• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
یه قالب پریمیوم مجله ای هم نیاز دارم اگر چیز خوبی میشناسید ممنون میشم معرفی کنید. فارسی شده و یا خارجیش مهم نیست!
فقط خوب باشه :D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دیروز برام سایت یه سایت پاپ اپ که چند بار برام پرداختی داشته درخواست واریزی را انجام دادم برام ریختن به حساب ولی برگشت خورد
بهشون تیکت زدم گفتن هنوز پولی به حساب ما اضافه نشده و برید بانک دست ما نیست این موضوع
رفتم صبح بانک و گفتن پول برگشت خورده به حساب طرف و الان باید تو حساب طرف باشه
بهشون باز تیکت زدم بانک رفتم و این شده جریان
باز در جواب گفتن هنوز پولی به حساب ما برگشت نخورده
حالا موندم حرف کیو باور کنم بانکو یا اینا
دوستان بنظرتون چکار کنم
بهشون باز تیکت زدم که برید بانک شماره پیگیری اینا را بدید میفهمید مشکل از خودتونه ولی هنوز جواب ندادن از عصر تا حالا قبلا یک ساعته جواب میدادن
حالا چکار کنم بنظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دقیقا این مشکل مشابه واسه من پیش اومده بود...
اون موقع وایمکس مبین دزد داشتم...یه طرح خریدم 35T بعدش در حین خرید صفحه مرورگر کرش کرد..پول از حساب من کم شد اما توی پنل مبین دزد نرفت..
زنگ زدم پشتیبانی مبین دزد گفتم قضیه اینه..گفتن والا پول تو حساب ما نیومده :| هیچ جوری زیر بار نمیرفت و میگفت از طریق واریزی اشتباه اقدام کن...واریزی اشتباهش هم یک مواردی رو میخواست که کارمند بانک هنگ کرده بود میگفت ما همچین چیزی نداریم..

آخرش هم نفهمیدیم پول ما این وسط کجا رفت...نه تو حساب من رفت و نه تو حساب مبین نت

اگه مبلغ زیاده شکایت کن...
تنها سایت پاپ آپی که ازش راضی بودم irpopup بود...حداقل این بود که از بقیه کمتر دزدی میکرد تو شمارش/با اینکه مبلغ کمی میداد اما حساب کتابش درست بود..شنبه صبح همیشه پول تو حسابم بود..//

البته من دیگه پاپ آپ نمیذارم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
کسی قالب دانلودی بدرد بخور و شاخ نداره؟
قالب سلام دانلود یا هرچی ؟
فامو یه قالب نسبتا جدید زده به اسم رسانه//البته من زیاد خوشم نیومد...//کلا قالب خوب و شاخ میخوایی باید اختصاصی بزنی..از عمومی چیزی در نمیاد

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
وضعیت آپیتام چند تا سایت مختلف از چند تا دیتاسنتر مختلف رو بررسی می کردم. توی این چند روز دیجیاتو از افرانت بیشترین داون تام رو داشت! واقعا وضعیت افرانت همیشه به همین صورت بوده؟
از عصر تا الان سایتشون در دسترس نیست:
http://afranet.com/

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
وضعیت آپیتام چند تا سایت مختلف از چند تا دیتاسنتر مختلف رو بررسی می کردم. توی این چند روز دیجیاتو از افرانت بیشترین داون تام رو داشت! واقعا وضعیت افرانت همیشه به همین صورت بوده؟
والا من همش دارم سایت سنجش دانشگاه ازاد که سرورش روی افرانت هست رو چک میکنم واسه نتایج کنکور..وضعیت داون مشاهده نشده

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
والا من همش دارم سایت سنجش دانشگاه ازاد که سرورش روی افرانت هست رو چک میکنم واسه نتایج کنکور..وضعیت داون مشاهده نشده
البته بنده منظورم از بررسی با host-tracker، هر دقیقه یک بار و توسط تمام سرور های موجود بود.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
بالاخره بعد از 4-5 ساعت مشکل برطرف شد!

ardavan8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقیقا این مشکل مشابه واسه من پیش اومده بود...
اون موقع وایمکس مبین دزد داشتم...یه طرح خریدم 35T بعدش در حین خرید صفحه مرورگر کرش کرد..پول از حساب من کم شد اما توی پنل مبین دزد نرفت..
زنگ زدم پشتیبانی مبین دزد گفتم قضیه اینه..گفتن والا پول تو حساب ما نیومده :| هیچ جوری زیر بار نمیرفت و میگفت از طریق واریزی اشتباه اقدام کن...واریزی اشتباهش هم یک مواردی رو میخواست که کارمند بانک هنگ کرده بود میگفت ما همچین چیزی نداریم..

آخرش هم نفهمیدیم پول ما این وسط کجا رفت...نه تو حساب من رفت و نه تو حساب مبین نت

اگه مبلغ زیاده شکایت کن...
تنها سایت پاپ آپی که ازش راضی بودم irpopup بود...حداقل این بود که از بقیه کمتر دزدی میکرد تو شمارش/با اینکه مبلغ کمی میداد اما حساب کتابش درست بود..شنبه صبح همیشه پول تو حسابم بود..//

البته من دیگه پاپ آپ نمیذارم

داداش طرفند فالوور فیکم بزاری عالیههههه:D:D:D:D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
داداش طرفند فالوور فیکم بزاری عالیههههه:D:D:D:D
یه سایت پیدا کردم
اما نمیدونم ج میده یا نه
http://addmefast.com
به نویسنده میگم یه مطلب پیدا کنه..من که اصلا دلم به کار نمیره

البته الان که اینستا فیک هارو تشخیص میده..فایده نداره

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
2 3 هفته پیش هم اینطوری شده بودن (افرانت رو میگم) وضعیت خوبی نداره

ardavan8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
photo_2016-09-08_00-02-43.jpg

اقااااااااا کسی میدونه این ارورر واسه چیه؟

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
دوستان رو یه موضوعی گیر کردم :|
الان یه کد زدم برا کار با درگاه ها یه مبلغی رو درخواست میدی پرداخت میکنی برمیگرده تایید میشه(اگه اوکی بود)
حالا من یه مشکلی دارم کاربر قبل پرداخت یه فرمی رو پر میکنه که شامل اسم و ایمیل و ... است.
حالا من این موارد رو بعد پرداخت لازم دارم.چیکار کنم؟قبل ارسال کاربر به درگاه اطلاعات رو دیتابیس ذخیره کنم؟اینجوری فرم اونایی که پرداخت رو انجام نمیدن هم ذخیره نمیشه؟!و یه سوال اساسی تر بعد پرداخت چجوری بفهمم کدوم اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس مربوط به پرداخت کننده هست؟!
راه بهتری هست؟
ممنون :)

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان رو یه موضوعی گیر کردم :|
الان یه کد زدم برا کار با درگاه ها یه مبلغی رو درخواست میدی پرداخت میکنی برمیگرده تایید میشه(اگه اوکی بود)
حالا من یه مشکلی دارم کاربر قبل پرداخت یه فرمی رو پر میکنه که شامل اسم و ایمیل و ... است.
حالا من این موارد رو بعد پرداخت لازم دارم.چیکار کنم؟قبل ارسال کاربر به درگاه اطلاعات رو دیتابیس ذخیره کنم؟اینجوری فرم اونایی که پرداخت رو انجام نمیدن هم ذخیره نمیشه؟!و یه سوال اساسی تر بعد پرداخت چجوری بفهمم کدوم اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس مربوط به پرداخت کننده هست؟!
راه بهتری هست؟
ممنون :)
میتونی از سشن یا کوکی برای تایید هویت کاربر استفاده کنی
هنگام ارسال فرم، اطلاعات ارسالی کاربر رو همراه با کلید یکتا سشن(یا کوکی) و یک فیلد status با مقدار 0 در دیتابیس ذخیره میکنی
و اگر در آخر پرداختش موفق بود، آپدیت میکنی به 1

خوبی سشن اینه که هم موقع هدایت کاربر به درگاه و هم موقع برگشت از درگاه، 1 کلید یکتا مختص هر کاربر داری و میتونی احراز هویت کنی
http://php.net/manual/en/reserved.variables.session.php
http://www.w3schools.com/php/php_sessions.asp

Last edited:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
@MOHAMMAD026_1
php رو میشه با w3schools در سطح متوسط یاد گرفت؟
من c++ و c# بلدم و کارمو راه میندازم،php هم در حد ویرایش خیلی جزیی بلدم
یعنی در کل دید برنامه نویسی رو دارم
خیلی تنبلی کردم که تا حالا php رو سعی نکردم یاد بگیرم
دوست دارم بتونم اسکریپت و پلاگین وردپرس مورد نیازمو خودم بنویسم
البته تا حالا پیش نیومده که پلاگین یا اسکریپت بخرم! رایگان گیر میارم و شخصی سازی میکنم خخخ :)

Last edited:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
یه سایت پیدا کردم
اما نمیدونم ج میده یا نه
http://addmefast.com
به نویسنده میگم یه مطلب پیدا کنه..من که اصلا دلم به کار نمیره

البته الان که اینستا فیک هارو تشخیص میده..فایده نداره
واقعا سخت ترین کار دنیا پست گذاشتن توی سایت هست!
ماهی چقدر پول نویسنده میدی؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
@MOHAMMAD026_1
php رو میشه با w3schools در سطح متوسط یاد گرفت؟
من c++ و c# بلدم و کارمو راه میندازم،php هم در حد ویرایش خیلی جزیی بلدم
یعنی در کل دید برنامه نویسی رو دارم
خیلی تنبلی کردم که تا حالا php رو سعی نکردم یاد بگیرم
دوست دارم بتونم اسکریپت و پلاگین وردپرس مورد نیازمو خودم بنویسم
البته تا حالا پیش نیومده که پلاگین یا اسکریپت بخرم! رایگان گیر میارم و شخصی سازی میکنم خخخ :)
اگر انگلیسی ات خوبه، w3schools منبع خوبیه
ولی خب pdf فارسی بروز در کل بهتره برات (در کنارش هم میتونی از نمونه کد های w3schools استفاده کنی)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
واقعا سخت ترین کار دنیا پست گذاشتن توی سایت هست!
ماهی چقدر پول نویسنده میدی؟
قبلا 600 تا 700
الان دیگه چون پاپ آپ ورداشتم نمیتونم هزینه نویسنده بدم..واسه همین با یه نفر فقط کار میکنم ..اونم گفتم فقط روزی یدونه بزنه
خودم تصمیم دارم کم کم آمارپست هامو بالا ببرم..همین الان ساعت نزدیکای 3 هست و من دارم پست میزنم تو سایت

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
قبلا 600 تا 700
الان دیگه چون پاپ آپ ورداشتم نمیتونم هزینه نویسنده بدم..واسه همین با یه نفر فقط کار میکنم ..اونم گفتم فقط روزی یدونه بزنه
خودم تصمیم دارم کم کم آمارپست هامو بالا ببرم..همین الان ساعت نزدیکای 3 هست و من دارم پست میزنم تو سایت
سایتت رو تست کردم 37 ثانیه طول کشید تا بالا اومد ، 90 تا ریکوست ، 1.5 حجم

بالا