• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
هنوز هم میشه با ایجاد کمی تغییر در مطلب کپی شده ، گوگل رو دور زد ؟

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
الکسای من تو چن روز 100 تا افت کرده...
خدا پدر اون سرورمجازیو بیامرزه با وبسرور آپاچیش
الان روی نت افراز هستم الماس 2//ولی تصمیم دارم تا چند روز دیگه بدون واسطه سرورمو تهیه کنم
اگر یادتون باشه عرض کردم حیف سایتتون هست بیارید اینجور جاها(از نظر رشد و پیشرفت در گوگل)
کلا سایتهای پربازدید رو نباید اورد رو هاست اشتراکی شاید 100 تومن کمتر بدین ولی حدود 10 هزار بازدید کمتر میگیرید.
شما اگر همون آپاچی رو انجین ایکس بعنوان رورز کنارش میزاشتین مشکلتون تا حدودی حل میشد(با اینکه اکثرا بخاطر اورسل کمبود پورت دارند)
پ.خ هم جواب کاملتری دادم
عجب من بدشانسم...

میگن واسه تهیه سرور به صورت مستقیم از لیزوب..باید پاسپورت داشته باشی و داستان داره//
خیلی این دیتاسنتر رو از نظر کیفیت تعریف میکنن همه//خیلی مشتاقم ازش سرور بگیرم...
دوستان شما قضیه این پاسپورت رو میدونید؟// اخه موقع سرویس که مشخصات رو وارد میکنی چنین چیزی نمیخواد
ابتدا ثبت نام میکنید و هزینه هم پی میکنید(تائید نشید پی بک میزنن) ضمنا میتونید شناسنامه رو ببرید دادگشتری و ترجمه رسمی کنید اونم فکر میکنم قبول میکنند خواستین تا از گفتگوی آنلاینش بپرسم الان آف هستند
پاسپورد میخواد حتی یه ضعیفه زنگ میزنه آدرس و مشخصات رو میپرسه(پس آمادگی داشته باشید انگلیسی صحبت کنید)
میدونم پاسپورد نداری چون سربازی نکردین اما یک چیزی هست به اسم هزار راه نرفته:
برای پدر/برادر و... که میتونن پاسپورد بگیرند پاسپورد بگیرید و با نام اونا عضو بشید(دختر نگفتم چون وقتی زنگ بزنه مرد جواب بده تائید نمیکنه)

Last edited:

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
عجب من بدشانسم...

میگن واسه تهیه سرور به صورت مستقیم از لیزوب..باید پاسپورت داشته باشی و داستان داره//
خیلی این دیتاسنتر رو از نظر کیفیت تعریف میکنن همه//خیلی مشتاقم ازش سرور بگیرم...
دوستان شما قضیه این پاسپورت رو میدونید؟// اخه موقع سرویس که مشخصات رو وارد میکنی چنین چیزی نمیخواد
پارس پک، لیزوب ارائه می ده.
هم آلمان هم هلند..

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
الکسای من تو چن روز 100 تا افت کرده...
خدا پدر اون سرورمجازیو بیامرزه با وبسرور آپاچیش
الان روی نت افراز هستم الماس 2//ولی تصمیم دارم تا چند روز دیگه بدون واسطه سرورمو تهیه کنم
هیچ وقت خودت سرور تهیه نکن
همیشه به ی هاستینگ بگو برات سرور بخره چون اخرش هم نیاز به پشتیبانی داری هم اینکه مشکلات و ایمیل هایی که دیتاسنتر بت می زنه رو باید بلد باشی چی جواب بدی نزنن سرورت رو شیفت دلیت کنن
دقیقا سرور برا چی می خوای که اینقدر سویچ می کنی؟غیر از هاست کار دیگه ای می کنی با سرور؟
کارت + بودجه ات رو بگو تا بهترین سرور رو خودم بت بگم تضمینی
آمارفا عالیه
امار فا واقعا سیستمش عالیه

پ.ن : کسی امارگیر به غیر از گوگل می شناسه که https رو هم ساپورت کنه؟ چون اکثرا فقط http رو می تونن بشمارن و با اس اس ال مشکل دارن
اگر کسی می شناسه بگه
هنوز هم میشه با ایجاد کمی تغییر در مطلب کپی شده ، گوگل رو دور زد ؟
همیشه از تغییر دادن مطلب متنفر بودم لامصب زحمتش از زدن یه مطلب اختصاصی بیشتره
اما اره گوگل برا زبون فارسی هنوز ایراد زیاد داره یکیش همین ، شما اصلا نیاز نیست نگران باشی ، سایت شما که از سایت های موزیک متنش کپی تر نیست
همه شون عین همن همه هم بالا
شما تازه ویرایش هم می کنی

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
هیچ وقت خودت سرور تهیه نکن
همیشه به ی هاستینگ بگو برات سرور بخره چون اخرش هم نیاز به پشتیبانی داری هم اینکه مشکلات و ایمیل هایی که دیتاسنتر بت می زنه رو باید بلد باشی چی جواب بدی نزنن سرورت رو شیفت دلیت کنن
دقیقا سرور برا چی می خوای که اینقدر سویچ می کنی؟غیر از هاست کار دیگه ای می کنی با سرور؟
کارت + بودجه ات رو بگو تا بهترین سرور رو خودم بت بگم تضمینی

امار فا واقعا سیستمش عالیه

پ.ن : کسی امارگیر به غیر از گوگل می شناسه که https رو هم ساپورت کنه؟ چون اکثرا فقط http رو می تونن بشمارن و با اس اس ال مشکل دارن
اگر کسی می شناسه بگه

همیشه از تغییر دادن مطلب متنفر بودم لامصب زحمتش از زدن یه مطلب اختصاصی بیشتره
اما اره گوگل برا زبون فارسی هنوز ایراد زیاد داره یکیش همین ، شما اصلا نیاز نیست نگران باشی ، سایت شما که از سایت های موزیک متنش کپی تر نیست
همه شون عین همن همه هم بالا
شما تازه ویرایش هم می کنی

من شنیدم مثلا 80 درصد مطالب سایتت اختصاصی باشه ، 20 درصد کپی و سایتت هم معتبر باشه گوگل کاری نداره و مهم نیست
ولی الان دیدم سایت برترین ها قسمت آشپزی ، تقریبا همه مطالبش ظاهرا کپی از سایت های مختلفه ، فقط اولش مینویسه سایت فلان : مطلب کپی
بدون هیچ تغییری ، و این مطالبش ار سایت منبع هم بالاتر میاد ، حتی سایت منبع تو گوگل پیدا نمیشه!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
من شنیدم مثلا 80 درصد مطالب سایتت اختصاصی باشه ، 20 درصد کپی و سایتت هم معتبر باشه گوگل کاری نداره و مهم نیست
ولی الان دیدم سایت برترین ها قسمت آشپزی ، تقریبا همه مطالبش ظاهرا کپی از سایت های مختلفه ، فقط اولش مینویسه سایت فلان : مطلب کپی
بدون هیچ تغییری ، و این مطالبش ار سایت منبع هم بالاتر میاد ، حتی سایت منبع تو گوگل پیدا نمیشه!
خوب همینه دیگه اصلا ملاک گوگل تو وب فارسی بیشتر به سمت قدرت سایت هاست تا کپی رایت و کیفیت مطلب
شما ی سایت قوی بر فرض مثلا پی سی دانلود ، حتی کپی ترین مطلب رو هم بزنه بازم میاد بالا ، چون که این سایت قدرتش خیلی بالاس ( که شامل بک لینک و ... هم میشه ) که از همه معیار های گوگل برای وب فارسی بالاتره ، در کل اگر شما سایت خوبی داشته باشی مطلب کپی کنی تغییر خاصی رخ نمی ده
اما کسی که سایت در این حد داشته باشه هیچ وقت ریسک نمی کنه و همیشه مطلب خوب میزنه
شما هم سعی کن مطلب کم اما خوب بزن ( البته موضوع سایت مهمه برای تصمیم گیری )

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
صرفا با کپی به جایی نمیرسی همین سایت برترینهام چن میلیون اسکریپتشه که سئوش خیلی خوبه کلی ام خرج کرده تا به اینجا رسیده .

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
بچه ها کسی اینجا با کلیکس کار میکنه؟
قیمت و پرداخت و کیفیتش چطوریه؟
برای من که سرعتش داغونه. مجبور شدم فایل انجینش رو از سایت خودم لود کنم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
من 1 ساعت گذاشتم.یدونه 125*125.به صورت شناور
دیدم 30-40 ت شد موجودیم:D:Dورش داشتم..گفتم الان میگن تقلب کردی و پولمو نمیدن

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
والا من که چند ساله سایتو دارم و مطلب اختصاصی میزنم بالا نمیاد حالا به مطالب کپی نمیدونم چطور بالا میان
البته گاهی بخاطر مشغله ولش میکنم ممکنه مدتها در دسترس هم نباشه فکر کنم همین باعث شده ضربه بخوره
دوستان نظرشون چیه چطور درستش کنم؟ دیگه میخوام بهش برسم بیاد بالا

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آره اصن معلوم نیس بر چه اساسی درآمد رو حساب میکنه
ولی خب این سایت چند وقته داره باهاشون همکاری میکنه
tehmovies.biz

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
خب 30-40ت رو درخواست واریز بزنید ببینید پرداخت میکنن ؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من توی یکی از سایتهام گذاشتم یکی دو هفته ای میشه اما هنوز به سقف پرداخت نرسدیم.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
من توی یکی از سایتهام گذاشتم یکی دو هفته ای میشه اما هنوز به سقف پرداخت نرسدیم.
پرداخت مبلغ ۲۵۰ تومان برای هر کلیک نشان دهنده ی عزم کلیکس برای برقراری یک تفاهم سودمند و یک همکاری مداوم و پایدار است .
در حالتی که ادنگاه به زور کلیکی 120 تومن حساب میکنه ، کلیکی 250 واقعا قیمت عجیب و خوبیه
راسی نکست ادز برای هر هزار نمایش چقدر میده؟

بالا