• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
2 تا شماره گذاشته این سامانه رفع فیلتر ... هیچ کدومش جواب گو نیست . مدت هاست همین آش و همین کاسه ..

هر دم از این باغ بری میرسد ! .. دست به فیلتر خوبه .. دست به پاسخ دهی شکسته !

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
حالا جالبه که تبلیغاتم از گوگل گرفته مگه گوگل به کپی رایت گیر اساسی نمیده؟ این که کلا کارش نال شدست
با این تفاسیر سایت https://null24.net/ با رتبه 12000 جهان را شرح دهید. 5 نمره :D

پ.ن :
مشاهده پیوست 957297
یه چک کنید سایتشو متوجه میشید چرا گوگل کاری نداره :D

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
چقدری زده بود به جیب ؟؟
از پستات معلومه آمار کله گنده هارو خوب داری:general703: تو چندتا از پستای دیگتم دیدم
خودت کی هستی ؟:general609::general705:
نه ما آمار کله گنده ها رو نداریم مجبوریم بشناسیمشون چون اونا با ما ارتباط دارند نه ما با اونا :D
خاک خورده نتیم دی:
الانم کنار یکی از همون کله گنده ها کار میکنم دی:

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
من که فک میکنم مولتیه یکی از بچه های همینجاست
بزنیم بن ش کنیم راحت شیم؟ :D
@starshop شوخی میکنم. ناراحت نشی یه وقت :p
بنم کنید منم راحت شم ;)
با رفتن من دیگه کی بهتون رفر internet/ir میده؟ :general208:

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
من از خدامه .:general705: همش هم میگه سایتتون رو بدید براتون از اینترنت براتون بازدید بفرستم:mad::D
بده؟! کلیکی 230 تومن بدین اینتورک من دارم مفت و مجانی از سایت 400 ایران رفر میفرستم :general106:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
7 گیگ حجم دارم که 5 شهریور تموم میشه :|

نمیدونم چجوری مصرفش کنم...نه به اون زمان که همش در به در حجم بودیم..نه حالا که نمیدونم چی دانلود کنم :|

به جایی رسیدم دارم آهنگ حامد پهلان و امید جهان دانلود میکنم که الکی هم شده حجم مصرف بشه..
پ.ن: ارسلان قاسمی هم اهنگ داده بیرون...فکر کنم باباش از خونه بیرونش کرده بوده که خواننده شده:D
این فاز موزیک هم مثل پاپ موزیک..هرکی از ننه باباش قهر میکنه اهنگشو میذاره...یکی نیست بهشون بگه داداش یه بخش درست کن فقط خواننده های تاپ رو بذار:general210:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
نه ما آمار کله گنده ها رو نداریم مجبوریم بشناسیمشون چون اونا با ما ارتباط دارند نه ما با اونا :D
خاک خورده نتیم دی:
الانم کنار یکی از همون کله گنده ها کار میکنم دی:
کنار کی ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

نمیدونم چجوری مصرفش کنم...نه به اون زمان که همش در به در حجم بودیم..نه حالا که نمیدونم چی دانلود کنم :|

به جایی رسیدم دارم آهنگ حامد پهلان و امید جهان دانلود میکنم که الکی هم شده حجم مصرف بشه..
پ.ن: ارسلان قاسمی هم اهنگ داده بیرون...فکر کنم باباش از خونه بیرونش کرده بوده که خواننده شده:D
این فاز موزیک هم مثل پاپ موزیک..هرکی از ننه باباش قهر میکنه اهنگشو میذاره...یکی نیست بهشون بگه داداش یه بخش درست کن فقط خواننده های تاپ رو بذار:general210:
سریال بیگ بنگ تئوری رو دانلود کن اگه بد بود بیا من 7گیگ بهت میدم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
2 تا شماره گذاشته این سامانه رفع فیلتر ... هیچ کدومش جواب گو نیست . مدت هاست همین آش و همین کاسه ..

هر دم از این باغ بری میرسد ! .. دست به فیلتر خوبه .. دست به پاسخ دهی شکسته !

این سرمساق ها فقط دست به فیلترشون خوبه

فقط گره انداختن بلتن . اما یه نیم سانتی متر نمیتونن کار ادمو راه بندازنن

starshop

Registered User
لایک‌ها
595

برو یوتیوب آموزش کانفیگ و نگهداری سرور(هر کنترل پنل و یا وبسرویسی دوست داری پیدا میشه) تا دلت بخواد زبان اصلی فیلمش هست
چندتا رو دانلود کن شاید خدا خواست یک روز بدردت خورد

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
قرار نشد لو بدی!!
میای مطلب میخونی نمکدونم میدزدی :D
:p:p:p:p
برو یوتیوب آموزش کانفیگ و نگهداری سرور(هر کنترل پنل و یا وبسرویسی دوست داری پیدا میشه) تا دلت بخواد زبان اصلی فیلمش هست
چندتا رو دانلود کن شاید خدا خواست یک روز بدردت خورد
والا من هروقت یوتیوب رفتم...موزیک ویدیو خارجی مشاهده نمودم بجای آموزش خارجی:general306::general306::general306:
میگم نگاه روشن پارس vps گرفته بودی؟ قیمتاش خوبه که با کانفینگ و دایرکت ادمین رایگان میده اره؟
اره..1 ماه و نیم

160 ت پول یه سرور شخمی داده بودم..معلوم نبود سرورش تو روستای قلی آباد ممسنی سفلی آمریکا بوده//نوشته بودن شبکه اختصاصی نگاه روشن پارس در ایالات متحده
در صورتی که همین مشخصات با 8 هسته سی پی یو و 80 گیگ هارد اس اس دی رو لیزوب دیتاسنتر معتبر اروپا میده 80
کانفیگشون بدرد عمشون میخورد...وب سرور اپاچی واسم داده بودن..هر چی میگفتم سرعتم داغونه داره سایتم ب فنا میره. سرورم مدیریت شده هست تو رو قرآن واسم انجین ایکس کانفیگ کنید..میگفتم نه خوبه مشکلی نیست :|
17 ت پول مدیریت سرور+ بک آپ + دایرکت ادمین

آخرش 15 روز مونده به اتمام منتقل کردم و 70 ت این وسط ضرر

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
والا من هروقت یوتیوب رفتم...موزیک ویدیو خارجی مشاهده نمودم بجای آموزش خارجی:general306::general306::general306:
چطوری تو یوتیوب موزیک ویدیو نگاه می کنی
کانال خاصی هست یا سرچ می کنی یا ؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان ی مشکلی بوجود اومده بعد از استفاده از کلودفلر
اونم اینکه سایت ما بر فرض test.com باشه و هاست دانلودش dl.test.ir
حالا من اومدم رو دامین اصلی سایت کلودفلر زدم که خیلی خوبه و عالیه مشکلی نیست
اما هاست دانلود قطع شده
باید چی کار کرد الان؟

بالا