• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
پرداخت مبلغ ۲۵۰ تومان برای هر کلیک نشان دهنده ی عزم کلیکس برای برقراری یک تفاهم سودمند و یک همکاری مداوم و پایدار است .
در حالتی که ادنگاه به زور کلیکی 120 تومن حساب میکنه ، کلیکی 250 واقعا قیمت عجیب و خوبیه
راسی نکست ادز برای هر هزار نمایش چقدر میده؟
نکست ادز برای نمایش پول نمیده برای هر کلیک هم داره برای من 20 تومن!!! حساب میکنه من گذاشتم که برسه به حدنصاب و بعد دیگه کدشو بردارم.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
پرداخت مبلغ ۲۵۰ تومان برای هر کلیک نشان دهنده ی عزم کلیکس برای برقراری یک تفاهم سودمند و یک همکاری مداوم و پایدار است .
در حالتی که ادنگاه به زور کلیکی 120 تومن حساب میکنه ، کلیکی 250 واقعا قیمت عجیب و خوبیه
راسی نکست ادز برای هر هزار نمایش چقدر میده؟
صبا ویژن هم تقریبا همین حدود میده ، بر اساس الکسای سایت

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
نکست ادز برای نمایش پول نمیده برای هر کلیک هم داره برای من 20 تومن!!! حساب میکنه من گذاشتم که برسه به حدنصاب و بعد دیگه کدشو بردارم.

به من گفت هر کلیک 45ت ، هر هزار نمایش 85ت
چون کم بود دیگه تست نکردم
45ت خیلی کمه ! چه برسه به 20ت !

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
به من گفت هر کلیک 45ت ، هر هزار نمایش 85ت
چون کم بود دیگه تست نکردم
45ت خیلی کمه ! چه برسه به 20ت !
خواستی عکس میزارم هر کلیکو داره 20 تومن حساب میکنه منم مجبورم فعلا بزارم بمونه چون الان نزدیک 19 تومن موجودی دارم و باید بشه 25 تومن تا بشه درخواست واریز داد.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
کلیکس به نظرم تعداد کلیک ها رو کامل حساب نمیکنه
برای شما هم همینطوره ؟
از اون موقع یک کلیک حساب کرده که خودم بودم

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
کلیکس به نظرم تعداد کلیک ها رو کامل حساب نمیکنه
برای شما هم همینطوره ؟
از اون موقع یک کلیک حساب کرده که خودم بودم
اگه کمتر جساب نکنه که دو روزه برشکست میشه.
باز کلیکس برای من با همین کم شمردن هم بهتره.
مثلا نکست ادز دیروز برای من 14 تا کلیک ثبت کرد که ضربدر 20 تومن میشه 280 تومن. اما کلیکس دیروز برای من 4 تا کلیک ثبت کرد که میشه 1000 تومن.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
@ap3
یکم در مورد این کلیکس بگو مثلا همون 250 که توی سایتش زده برای هر کلیکی همونقدر میده یا خلاصه هر چی میدونی بگو
ممنون
ابعاد و کدهای مختلف بنرا...

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
@ap3
یکم در مورد این کلیکس بگو مثلا همون 250 که توی سایتش زده برای هر کلیکی همونقدر میده یا خلاصه هر چی میدونی بگو
ممنون
ابعاد و کدهای مختلف بنرا...
بابت هر کلیک 250 میده اما خوب شمارشش پایین هست مثلا اگه توی سیستم دیگه 15 تا کلیک حساب کنه روی این شاید 5 تا حساب بکنه.
برای من اینطوری بوده حالا شمارش برای دیگر دوستان رو نمیدونم چطوریه.
بابت بنرها و بقیه موارد هم دو دقیقه عضو بشی میبینی همه رو.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
بابت هر کلیک 250 میده اما خوب شمارشش پایین هست مثلا اگه توی سیستم دیگه 15 تا کلیک حساب کنه روی این شاید 5 تا حساب بکنه.
برای من اینطوری بوده حالا شمارش برای دیگر دوستان رو نمیدونم چطوریه.
بابت بنرها و بقیه موارد هم دو دقیقه عضو بشی میبینی همه رو.
دلیلش کم بودن سرعت سایتشه
کلیک ها باید لحظه ای شمرده بشن
ولی چون سرورش خیلی ضعیفه نمیتونه درست بشمره

• Like
Reactions: ap3

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
ارسال ایده به گوگل
http://www.سئو.net/ارسال-ایده-به-گوگل/

آیا ایده ای برای گوگل دارید؟ یک نام یا پیشنهاد محصول یا سرویس برای گوگل.
ایده خود را مستقیما به گوگل بفرستید.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
من ترجیح میدم کدش رو بردارم
اگه کسی واریزی داشت بگه

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
گوشی های شیائومی چقد کمیاب شده
امروز صب یه سایت موجود کردم 5 دقیقه تموم شد .
سایت معتبر میشناسین معرفی کنین .

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
آنلاین سرور هم که معرفی کردین معلومه این کاره نیست
ساعت 9 و 10 شب تیکتا رو اونم تیکت مشاوره فروش رو یک ساعت طول میکشه تا جواب بدن دیگه چه شود تیکت پشتیبانی نصف شب!!
کلا جواب دادنش با ندادنشم فرقی نداره انگار یه روباته میگم چند تا سایت که رو پلن پیشنهادی هست رو بگین یه لینک داده شصتاد تا اسم توشه،مث همه هاستینگا(دانشگاه آزاد چلغوز آباد و اداره فاضلاب فلان فلان) آخه چرا یه هاستینگ درست درمون نداریم :(

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
آنلاین سرور هم که معرفی کردین معلومه این کاره نیست
ساعت 9 و 10 شب تیکتا رو اونم تیکت مشاوره فروش رو یک ساعت طول میکشه تا جواب بدن دیگه چه شود تیکت پشتیبانی نصف شب!!
کلا جواب دادنش با ندادنشم فرقی نداره انگار یه روباته میگم چند تا سایت که رو پلن پیشنهادی هست رو بگین یه لینک داده شصتاد تا اسم توشه،مث همه هاستینگا(دانشگاه آزاد چلغوز آباد و اداره فاضلاب فلان فلان) آخه چرا یه هاستینگ درست درمون نداریم :(
دو سال پیش واسه سایتم با 10K آی پی کمتر داشت ازش گرفتم هنوز انتقال دادم هاستش پوکید[emoji23] پول رو هم که طبق معمول پس نمیدن !
ضمنا دوست عزیز شما میخوای یکی باشه بهت هر تایمی بخوای تیکت بزنی دو ثانیه نشه بهت جواب بده نمیشه دیگه ! یعنی میشه اما با قیمت پایین نمیشه ! اگه بخوای هاستینگی باشه که ۲۴ ساعته حاضر جواب باشه و کمتر از دقیقه جواب تیکتت رو بده باید مثلا هاست یه گیگ که جاهای دیگه میدن ماهی مثلا ده تومن اون ازت ماهی صد تومن بگیره و حقشم هست

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
@M+J آقا پردانو مشکل داره؟ من براتون ایمیل زدم جواب ندادین هنوز. مشکل اس اس ال داره و سبز نیست و هر صفحه ای رو که میزنی همون صفحه اول رو میاره و نمیشه لاگین کرد. برا من اینطوریه فقط یا مشکلی وجود داره کلا؟

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
@M+J آقا پردانو مشکل داره؟ من براتون ایمیل زدم جواب ندادین هنوز. مشکل اس اس ال داره و سبز نیست و هر صفحه ای رو که میزنی همون صفحه اول رو میاره و نمیشه لاگین کرد. برا من اینطوریه فقط یا مشکلی وجود داره کلا؟
ایمیلی ارسال نشده
---
روی تعدادی از isp ها کش شده و از سرور قبلی خونده میشه. طبق تماسی که باهاشون گرفتیم تا 24 ساعت آینده حداکثر برطرف میشه
البته رکوردهای dns به سرور جدید پوینت هم شدند اما کمی زمانبر هست...
در حالت کلی هم خیلی ها در حال استفاده هستن، فقط تعدادی isp باقی مونده که انشالله برطرف میشن

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
ایمیلی ارسال نشده
---
روی تعدادی از isp ها کش شده و از سرور قبلی خونده میشه. طبق تماسی که باهاشون گرفتیم تا 24 ساعت آینده حداکثر برطرف میشه
در حالت کلی هم خیلی ها در حال استفاده هستن، فقط تعدادی isp باقی مونده که انشالله برطرف میشن
اس اس ال تون فک کنم مشکل پیدا کرده برا من هم قرمز هست
قبل از ورود هم هشدار می ده

• Like
Reactions: M+J

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
ایمیلی ارسال نشده
---
آخه مسئله اینه که دیروز برای من یه لحظه اکی شد. اس اس ال هم حتی سبز شد و لاگین کردم و درخواست تسویه هم زدم. ولی بعدش باز خواستم لاگین کنم یکی دو ساعت بعد، دیدم باز مشکل داره. آی اس پی هم، هم با مخابرات و هم ایرانسل چک کردم. مشکل داشت.

• Like
Reactions: M+J
بالا