• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
کد رو میزارم آمار رو نشون نمیده.. 0 هست همش
نکنه روز بهد آمار رو نشون میده؟
چجوریه؟
بخش Audience Overview بالا سمت راست ، همون جایی که تاریخ رو نوشته ، روش کلیک کنی ، Date Range رو Today انتخاب کنی ، آمارت رو بر اساس ساعت نمایش میده.
فقط اگر بازدیدت سایت بالا باشه ، ممکنه با تاخیر بازدیدها بروز بشه (منظورم از سایت های بازدید بالا سایتهای با ۱۰۰ هزار آی پی به بالاست ، من یک خودم یک سایت پربازدید دادم ، هر ۱۰-۱۲ ساعت آمار بروز میشه)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بخش Audience Overview بالا سمت راست ، همون جایی که تاریخ رو نوشته ، روش کلیک کنی ، Date Range رو Today انتخاب کنی ، آمارت رو بر اساس ساعت نمایش میده.
فقط اگر بازدیدت سایت بالا باشه ، ممکنه با تاخیر بازدیدها بروز بشه (منظورم از سایت های بازدید بالا سایتهای با ۱۰۰ هزار آی پی به بالاست ، من یک خودم یک سایت پربازدید دادم ، هر ۱۰-۱۲ ساعت آمار بروز میشه)
سپاس همشهری جونی:general504::general504:

الان یه آمار کلی داد..واسه ساعت 15..البته 6 آی پی همش..زده..فکر کنم بروز میشه

اپدیت: نه الان داره..امار بروز میشه کم کم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
قابلیتی نداره مثل histat که لینک امار رو توی سایت قرار بدی و private کنی و خودت فقط ببینی

منظورم مثل لینک وبگذر و ایکنش هست

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
قابلیتی نداره مثل histat که لینک امار رو توی سایت قرار بدی و private کنی و خودت فقط ببینی

اگر وردپرسه سایتت میتونی افزونشو نصب کنی تو پیشخوان نشونت میده اگرم سی ام اسه دیگه باشه میتونی خودت با API که داره کد بزنی چنین امکانی رو برا خودت فراهم کنی

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

نه نداره ، حالا همچین چیزی رو برای چی میخواهی ؟
اگر میخواهی آمار بازدید سایت ات همیشه دم دست ات باشه ، یک افزونه کروم هست ، از طریق تولبار کروم راحت میتونی آمارت رو چک کنی
https://chrome.google.com/webstore/detail/eambnehgniboinbhhcncaggoedccddnp

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اگر وردپرسه سایتت میتونی افزونشو نصب کنی تو پیشخوان نشونت میده اگرم سی ام اسه دیگه باشه میتونی خودت با API که داره کد بزنی چنین امکانی رو برا خودت فراهم کنی
افزونشو نصب کردم...از قسمت تنظیمات هم..فقط کادر وارد کردن ایدی وجود داره
ایدی رو وارد کزردم اما تو پیشخوان چیزی نیومد:general503::general503::general503:

کدوم افزونه را استفاده میکنید؟

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
کسایی که از Histats استفاده میکنن ، حواسون باشه ، این سایت اسکریپت های متفرقه تو پس زمینه لود میکنه ، اکثرشون هم سایت های malware هستن.
این هفته یکی از سایت های دوستان رو گوگل به عنوان فیشینگ شناخته بود ، بعد از بررسی کدها مشخص شد که به دلیل این بوده که سایت Histats درخواست هایی رو به اون سایت های malware ارسال میکرده.
گوگل از ابتدای امسال (میلادی) قابلیت جدید به نام Safe Browsing رو معرفی کرده ، که روی موارد امنیتی خیلی حساسه ، به خصوص سایت هایی که کدهای مخرب رو سیستم میزبان بارگذاری میکنن.

قبلا گفتم ، باز هم میگم ، برای آمارگیر فقط از Google Analytics استفاده کنید.
خوب شد یادم انداختی
خیلی هم با برنامه این کارو میکنن یعنی اگر شما مستقیم فایل هاشو چک کنی هیچ چیز مشکوکی نمیبینی
ولی اگر ریفرر از سایت ثبت شده باشه ببین چی لود میکنه تو کدهاش :

histat.jpg

کافیه گوگل bluekai.com رو تشخیص بده سایتت مستقیم میره تو باقالیا !

کلا سرویس های رایگان همیشه یه برنامه ای پشتش هست تا اونجایی که خبر دارم histats نزدیک 1.02 میلیون دلار سود کرده به خاطر همین کارش !

بعضی موقه ها حتی به گوگل آنالیز هم باید شک کرد :)

بهتره اگه های استت استفاده میکنید بیخیالش شین و اگه خیلی نیاز به آمارگیر دارین برین اسکریپت رو هاست خودتون نصب کنید مثل pwik و ...

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
نه نداره ، حالا همچین چیزی رو برای چی میخواهی ؟
اگر میخواهی آمار بازدید سایت ات همیشه دم دست ات باشه ، یک افزونه کروم هست ، از طریق تولبار کروم راحت میتونی آمارت رو چک کنی
https://chrome.google.com/webstore/detail/eambnehgniboinbhhcncaggoedccddnp
با آی پی ایران نشون میده یا همون مشکل محدودیت هست؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
خوب شد یادم انداختی
خیلی هم با برنامه این کارو میکنن یعنی اگر شما مستقیم فایل هاشو چک کنی هیچ چیز مشکوکی نمیبینی
ولی اگر ریفرر از سایت ثبت شده باشه ببین چی لود میکنه تو کدهاش :

مشاهده پیوست 957123

کافیه گوگل bluekai.com رو تشخیص بده سایتت مستقیم میره تو باقالیا !

کلا سرویس های رایگان همیشه یه برنامه ای پشتش هست تا اونجایی که خبر دارم histats نزدیک 1.02 میلیون دلار سود کرده به خاطر همین کارش !

بعضی موقه ها حتی به گوگل آنالیز هم باید شک کرد :)

بهتره اگه های استت استفاده میکنید بیخیالش شین و اگه خیلی نیاز به آمارگیر دارین برین اسکریپت رو هاست خودتون نصب کنید مثل pwik و ...
درسته ، همین سایت bluekai.com از همشون بدتره ،
در مورد گوگل شک نمیخواهد ، خدا میدونه ، گوگل از داده های ارسال اونهمه وب سایت چه استفاده هایی که نمیکنه ، این همه داده باشی آینده رو میتونی پیش بینی کنی :دی
با آی پی ایران نشون میده یا همون مشکل محدودیت هست؟
نه با آی پی ایران کار نمیکنه ، این افزونه برای گرفتن داده ها مستقیم به خود Google Analytics وصل میشه.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کَدام یک ؟

Sparkling-Free-flat-design-WordPress-theme.jpg

12_quidus.jpg

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
بعد چند ماه سفارش مستقیم نداشتم رفتم سایتم رو انتورک ثبت کردم تیکت داده سایتت 2 تا صفحه پاپ اپ داره! سایت رو رد کرده
رفتم نگ وان نتورک 100 ت واریزی بموقع داشته ولی دیدم نمی صرفه 100 تا کلیکی 2 هزار تومن
باز اون سوال تکراری رو میپرسم کجا برم؟

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
شرط بندی حلال شده آیا؟؟ به سایت های شرط بندی گیر نمیدن که هیچ آپانت هم تبلیغشون رو میزاره

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
شرط بندی حلال شده آیا؟؟ به سایت های شرط بندی گیر نمیدن که هیچ آپانت هم تبلیغشون رو میزاره

همین چند روز پیش فیلترینگ تذکر فرستاد برای حذف بنر تبلیغاتی پیش بینی فوتبال

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
با توضیحاتی که دوستان دادن کد های استت رو برداشتم. ولی انصافا های استت از گوگل آنالیز خیلی کاربر پسند تره

starshop

Registered User
لایک‌ها
595

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
درسته ، همین سایت bluekai.com از همشون بدتره ،
در مورد گوگل شک نمیخواهد ، خدا میدونه ، گوگل از داده های ارسال اونهمه وب سایت چه استفاده هایی که نمیکنه ، این همه داده باشی آینده رو میتونی پیش بینی کنی :دی

نه با آی پی ایران کار نمیکنه ، این افزونه برای گرفتن داده ها مستقیم به خود Google Analytics وصل میشه.
فدای سرش اگه از داده ها استفاده کنه اما مثال های استت داره خود سیستم یوزر رو هم آلوده میکنه :|
خیلی گشتم دنبال کدهای گوگل ببینم چیزی پیدا میکنم اما نشد که نشد لامصب خیلی عجیب غریبه :D

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
با توضیحاتی که دوستان دادن کد های استت رو برداشتم. ولی انصافا های استت از گوگل آنالیز خیلی کاربر پسند تره
معمولا ماها دنبال یه چیز ساده و دم دست هستیم
وگرنه کاملترین آمارگیر همین گوگله ولی اکثرا واس حرفه ای ها و کساییه که حوصله دارن
من خودم هیچوخت استفاده نکردم چون اعصابشو نداشتم :

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
چپ پایین پی تی رو ببین تبلیغ بت رول هست
فیلتره

طبق اطلاعات من ، اگه بابت پیش بینی نادرست ازمون هزینه ای دریافت نشه اسمش شرط بندی نیست و نباید مشکلی داشته باشه
در غیرا اینصورت شرط بندیه و باید فیلترش کنن

بالا