• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
اینم پلاگین CB2 برای DA
به همین راحتی :دی
هر وقت بخوام با 4 کلیک سویچ می کنم
فقط باید یکم مواظب سازگاری موارد با هم باشید که به مشکل برنخورید

2016-08-18_21-57-14.jpg 2016-08-18_21-55-38.jpg 2016-08-18_21-55-06.jpg

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
سلام دوستان کسی نامحدود مکس نت استفاده کرده؟
بعد اون حجم معین سرعت چقدر افت میکنه؟

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
اینم پلاگین CB2 برای DA
به همین راحتی :دی
هر وقت بخوام با 4 کلیک سویچ می کنم
فقط باید یکم مواظب سازگاری موارد با هم باشید که به مشکل برنخورید

مشاهده پیوست 955952 مشاهده پیوست 955953 مشاهده پیوست 955954
بله اینم هست
اما این مشکل دوستان نیست!!!
و باید گفت خیلی مسخره ست برای هاستینگی که کاستومرش بخاطر یک وبسرویس ترکش کنه
بهرحال این دوستان مشتری هستند و این راه کار شما باید از سوی منیجر سرور ارائه بشه وگرنه یک یوزر اشتراکی که دسترسی نداره این پلاگین رو نصب کنه
بهرحال نصب و تقریبا تسلط نسبی در زمینه انجین ایکس نیاز به تمرین داره و دوستان نمیتونن روی سایتشون قمار بکنند
بله بنده هم پیشنهاد دادم یک وی پی اس ارزون بگیرید و دایرکت روش نصب کنید و یکی دوماه در حد آشنائی باهاش کار کنید و بعد بدین یک حرفه ای براتون کانفیگ کنه و خودتون نگهداریش کنید
اما نه اینکه کل سایتشون رو ببرند روی سروری که توسط فردی کانفیگ شده که تا دیروز با واژگان ssh comment کرنل و ... نا آشنا بودن
بهرحال موضوع سرور و شبکه چیزی نیست که طرف چند روزه مسلط بشه که بعضا اگر اینکاره باشید دیدین که مشکلاتی گاهی پیش میاد که ساعت ها آدم رو لنگ میکنه با اینکه سالها کارتون این بوده و شاید یک مشکل پیش و پا افتاده باشه!!!!

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستای عزیز کسی میدونه چطور میشه یه فایل رو ( با فرمت های عکس و فیلم و .. ) بدون اینکه وارد سرور مجازی یا هاست دانلود بشیم و بدون دانلود اون فایل روی سیستم خودمون، لینک فایل رو بدیم اتوماتیک فایل رو دانلود کنه و در پوشه ای که براش در سرور تعریف میکنیم آپلود کنه و لینک مستقیم ازش بده ؟

البته از طریق فایل زیلا اف تی پی میدونم میشه از سیستم به صورت مستقیم به سرور آپلود کرد ولی خب میشه باهاش اینکارو کرد ؟
اصن راهی وجود داره برای اینکار ؟
دستی با نت ایران که واقعا دیوونه کنندست ولی خب همون سرورش هم باید وقت زیادی گذاشت
از دوستان کسیو میشناسید این اسکریپت رو داشته باشه یا بتونه ارائه کنه و بسازه ؟
در صورت تمایل میتونم اسکریپت مد نظرتون رو بنویسم، اطلاعات بیشتر رو پ.خ کنید

خب اگه این ماه رو پول دادید..یه جوری باهاش بسازید
ماه بعد یک سرور بگیرید..من سرور داشتم چند ماه بخدا اصلا دردسر عجیبی نداره

120 ت پول سرورت میشه فوقش
15 ت دایرکت ادمین
70 پول لایت اسپید
ماهی 50 هم میدی به یکی واسه مدیریت
ماهی 30 ت فوقش میدی برا هاست بک آپ
----------------------------------------------------
ولی خیالت از همه چی راحته
حالا چرا آنقدر گیر دادی به لایت اسپید :D
والا ما عمریه nginx استفاده میکنیم، بسیار هم راضی ایم
البته واسه هاستینگ زیاد مناسب نیست، چون htaccess ساپورت نمیکنه و رول های خودشو داره (البته بجز حالت nginx + apache بصورت پروکسی)
ولی برای تک سایت مناسبه
اگه از هتزنر میخوای خرید کنی، سرور زیر رو بهت توصیه میکنم:
https://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex41ssd
یا
https://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex41sssd
ولی در کل نظر منو بخوای، تا وقتی که میتونی رو هاست اشتراکی بمون (البته منظورم هاست خوب هست)

بچه ها یاهو مسنجر آپدیت شد

https://messenger.yahoo.com/download
این نسخه اولیه خیلی مزخرف بود :general607:
البته همچنان اون نسخه قدیمی کار میکنه ...

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
بله اینم هست
اما این مشکل دوستان نیست!!!
و باید گفت خیلی مسخره ست برای هاستینگی که کاستومرش بخاطر یک وبسرویس ترکش کنه
بهرحال این دوستان مشتری هستند و این راه کار شما باید از سوی منیجر سرور ارائه بشه وگرنه یک یوزر اشتراکی که دسترسی نداره این پلاگین رو نصب کنه
بهرحال نصب و تقریبا تسلط نسبی در زمینه انجین ایکس نیاز به تمرین داره و دوستان نمیتونن روی سایتشون قمار بکنند
بله بنده هم پیشنهاد دادم یک وی پی اس ارزون بگیرید و دایرکت روش نصب کنید و یکی دوماه در حد آشنائی باهاش کار کنید و بعد بدین یک حرفه ای براتون کانفیگ کنه و خودتون نگهداریش کنید
اما نه اینکه کل سایتشون رو ببرند روی سروری که توسط فردی کانفیگ شده که تا دیروز با واژگان ssh comment کرنل و ... نا آشنا بودن
بهرحال موضوع سرور و شبکه چیزی نیست که طرف چند روزه مسلط بشه که بعضا اگر اینکاره باشید دیدین که مشکلاتی گاهی پیش میاد که ساعت ها آدم رو لنگ میکنه با اینکه سالها کارتون این بوده و شاید یک مشکل پیش و پا افتاده باشه!!!!
این 2 تا رفیقمون که روی هاست اشتراکی نبودن
nginx که رو که لوکال هم می تونن نصب و تست کنن ور برن باهاش :general711:
اگر وبمستر آگاهیش رو بالا نبره براحتی سرش کلاه میزارن متاسفانه
با اینکه فعالیت تجاری ندارم ولی طی این سالها سعی کردم همه مواردی که نیازه دنبال کنم تا حداقل لنگ نمونم چون اصلا اعتمادی به کار هاستینگ ها ندارم
سرور تحویل دادن آپدیت کرنل مال 2012 ! :general304: ی yum update زدم 2 گیگ دانلود کرد :D قشنگ تابلو ی ایمیج گرفته رو همه ریستور می کنه حاضرم نیست آپدیت کنه :general707:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان مهم ترین ویژگی ی سایت فیلم از نظر شما چیه ؟:|
بنظر شما صرفا داشتن ارشیو مثلا 40 ترابایتی موفقیت میاره؟
چون خیلی سایت ها رو دیدم با ارشیو های وحشتناک ولی غیر از خود صاحب سایت ی نفر هم کاربر سایت نیس :|

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
آقو..این وب سرور نگین ایکس...کلا چقدر طول میکشه که یه آدم حرفه ای کانفیگش کنه؟

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
چون خیلی سایت ها رو دیدم با ارشیو های وحشتناک ولی غیر از خود صاحب سایت ی نفر هم کاربر سایت نیس :|
اونا دیگه خیلی آدمای بیخودی بودن چون اگه نویسندگی یه سایت فیلم دیگرو میکردن میلیون تومن درمیاوردن :D ولی اینکارو که نکردن هییییچ یه چیزی هم از جیبشون گذاشتن واسه هاست و...

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اونا دیگه خیلی آدمای بیخودی بودن چون اگه نویسندگی یه سایت فیلم دیگرو میکردن میلیون تومن درمیاوردن :D ولی اینکارو که نکردن هییییچ یه چیزی هم از جیبشون گذاشتن واسه هاست و...
آقای موب فور یو:D:D
رفتم طرح 16Mbps رو خریدم..800 کیلو بیشتر سرعت دانلود نمیده///کلا 6 مگ نمیکشه خطم انگار...
باید یه دعوا درست و حسابی با پشتیبانی بگیرم سرعت رو ببرن بالا..باو من 512 داشتم دوماه پیش سرعت دانلود 1.3 میداد..اونوقت تو چجوری میگی اون طرح زیر 2 سرعت بالا میده

:general503::general503::general503:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اینطور افراد دوست عزیز بخاطر اینکه مشتری های کلان دارن سودشون از اوناست بخاطر همین بعد از مدتی که چند تا مشتری بزرگ پیدا میکنن دیگه ریزا رو زیاد درست حسابی جواب نمیدن
نمیدونم حساب پی پال داشتین یا نه ولی اینو بدونید که شما بدون انجام کاری تنها با داشتن پول تو حسابتون به هیچ وجه پولتون اضافه نمیشه ! اونم بدون هیچ کاری ! و اونم به ازای هر سه دلار ۹-۱۰ دلار!!! اینا هم سودشون از همون مشتری های بزرگشونه نه اینکه پول مشتری رو بخوابونن تو حساب پی پالشون و پی پالم پولشونو اضافه کنه!
دوست عزیز دیگه حداقل توی اثینترنت انقدری تجربه دارمروی هوا حرف نزنم
بنده اسراری ندارم شما باور کنی یا نکنی اما یک چیزیرو بگم من نگفتم بشینی پولت چند برابر بشه در هیچ جای دنیا هم اینطور نیست
منظور از بدون هیچ کاری یعنی نیزا نیست شما کاری کنی شرکت هایی هستند که کار سرمایه گذاری ثانیه ای ( بیشتر نپرس چون شرمندت میشم ) انجام میدن که برای مثال شما 500 دلار رو براشون اکو ( معنی فارسیشو نمیدونم ) کنی ، یک ساعت بعد 520 دلارو 70 سنت دریافت میکنی
شرکت های نامعتبری هم نیستند برای مثال یک قسمتی از خود گوگل و مایکروسافت همین کارو انجام میدن :)
کافیه کمی جستجو کنید و در مورد اکانت های پرمیوم گوگل و ... در مورد همین که گفتم جستجو کنید متوجه میشید منظورمو
یک نمونش خود پای پال برای هر تراکنش من سودیرو در نظر میگیره که این بستگی به تشخیص خودشون داره من هم خودم نه میدونستم و نه آگاهی داشتم که یه روز ایمیل اومد این طرح روی حسابت فعال شده و بقیه ماجرا :)
ولی دیگه قرار نیست که هر کسی از همه چی خبر داشته باشه که اگه اینطور باشه کل فلسفه و قانون بیزینش و تجارت زیر سوال میره
اگر همه بدونن چطور میشه برای مثال از بورس سود کرد که دیگه بورس ارزش نداشت !
اینکه شما در مورد موضوعی آگاهی ندارید دلیل نمیشه همرو زیر سوال ببرید و قاطعانه بگید فلانی از این راه داره سود میکنه و پشتیبالنی به دلیل فلان نمیده
یک نمونه دیگه مثال بزنم سایت های ایرانی که به نوعی تبادل مالی دارن یکی از راه های سود میتونم بگم میلیاردیشون به خاطر خوابیدن همین پول کاربران تو حساب هاشون هست
یه کم فقط یه کم خواهش میکنم قبل از این که در مورد موضوعی نظر بدیم فکر کنیم و به قول معروف اون فکر اقتصادی رو به کار ببریم نه اینکه از روی احساسات همینطوری یه چیزی بگیم :)

توی این چند سالیه که توی اینترنت هستم هیچ چیزی منو به این اندازه ناراحت نمیکنه که کاربرا بدون داشتن آگاهی و اطلاعات ، در مورد هر چیزی نظر میدن و فک میکنن خدا هستن و حرفشون درسته ( منظورم شما نیستی کلی میگم )
یک مثال در مورد سئو بزنم یک قسمتی در گوگل هست برای بالا بردن سایت که بهش نوپا که شما با اکانتت میتونی سایت رو در 2 هفته بیاری هرجایی که دوست داری ( گوگل پول زیاد دوست داره )
من خودم هیچوقت نتونستم این اکانت هارو شرایطشو در گوگل داشته باشم که بدن ولی چند نفری در ایران هستند که انجام میدن و یکی از دوستان لطف کرده بود بهم داد ولی به دلایلی مسدود شد

در کل فقط حرفم اینه یه کم جستجو تحقیق و کسب اطلاعات و آگاهی باعث میشه هر حرفیرو جایی نزنیم ...

شبت بخیر

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
آقو..این وب سرور نگین ایکس...کلا چقدر طول میکشه که یه آدم حرفه ای کانفیگش کنه؟
بستگی داره به طرفش زمان خاصی نیاز نداره تهش با ریبیلد کردن و با توجه به کیفیت سخت افزار شما 2 ساعت
سایت های وردپرسی بعضا کانفیگ های خاص خودشون رو دارند.
اما دوستان توجه کنند مثلا یک هارد ssd خیلی میتونه تو سرعت سایت شما تاثیر داشته باشه و زیاد رو وبسرویس ذوم نکنید

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
بچه ها من یه کانال علمی زدم توو تلگرام میشه راهنمایی کنید چطوری افزایش عضو داشته باشم؟

آدرس
@the_big_bangg

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بچه ها من یه کانال علمی زدم توو تلگرام میشه راهنمایی کنید چطوری افزایش عضو داشته باشم؟

آدرس
@the_big_bangg
نگران نباش..الان بچه ها از internet. ir واست ممبر میفرستن:D

Last edited:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
بستگی داره به طرفش زمان خاصی نیاز نداره تهش با ریبیلد کردن و با توجه به کیفیت سخت افزار شما 2 ساعت
سایت های وردپرسی بعضا کانفیگ های خاص خودشون رو دارند.
اما دوستان توجه کنند مثلا یک هارد ssd خیلی میتونه تو سرعت سایت شما تاثیر داشته باشه و زیاد رو وبسرویس ذوم نکنید
مجبور شدم برم پیش همون یار قدیمی! IPW
الان یه چک میکنی ببینی اوکی هست؟
aslblog.ir
wordpressblog.ir
clipkadeh.ir

بالا