• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
قبلا 600 تا 700
الان دیگه چون پاپ آپ ورداشتم نمیتونم هزینه نویسنده بدم..واسه همین با یه نفر فقط کار میکنم ..اونم گفتم فقط روزی یدونه بزنه
خودم تصمیم دارم کم کم آمارپست هامو بالا ببرم..همین الان ساعت نزدیکای 3 هست و من دارم پست میزنم تو سایت
هر پست فقط 700 تومن؟ :|
تلگرام فیلتر بشه میری گاراج چرا هی رو تلگرام گیر کردی ترفند تو چیزای دیگه وجود نداره؟ :confused::D

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستانی که php بلدن
اگر بخوام با preg_replace یه آدرس رو
مثلا http://test.test.com/one/two
با یه آدرس دیگه جایگزین کنم چیکار باید کنم
هزار مدل امتحان کردم درست نشد لامصب :|

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
بچه ها نرم افزار تحت ویندوز سراغ دارید عکس ها رو اینجوری فوری درست کنه
تم های آماده داشته باشه...
photo_2016-09-07_08-48-44.jpg

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
یه سایت دارم با 2 هزار تا ای پی ثابت روزانه ولی تبلیغات کلیکی هیچ کلیکی ندارم طبیعیه؟
والا ما با 15 هزار ای پی هم چیزی گیرمون نمیومد ، تعجب می کنم بعضیا از این طریق درامد دارن فک کنم ماله ما خار داره :|

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دقیقا این مشکل مشابه واسه من پیش اومده بود...
اون موقع وایمکس مبین دزد داشتم...یه طرح خریدم 35T بعدش در حین خرید صفحه مرورگر کرش کرد..پول از حساب من کم شد اما توی پنل مبین دزد نرفت..
زنگ زدم پشتیبانی مبین دزد گفتم قضیه اینه..گفتن والا پول تو حساب ما نیومده :| هیچ جوری زیر بار نمیرفت و میگفت از طریق واریزی اشتباه اقدام کن...واریزی اشتباهش هم یک مواردی رو میخواست که کارمند بانک هنگ کرده بود میگفت ما همچین چیزی نداریم..

آخرش هم نفهمیدیم پول ما این وسط کجا رفت...نه تو حساب من رفت و نه تو حساب مبین نت

اگه مبلغ زیاده شکایت کن...
تنها سایت پاپ آپی که ازش راضی بودم irpopup بود...حداقل این بود که از بقیه کمتر دزدی میکرد تو شمارش/با اینکه مبلغ کمی میداد اما حساب کتابش درست بود..شنبه صبح همیشه پول تو حسابم بود..//

البته من دیگه پاپ آپ نمیذارم

مبلغ 70 ت هست
چند ماهه دارم باهاشون کار میکنم این اولین مشکله که دارم قبلا خوب بود
نمیدونم ایراد از بانکه یا اینا اشتباهی دارن میگن چیزی واریز نشده برامون
تیکت هم دیروز دادم الان اومدم دیدم خوندن جواب ندادن منم یه تیکتی بهشون دادم که دیکه اینو صد در صدی جواب میدن o_O

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
مبلغ 70 ت هست
چند ماهه دارم باهاشون کار میکنم این اولین مشکله که دارم قبلا خوب بود
نمیدونم ایراد از بانکه یا اینا اشتباهی دارن میگن چیزی واریز نشده برامون
تیکت هم دیروز دادم الان اومدم دیدم خوندن جواب ندادن منم یه تیکتی بهشون دادم که دیکه اینو صد در صدی جواب میدن o_O
منم ی سری اومدم شارژ کنم سه گیگ زدم شد 12 تومن ولی موقع برگشت به سایتشون ارور داد و خرید ثبت نشد اما پول کم شد
زنگ زدم گفتن اینطوریه و اینم کد خریدی هست که سایتتون داد ولی زد ناموفق گفت نه پول به حساب ما نیومده برید پرینت گردش اخر حساب رو بیار تا ببینیم
منم دیدم دردسرش زیاده که به کسی بگم بره پرینت گردش رو بگیره ، گفتم ولش کن اما حرومت :|

پ.ن : اخرش هم پول به حساب من برگشت نخورد چون خرید صحیح انجام شد چیزی که بود سیستم شخمی شون عملیات خرید رو به جای موفق زد ناموفق و ی کد پیگیری داد

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
منم ی سری اومدم شارژ کنم سه گیگ زدم شد 12 تومن ولی موقع برگشت به سایتشون ارور داد و خرید ثبت نشد اما پول کم شد
زنگ زدم گفتن اینطوریه و اینم کد خریدی هست که سایتتون داد ولی زد ناموفق گفت نه پول به حساب ما نیومده برید پرینت گردش اخر حساب رو بیار تا ببینیم
منم دیدم دردسرش زیاده که به کسی بگم بره پرینت گردش رو بگیره ، گفتم ولش کن اما حرومت :|

پ.ن : اخرش هم پول به حساب من برگشت نخورد چون خرید صحیح انجام شد چیزی که بود سیستم شخمی شون عملیات خرید رو به جای موفق زد ناموفق و ی کد پیگیری داد

در اینگونه موارد از طریق پشتیبانی درگاه عمل کنید

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302

همچین کارایی فقط در سیستم بانکی ایران اتفاق میوفته

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان خود وردپرس بعد اینکه جواب یه نظر دادی برای طرف ایمیل میشه؟ که مثلا جواب داده شده و پیام نشون بده بهش ؟
فکر نکنم داشته باشه چون ندیدم تا حالا همچین چیزی
ولی افزونه ای چیزی میشناسید که اینکارو انجام بده؟

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
والا ما با 15 هزار ای پی هم چیزی گیرمون نمیومد ، تعجب می کنم بعضیا از این طریق درامد دارن فک کنم ماله ما خار داره :|
حالم بد شد
داشتم یه کار مهمی انجام میدادم
انقدر این جملت روم تاثیر گذاشت الان مثل دیونه ها دارم دیوار رو نگاه میکنم
مال ما خارم رد کرده

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دوستان خود وردپرس بعد اینکه جواب یه نظر دادی برای طرف ایمیل میشه؟ که مثلا جواب داده شده و پیام نشون بده بهش ؟
فکر نکنم داشته باشه چون ندیدم تا حالا همچین چیزی
ولی افزونه ای چیزی میشناسید که اینکارو انجام بده؟
افزونه های زیادی واس این کار وجود داره مثلا Subscribe to Comments

یه سایت پیدا کردم
اما نمیدونم ج میده یا نه
http://addmefast.com
به نویسنده میگم یه مطلب پیدا کنه..من که اصلا دلم به کار نمیره

البته الان که اینستا فیک هارو تشخیص میده..فایده نداره
فیک لازم نیست

با اومدن نسخه وب اینستا دیگه راحت میشه با یه سایت پر بازدید هرچقدر میخوای فالوو بگیری :D

کافیه با یه یوزر از پیش تعیین شده لاگین کرد تو نسخه وب مثلا تو php با curl و یه رفرر داد از اون کاربری که تو سایت بازدید میکنه خودکار با جاوا پیجو فالوو میکنه

کاش ایرانیا یه کم جنبه داشتن اسکریپتشو منتشر میکردم ولی بیشتر تو فکر راه انداختن یه سایتم واس فروش فالوورش

تو سایتای خارجی بگرد تو فروم ها چند تا راه گذاشتن فالوو خودکار ( واس بازدید کننده هایی که با موبایل سایتو میبینن و اینستا دارن ) وختی سایتتو باز کنن خودکار لایک میشه اون صفحه ای که میخوای

یه چیزی تو مایه های لایک خودکار پیج فیسبوک که چند سال پیش تو نت کدش در رفت

درامد ماهی 9 تومن داری باز مینالی :D
توی یه سورس اچ تی ام اله str رو هم تست کرده بودم نشد
با پرگ مچ چرا ؟

این تابع بیشتر برای همخوانی داده اولی با .... هست که چک کنه
برای جایگزینی توابع دیگه مثل str هست

اگر هم کد اون صفحت ثابت نیست یه لول بالاترشو بگیر بعد بگو اگر با مثلا http شروع شده بود بگیرش و تغییر بده به فلانی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
درامد ماهی 9 تومن داری باز مینالی :D
حاجی خدا وکیلی نگا یوزر می کنی کوت می کنی؟
اشتباه گرفتی داداچ :|

پ.ن : اخه من اگر 9 تومن درامد داشتم میومدم اینجا ول بچرخم :general710::general304:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
من بودم که ماهی 9 تومن درآمد داشتم. اشتباهی نری خواستگاری آهنگ سیتی:oops::D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بالا