• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دوستان کسی هست اینجا تو کار دامین باشه حرفه ای ؟

یه دامین com هست خیلی وخته ثبت شده فک کنم 11 ساله میخوام ببینم میتونه برام بخره از صاحبش ؟

اگه هست پی ام بده ممنون

دقیقا همینطوره...من الان 4 ساله از دایرکت ادمین استفاده می کنم..یه جورایی دایرکت ادمین رو وارد شدم
اما از اونطرف چون 4 ساله با سی پنل کار نکردم..زیاد واردش نیستم..

اگه هفته ای یکبار برم تو کنترل پنل و بک اپ بگیرم از اطلاعات..وگرنه اصلا کنترل پنل لازمم نمیشه

سرور گرفتی دیگه نیاز نیست کنترل پنل نصب کنی چون کنترل پنل فقط منابع رو محدود میکنه همون بک رو هم با ssh راحت میتونی انجام بدی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
چرا توی وردپرس همیشه تگ ها زودتر ایندکس میشن ؟

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
مگه قرار بود تمدید نشه. به جز MR Robot مگه داریم سریالی که هرقسمت بهتر بشه :D
امروز اومد خبرش داشتم میزاشتمش تو سایتم گفتم عنوان هم بزارم اینجا چون سریال خوبی هست و طرفدار زیاد داره
من فصل اولشو دیدم خوب بود
و فصل دوم را تا قسمت هفتمشو دان کردم ولی هنوز فرصت نکردم فصل دومشو شروع کنم به دیدن :|
کلا همه برنامه های زندگیم ریخته بهم خخخ

vitrinpro

Registered User
لایک‌ها
207
دوستان وبمستری که قصد راه اندازی فروشگاه فایل دارند..
بیشتر از ۷۰۰ گیگ
پروژه
پایان نامه
تحقیق
مقاله
نمونه سوال
طرح توجیهی ..
موجوده جهت اطلاع بیشتر به تاپیک مراجع کنید یا پیام بدید
http://forum.persiantools.com/index.php?threads/813702/

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سایت
http://www.xda-developers.com
یکی از سایت های برنامه نویسی و آموزش های تخصصی اندروید..
وب سرورش نگین ایکس Nginx هستش..
دیتاسنترش هم لیزوب البته موقعیتش عمریکا هست نه هلند

دوستان ممنون میشم چک کنید ببینید کیفیتش چجوریه از نظر سرعت بازگشایی و پینگ و ...

چون همون چیزیه که من میخوام روی سایتم پیاده کنم

@starshop
@MOHAMMAD026_1
@learndl
و بقیه اساتید

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان سایتم رو سرور های میهن وب هاسته
بنظرتون انتقالش بدم به نت افزار؟
تاثیری داره تو بازدید اینا؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
سایت

دوستان ممنون میشم چک کنید ببینید کیفیتش چجوریه از نظر سرعت بازگشایی و پینگ و ...

@starshop
@MOHAMMAD026_1
@learndl
و بقیه اساتید
مدرس برنامه نویسی آندروید خواستی خبر کن

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
رتبه دو رقمی کنکور بیار شمارشو تحویل بگیر:general307::general707:
رفیق یکی از اقوام دورمون رتبه تک رقمی شده بود دانشگاه تهران رفته بوده ، طرف می گفت برا خودمون داریم کیف می کنیم ، دختره میاد میگه برامون کلاس بزارید ، می ریم خونشون با تاپ و شورت می شینه کنارمون همش هم دم مسخره بازی و خنده اس ، ساعتی هم 400 می گیریم ( 5 سال پیش )
انوقت ما دلمون خوشه داریم پول در میاریم ، اصن این نامردا کیف می کنن حالا شماره دختر کاراته کا هم گیرشون میاد دیگه چ بهتر :D

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
رفیق یکی از اقوام دورمون رتبه تک رقمی شده بود دانشگاه تهران رفته بوده ، طرف می گفت برا خودمون داریم کیف می کنیم ، دختره میاد میگه برامون کلاس بزارید ، می ریم خونشون با تاپ و شورت می شینه کنارمون همش هم دم مسخره بازی و خنده اس ، ساعتی هم 400 می گیریم ( 5 سال پیش )
انوقت ما دلمون خوشه داریم پول در میاریم ، اصن این نامردا کیف می کنن حالا شماره دختر کاراته کا هم گیرشون میاد دیگه چ بهتر :D
یه دوست دارم دانشجو فیزیک تهران . از اون عشق فیزیکا بود . میگه تو گرما با دخملای دانشگاه آب بازی میکنیم تو سرما برف بازی:general707: مثلن دبیرستان علاوه بر کتابای درسیش همیشه کتابای غیر درسی میخوند و فلان

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یه دوست دارم دانشجو فیزیک تهران . از اون عشق فیزیکا بود . میگه تو گرما با دخملای دانشگاه آب بازی میکنیم تو سرما برف بازی:general707: مثلن دبیرستان علاوه بر کتابای درسیش همیشه کتابای غیر درسی میخوند و فلان
خب این چه ربطی به رتبه کنکور و دانشجوی فیزیک بودنش داشت؟ :rolleyes:
همینطوری اگه دانشجوی هیچ رشته ای هم نباشی ولی بلد باشی چطوری باهاشون حرف بزنی :cool:
تو تابستون میتونی آب بازی کنی و تو زمستون هم دکتر بازی و فلان :D

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
خب این چه ربطی به رتبه کنکور و دانشجوی فیزیک بودنش داشت؟ :rolleyes:
همینطوری اگه دانشجوی هیچ رشته ای هم نباشی ولی بلد باشی چطوری باهاشون حرف بزنی :cool:
تو تابستون میتونی آب بازی کنی و تو زمستون هم دکتر بازی و فلان :D
منظورم اینه همیشه سرش تو کتاب بوده ولی همین که وارد دانشگاه شد چشمو گوشا باز شد:general705:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

مطمئن هستید این دوستان شما علاف ملف چیزی نزدن؟
آخه چرا باید به یه دانشجو ساعتی 400 داد در صورتی که با ساعتی 30 یا 40 بهترین استاد هارو خصوصی بگیری.. اونم با تاپ و ... فکر کنم دوستتون پاش تهران وا شده با یه ساقی توپ هم آشنا شده..مثل ساقی امیر تتلو

-----
والا تو گرما اب بازی میکنن و تو سرما برف بازی...اگه جایی بیرون از دانشگاه باشه..که اونم مطمئنن گشت ارشاد میاد ارشادشون میکنه مخصوصا اب بازی رو..
تو دانشگاه هم که حراست نمیذاره...والا من 9 ترم عادی + 4 ترم تابستون ورداشتم تو دانشگاه ازاد گرگان (نگید چرا اینقدر ترمت زیاد شده..الان میجم: من نمره ی درس واسم مهم بود..یعنی اکه بدونم درسی رو کم میشدم امتحان نمیدادم..واحد هم کم میگرفتم..کلا هر ترمی 5 تا6 واحد حذف میکردم) که واسه خودش لاس وگاسی هست..از این خبرا نبود..فوقش دونفری میتونستیم کنار هم باهم راه بریم..یا روی یک نمیکت یا سالن مطالعه بشینیم و باهم بحرفیم یا درس بخونیم..

این دوستمونم فکر کنم کمی توهم داشته...چون تو دانشگاه دولتی اونم تهران فکر نکنم از این خبرا باشه

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سایت

@starshop
@MOHAMMAD026_1
@learndl
و بقیه اساتید
لیزوب یکی از بهترین دیتاسنتر ها هست
از نظر سخت افزار و کیفیت حرف نداره ...
البته گرون هم هست
لوکیشن آلمان برای خودت مناسبه، پینگش با ایران خوبه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
لیزوب یکی از بهترین دیتاسنتر ها هست
از نظر سخت افزار و کیفیت حرف نداره ...
البته گرون هم هست
لوکیشن آلمان برای خودت مناسبه، پینگش با ایران خوبه
مرسی محمد جون بابت راهنمایی

لوکیشن هلندش چی؟ فکر کنم اصلش هلند باشه

اون سروری که من میخوام مشخصاتش اینه:
8core
4gig ram
80 gig ssd
4t bandwith

میشه 18 یورو که به پول ایران تقریبا حدود 75 تا 90 ت در صورتی که من یه سرور شخمی رو از نگاه روشن پارس خریده بودم 125 ت با همین مشخصات کمی پایین تر که با مدیریتش و... میشد 160 ت ماهی

الان من ماهی 140 ت دارم به نت افراز میدم..

اگه 90 ت سرور رو حساب کنیم..تازه 9% مالیات بر ارزش افزوده هم نداره:D:D - 15 ت هم دایرکت ادمین - 10 ت هم هاست بک آپ
میشه 115 ت که خیلی کیفیت عالی هم داره و اختصاص داده به خودت هست

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
سایت

@starshop
@MOHAMMAD026_1
@learndl
و بقیه اساتید

من یه تجربه شخصی که دارم یه مدت سایت هام رو یه سرور کانادا بود، سرور خیلی قوی هم بود. پیج لود سایتم تو گوگل موقع فتچ زیر 200ms بود(البته اسکریپت اختصاصی بود فوق العاده برنامه نویسیش بهینه شده بود)، مجموع بازدید سایت هام یجوری ترکید که از روزی 150.000 ویزیتور هم گذشت.... هیچ کاری هم برای سئوشون نکرده بودم. خاطره خوبی بود :دی
کلا هرکاری میکنید سرعت لود رو تا خرتناق بهینه سازی کنید. و به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی به هیچ وجه ممکنی رو apache سایت نگه ندارید بخاطر keep alive سایتو نابودی میبره حداقل اگر از پس کانفیگ nginx بر نمیاد از nginx reverse proxy استفاده کنید راحت با x cache سرعت لود رو راحت نصف میکنه ضمن اینکه از شر keep alive لعنتی(ازش متنفرم) هم راحت میشید.
سرورای هلند و آلمان فقط کانکت تایمشون 150ms(برای گوگل) میگیره. سرور های ایران کلا سکوت میکنم در مقابلشون، سرور ایران = مرگ سایت...

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
مطمئن هستید این دوستان شما علاف ملف چیزی نزدن؟
آخه چرا باید به یه دانشجو ساعتی 400 داد در صورتی که با ساعتی 30 یا 40 بهترین استاد هارو خصوصی بگیری.. اونم با تاپ و ... فکر کنم دوستتون پاش تهران وا شده با یه ساقی توپ هم آشنا شده..مثل ساقی امیر تتلو

-----
والا تو گرما اب بازی میکنن و تو سرما برف بازی...اگه جایی بیرون از دانشگاه باشه..که اونم مطمئنن گشت ارشاد میاد ارشادشون میکنه مخصوصا اب بازی رو..
تو دانشگاه هم که حراست نمیذاره...والا من 9 ترم عادی + 4 ترم تابستون ورداشتم تو دانشگاه ازاد گرگان (نگید چرا اینقدر ترمت زیاد شده..الان میجم: من نمره ی درس واسم مهم بود..یعنی اکه بدونم درسی رو کم میشدم امتحان نمیدادم..واحد هم کم میگرفتم..کلا هر ترمی 5 تا6 واحد حذف میکردم) که واسه خودش لاس وگاسی هست..از این خبرا نبود..فوقش دونفری میتونستیم کنار هم باهم راه بریم..یا روی یک نمیکت یا سالن مطالعه بشینیم و باهم بحرفیم یا درس بخونیم..

این دوستمونم فکر کنم کمی توهم داشته...چون تو دانشگاه دولتی اونم تهران فکر نکنم از این خبرا باشه
فوقش دو نفر کنار هم بشینن ؟؟ ورودی چه سالی بودی مگه ؟؟:D
یعنی میتینگ دانشجویی نمیرفتین مثلن کافی شاپی رستورانی سفره خونه ای جایی؟؟:general609:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
فوقش دو نفر کنار هم بشینن ؟؟ ورودی چه سالی بودی مگه ؟؟:D
یعنی میتینگ دانشجویی نمیرفتین مثلن کافی شاپی رستورانی سفره خونه ای جایی؟؟:general609:
90:general210:
والا ما عمران بودیم/ تو کلاسمون 25 تا پسر بودن و 5 تا دختر..زیاد تعدادمون توازن نداشت...ولی معماری ها 20 تا دختر بودن و 10 تا پسر ..یا میکروبیولوژی 27 تا دختر 3 تا پسر:general206:
ما خودمونو بیشتر قاطی همایش معماری ها میکردیم..اونجا شکار بیشتر بود تا عمران:general601:
البته نمیگم که این برف بازی و اینا نبوده و نیست..ولی این دوستای شما عمریکن پای زیاد نگاه کردن:general307::general307:

بالا