• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سعی کن همیشه اول کارو تحویل بگیری بعد هزینرو بدی
معمولا طراحایی که کارشون درسته و به خودشون مطمعن هستند مشکلی با این موضوع ندارن
نماد اعتماد که مثل اسمش فقط نماده و به هیچ دردی نمیخوره :)

عمو از سایت های دانلود به ازای پرداخته

یعنی تا شیتیل رو نگیره نمیتونی دانلود کنی

احتمالا در صورت شکایت خریدار سهم طراح رو نمیده ولی این پول رو به خریدار هم پس نمیده

hest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها سایت موزیک تو ایران این به نظرتون چقدر می ارزه میخوام بخرمش بهم کمک کنید مرسی

www.music2iran.com

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
منم..چک میکنم/
----
بالاخره واسه تنوع هم که شده بایستی هر چند وقت یه بار تغییراتی توی آواتار و تم ویندوز. تم وردپرس. والپیپر گوشی و طرز لباس پوشیدن..تیپ و خیلی چیز های دیگه داد..
وگرنه زندگی آدم یکنواخت میشه
نشناختمت امیر خان
گفتم پس چرا مدتیه نیستی :)
آواتار شده مثل چهره کسی زیاد به یوزر نگاه نمیکنه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام بچه ها سایت موزیک تو ایران این به نظرتون چقدر می ارزه میخوام بخرمش بهم کمک کنید مرسی

www.music2iran.com

بهتر بود نظر دوستان رو در مورد قالب سایتتون میپرسیدید . روش صادقانه تری برای جذب بازدید بود.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
عمو از سایت های دانلود به ازای پرداخته

یعنی تا شیتیل رو نگیره نمیتونی دانلود کنی

احتمالا در صورت شکایت خریدار سهم طراح رو نمیده ولی این پول رو به خریدار هم پس نمیده
جوادی از تو بعیده از این سایت ها خرید کنی اونم این مدلی !! مگه تم فارسته که با خیال راحت خرید کنی :D
الآن جنسو میبینی هم نمیشه اعتماد کرد !
متاسفانه منم از ابتدا جزو اونایی بودم که به قول شما کارشون درسته ولی متاسفانه تا الان اکثرا کلاه گشادی بر سرم گذاشتن [emoji16] پس ما چطوری اعتماد کنیم به مشتری!؟!؟ حالا جالبه همینایی که این مشکلات واسشون پیش میاد براشون کار انجام میدم میگم شما آخرکار بده ولی متاسفانه میبینم که آخر کار هم خبری نیست! واسه همین مجبور میشن همه اول حداقل مقداری از هزینه رو بگیرن که این کار معقول و درستیه البته نه همه هزینه مقداری ‌...
آدم وختی با مشتری حرف میزنه کاملا مشخص میشه از این مشتریای ..... هست یا نه واقعا مشتریه !
خیلی سخت کار قبول میکنم برای کسی ولی اگه قبول کنم تا به حال پیش نیومده مشکلی به وجود بیاد
بعد اینکه همش تقصیر خود طراحان هستش طرف میاد یه قیمتی میده که اونجا آدمو میسوزونه میاد یه سیستم مدیریتی کامل رو قیمت میده 500 تومن :| همین خود طراحا هستن که ارزش کار خودشونو میارن پایین
الان یه نگاه کنی طراح لوگو یکی میگیره 10 هزار تومن یکی میگیره 5 میلیون جفت کاراشون هم شبیه همه و زیاد تفاوتی ندارن همین تفاوت قیمت بازارو گند میزنه بهش

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
کسایی که از Histats استفاده میکنن ، حواسون باشه ، این سایت اسکریپت های متفرقه تو پس زمینه لود میکنه ، اکثرشون هم سایت های malware هستن.
این هفته یکی از سایت های دوستان رو گوگل به عنوان فیشینگ شناخته بود ، بعد از بررسی کدها مشخص شد که به دلیل این بوده که سایت Histats درخواست هایی رو به اون سایت های malware ارسال میکرده.
گوگل از ابتدای امسال (میلادی) قابلیت جدید به نام Safe Browsing رو معرفی کرده ، که روی موارد امنیتی خیلی حساسه ، به خصوص سایت هایی که کدهای مخرب رو سیستم میزبان بارگذاری میکنن.

قبلا گفتم ، باز هم میگم ، برای آمارگیر فقط از Google Analytics استفاده کنید.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
کسایی که از Histats استفاده میکنن ، حواسون باشه ، این سایت اسکریپت های متفرقه تو پس زمینه لود میکنه ، اکثرشون هم سایت های malware هستن.
این هفته یکی از سایت های دوستان رو گوگل به عنوان فیشینگ شناخته بود ، بعد از بررسی کدها مشخص شد که به دلیل این بوده که سایت Histats درخواست هایی رو به اون سایت های malware ارسال میکرده.
گوگل از ابتدای امسال (میلادی) قابلیت جدید به نام Safe Browsing رو معرفی کرده ، که روی موارد امنیتی خیلی حساسه ، به خصوص سایت هایی که کدهای مخرب رو سیستم میزبان بارگذاری میکنن.

قبلا گفتم ، باز هم میگم ، برای آمارگیر فقط از Google Analytics استفاده کنید.
هر کاری کردم..آخرش نتونستم امارگیر گوگل رو اوکی کنم

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

www.music2iran.com
سایت با رتبه 12 میلیون میخوای بخری؟!
در ضمن سیستم نیوک دیگه منسوخ شده بهتر کلا سایتو جمع کنن و باوردپرس بالا بیارن.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اگر کار گرافیکی ساده اعم از بنر ، هدر ، لوگو و... خواستید در خدمتم.

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
goo.gl
جذاب تر شد...
اره متریال کار کرده ، چند روز پیش خود گوگل رو هم متریالش کرده بود اما بعد از چند ساعت به استایل قبلیش برگردوندش ، مرورگر کروم رو هم کامل متریالش کرده البته نسخه ای که ما داریم دیده نمیشه ! از تو سرور آلمان دیدم متریالش کرده ، احتمالا نسخه ای که واسه هر کشور میفرسته بروز بشه فرق داره که اینطوریه

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
فکر کنم امار امروز رو فردا نشون بده..
ولی قسمت real-time لحظه ای هست
نه قبلا اینطوری بود اما الان بروزه اگه تاریخ امروز رو انتخاب کنی امار امروز رو هم تا همون لحظه ای که نگاه میکنی بهت نشون میده

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
نه قبلا اینطوری بود اما الان بروزه اگه تاریخ امروز رو انتخاب کنی امار امروز رو هم تا همون لحظه ای که نگاه میکنی بهت نشون میده
تاریخ امروز هم انتخاب کردم...اما نشون نداد که نداد..
--
ولی امار انلاینش خداست

بالا