• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
قبول در مورد سئو و افزایش رنک و بک لینک از دارک وب (dark web ) و deep web میخوام مطلب بزارم:
دوستان هرکی رفر از internet/ir خواست رودرواسی نکنه لینکش بزاره هر آی پی 40 پیت حلبی
از نحوه نوشته شما میشه حدس زد به این سیستم تقریبا آشنائید بخصوص اشاره غیره مستقیم به بیت کوئین
ببخشید این مرورگر T-O-R چرا روی پی سی من نصب نمیشه؟
اگر لطف کنید در صورت آشنائی یک اطلاعات جزئی به من بدین ممنون خواهم شد

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
برادر بنده هم در سوئد و هم در فرانسه زندگی کرده.
خود بنده هم چند سال ترکیه بودم . هرچند که ترکیه نسبت به کشورهای اروپایی در درجه پایینتری قرار داره اما قابل مقایسه با ایران نیست.
کشورهای حوزه اسکاندیناوی که محشرند
ترکیه بخوام شرکت ثبت کنم و یک جا سالیانه اجاره کنم میتونم حساب بانکی باز کنم؟ کلا چطوریاست اطلاعات مختصری بدین خوشحال خواهم شد
ممنون

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
کشورهای حوزه اسکاندیناوی که محشرند
ترکیه بخوام شرکت ثبت کنم و یک جا سالیانه اجاره کنم میتونم حساب بانکی باز کنم؟ کلا چطوریاست اطلاعات مختصری بدین خوشحال خواهم شد
ممنون
والله من از سال 84 تا 87 اونجا بودم. اما همین الان هم حداقل سالی دو دفعه رو میرم ترکیه.
توی ترکیه و به خصوص استانبول و آنکارا هزینه مسکن بالا هست. از تهران گرونتر هست. اما خورد و خوراک و پوشاک خیلی از تهران ارزونتره. مثلا دور میدون تقسیم همبرگر میدن دونه ای سه لیر چقدرم خوشمره هست. یعنی به پول ایران تقریبا 3600 تومن. توی ایران با این پول تفاله همیرگر هم نمیدن! مثلا من خودم یه کاپشن خریدم اصل coton صد و پنجاه لیر اما همونو توی تهران قیمت کردم 600 تومن. از لحاظ خوراک و پوشاک خیلی خوبه. اما مهم بحث شغل و اینکه چطوری اونجا درآمدزایی کنید هست.

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
والله من از سال 84 تا 87 اونجا بودم. اما همین الان هم حداقل سالی دو دفعه رو میرم ترکیه.
توی ترکیه و به خصوص استانبول و آنکارا هزینه مسکن بالا هست. از تهران گرونتر هست. اما خورد و خوراک و پوشاک خیلی از تهران ارزونتره. مثلا دور میدون تقسیم همبرگر میدن دونه ای سه لیر چقدرم خوشمره هست. یعنی به پول ایران تقریبا 3600 تومن. توی ایران با این پول تفاله همیرگر هم نمیدن! مثلا من خودم یه کاپشن خریدم اصل coton صد و پنجاه لیر اما همونو توی تهران قیمت کردم 600 تومن. از لحاظ خوراک و پوشاک خیلی خوبه. اما مهم بحث شغل و اینکه چطوری اونجا درآمدزایی کنید هست.
ممنون منظورم بیشتر روی اینکه میگن با ثبت شرکت و اجاره یک مکان بصورت سالیانه میشه کارت اقامت یکساله گرفت و حساب ارزی باز کرد تا چه حد درسته؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
ممنون منظورم بیشتر روی اینکه میگن با ثبت شرکت و اجاره یک مکان بصورت سالیانه میشه کارت اقامت یکساله گرفت و حساب ارزی باز کرد تا چه حد درسته؟
اقامت که بگیری صد در صد حساب میتونی باز کنی اما اینکه با ثبت شرکت اقامت بدن رو نمیدونم. اما خیلی من ایرانی اونجا دیدم که با خرید ملک تونستن به راحتی اقامت بگیرن.

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
یه لوگو حرفه‌ای می‌خوام دوستانی که توانش رو دارن پیام بدن. بودجه هم در حد چند ده هزار.
یه سایتی رو دیدم تا 9 میلیون برای لوگو میگیره :|
با ایشون @Hamed_zrt در تلگرام صحبت کنید برای لوگو قیمت مناسب و کار با کیفیت ارائه میدن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
در علم ریاضیات دامنه یک تابع عبارت است از مجموع مقادیر مجاز ورودی به یک تابع که منجر به تولید خروجی (برد) می شود.
دامنه و دشت و دَمَن از دیگر واژه‌ها برای توصیف کوه‌پایه است.
در دانش آمار دامنه اختلاف بین بزرگترین داده و کوچکترین داده در یک توزیع مشخص، دامنه آن توزیع نام دارد.
دامنه مفهومی است فیزیکی به معنای بیشترین فاصله میان مکان موج از نقطه تعادل در معادلات موج دامنه به شکل ضریب سینوس ظاهر می‌شود و حداکثر سرعت نوسانگر برابر است با میزان دامنه در سرعت زاویه‌ای نوسانگر.

:D:D:D:D:D:D

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
یکی از تفاوت های مهم وبمسترهای سئودان با مردم عادی اینه که وقتی دنبال یه چیزی تو گوگل (همه موتورهای جستجو) میگردن که شاید پیدا کردنش کمی سخت باشه، هیچ وقت دنبال این نیستن که قواعد دستوری و جمله بندی رو رعایت کنن و فقط از کلمات کلیدی برای یافتن نتیجه های مطلوب استفاده میکنن! اما آدمای عادی سعی می کنن با گوگل حرف بزنن و جمله ای بنویسن که قابل فهم برای انسان (خودشون) باشه! اینجاست که اون آدم عادی ممکنه به خیال خودش برای متوجه کردن گوگل برای یافتن نزدیک ترین نتایح به چیز نسبتا سختی که قصد پیدا کردنشو داره، چند دقیقه فکر کنه تا تهش یک خط جمله بنویسه، ولی اون وبمستر سئودان ظرف چند ثانیه فقط چند تا از کلمه های کلیدی رو مینویسه!

گفتم وبمستر سئودان چون الان مسئله ای که هست اینه که بخش عظیمی از جامعه ما با دل بستن به پکیج های موجود یا حتی با ساختن یک وبلاگ و اخیرا کانال تلگرام، خودشون رو وبمستر میدونن! و در نتیجه فرق است بین این دو!

حالا اگر شما جزو دسته اول هستید و جستجوهاتون شکل متفاوتی داره احتمالا درک نسبتا درست تری به نسبت دیگران از سئو دارید.
خودم احساسم اینه که به نکته ظریفی اشاره کردم و شاید تابحال بهش توجه کرده باشید و شایدم نه! حالا دیگه نمیدونم چقدر نکتم ظریفه

Last edited:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
در علم ریاضیات دامنه یک تابع عبارت است از مجموع مقادیر مجاز ورودی به یک تابع که منجر به تولید خروجی (برد) می شود.
دامنه و دشت و دَمَن از دیگر واژه‌ها برای توصیف کوه‌پایه است.
در دانش آمار دامنه اختلاف بین بزرگترین داده و کوچکترین داده در یک توزیع مشخص، دامنه آن توزیع نام دارد.
دامنه مفهومی است فیزیکی به معنای بیشترین فاصله میان مکان موج از نقطه تعادل در معادلات موج دامنه به شکل ضریب سینوس ظاهر می‌شود و حداکثر سرعت نوسانگر برابر است با میزان دامنه در سرعت زاویه‌ای نوسانگر.

:D:D:D:D:D:D
زدید تو خال

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
سلام دوستان وقتتون بخیر
لطفا اگه میشناسید یه طراح سایت خوب بهم معرفی کنید
یکی از دوستان واسه شرکتشون میخوان یه سایت طراحی کنن
حودم وقت ندارم
اگه کسی هست که زحمتش رو قبول میکنه لطفاً شماره رو برام پ.خ کنید

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
باسلام دوستان می دونم جای این سوالی که می خوام بپرسم صحیح نیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید...
دوستان بنده اخرین نسخه گوگل پلی گیم رو گوشی ام نصب کردم الان میگه نیاز به بروز رسانی داره بعد گزینه بروزرسانی هم می زنم میره تو گوگل پلی سرویس واونجا ارور میده{RH-01}
دوستان اگه کسی میدونه خواهشا راهنمایی کنه...

باتشکر...

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
این یارو سامان چطوریاین پج های اینستاگرام رو هک میکنه ؟ پیج برا...زر رو با 1.9م فالور هک کرد . خودش که میگه با کرک نیست . پس با چیه ؟؟:general609:
@aalireza439 @MOHAMMAD026_1 @starshop و سایر دوستان

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام دوستان از بین پکیج های موجود برای آموزش برنامه نویسی اندروید کدوم رو توصیه می کنید ؟اگر تجربه استفاده از این پکیج ها رو دارید یه راهنمایی کنید
از دوستان کسی اطلاعی نداره؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آدم درامدش ماهی 15میل باشه و به این شدت بامزه باشه ؟ مگه داریم ؟
فکر کنم یکی دوبار این تیکه رو انداختید و برخورد جالبی نگرفتید.
تکرار کردنش فقط باعث بی حرمتی میشه.

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
تو دایرکت ادمین اگه از دیتابیس بک آپ گرفتیم و تو کامپوتر ذخیره کردیم دو تا سوال:
1-بک آبی که تو هاست وجود داره پاک کنیم یا بمونه؟اگه بمونه فضا رو اشغال نمیکنه؟
2 -موقعی که بک آپ جدید گرفتیم قبلی ها رو نگه داریم یا پاک کنیم؟

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان کسی از نکس وان نتورک این چند روز اخیر دریافتی داشته؟
دو روز پیش درخواست دادم،هنوز واریز نکرده همیشه یه روزه واریز میکرد
تیکت هم جواب نمیده،دیروز هم زنگ زدم یه بچه 15 16 ساله ج داد کف دادیم به بخش مالی :|

بالا