• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
یه ساله لپ تاپمو تمیز نکردم...بدجوری جرم گرفته
فقط من اینطورم یا شما هم بلی؟؟ :)
واسه من شبیه این فیلمایی که یارو میره توی یه معبد مخفی زیر زمین بعد همه جا رو خاک گرفته و تار عنکبوت بسته :D

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
آقا یه قالبی دارم بخش هاشو طوری محدود کردم که فقط سا سایز عکس لازم میشه ولی این قالب 20 سایز از اندازه اصلی تولید میکنه
کجا رو بایددستکاری کنم همین سه سایز تولید بشن داخل هاست ؟

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
یه سئوال مهم در مورد انتخاب واحد ازاد .
من الان اومدم اول درس پس نیاز رو برداشتم بعد درس پیشنیاز رو قطعی کردم ایا مشکلی پیش میاد ؟
چون تو سیستم هنوز رنگش قرمزه پس نیاز هایی رو که برداشتم

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آقا یه قالبی دارم بخش هاشو طوری محدود کردم که فقط سا سایز عکس لازم میشه ولی این قالب 20 سایز از اندازه اصلی تولید میکنه
کجا رو بایددستکاری کنم همین سه سایز تولید بشن داخل هاست ؟
فایل توابع پوسته رو باید ادیت کنی
البته ممکنه قالب از یه فایل جداگونه برای اجرای توابع ش هم استفاده کنه
ولی در هر صورت هر فایلی که مربوط میشه به توابع میتونه این کدها داخلش باشه

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام

دوستان من یک مودم وایرلس میخام روی pc نت مخابرات دارم
میخام گوشی رو هم بهش وصل کنم و از نت pc استفاده کنم
خط گوشیم همراه اول هستش

چه مودمی بخرم خوب باشه ؟ رنج قیمت هم ترجیحا زیر 100
بالا تر هم شد اگر واقعا ارزشش رو داره بگید که همون رو بگیرم

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
سلام

خط گوشیم همراه اول هستش

فقط تک پورت نگیر که پشیمون میشی 4 پورته بگیر

Last edited:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام

خط گوشیم همراه اول هستش

نقش همراه اول این وسط چیه؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستانی که سایت زیرنویس دارن. یه ایده، اپلیکیشن اندروید بسازید که وقتی زیرنویس اومد نوتیفیکیشن بده بشه برای سریال های مختلف subscribe کرد. خودم به شخصه برای mr robot لازمش دارم :general609:
@EmpireWorld
@AhangCity.CoM
ماشالا قیمت برنامه ها اینقدر بالاست که ادم پشیمون میشه :|

پ.ن : در مورد برنامه هم بنظر من ایده جالبی نیست ، اولا اگر کسی واقعا فیلم نگا کن باشه ، متوجه هست که سریال یا فیلم مورد نظرش کی منتشر میشه ، اکثر سریال ها نهایت دو ساعت بعد از انتشارشون ، زیرنویس اماده میشه براش
مورد دیگه این که این برنامه ها کاربر سایت رو می پرونن ، و نه تنها سود نداره برای سایت ضرر داره
البته اینا نظر شخصی منه

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یه سئوال مهم در مورد انتخاب واحد ازاد .
من الان اومدم اول درس پس نیاز رو برداشتم بعد درس پیشنیاز رو قطعی کردم ایا مشکلی پیش میاد ؟
چون تو سیستم هنوز رنگش قرمزه پس نیاز هایی رو که برداشتم

والا واسه ما با این کارا کار نداشتن///درس رو با پیشنیازش باهم بگیری اوکیه/ چون سیستم رو دستی چک میکنن
البته زمانی میتونی یه درس رو با پیشنیازش..همنیاز کنی که یا درس پیشنیاز رو افتاده باشی یا حذف کرده باشی!

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستانی که سایت زیرنویس دارن. یه ایده، اپلیکیشن اندروید بسازید که وقتی زیرنویس اومد نوتیفیکیشن بده بشه برای سریال های مختلف subscribe کرد. خودم به شخصه برای mr robot لازمش دارم :general609:
@EmpireWorld
@AhangCity.CoM
دقیقا همین ایده رو 2 3 ماه تقریبا اجرایی کردم
ولی خب هنوز برنامه ای برای درآمد زایی از اپ به ذهنم نرسیده
چون وقتی اپ باشه باید در کنارش لینک دانلود هم باشه که اینطوری کاربرای سایت رو از بین میبره

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
والا واسه ما با این کارا کار نداشتن///درس رو با پیشنیازش باهم بگیری اوکیه/ چون سیستم رو دستی چک میکنن
البته زمانی میتونی یه درس رو با پیشنیازش..همنیاز کنی که یا درس پیشنیاز رو افتاده باشی یا حذف کرده باشی!
چی شد مشکل الکسات درست شد؟ یا هنوز داره افت میکنه؟ مشکل از هاستت نیست؟

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
اره افتادم .
یه سئواله دیگه میشه سه تا درس که پیشنیاز هم دیگه هستن رو یه جا برداشت ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
چی شد مشکل الکسات درست شد؟ یا هنوز داره افت میکنه؟ مشکل از هاستت نیست؟
الکسا قبل از اینکه سایت رو منتقل کنم هم بالا میرفت..الانم داره بالا میره :|
نمیدونم چ مرگشه
اره افتادم .
یه سئواله دیگه میشه سه تا درس که پیشنیاز هم دیگه هستن رو یه جا برداشت ؟
بزار یه مثال بزنم:
مثلا= ریاضی پیش > ریاضی یک > ریاضی دو = اینا به ترتیب پیش نیاز هم هستن
اگه ریاضی 2 رو بخواهی با اون دوتای دیگه بگیری باید حتما ریاضی یک هم افتاده یا حذف کرده باشی.

پ.ن: اگه هر سه تا رو باهم بگیری و فقط ریاضی 2 رو پاس کنی..درس ریاضی 2 رو نمرشو لحاظ میکنن..:D:D (البته دولتی اینجوری نیست..در جا میحذفن واست)
خیلی از بچه های ما اینکارو میکردن...مثلا دو تا درس رو همنیاز میکردن..بعد پیشنیازشو به دلیل بد بودن استاد و ... حذف میکردن و امتحان نمیدادن..اما نمره درس پس نیاز لحاظ میشد. و اون درس پیش نیاز رو میذاشتن آخر آخر معرفی استاد میگرفتن..

پ.ن2:تو درس پس نیاز رو قبول بشی اما پیش رو بیوفتی..میتونی درس بعدی پس نیاز رو بدون اون پیشنیاز اولی بگیری:D

کلا عاشق قوانین دانشگاه آزادم:general504::general504::general504: جدیدا که نمره های زیر 10 هم اثر نمیدن

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
دوستان کسی با clix.ir کار کرده یعنی دریافتی داشته؟ از ظهر گذاشتم آمار شمارش کلیکش عالیه فقط همین واریزیش اگر هفتگی نمیبود بهتر بود

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
الکسات قبلا چند بود؟
تو گفتی پاپ آپ رو برداشتی که؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
طبق این میگم:
http://www.alexa.com/siteinfo/tarfandha.net#trafficstats
پیج ویوت اگر همین باشه خیلی کمه.
رو این مورد کار کن به نظرم الکسات بهتر میشه +درآمدت + و...

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
این مطلب هم پی لاین الان داخل کانال تلگرامش زد که مربوط به همون جریان DDos ی هست که دیروز مطرح کردم :
-------------------------------------------------------------------------
عاملان حمله DDOS به وب سایت های درگاه واسط ایرانی مشخص شدند.
چند روز پیش KrebsOnSecurity مطلبی را منتشر و از متلاشی شدن و افشای اطلاعات وب سایت اسرائیلی vDOS خبر داد، سرویسی که با دریافت مبالغی حملات گسترده DDoS را شکل داده و سمت وب سایت های سراسر جهان سرازیر می کرده است.
این وب سایت از طریق فروش اکانت های 19 تا 199 دلاری توانست بیش از 600 هزار دلار در طی کمتر از دو سال در آمد داشته باشد و بیش از 150 هزار وب سایت را مورد حمله قرار دهد.
تکمیلی - قضاوت با شما :

با توجه به هزینه بالای این اتک، چه کسانی میتوانند بیش از 50 بار سرویس 20 تا 200 دلاری را برای حمله به وب سایت های ایرانی خریداری کنند؟
برای یک هکر عادی صرف این هزینه ( حداقل 1000 دلار ) عقلانی نیست ولی برای سازمان یا شرکتی که از توانایی مالی برخوردار است صرف هزینه ای بین 1000 تا 10.000 دلار آن هم فقط برای یک حمله DDOS در جهت خارج کردن رقیبان خود از بازار مشکلی به وجود نمی آورد.
از شرکت های واسط پرداختی که در طول این مدت علاوه بر مشکل ناجوانمردانه فیلترینگ، با مشکل DDOS مواجه بوده اند دعوت میکنیم تا با طرح شکایت، مسئله را بصورت حقوقی دنبال نمایند.
باتوجه به IP های ثبت شده ایران و تاریخ و زمان ثبت سفارش های اتک، موارد فوق بصورت قانونی قابل پیگیریست.

بالا