• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
دوستان برنامه نویس ،
یک صفحه php میخوام مربوط به حذف چندتا فایل
فکر کنم در حد 10هزار تومان کار داشته باشه!

کسانی که php کار هستن و تمایل دارند انجام بدن به من پیام بدن تا توضیحات بیشتر رو بگم و قیمت نهایی اعلام کنن
10ت ؟؟ :android30::general509:

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
10ت ؟؟ :android30::general509:
آخه چیزی نداره :|
پروژه هایی مثل پیدا کردن عکس های مستهجن با یه سری مخلفات خاص و آوردنشون تو یک گالری مرتب، و حذفشون با تیک زدن و صفحه لاگین و... کلا حدود 100ت انجام دادن
این حذف فایل یک بخش فوق کوچیکه !

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوس دارم برم یه جایی که 8 ساعت کار کنم ، 8ساعت بخوابم ، 8 ساعت تفریح کنم :android17:
البته اون 8 ساعت رو به معنای کلمه کار میکنند. نه مثل این ادارات دولتی در اینجا که صبح دوساعت وقت صبحونه دارن ظهر دوساعت وقت ناهار و نماز. بینشم یا دارن با تلفن صحبت میکنند و یا با هم صحبت میکنند روی هم شاید نیم ساعت هم کار مفید انجام نمیشه.

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
البته اون 8 ساعت رو به معنای کلمه کار میکنند. نه مثل این ادارات دولتی در اینجا که صبح دوساعت وقت صبحونه دارن ظهر دوساعت وقت ناهار و نماز. بینشم یا دارن با تلفن صحبت میکنند و یا با هم صحبت میکنند روی هم شاید نیم ساعت هم کار مفید انجام نمیشه.
من هر وقت کار اداری دارم با کارمندا و مسئولا بحث و دعوام میشه...اکثرا با مترسک هیچ فرقی ندارن
البته اینا از مریخ نیومدن همین اطرافیان خودمونن ما کلا در هیچ زمینه ای فرهنگ نداریم
ترم پیش یه درس سه واحدی داشتیم به نام اخلاق حرفه ای خیلی چیزا ازش یاد گرفتم،به نظرم به جای این درسای چرت از همون بچگی باید بهمون اخلاق و منش رو یاد میدادن...

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان میخوام بدم یه اپ برام بنویسن که دو بخش داشته باشه
1) سایت رو نمایش بده
2)یک بخش که فایل های pdf رو بذارم و با پرداخت درون برنامه ای فایل ها برای نمایش فعال بشن
به نظرتون هزینه ش چقد میشه؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
پروژه هایی مثل پیدا کردن عکس های مستهجن با یه سری مخلفات خاص و آوردنشون تو یک گالری مرتب، و حذفشون با تیک زدن و صفحه لاگین و... کلا حدود 100ت انجام دادن
اینکه 100تومن انجام دادن دلیل نمیشه قیمت واقعیش 100ت بوده باشه
دوستان میخوام بدم یه اپ برام بنویسن که دو بخش داشته باشه
1) سایت رو نمایش بده
2)یک بخش که فایل های pdf رو بذارم و با پرداخت درون برنامه ای فایل ها برای نمایش فعال بشن
به نظرتون هزینه ش چقد میشه؟
سایت رو نمایش بده یعنی سایتو همینجوری که هست نمایش بده تو یه وب ویو ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
من هر وقت کار اداری دارم با کارمندا و مسئولا بحث و دعوام میشه...اکثرا با مترسک هیچ فرقی ندارن
البته اینا از مریخ نیومدن همین اطرافیان خودمونن ما کلا در هیچ زمینه ای فرهنگ نداریم
ترم پیش یه درس سه واحدی داشتیم به نام اخلاق حرفه ای خیلی چیزا ازش یاد گرفتم،به نظرم به جای این درسای چرت از همون بچگی باید بهمون اخلاق و منش رو یاد میدادن...
این دزدا هم یکی از بین خود مان

ذات آدم که خراب باشه نمیشه کاریش کرد

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
اینو اگه میشه به من معرفی کن خیلی کار دارم باهاش.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
اینو اگه میشه به من معرفی کن خیلی کار دارم باهاش.
ظاهرا خیلی وقته اینجا انلاین نشده
هیچ ایمیلی هم ازش نگرفته بودم

بخش سفارش برنامه نویسی تاپیک بزن
برنامه نویس پیدا میشه

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان کسی میدونه پیش نیاز یه افزونه وردپرس از کجا بفهمم که به میهن وب هاست بگم برام فعال کنه که اون افزونه کار کنه
بعد از چند روز تیکت و بحث کردن باهاشون و بهشون هم حتی گفتم هاست هاتون به هیج دردی نمیخوره جیزی نتونستن بگن حالا دارت میکن پیش نیاز افزونه را بکید تا فعال کنید در هاستتون
حالا از کجا بفهمم؟؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان کسی میدونه پیش نیاز یه افزونه وردپرس از کجا بفهمم که به میهن وب هاست بگم برام فعال کنه که اون افزونه کار کنه
بعد از چند روز تیکت و بحث کردن باهاشون و بهشون هم حتی گفتم هاست هاتون به هیج دردی نمیخوره جیزی نتونستن بگن حالا دارت میکن پیش نیاز افزونه را بکید تا فعال کنید در هاستتون
حالا از کجا بفهمم؟؟
اصلا چه معنی داره تو هاست چیزی غیرفعال باشه دوستانی که ار نت افراز استفاده کردن میگن مثلا تو نت افراز کرون جاب غیر فعاله باید درخواست بدی نمیدونم یعنی چی این کارا.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
حالا از کجا بفهمم؟؟
اسم افزونه چیه خب ؟
مثلن افزونه فیدخوان باید کرون جاب فعال باشه . یا مثلن یه افزونه سابدامین بود بابد ویلدکارد فعال میشد . هر افزونه فرق میکنه . یه سری ها هم چیزی لازم ندارن

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
اصلا چه معنی داره تو هاست چیزی غیرفعال باشه دوستانی که ار نت افراز استفاده کردن میگن مثلا تو نت افراز کرون جاب غیر فعاله باید درخواست بدی نمیدونم یعنی چی این کارا.
محدودیت بیشتر= امنیت بیشتر :android06:

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
صرافی مظلومی - بازار پله آهنی

سلام

کسی از این صرافی اطلاعی داره؟
معتبر هست؟

آدرسش میگن پله آهنی هستش که با سبزه میدون 10 دقیقه ای فاصله داره کمتر

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
تو وب انگلیسی خیلی راحت میشه پیشرفت کرد چون سایت های بزرگ تا کوچیک خبر اصلی رو لینک میکنن :general408:

upload_2016-9-17_14-3-11.png

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تو وب انگلیسی خیلی راحت میشه پیشرفت کرد چون سایت های بزرگ تا کوچیک خبر اصلی رو لینک میکنن :general408:

مشاهده پیوست 962893
اخ اخ اخ گفتی
یه بار یکی از این سایت ها لینک کامل مطلبمو گذاشت :D
ولی بعد یه مدت میپره اگه کل محتوای سایتت خوب نباشه :)

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
39556147411409612532_inter.JPG
:general705:

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
بازم نت افزار من یک هفته اومدم رو سرورش هم پشتیبانی خوبه هم گفتن یه سری چیزا فعال نیست برای اینکه خیلیا مبتدی هستند رو سرور اگه شما نیاز داشتید تیکت بدید خودمون براتون اوکی میکنیم و یا برای خودتون فعال میکنیم هر چی که غیرفعاله ،
ولی میهن وب هاست هر چی بهشون میگفتن قبول دار نشدن اخر سر هم یکم قاطی کردم براشون گفتم هاست هاتون بدرد خودتون میخوره و کلا کیفیت و همه چیش صفر که گفتن ببینید چی نیاز داره تا فعال کنیم

بالا