• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
نه تغییری توی هسته نمیده
مثلا برای حذف لوگو وردپرس نمیاد کدی رو حذف کنه و فقط اونو با css مخفی میکنه
همونطور که خودت هم میدونی وردپرس از سیستم پلاگین Hook (قلاب) استفاده میکنه ، این Hook به شما این امکان رو میدن که کدتون (پلاگین) رو به وردپرس قلاب (Hook) کنید ، وقتی اپلیکیش وردپرس اجرا میشه ، بسته به اینکه از چه Hook استفاده کرید ، توی مکان مشخص (بسته به نوع Hook) اون تابع که به عنوان Callback تو اون Hook که استفاده کردید اجرا میشه و کاری که میخواهید رو انجام میده.

برای مثال برای تغییر لوگو ، ما میایم از هوک ، login_enqueue_scripts استفاده میکنیم ، به این صورت که وقتی که صفحه لوگین اجرا میشه ، اون کدی (همون Callback) که میخواهیم اجرا میشه.

نمونه کدش :
PHP:
function my_login_logo() { ?>
    <style type="text/css">
        #login h1 a, .login h1 a {
            background-image: url(<?php echo get_stylesheet_directory_uri(); ?>/images/site-login-logo.png);
            padding-bottom: 30px;
        }
    </style>
<?php }
add_action( 'login_enqueue_scripts', 'my_login_logo' );

اطلاعات بیشتر.
https://codex.wordpress.org/Plugin_API
https://codex.wordpress.org/Customizing_the_Login_Form
https://codex.wordpress.org/Plugin_API/Action_Reference/login_enqueue_scripts

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان این فایل هایی که برندینگ وردپرس رو حذف میکنن، فایل های هسته وردپرس رو خراب نمیکنن ؟
https://wordpress.org/plugins/remove-wp-branding/
@MihanV
@EmpireWorld
@aalireza439
اینا با استفاده از توابع جایگزین در اون لحظه چیزی رو نشون میدن که شما میخوای
مثلا به جای لوگوی وردپرس از تابعی استفاده میکنه که لوگوی دلخواه شما نشون داده بشه

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
درآمد توی نت اگر زحمت بکشید واقعا عالی هست :)

ولی استرسی که توی ایران میکشید اصلا ارزش اون درآمد رو نداره..

باور کنید استرسش خیلی بده..

صبح که از خواب بیدار میشی باید با هزار تا سلام و صلوات سایت رو وا کنی که یه وقت فیلتر نشده باشه، سرور نترکیده باشه، هک نشده باشی،گوگل اخطار نداده باشه
از داخل فیلتری از بیرون تحریم...
یه روز آمارت چند هزار تا افت کنه اون روز حالت گرفته میشه...این موضوع در مورد الکسا هم صدق میکنه

طرف اگه ببینه یکم الکسای سایت افت کرده واسه دادن تبلیغ میزنه تو سر سایت و قیمت رو میاره پایین..

شبکه های تبلیغاتی همه گرگن..یا کم شمارش میکنن یا بنر هاشون دیر وا میشه و تو گوگل منفی میخوری///اگه نمایشی کار کنی باید استرس اینو داشته باشی که ادرو سایتت رو بلاک نکنه تا از نون خوردن نیوفتی...

پاپ آپ میذاری رو سایتت سایتتو فیلتر میکنن که چرا پاپ آپ گذاشتی...سایت ارائه دهنده پاپ آپ صفحه غیرمجاز وا میکنه..تو گوگل واسه تو اخطار میاد..

وقتی بازدیدت بالا باشه اون موقع در به دری بین هاستینگ ها رو میفهمی...که طرف اسمت خوشش نمیاد و بهت سرویس نمیده..باید کلی منت هاستینگ بکشی..

رقبا واسه اینکه ازشون جلو نزنی سایتت رو ریپورت میکنن...یهو میبینی 4 تا پست پربازدیدتو از دست میدی و بازدیدت میاد پایین و از نون خوردن میوفتی..

تو این بازار کسادی تبلیغات اینترنتی باید منت این و اونو بکشی ک بهت تبلیغ بدن..
اصن یه وعضی..
ولی با این اوصاف باید خیلی حواست باشه و با کیفیت کار کنی دچار مشکل نشی :)

بنظرم درآمد توی نت خیلی عالیه ولی به شرط زحمت زیاد و ارائه کیفیت خوب
استرسش واقعآ بدترین نکتشه / میترکونه ادمو مخصوصآ کسی که سرمایه نسبتا هنگفت گذاشته

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
میهن وب هاستی ها در حال ماییده شدن :D

راستی چقد سایت موزیک کم شده الان برید تو کار که حسابی پول میره تو جیبتون :general705:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
استرسش واقعآ بدترین نکتشه / میترکونه ادمو مخصوصآ کسی که سرمایه نسبتا هنگفت گذاشته
ولی همین استرس باعث هیجان میشه،اگه این استرس نبود کار توی نت هم میشد یه کار کسل کننده
جسارتا سایتتون رو چند وقت پیش چک کردم
هر سایتی جای شما بود الان زیر 500 ایران بود...من هر سایتی رفتم توی لیست بک لینک ها سایت شما رو دیدم!!!
ایشالا که موفق باشید

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
راستی گوگل اپشنی داره که بهش بفهمونی تو این مدت اف بودن سایت مشکل از هاست بوده؟
وبمسترتولزی چیزی...

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ولی همین استرس باعث هیجان میشه،اگه این استرس نبود کار توی نت هم میشد یه کار کسل کننده
هر سایتی جای شما بود الان زیر 500 ایران بود...من هر سایتی رفتم توی لیست بک لینک ها سایت شما رو دیدم!!!
ایشالا که موفق باشید
اگه این استرس فیلتر شدن هیجانه گور ... هر چی هیجانه :|

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
راستی گوگل اپشنی داره که بهش بفهمونی تو این مدت اف بودن سایت مشکل از هاست بوده؟
وبمسترتولزی چیزی...
گوگل اگه بیاد بازار هاستینگ داغون ایرانو ببینه کل سایتای ایرانی رو رایگان میزبانی میکنه خخخخخخخ

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
ایشالا که موفق باشید
استرس هیچوقت باعث هیجان نمیشه عزیز جان / شما استرس رو شاید معنیشو هنور با وجودتون حس نکردید / اون چیزی که باعث هیجان میشه چیز دیگه ای هست که قطعا اسمش استرس نیست
/ در مورد برسی سایت بنده هم خدا خیرت بده بازم برسی کن به بنده هم بگو .../ اگر هر سایتی قرار بود برسه زیر 500 ایران هم که دیگه هند و بالیوود بود وب اونم تو زمینه موزیک / گوگل هیچوقت باید نداره هیچ جاش و حتمآ شما تجربتون نسبت به تجربه کم بنده کمتر بوده که از لفظ باید استفاده میکنید / گرچه بنده با صفر هزینه سایت 500 ایران هم رسوندم و در همین پرشین تولز هم مجوده سوابقش /
شما هم پیروز و خیلی خیلی منان باشید

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
استرس هیچوقت باعث هیجان نمیشه عزیز جان / شما استرس رو شاید معنیشو هنور با وجودتون حس نکردید / اون چیزی که باعث هیجان میشه چیز دیگه ای هست که قطعا اسمش استرس نیست
/ در مورد برسی سایت بنده هم خدا خیرت بده بازم برسی کن به بنده هم بگو .../ اگر هر سایتی قرار بود برسه زیر 500 ایران هم که دیگه هند و بالیوود بود وب اونم تو زمینه موزیک / گوگل هیچوقت باید نداره هیچ جاش و حتمآ شما تجربتون نسبت به تجربه کم بنده کمتر بوده که از لفظ باید استفاده میکنید / گرچه بنده با صفر هزینه سایت 500 ایران هم رسوندم و در همین پرشین تولز هم مجوده سوابقش /
شما هم پیروز و خیلی خیلی منان باشید
اگه میدونستم بهتون برمیخوره نظرمو نمیگفتم.من چند صفحه قبل گفتم که هیچ ادعایی در مورد هیچ موضوعی ندارم.فقط برام عجیب بود که با این همه بک لینک رتبه سایتتون اون مقداره.
نمیدونم چرا بهتون برخورد!!! :) ایشالا که سایتای زیر 500 تون هزار تا بشه
موفق باشید

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
میهن وب هاستی ها در حال ماییده شدن :D

راستی چقد سایت موزیک کم شده الان برید تو کار که حسابی پول میره تو جیبتون :general705:
كم شده ؟ روز به روز داره بيشتر ميشه :|
از بين هر دو نفر ٤نفر سايت موزيك زدن :android30:

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
كم شده ؟ روز به روز داره بيشتر ميشه :|
از بين هر دو نفر ٤نفر سايت موزيك زدن :android30:
الان شما بشین به یه ایده برس بعد توگوگل سرچ کن میبینی یه 100 سایت زدن در این مورد.

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58
سلام امیدوارم اوضاعتون بر وفق مراد باشه :general601:

قبلا یک کدی داشتم داخل صفحه ایندکس قالب که میذاشتم وقتی پست های قدیمی رو ویرایش میکردم و بروزرسانی میزدم بدون تنظیم زمان میومد پست اول سایت !
هرچی دنبال این کد گشتم پیدا نکردم کسی میدونه کدش چیه؟

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
موزیک فقط اونوری خوبه که اونم فیلتر میشه .
اینوری عرضه بیشتر از تقاضاست اکثرا اهنگ هام باره اوله اسم خوانندشو میشنوم.

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
موزیک فقط اونوری خوبه که اونم فیلتر میشه .
اینوری عرضه بیشتر از تقاضاست اکثرا اهنگ هام باره اوله اسم خوانندشو میشنوم.
دقيقا، تو ايران اگه يه سرى چيزا ازاد بود خيلى ميشد پيشرفت كرد، اما در كل اونورى هم سختيه خودشو داره اگه سخت نبود بعد اون همه مدت سايت هاى قديمى ول نميكردن بيان تو بخش مجاز كاركنن

بالا