• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
الزام که میدونم اما فقط پوسته خالی بعضا دیده شده
داداش بنظرت ..این افت بازدید و الکسا میتونه دلیلش استفاده از آمارگیر های استت باشه که کد های مخرب رو لود میکرده؟
البته من اخطاری نداشتم

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
داداش بنظرت ..این افت بازدید و الکسا میتونه دلیلش استفاده از آمارگیر های استت باشه که کد های مخرب رو لود میکرده؟
البته من اخطاری نداشتم
سلام
خیر الان بازیهای المپیک بود و مردم مشغول چیزهای دیگه بودن
اما طبیعتا تفاوتی بین فرانسه و هاست آمریکا بود که قبلا هم عرض کرده بودم
پ.ن:فکر میکنید کدهای سیستم های کلیکی که میزارید خیلی بهتر از این های استت بدبخته؟!
+
یک نکته هم اضافه کنم های استت و نمونه های مشابه خیلی باهوش تر از این چیزها عمل میکنند بعنوان مثال نمایش این کدها رو برای روبوت و آی پی گوگل محدود میکنند و خاص کشورهای پیشرفته مثل ایران میکنن چون میدونن کشورهای عقب افتاده غربی به کوکی هم اهمیت میدن چه برسه کد مخرب

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
هات اسـپات شیلد از نظر امنیتی مشکلی نداره ؟
برای چک کردن گوگل آنالیتیک میخوام استفاده کنم :|

Last edited:

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
هاست دانلودمو برای ای پی ایرانی فقط باز گذاشتم
ولی باز از گوگل وبسمتر اخطار کپی رایت دریافت کردم
چکار کنم دارم دیونه میشم دیگه :|

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
هاست دانلودمو برای ای پی ایرانی فقط باز گذاشتم
ولی باز از گوگل وبسمتر اخطار کپی رایت دریافت کردم
چکار کنم دارم دیونه میشم دیگه :|
کلا مطلبی که درش محتوای کرک شده یا غیر قانونی معرفی شده باشه در صورت شکایت گوگل اخطار میده
و اگر شکایت ها خیلی زیاد بشن هم کلا از نتایج حذف میشه
البته سایت هایی ایرانی معروف در زمینه دانلود نمی دونم چیکار کردن که تا الان نه تنها حذف نشدن بلکه در نتایج گوگل بالاترین هم هستن

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
کلا مطلبی که درش محتوای کرک شده یا غیر قانونی معرفی شده باشه در صورت شکایت گوگل اخطار میده
و اگر شکایت ها خیلی زیاد بشن هم کلا از نتایج حذف میشه
البته سایت هایی ایرانی معروف در زمینه دانلود نمی دونم چیکار کردن که تا الان نه تنها حذف نشدن بلکه در نتایج گوگل بالاترین هم هستن

یکی میگفت هاست دانلود برای ایرانیا دسترسی بزاری دیگه اخطار نمیگیری ولی الان باز امروز صبح اخطار برام اومده دیگه نمیدونم چکار کنم امارم خوب میشه باز یه اخطار میگیرم اعصابم بهم میریزه
کسی راهی چیزی بلده که اخطار نده
والا هزار تا سایت در زمینه فیلم هستن که معروفن اونا چطوری اخطار نمیگیرن من موندم

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
یکی میگفت هاست دانلود برای ایرانیا دسترسی بزاری دیگه اخطار نمیگیری ولی الان باز امروز صبح اخطار برام اومده دیگه نمیدونم چکار کنم امارم خوب میشه باز یه اخطار میگیرم اعصابم بهم میریزه
کسی راهی چیزی بلده که اخطار نده
والا هزار تا سایت در زمینه فیلم هستن که معروفن اونا چطوری اخطار نمیگیرن من موندم
vip کن لینکات مخفی میشه دیگه گوگل دسترسی نداره اخطار نمیاد

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
هات اسـپات شیلد از نظر امنیتی مشکلی نداره ؟
برای چک کردن گوگل آنالیتیک میخوام استفاده کنم :|
یه وی پی اس بگیرید فقط برای همین کاراتون خیال خودتون رو راحت کنید.
یکی از سایتهای مشهور رو میشناسم رو سیستمش رو نگاه کنی انگار نه انگار این طرف وب مستره و ماهی 10-15 میلیون از سایتش درآمد داره و کارش وب مستریه. هیستوری مرورگرش هم پاک پاک. کل کاراشو با وی پی اس انجام میده . خودش مدیریت می کنه نویسنده و... داره.

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
دوستان بخوایم یه کلمه انگلیسی تو گوگل بالا بیاریم چه باید کرد ؟
از سایت های فارسی میشه بک لینک گرفت ؟ ( سایت انگلیس زبان هست )
ممنون

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
یه وی پی اس بگیرید فقط برای همین کاراتون خیال خودتون رو راحت کنید.
یکی از سایتهای مشهور رو میشناسم رو سیستمش رو نگاه کنی انگار نه انگار این طرف وب مستره و ماهی 10-15 میلیون از سایتش درآمد داره و کارش وب مستریه. هیستوری مرورگرش هم پاک پاک. کل کاراشو با وی پی اس انجام میده . خودش مدیریت می کنه نویسنده و... داره.

نیازم نمیشه ! حتی وی پی ان نیاز نمیشه چه برسه به وی پی اس !
فقط برای چک کردن گوگل آنالیتیک میخوام ،

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
سلام
خیر الان بازیهای المپیک بود و مردم مشغول چیزهای دیگه بودن
اما طبیعتا تفاوتی بین فرانسه و هاست آمریکا بود که قبلا هم عرض کرده بودم
پ.ن:فکر میکنید کدهای سیستم های کلیکی که میزارید خیلی بهتر از این های استت بدبخته؟!
+
یک نکته هم اضافه کنم های استت و نمونه های مشابه خیلی باهوش تر از این چیزها عمل میکنند بعنوان مثال نمایش این کدها رو برای روبوت و آی پی گوگل محدود میکنند و خاص کشورهای پیشرفته مثل ایران میکنن چون میدونن کشورهای عقب افتاده غربی به کوکی هم اهمیت میدن چه برسه کد مخرب

با این اوصاف همون وبگذر رو استفاده کنیم بهتره؟ :| حوصه گوگل رو ندارم

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
کسی از دوستان نرم افزاری سراغ داره که بشه زیرنویس رو بصورت رنگی به فیلم چسبوند ؟
چندتا نرم افزار رو تست کردم ولی جایی برای تغییر رنگ نداشتند

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
حالا جالبه که تبلیغاتم از گوگل گرفته مگه گوگل به کپی رایت گیر اساسی نمیده؟ این که کلا کارش نال شدست
گوگل ادسنس فقط اولین سایتی رو که بهش معرفی میکنی باید شرایط لازم رو داشته باشه اگر اون سایت اولی تایید شد ، سایت های بعدی هر چی باشن نیاز به تایید گوگل نیستش و میتونی کداشو بزاری ، این رو هم تا زمانی که کسی ریپورت نده ، گوگل ادسنس بررسی نمیکنه و درآمد داشته باشه بهش میده

بالا