• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
مشکلی از اون بابت ندارم . الان مشکل من مشکل هاست هست الکی این همه پول دادیم. نامردا هم الکی میزنن برگشت وجه در ضورت ناراضی بودن اما حالا که نمیخوایم پول بده نیستن و بهانه های واهی میارن.

خب اگه این ماه رو پول دادید..یه جوری باهاش بسازید
ماه بعد یک سرور بگیرید..من سرور داشتم چند ماه بخدا اصلا دردسر عجیبی نداره

120 ت پول سرورت میشه فوقش
15 ت دایرکت ادمین
70 پول لایت اسپید
ماهی 50 هم میدی به یکی واسه مدیریت
ماهی 30 ت فوقش میدی برا هاست بک آپ
----------------------------------------------------
ولی خیالت از همه چی راحته

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
مشکلی از اون بابت ندارم . الان مشکل من مشکل هاست هست الکی این همه پول دادیم. نامردا هم الکی میزنن برگشت وجه در ضورت ناراضی بودن اما حالا که نمیخوایم پول بده نیستن و بهانه های واهی میارن.
همیشه قبل از خرید هاست از هر کی که میخوای بگیری بگو چند تا سایت مشتریش رو بده یا خودت راحت با دی ان اس سرورش مشتریاشو در بیار و بعد چکشون کن اگر خوب و اوکی بود بگیر که بعد از خرید اینطوری نشه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خب اگه این ماه رو پول دادید..یه جوری باهاش بسازید
ماه بعد یک سرور بگیرید..من سرور داشتم چند ماه بخدا اصلا دردسر عجیبی نداره

120 ت پول سرورت میشه فوقش
15 ت دایرکت ادمین
70 پول لایت اسپید
ماهی 50 هم میدی به یکی واسه مدیریت
ماهی 30 ت فوقش میدی برا هاست بک آپ
----------------------------------------------------
ولی خیالت از همه چی راحته
نه آقا الان داره ارور میده و سایت بخواد اینطوری بمونه یه ماه کلی ضرر میکنه
شما که میگفتی که راضی نبودی از اون سروری که داشتی.

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
همیشه قبل از خرید هاست از هر کی که میخوای بگیری بگو چند تا سایت مشتریش رو بده یا خودت راحت با دی ان اس سرورش مشتریاشو در بیار و بعد چکشون کن اگر خوب و اوکی بود بگیر که بعد از خرید اینطوری نشه
دقیقا همینکارو کردم و برای اونها اصلا اروری نبود . برای خودم هم چندتا سایت دیگم اصلا ارور نمیدن اما چندتاشون دارن ارور میدن.

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
دقیقا همینکارو کردم و برای اونها اصلا اروری نبود . برای خودم هم چندتا سایت دیگم اصلا ارور نمیدن اما چندتاشون دارن ارور میدن.
جالب شد پس ، آی پی سرور جدید هم که ست شده رو دامنه ، پس اینکه چند تا سایتت اوکی باشه اینا اینطوری تعجبه! اگه مشکل از سرور باشه یا باید همشون مشکل دار باشن یا هیچ کدوم نمیشه که یکی اوکی باشه یکی اینطوری

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
نه آقا الان داره ارور میده و سایت بخواد اینطوری بمونه یه ماه کلی ضرر میکنه
شما که میگفتی که راضی نبودی از اون سروری که داشتی.
خب ببینید//
من دفعه اولم بود بدون راهنمایی رفتم سرور گرفتم..
سرور من از نگاه روشن پارس بود.. اونا یک فضا رو اجاره کرده بودن واسه سرور که اسمشو گذاشته بودن شبکه اختصاصی نگاه روشن پارس در امریکا///این یعنی اونجا دیتاسنتر نیست..بعد معلوم نیست کیفیتش چجوری بوده !!! همیشه از دیتاسنتر معتبر بخرید

مورد دوم موقعیت سرور بود که تو امریکا بود و پینگ خیلی بالایی داشت
مورد سوم این بود که وب سرور من آپاچی تنها بود و به طرز فاجعه آوری کانفیگ کرده بودن..البته معلوم نیست همونو هم کرده باشن/// سایتی که حداقلش 2 گیگ رم میخوره..4 گیگ رم مصرف کنه

ولی این دفعه با راهنمایی هایی که @starshop عزیز کردند..میتونم یه چیز خوب ببندم

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58
بله امکان پذیره اما نیاز به اسکریپت داره یه اسکریپت میدی برات مینویسن بعد اونو نصبش میکنی رو سرور بعد با مرورگ باز میکنی و ادرس میدی و ذخیره شده در سرور خودت تحویل میگیری

بسیار ممنون بابت پاسخ
خب یه سوالی واسه من پیش میاد
سایت های فیلم، فیلم هایی که برای دانلود قرار میدن به این روشی که گفتید هست ؟ و یا این حجم از فیلم رو دانلود میکنن و بعد آپلود داخل سرور ؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
بسیار ممنون بابت پاسخ
خب یه سوالی واسه من پیش میاد
سایت های فیلم، فیلم هایی که برای دانلود قرار میدن به این روشی که گفتید هست ؟ و یا این حجم از فیلم رو دانلود میکنن و بعد آپلود داخل سرور ؟
خواهش میکنم ،
خب بستگی به طرفش داره دیگه ممکنه طرف خبر نداشته باشه چنین امکانی هست ولی چند تایی رو که میشناسم از همین روش استفاده میکنن حتی اسکریپت میاد روی فیلم برچسب آدرس سایتشونم میزاره ، موزیک که دیگه راحت تره ،و حتی بعضیا که دیگه راحت ترم کردن کار خودشون رو ، کاملا اتومات کردن که کار پست گذاشتن رو هم انجام بده[emoji23]
اونایی هم که بصورت دستی آپلود میکنن با سرور انجام میدن که سریع دانلود و آپلود میشه در چند دقیقه و نمیان با نت داغون دانلود و آپلود کنن که

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
جالب شد پس ، آی پی سرور جدید هم که ست شده رو دامنه ، پس اینکه چند تا سایتت اوکی باشه اینا اینطوری تعجبه! اگه مشکل از سرور باشه یا باید همشون مشکل دار باشن یا هیچ کدوم نمیشه که یکی اوکی باشه یکی اینطوری
دقیقا همینطوره از 15 تا سایت که توی نمایندگی هست حدود 10 تاش مشکلی نداره و سرعت خوبه اما 5 تاش مشکل داره. و میگن مشکل از سایتهای شما هست برای همین برگشت وجه هم انجام نمیدن.

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
دقیقا همینطوره از 15 تا سایت که توی نمایندگی هست حدود 10 تاش مشکلی نداره و سرعت خوبه اما 5 تاش مشکل داره. و میگن مشکل از سایتهای شما هست برای همین برگشت وجه هم انجام نمیدن.
اره دقیقا منظورم همین بود ، آخه وقتی از ۱۵ تا ده تاش درسته و مشکل نداره یعنی سرور درسته ، باید سایتاتون رو بررسی کنید شاید مشکلی باشه ، فایل ارور لاگ هر سایت که مشکل داره رو بررسی کنید اگر مشکلی باشه اونجا نشون میده

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اره دقیقا منظورم همین بود ، آخه وقتی از ۱۵ تا ده تاش درسته و مشکل نداره یعنی سرور درسته ، باید سایتاتون رو بررسی کنید شاید مشکلی باشه ، فایل ارور لاگ هر سایت که مشکل داره رو بررسی کنید اگر مشکلی باشه اونجا نشون میده
نکته جالب اینه که سایتهای وردپرسیمون این ارور رو میدن. احتمالا منابع رو محدود کردن که این ها بیشتر ارور میدن.

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
نکته جالب اینه که سایتهای وردپرسیمون این ارور رو میدن. احتمالا منابع رو محدود کردن که این ها بیشتر ارور میدن.
فایل ارور لاگ هر سایت رو بررسی کنید معلوم میشه مشکل چیه ، اگر محدود کرده باشن هم معلوم میشه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان نظرتون راجع به این چیه؟
سرور مجازی مدیریت شده کامل با لایت اسپید و سی پنل و مخلفات داره قیمت خیلی خوبی میده:
https://hosthey.ir/vps/managed-servers.php

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
دوستان نظرتون راجع به این چیه؟
سرور مجازی مدیریت شده کامل با لایت اسپید و سی پنل و مخلفات داره قیمت خیلی خوبی میده:
https://hosthey.ir/vps/managed-servers.php
فعلا بزارید رو همون بمونه ولی مدام گوگل وبمستر رو چک کنید + اون مانیتورینگ که گفتم هم فعال کن
در مورد وی پی اس اینا اکثرا اورسل هستند و میگن مدیریت شده اما پاش که برسه میگن این جز قوانین ما نبوده و ...
میخواید وی پی اس بگیرید یک جای درست درمون بگیر بده برات کانفیگ کنن و هر وقت به مشکل خوردی هرکی دم دست بود بده حلش کنه
ارور رو در نت سرچ بزنی هزار تا راه حل میاد جلو روتون اینا از آسمون نیومدن از همینجاها یاد گرفتن و همه چیز هم نمیدونن و بموقعش سرچ میکنن

+
دوستان شما وقتی لایسنس سی پنل میخرید قانونا سی پنل باید سرور شما رو کانفیگ و رفع مشکل کنه
تو ایران جا افتاده لایسنس یعنی حق استفاده اما اینطوری نیست لایسنس یعنی کمک به استفاده بهینه از سرور

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58
خواهش میکنم ،
خب بستگی به طرفش داره دیگه ممکنه طرف خبر نداشته باشه چنین امکانی هست ولی چند تایی رو که میشناسم از همین روش استفاده میکنن حتی اسکریپت میاد روی فیلم برچسب آدرس سایتشونم میزاره ، موزیک که دیگه راحت تره ،و حتی بعضیا که دیگه راحت ترم کردن کار خودشون رو ، کاملا اتومات کردن که کار پست گذاشتن رو هم انجام بده[emoji23]
اونایی هم که بصورت دستی آپلود میکنن با سرور انجام میدن که سریع دانلود و آپلود میشه در چند دقیقه و نمیان با نت داغون دانلود و آپلود کنن که

دستی با نت ایران که واقعا دیوونه کنندست ولی خب همون سرورش هم باید وقت زیادی گذاشت
از دوستان کسیو میشناسید این اسکریپت رو داشته باشه یا بتونه ارائه کنه و بسازه ؟

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
این آپدیت رایگان ویندوز 10 مگه تموم نشده مهلتش ؟
الآن من زدم داره دانلود میکنه مشکلی پیش نمیاد واسه ویندوز که ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
فروشی ۷۰۰ تومن

کسی میخواد ؟

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
فروشی ۷۰۰ تومن

کسی میخواد ؟

من یکسالو نیم تو کار خرید و فروشش بودم اینو 100 تومن کسی خواست بده بره بیشتر نمیارزه
البته بشرطی که تغییر اسم داشته باشه و لینک دیوایس نشده باشه

بالا