• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
ببینید ما مشکل داشتن داریم تا سخت گیر بودن
همه دنیا با کپی رایت مشکل دارند(بجز چند کشور زاغارت که میشناسیدشون) اما کانادا سخت نمیگیره یعنی جز ایبیوز پور.ن کودکان باشه و منافع ملیشون یا دستور اف بی ای که از ما ایرانیها به دره
در مورد کلود هم استفاده کنید بهتره یس آپ درسته خیلی با کیفیته اما پینگ ضعیفی به ایران داره همین کلود کمک میکنه کاربران از دی سی دبی سایت شما رو ببینند
در ضمن هاست دی برای سایتهای معمول روب گوگل رو در فایروال ریگنور نمیکنه و همین باعث میشه حدود 40-50% کروال ریکوست ها فیل بشه پس بزارید کلود بمونه از قدیم میگن سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن
دقیقا الان مشکلم باهاش به خاطر همین پینگه :) هاست ایران هم به دلیل سئو و فی**لترینگ نمیخوام استفاده کنم
توی اون یکی دو روزی که روی هاست هلند بودم پینک عالی هلند رو تجربه کردم واقعا خعلی با حال بود :)

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
والا
دوست خودم کل فایل هاش تو همین جریانه یوگیگ به ف... رفت
حالا ما هم نیست خیلی خوش شانسیم تا یکی رو معرفی میکنیم کلا منهدم میشه
ببینید دقیقا این از همون مشکلات پولداری بود که عرض کردم
ایشون بجا یوگیگ رو معرفی کردن
اما ایشون از کجا باید بدونن این آقا جنبه نداره و میره خونه مجردی میگیره و چند تا رو جمع میکنه دور خودش میزنن پاتیل میشند و تو این وسط یکی میاد با یک لب تاب کل سرور ها رو میفرسته به ....
پولداری بد دردیه ....

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
داداش گلم بیخیال...حال بحث در مورد اینجور موارد خاله زنکی رو ندارم
هیچ ادعایی هم ندارم در مورد سایت و هاست و ..
چند صفحه پیش پرسیدی که آمارت چنده و ... این آمار گرفتنه دیگه با جمله آخرت متناقضه
اصلا دوست ندارم در مورد این چیزا بحث کنیم،هیچ مشکلی هم با شخص شما ندارم
سایت های خیلی خوبی هم داری ایشالا که موفق باشی
خیلی هم خوب
من به شما میگم آمار سایتت چقدره که کمکت کنم
بعد میگی آمار سایت منو میگیری؟
آره واقعا بیخیالش ...

ببینید دقیقا این از همون مشکلات پولداری بود که عرض کردم
ایشون بجا یوگیگ رو معرفی کردن
اما ایشون از کجا باید بدونن این آقا جنبه نداره و میره خونه مجردی میگیره و چند تا رو جمع میکنه دور خودش میزنن پاتیل میشند و تو این وسط یکی میاد با یک لب تاب کل سرور ها رو میفرسته به ....
پولداری بد دردیه ....
آره دیگه
من خودم ازش سرویس داشتم ولی با تمایل خودم رفتم جای دیگه
ولی به دوستان پیشنهاد خرید دادم و اونا هم خریدن که بعد کلا همه چیزش ترکید
واقعا بهترین کار اینه که سرویس هاست رو یک ماه بخریم و هر روز یا نهایتا هر 3 4 روز یک بار هم هاست رو مانتیور کنیم
دیگه از دامنه .ir که بیخود تر وجود نداره؟ اونم dns هاش 12 ساعته ست میشه
یعنی وقتی یه هاست خراب میشه شما نهایتا 12 ساعت به مشکل میخوری ولی بعدش دیگه تموم میشه

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
رفقای وردپرسی می خوام محصولات و دسته بندی یک فروشگاه رو به یک فروشگاه جدید منتقل کنم
پلاگین خوب برای این کار چی هست؟ این مورد هست که پولیه http://www.visser.com.au/plugins/store-exporter-deluxe/ :D ولی ارزش نداره به خاطر 30 تا محصول 35$ پیاده بشم :general509:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
رفقای وردپرسی می خوام محصولات و دسته بندی یک فروشگاه رو به یک فروشگاه جدید منتقل کنم
پلاگین خوب برای این کار چی هست؟ این مورد هست که پولیه http://www.visser.com.au/plugins/store-exporter-deluxe/ :D ولی ارزش نداره به خاطر 30 تا محصول 35$ پیاده بشم :general509:
یه سری چیزا هست برا ما ایرانی ها رایگان ه یا حداقل من خیلی وقتا از چیزای پرمیوم برا خودم رایگان استفاده میکنم:D
http://uploadboy.com/25acmdobji53/2533/zip

• Like
Reactions: mg6

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلام بر دوستان قدیمی و جدید:D
خوبید؟
خیلی جدی شده این تاپیک:general509:
خیلی وقته پستی نزاشتم اینجا.اینم شاید پاک کنم:p
@ufont
@Hamidreza23
@siavashx
@MOHAMMAD026_1
سلام
تو چطوری؟ قبلا خیلی میومدی الان که دیگه فعالیتت کم شده
اتفاقا چند وقت پیش ها بود که میخواستم تگت کنم یه حال و احوالی ازت بگیریم بعد دیدم توی بازارچه تاپیک خرید سایت قراضه زدی :D

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
یه سری چیزا هست برا ما ایرانی ها رایگان ه یا حداقل من خیلی وقتا از چیزای پرمیوم برا خودم رایگان استفاده میکنم:D
http://uploadboy.com/25acmdobji53/2533/zip
دستت درد نگیره :D من کلا با نال رابطه خوبی ندارم اگر چیزی رو خیلی نیاز داشته باشم می خرمش وگرنه دنبال جایزین های مجانی می گردم

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
اکثر این اسکریپت/قالب هایی که سایتا میزارن نال نیستن دیگه کسی حوصله نال کردن نداره.
قالب ها رو میخرن و میزارن برای دانلود. یه سایتی رو دیدم نظر سنجی گذاشته بود + قسمت دونیت که پول بدید قالب بخریم، بزاریم روی سایت :D
خخخخ کلا منظورم نسخه های غیر قانونی بود احساس خوبی ندارم بهشون :general504: خیلی هاشون هم بعید نیست که آلوده باشن :general505:
الان چجوری میشه مطمئن شد که این فایل(ها) تمیز هستن؟ :general112: نمیشه دیگه:general603:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
خخخخ کلا منظورم نسخه های غیر قانونی بود احساس خوبی ندارم بهشون :general504: خیلی هاشون هم بعید نیست که آلوده باشن :general505:
الان چجوری میشه مطمئن شد که این فایل(ها) تمیز هستن؟ :general112: نمیشه دیگه:general603:
خیلی وقتا نیازی نیس اینقدر وسواس به خرج بدی
آخه یه چیزی که هست اینه که اکثر اسکریپت ها و افزونه ها رو خارجی ها نال میکنن
حالا یه سریشون هم این وسط توش ویروس و شل و اینا میذارن که ته ته هدفشون فک نمیکنم بیشتر از دو تا چیز باشه
یا اینکه اخاذی کنن یا اینکه سوء استفاده کنن
اخاذی که کلا از ایرانی ها نمیتونن بکنن چون اگه ما هم بخوایم بانک ها نمیتونن.چون اصن با بانک های خارج در ارتباط نیستن :D
سوء استفاده هم مهم ترینش اینه که سایت و سرور آلوده شده رو به عنوان بات نت ازش استفاده کنن که اونم از بس سرور های ما ضعیفه بیشتر به خودشون فشار میاد تا سایت مقصد :D
کار های دیگه هم ممکنه بکنن ولی در کل سایتی که 10 15 هزار دنیاست و داره از گذاشتن اینجور اسکریپت ها پول در میاره بعید میدونم بیاد کار خودشو خراب کنه با این حجم از رقابتی که توی این زمینه هست

Last edited:

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان میخام یه سایت بیارم بالا از تلگرام بکشم بیرون .
نظرم بیشتر رو سایت اتوماتیکه الانم یه سایت زیرنویس دارم .
به نظرتون راحت میاد بالا ؟ یا یه موضوع دیگه بزنم
میخام حداقل ماهی 300 داشته باشه برام

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
باسلام،
باتوجه به تصميمات اخذ شده مبني بر عدم فعاليت برند پي لاين توسط مديران اين شركت به اطلاع ميرساند از اين پس پي لاين فعاليت تجاري نخواهد داشت و مديران اين شركت هركدام تحت برندهاي جديدي به فعاليت خود ادامه خواهند داد.
لذا نسبت به تسويه حساب كامل و دريافت تمام موجودي حساب خود از طريق ورود به پنل كاربري ظرف مدت يك ماه اقدام نماييد.
از همراهي شما سپاسگذاريم.
با احترام ، سجاد چاري پور

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان میخام یه سایت بیارم بالا از تلگرام بکشم بیرون .
نظرم بیشتر رو سایت اتوماتیکه الانم یه سایت زیرنویس دارم .
به نظرتون راحت میاد بالا ؟ یا یه موضوع دیگه بزنم
میخام حداقل ماهی 300 داشته باشه برام
سایت اتوماتیک بدرد نمیخوره به جز اینکه یه ایده داشتی باشی و بدی برات یه اسکریپت درست کنن
وگرنه با این پلاگین های وردپرس و غیره سایتت بازدید خوبی نمیگیره
البته یه استثاء هم وجود داره که دامنه ت خیلی قوی باشه و رتبه های خوبی رو مطالب کپی بگیره
به نظر من یه سایت بخر. از 2 3 هزار ایران به پایین سایت های نسبتا خوبی میتونی پیدا کنی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اه این چ مسخره بازیه اخه
این موبایل بانک هم هر دیقه ی ادا در میاره تا دو روز پیش سالم بود از دیشب تا حالا هر کاری می کنم کارت به کارت کنم می گه شماره شما ثبت نشده
ابرو ادم رو می برن

بالا