• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
آقا به آخونده گفتن کنسرت قانونیه گفت هرچی که قانون میگه رو که نباید انجام داد!!!
رید به هیکل هرچی قانونگذار و قوه مقننه و هرچی که هس!

مون الف
@mamlekate
پ.ن : کپی رایت رعایت شده خخخخ :|

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان 3 هفته پیش از سایت پاپ آپ ادز درخواست واریز دادم که دوروز بعد داخل پنلشون زدن وضعیت : پرداخت شده
ولی هیچ مبلغی به حسابم واریز نشد .. گفتم لابد دیرتر میاد یا مشکل بانکیه یا هرچیزی دیگه که درست میشه ... ولی خبری نشد که نشد
چندین بار داخل سایت پیامشون دادم از ایمیل همینطور ولی اصلا انگار نه انگار جواب ندادن ! تا یه هفته پیش که فقط با کل توضیحاتی که دادم یه کلمه نوشتن :
"ایپی ثبت نشده بوده که واریز بشه"
باز ما هرچی پرسیدیم یعنی چی ؟ مشکل چیه ؟ چیکا کنیم ؟بازم خبری نشد
از دوستان کسی خبر داره مدیرش کیه ؟ داخل انجمن هست ؟ شماره ای ازش کسی داره ؟
اسکرین پیام هاشم دارم ،میفرستم

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ای دی کانال رو بفرست بی زحمت

دسته بندی که شما توش فعالیت می کنی خیلی سخته
رقیب اصلی شما برنامه های مثل مایکت و بازاره ، حالا از اونا که بگزریم تازه شما باید با امثال فارس روید رقابت کنید ، شدنی هست اما سخته ، سعی کن همیشه مطالب خوب و سئو شده بزار ، کامل توضیح بده
سعی کن رو مواردی مثل سرعت و زیبایی سایت رو حداقل داشته باشی که ی نکته مثبت برات باشه
تبلیغات هم تا زمانی که به 3 هزار ای پی نرسیدی نزن
بعدش هم یهو پدر کاربر رو در نیار کم کم
اشکان یه جوری میگی انگار مثلا بقیه موضوعات خیلی راحته
دیگه دوره زمونه خلوت بودن نت تموم شده. ملت مغازه هاشونو بستن اومدن تو نت سایت زدن
الان همین موضوع کاری خود من هم دیگه اینقدر دست توش زیاد شده که ارزش نداره فعالیت کنی

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
باز نگرفتی چی شد :D
ما فقد یه بار نیاز داریم لاگین کنیم و دیگه نیاز نیست که همون یه بارشو یا بازدید کننده اینستا داره لاگین میکنه یا ما خودمون لاگین میکنیم
بقیه کارا نیاز به یوزر و ... نداره :D
یا من خیلی خنگم نمی فهمم یا تو داری خیلی در پرده حرف میزنی یا سرکارمون گذاشتی:general710:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
یا من خیلی خنگم نمی فهمم یا تو داری خیلی در پرده حرف میزنی یا سرکارمون گذاشتی:general710:
دیگه فک کنم منو شناختی من هیچ چیزیو مستقیم و صاف نمیام بهت بگم مثل هلو برو تو گلو باشه
مثلا در مورد همون امنیته که تو پ.خ پرسیدی دیدی که چطوری جواب دادم فقط راهنماییت کردم بری یاد بگیری وگرنه اگر هر چیزیو مستقیم بگی و آماده باشه هیچ چیزی یاد نمیگیری
الانم همینه کلیت کارو گفتم حالا مونده به خودت که چیکار کنی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اشکان یه جوری میگی انگار مثلا بقیه موضوعات خیلی راحته
دیگه دوره زمونه خلوت بودن نت تموم شده. ملت مغازه هاشونو بستن اومدن تو نت سایت زدن
الان همین موضوع کاری خود من هم دیگه اینقدر دست توش زیاد شده که ارزش نداره فعالیت کنی
من نگفتم بقیه موضوعات اسونه بقول تو الان دیگه تعداد سایت دار ها ( نمی گم وب مستر ) از یوزر های معمولی بیشتر شده
الان کسی بزنه تو کار هاستینگ و سئو خیلی عالیه چون راحت میشه سر این بچه سال ها رو شیره مالید

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
@AhangCity.CoM
این عکس آواتارت دوشیزه الکسیس هست؟!

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
من نگفتم بقیه موضوعات اسونه بقول تو الان دیگه تعداد سایت دار ها ( نمی گم وب مستر ) از یوزر های معمولی بیشتر شده
الان کسی بزنه تو کار هاستینگ و سئو خیلی عالیه چون راحت میشه سر این بچه سال ها رو شیره مالید
يه هاستينگ توپ بزنه نيازى به شيره ماليدن نيست
الان مشكل همه اين شده نت افراز و هاست دى ال نباشه يه هاست درست درمون از كجا پيدا كنن، خيلى راحت اگه كيفيت كارى بالا باشه تو بخش هاستينگ ميشه پيشرفت كرد

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
يه هاستينگ توپ بزنه نيازى به شيره ماليدن نيست
الان مشكل همه اين شده نت افراز و هاست دى ال نباشه يه هاست درست درمون از كجا پيدا كنن، خيلى راحت اگه كيفيت كارى بالا باشه تو بخش هاستينگ ميشه پيشرفت كرد
گفتنش اسونه
همین شده که این همه هاستینگ بدرد نخور درست شده
خیلی ها میان می گن مگه ی هاستینگ چی داره ، دو تا سرور می خریم 500 تومن باهاش به 10 هزار سایت هاست می فروشیم پول دار می شیم اما دریغ از یک هاست بدرد بخور !
مورد دیگه هم اینکه زمانی که شما یک هاستینگ خوب بزنید رقبای شما که حتی سطح سواد تخصصی متوسطی هم داشته باشن می تونن انواع روش های DDos رو روی شما پیاده کنن که با هر فایروالی و نظارتی درست نمی شه

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
گفتنش اسونه
همین شده که این همه هاستینگ بدرد نخور درست شده
خیلی ها میان می گن مگه ی هاستینگ چی داره ، دو تا سرور می خریم 500 تومن باهاش به 10 هزار سایت هاست می فروشیم پول دار می شیم اما دریغ از یک هاست بدرد بخور !
مورد دیگه هم اینکه زمانی که شما یک هاستینگ خوب بزنید رقبای شما که حتی سطح سواد تخصصی متوسطی هم داشته باشن می تونن انواع روش های DDos رو روی شما پیاده کنن که با هر فایروالی و نظارتی درست نمی شه
اره خب درسته اما واقعا جاى خالى بين هاست دى ال و نت افراز حس ميشه ! يعنى اين دوتا نباشن همين الان خيلى ها آواره ميشن .. و خب كار هركسى هم نيست كه يه هاستينگ با پدر با مادر بزنه بقول خودت الان هاست چرت و اين سرور پونصد تومنى و ميزبانى هاى مقطعى خيلى زياد شده
اين جريان DDos به نظر من حسادت و ترس رقيبه وگرنه كسى كه به كار خودش مطمئن باشه سراغ اين چيزا نميره
يا همون درخواست فيلتر كردن رقيب ها ! خيلى حركت چيپيه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
تازه بعضی وقتا مشکلاتی که توی عمرتون ممکنه حتی اسمش رو هم نشنیده باشید باید حل کنید
خیلی از موارد هم حل نشدنیه و باید با دیتاسنتر مکالمه کنید
هاستینگ همینطوری الکی نیس
کلی دردسر داره + یهو صبح بلند میشی میبینی دیتاسنتر هارد سوزونده و تمام :|

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
تازه بعضی وقتا مشکلاتی که توی عمرتون ممکنه حتی اسمش رو هم نشنیده باشید باید حل کنید
خیلی از موارد هم حل نشدنیه و باید با دیتاسنتر مکالمه کنید
هاستینگ همینطوری الکی نیس
کلی دردسر داره + یهو صبح بلند میشی میبینی دیتاسنتر هارد سوزونده و تمام :|
یا مثل اون جریان یوگیگ که رمز سرور شون لو رفته بود طرف با نرم افزار مخصوص زده بود کل سرور رو فرمت کرده بود ( بعدشم مجدد با ی سری فایل الکی پر کرده و دوباره فرمت کرده جوری که غیر قابل ریکاوری باشه )
با ی کلیک بدبخت شدن
البته این که نه بکاپی باشه اینا بر می گرده ب هاستینگ

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یا مثل اون جریان یوگیگ که رمز سرور شون لو رفته بود طرف با نرم افزار مخصوص زده بود کل سرور رو فرمت کرده بود ( بعدشم مجدد با ی سری فایل الکی پر کرده و دوباره فرمت کرده جوری که غیر قابل ریکاوری باشه )
با ی کلیک بدبخت شدن
البته این که نه بکاپی باشه اینا بر می گرده ب هاستینگ
اشکی تو تا الان بیداری؟:D:D:D
من فکر میکردم فقط خودم خفاش شبم:general307::general412:

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
دیشب فیسبوک و توییتر و یوتیوب حتی‌ tumblr هم با https باز بودن. امروز‌ بیدار شدم دوباره چک کردم همشون میان بالا.
Whatismyip.Com هم میگه آیپیم ایرانه
بله همینطوره
ولی بعضی چیزا رو پابلیک نکنید بهتره. شاید موندگاریش یه خورده بیشتر شد.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان چند تا سایت برا فروش شماره مجازی برا تلگرام معرفی کنین .
این سایت های ایرانی احراز هویت میخان .
خارجیم بود مشکلی نداره .

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دیشب فیسبوک و توییتر و یوتیوب حتی‌ tumblr هم با https باز بودن. امروز‌ بیدار شدم دوباره چک کردم همشون میان بالا.
Whatismyip.Com هم میگه آیپیم ایرانه

تایید میشه:general601:

بالا