرهای بزرگ همینطور باشن مردم حوصله و وقت علاف شدن توی ترافیک و گرما رو ندارن

دقیقا به همین دلیل میگم فعالیت باید تخصصی باشه
درآمد داشتن از تخصص خیلی پایدارتر و مطمئن تر هست چون آدم طی زمان پیشرفت می کنه و می تونه کارش رو توسعه بده
ولی سایت تفریحی ته اش کجاست؟ بعد از چند سال چه چیزی به من اضافه کرده؟ یه سایت تفریحی چقدر باید ip بگیره تا ماهی 5 تومن مثلا سود بده؟ استرس فیلتر شدنش هم به کنار
ته اش میشه همین رفقا که میان توی این تاپیک و از تجربه های ناگوار وبمستری تعریف می کنن
الان توی یه کلان شهر بخوای فقط یک زندگی نرمال که لنگ خورد و خوراک و پوشاک نباشی داشته باشی باید ماهی 5 تومن خالص درامد داشته باشی

وقتی فعالیتت در یک زمینه مشخص هست می دونی می تونه مشتری ات باشه. قرار نیست عامه مردم همه مشتری باشن که
بین 30/40 میلیون نفر کاربر اینترنت نیم درصد هم پیدا نمیشن که سطحشون بالاتر از عامه کاربران اینترنت باشه؟
گاهی مشتری باهام تماس گرفته که وقتی اسم شهرش رو پرسیدم اصلا نمی دونستم کجای نقشه اس ولی اون منو با جستجو توی اینترنت پیدا کرده بود و تبدیل به مشتری ثابت شد
درسته رکود وجود داره و حجم فروش خیلی کمتر از سال های قبل شده ولی دیگه صفر که نیست :general707:

مشکل اصلی فروشگاه های اینترنتی ما عدم شفافیت هست
الان همین تاپیک رو ببینی صفحات مختلف ملت دنبال راه های دررو! برای نماد و این موارد میگردن:D طرف یه شماره ایرانسل گذاشته برای پشتیبانی که اونم اکثرا خاموشه
خوب به چنین فروشگاهی چجوری میشه اعتماد کرد؟ اونی که در این شرایط اعتماد میکنه و گول می خوره شک نکن توی خرید حضوری هم کلاه سرش میره
خود من وقتی یک فروشگاه اینترنتی رو میبینم اگر صفحات درباره ما و تماس با ما خوبی نداشته باشه کلا قیدش رو میزنم
اصلی ترین مشکل سایت هایی فارسی زبون بخصوص فروشگاهها عدم شفافیت و مدیریت غلط هست
طرف تو خونه نشسته میگه چیکار کنم؟ آهااااا ی فروشگاه اینترنتی بزنم! بعد می ترسه آدرس و مشخصاتش رو داخل سایت بنویسه چون نگاه جدی به قضیه نداره
متاسفانه اکثر کسایی که سایت بالا میارن به عنوان یک بیزینس جدی بهش نگاه نمی کنن مشکل اینه :general205:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

این قضیه ساکنان اون سری مناطق رو تو خدمت با چشم خودم دیدم :D ما حدود 60-50 متر بالای کوه بودیم، اینا پایین کوه بودن. اینقدری ازشون دور بودیم که نمی تونستیم صورتشون رو تشخیص بدیم. بعد طرف سنگ اندازه پاره آجر پرت می کرد می خورد کنار ما! :confused: خودمون از اون بالا سنگریزه پرت می کردیم بهشون نمی رسید! :eek:

من چند بار خرید کردم. برای کالاهای عمومی گرونتر از دیجی کالا و بازار هست. به درد یه چیزی می خوره که دور و برت گیر نیاد.
ولی ارسالش خیلی خوبه. با پست آرامکس ارسال می کنه، نهایتا 48 ساعته میرسه. هر چی هم برداری هزینه پستش 9 تومنه. خرید بالای 150 تومن هم فکر کنم هزینه پستش رایگان باشه
بهترین هدیه برای رتبه دورقمی کنکور جی اف ه :general705::general707:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بهترین هدیه برای رتبه دورقمی کنکور جی اف ه :general705::general707:
داداش منم 6 سال پیش کنکور دادم..رتبه ام سه رقمی شد!!
کسی نویسنده نمیخواد از این هدیه ای که احسان میگه.. بهم بده؟
مدیونید اگه فکر کنید منظورم جناب نجفی هست

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
این کشتی فرنگی که باخت هیچ ولی اشک های محمد بنا واقعا ناراحت کننده بود :(:(

بهداد اگه امشب طلا رو نگیره...خیلی دیگه حال ملت گرفته میشه

امیدوارم:general507:طلا رو بگیره:general504:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
بنده فایلی ندارم یه اپلیکیشنه که همه میتونن از خود گوگل پلی براحتی دانلود و استفاده کنن! حتی با اسم طرف میتونی شماره ببینی که اگه طی یکی دو ماه قبل نخریده باشه مشخصاتش هست ، وقتی چنین چیزی رو گوگل منتشر میکنه پس فک نکنم نیاز به هک و داشتن دیتابیس ... باشه
خسته نباشید واقعا :| این اپو که هممون داریم

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
هاست دی ال قیمتاش زیادی فضاییه
vps هم که اعصاب میخواد
قیمتایی که توی خود سایتش زده زیاد فضایی نیست و از جای دیگه هم هاست مخصوص پربازدید بخوای بگیری خیلی ارزونتر نیست.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دقیق حساب نکردم ، و اینکه خیلی کارها میشه برای افزایش درامد انجام داد که من انجام نمیدم ، مثل چندتا پاپ گذاشتن، پر کردن سایت از بنر و تبلیغات همکاری در فروش ، پاپ باکس و...

بر اساس بازدید چقدر میارزه ؟ حدود8هزارتا که از گوگله
ببین حدودا هر 10 11 هزار تا آی پی با دو تا پاپ آپ و چند تا بنر بهت ماهی 800 900 میده
حالا از رو همین مبلغ حدودا حساب کن که 8 هزار تا آی پی ماهی چقدر درامد میده
و این مبلغ رو در 5 یا 6 ضرب کن تا قیمت کلی سایت بدست بیاد

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
تو دلم موند بیام پی تی آخرین نتایج رو بزنم و تاپیکی درباره کلاه برداری شخصی تو نتایج نباشه :general409:

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
ببین حدودا هر 10 11 هزار تا آی پی با دو تا پاپ آپ و چند تا بنر بهت ماهی 800 900 میده
حالا از رو همین مبلغ حدودا حساب کن که 8 هزار تا آی پی ماهی چقدر درامد میده
و این مبلغ رو در 5 یا 6 ضرب کن تا قیمت کلی سایت بدست بیاد
یعنی هر آی پی روزی 30 ریال؟!
کلا یک مقاله خوندم چند سال پیش در یک ژورنال بیگانه نوشته بود ضریب نقد کردن بازدید برای سایت شما چقدره
بحث های زیادی کرده بود تا رسید به آمار از 0 تا 1000$ نوسان داشت(بجز وبسایتهای ترکیبی که مثلا یک خودرو میفروشه یا یه ملک)

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یعنی هر آی پی روزی 30 ریال؟!
کلا یک مقاله خوندم چند سال پیش در یک ژورنال بیگانه نوشته بود ضریب نقد کردن بازدید برای سایت شما چقدره
بحث های زیادی کرده بود تا رسید به آمار از 0 تا 1000$ نوسان داشت(بجز وبسایتهای ترکیبی که مثلا یک خودرو میفروشه یا یه ملک)
آره حدودا

بالا