• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
دوست عزیز دیگه حداقل توی اثینترنت انقدری تجربه دارمروی هوا حرف نزنم
بنده اسراری ندارم شما باور کنی یا نکنی اما یک چیزیرو بگم من نگفتم بشینی پولت چند برابر بشه در هیچ جای دنیا هم اینطور نیست
منظور از بدون هیچ کاری یعنی نیزا نیست شما کاری کنی شرکت هایی هستند که کار سرمایه گذاری ثانیه ای ( بیشتر نپرس چون شرمندت میشم ) انجام میدن که برای مثال شما 500 دلار رو براشون اکو ( معنی فارسیشو نمیدونم ) کنی ، یک ساعت بعد 520 دلارو 70 سنت دریافت میکنی
شرکت های نامعتبری هم نیستند برای مثال یک قسمتی از خود گوگل و مایکروسافت همین کارو انجام میدن :)
کافیه کمی جستجو کنید و در مورد اکانت های پرمیوم گوگل و ... در مورد همین که گفتم جستجو کنید متوجه میشید منظورمو
یک نمونش خود پای پال برای هر تراکنش من سودیرو در نظر میگیره که این بستگی به تشخیص خودشون داره من هم خودم نه میدونستم و نه آگاهی داشتم که یه روز ایمیل اومد این طرح روی حسابت فعال شده و بقیه ماجرا :)
ولی دیگه قرار نیست که هر کسی از همه چی خبر داشته باشه که اگه اینطور باشه کل فلسفه و قانون بیزینش و تجارت زیر سوال میره
اگر همه بدونن چطور میشه برای مثال از بورس سود کرد که دیگه بورس ارزش نداشت !
اینکه شما در مورد موضوعی آگاهی ندارید دلیل نمیشه همرو زیر سوال ببرید و قاطعانه بگید فلانی از این راه داره سود میکنه و پشتیبالنی به دلیل فلان نمیده
یک نمونه دیگه مثال بزنم سایت های ایرانی که به نوعی تبادل مالی دارن یکی از راه های سود میتونم بگم میلیاردیشون به خاطر خوابیدن همین پول کاربران تو حساب هاشون هست
یه کم فقط یه کم خواهش میکنم قبل از این که در مورد موضوعی نظر بدیم فکر کنیم و به قول معروف اون فکر اقتصادی رو به کار ببریم نه اینکه از روی احساسات همینطوری یه چیزی بگیم :)

توی این چند سالیه که توی اینترنت هستم هیچ چیزی منو به این اندازه ناراحت نمیکنه که کاربرا بدون داشتن آگاهی و اطلاعات ، در مورد هر چیزی نظر میدن و فک میکنن خدا هستن و حرفشون درسته ( منظورم شما نیستی کلی میگم )
یک مثال در مورد سئو بزنم یک قسمتی در گوگل هست برای بالا بردن سایت که بهش نوپا که شما با اکانتت میتونی سایت رو در 2 هفته بیاری هرجایی که دوست داری ( گوگل پول زیاد دوست داره )
من خودم هیچوقت نتونستم این اکانت هارو شرایطشو در گوگل داشته باشم که بدن ولی چند نفری در ایران هستند که انجام میدن و یکی از دوستان لطف کرده بود بهم داد ولی به دلایلی مسدود شد

در کل فقط حرفم اینه یه کم جستجو تحقیق و کسب اطلاعات و آگاهی باعث میشه هر حرفیرو جایی نزنیم ...

شبت بخیر

در مورد اکانت یرمیوم الکسا من یه چیزای شنیدم که بعضی افراد دسترسی دارن با پراخت هزینه های جداگانه ای سایت خودشون رو در هر محدوده ای که دوست دارن میارن اون جا

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دیشب مدال گرفتیم که:general504:
های وب 1 گیگ هدیه داد..
تاریخ ایران به کیمیا علیزاده افتخار خواهد کرد:general601:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دیشب مدال گرفتیم که:general504:
های وب 1 گیگ هدیه داد..
تاریخ ایران به کیمیا علیزاده افتخار خواهد کرد:general601:
کسی شمارش رو نداره تبریک بگیم :| ؟
سنش هم خوبه 18 عالیه :D

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
بچه ها اینجا کسی ممبر واقعی تلگرام میفروشه؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
در مورد اکانت یرمیوم الکسا من یه چیزای شنیدم که بعضی افراد دسترسی دارن با پراخت هزینه های جداگانه ای سایت خودشون رو در هر محدوده ای که دوست دارن میارن اون جا
آره اما اون بیشتر برای مانیتور بهتر و ... هستش اما اکانت های پرمیوم گوگل امکاناتی داره که در حر تصورم نیست مثل HiGoogle در گوگل وبمستر که برات فعال میشه امکانات فوق العاده ای داره
مجبور شدم برم پیش همون یار قدیمی! IPW
الان یه چک میکنی ببینی اوکی هست؟
aslblog.ir
wordpressblog.ir
clipkadeh.ir
تو چرا سرور نمیگیری ؟
من از پارس پک استفاده میکردم که کیفیت و ... افت کرد رفتم سراغ این که برات پ.خ کردم ( اینجا نمیگم تبلیغ نشه )
میتونم بگم فوق العادست
حتی پشتیبانیش میگی زبانتونو بلد نیستم خودشون ترجمه میکنن میگن شما به زبون خودت حرف بزن !
قیمت هاشم که عالی یه بار تست کن مشکلی پیش اومد با من ( حتی کانفیگ رایگان هم انجام میدن )
نهههه..قهرمان المپیکه.ازت خوشش نیاد یا ... یه آبدولیوچاگی میزنه دهنت کبریت میشه:D:D:D
بسوزه پدر تجربت :D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
تو چرا سرور نمیگیری ؟
من از پارس پک استفاده میکردم که کیفیت و ... افت کرد رفتم سراغ این که برات پ.خ کردم ( اینجا نمیگم تبلیغ نشه )
میتونم بگم فوق العادست
حتی پشتیبانیش میگی زبانتونو بلد نیستم خودشون ترجمه میکنن میگن شما به زبون خودت حرف بزن !
قیمت هاشم که عالی یه بار تست کن مشکلی پیش اومد با من ( حتی کانفیگ رایگان هم انجام میدن )

بسوزه پدر تجربت :D
داداش واسه منم پ.خ کن..منم سرور میخوام بگیرم:D
---
دیگه چ کنیم:general703:
تجربه بیداد میکنه

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
داداش واسه منم پ.خ کن..منم سرور میخوام بگیرم:D
---
دیگه چ کنیم:general703:
تجربه بیداد میکنه
ببین چند روز پیش خواستم بهت پیام بدم در مورد سایتت اما نمیدونم فرستادم یا یادم رفت
تو سایتت وردپرسه و وردپرس برخلاف اون چیزی که همه میگن ( بسوزه پدر بی اطلاعی و آگاهی ) مصرف زیاد داره خیلی هم کم داره به شرط اینکه خام استفاده نکنی
وردپرس وختی همینطوری نصب میکنی آره فایل wp-load.php پدر cpu رو در میاره اما خود wordpress.com اومد تو کنفرانس وردپرس کمپ راه حل هاییرو ارائه کرد که مصرف رو تا 81% کاهش میده ( خودشم میبینی که داره فعالیت میکنه به راحتی با اون همه وبلاگ )
شیرینی وردپرس به همینه که میتونی هربلایی سرش بیاری یه وردپرس کار ماهر پیدا کن بدذه این فایل رو برات تغییر بده ( کش مستقیم هسته و کوئری دیتابیس رو در وردپرس رو اوکی کنه )
خودم وخت ندارم برات انجام میدادم راحت شی ولی بگرد هستن کسایی که انجام بدن راحت شی دیگه حتی با رم 512 یه سرور مجازی هم میتونی سایتتو با همین بازدید بچرخونی ( البته با این رم نباید کنترل پنل نصب کنی )

--

تجربه هم فدای سرت همش که نباید کار باشه از این تجربه ها هم لازمه :D

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
الان مگه از نت افراز ناراضی هستی؟
سرعتش خوبه فقط چرا توی تهران ارور داری؟:
http://r.h-t.co/en/410ae0bb-f465-e611-80c2-0003ff730224
ناراضی نیستم..خیلی هم عالی هست..
اما سرور یه چیز دیگست..دوماه رو سرور بودم..با اینکه سرورم خیلی بی کیفیت و شخمی بود اما.هم بازدید و الکسا کلی اومد بالا..

الان تست کردم اوکیه
http://r.h-t.co/en/4413748e-f565-e611-80c2-0003ff730224

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
ناراضی نیستم..خیلی هم عالی هست..
اما سرور یه چیز دیگست..دوماه رو سرور بودم..با اینکه سرورم خیلی بی کیفیت و شخمی بود اما.هم بازدید و الکسا کلی اومد بالا..

الان تست کردم اوکیه
http://r.h-t.co/en/4413748e-f565-e611-80c2-0003ff730224
نت افراز خوبه.
اما منو اگه بکشی نمیتونم با دایرکت ادمین کار کنم.
چون سایتهایی من جوری هست که من همش باید توی کنترل پنل باشم. اما برای شما که وردپرسه سالی یه دفعه هم با کنترل پنل کاری ندارین و براتون فرقی نمیکنه که چی باشه.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
نت افراز خوبه.
اما منو اگه بکشی نمیتونم با دایرکت ادمین کار کنم.
چون سایتهایی من جوری هست که من همش باید توی کنترل پنل باشم. اما برای شما که وردپرسه سالی یه دفعه هم با کنترل پنل کاری ندارین و براتون فرقی نمیکنه که چی باشه.
دقیقا همینطوره...من الان 4 ساله از دایرکت ادمین استفاده می کنم..یه جورایی دایرکت ادمین رو وارد شدم
اما از اونطرف چون 4 ساله با سی پنل کار نکردم..زیاد واردش نیستم..

اگه هفته ای یکبار برم تو کنترل پنل و بک اپ بگیرم از اطلاعات..وگرنه اصلا کنترل پنل لازمم نمیشه

بالا