• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
درباره استخدام که کلا برای من منتفیه دلیلش رو هم از کاربرایی که منو میشناسن بپرسی میدونن. پیشنهاد معاونت هم داشتم از یکی از نزدیکان که رد کردم.

این مورد هم خیلی از دوستان اطلاع دارن که وضعیتش چطوریه. 90 درصد افرادی که درخواست پروژه میدن فکر میکنن برنامه نویس ها ورد میخونن و سایت میاد بالا قیمتای خنده دار میدن. 10 درصد بقیه هم یه بخشش شرکت ها هستن که میخوان قلاده بندازن دور گردن برنامه نویس ها. یه بخش کوچک میمونه که کارفرما حرفه‌ای هست اونا هم با توجه به رقابتی بودن قیمت ها شاید ماهی یکی دوتا بتونی بگیری.
درخواست سایت مشابه پونیشا، بودجه 250 تا 750

:general208::D

منم فعالیت های مختلف شما رو دیدم و بر اساس مدل خودم میگم که اینجوری کار کردن خیلی با حال تر و هیجانی تره ، اینکه هر روزت مثل روز قبل نباشه سعی کنی هر چند وقت یه کار جدیدو رو تجربه کنی توی هر چیز یه سر رشته ای داشته باشی ،اهل ریسک باشی و وقت شناس(بدونی چه کاری رو چه وقت انجام بدی که این فقط با تجربه به دست میاد)
کار برنامه نویسی هم واقعا مخ آدمو میترکونه من دو سه تا پروژه حرفه ای طراحی سایت انجام دادم،اونقد که برای دیباگینگ و سر و کله زدن با کارفرما وقت و انرژی ازم رفت که از اون پولی که گیرم اومد(با اینکه پول خیلی خوبی هم بود) اصلا لذت نبردم و نفهمیدم کی خرجش کردم!!
با این حرفایی که زدید یکم ترسیدم والا :general112:
من خودم اول راهم هنوز و علاقه خاصی به برنامه نویسی دارم و توی رشته طراحی و توسعه صفحات وب هستم و امسال دیپلمشو اگه خدا بخواد میگیرم :D و دانشگاه هم ادامه میدم
و حتی امروز هم درس برنامه نویسی داشتیم
ولی میدونم تحصیل توی یکی از رشته های کامپیوتر الان بهترینه تو جهان ( غیر از ایران :general312: )
:rolleyes: پنج سال پیش وبلاگ پربازدیدی داشتم از اونطرفم زدم تو کار سایت تا الان و در امدی نسبتا خوبی دارم ( مطابق نیازم )
و ببینیم چی پیش میاد
ولی با حرفایی که امشب تو این تاپیک دو سه نفرتون زدید بدجوری تو فکر فرو رفتم که این همه درس بخونی اونم درس به این سختی و پیچیده که پایان نداره توش و در اخرم نه شغل درست حسابی داری
نه چیزی
و حسرت یه زندگی خوب و تفریح خوب میخوری
:(:(

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
من خودم اول راهم هنوز و علاقه خاصی به برنامه نویسی دارم و توی رشته طراحی و توسعه صفحات وب هستم و امسال دیپلمشو اگه خدا بخواد میگیرم :D و دانشگاه هم ادامه میدم
ولی میدونم تحصیل توی یکی از رشته های کامپیوتر الان بهترینه تو جهان ( غیر از ایران :general312: )
:rolleyes: پنج سال پیش وبلاگ پربازدیدی داشتم از اونطرفم زدم تو کار سایت تا الان و در امدی نسبتا خوبی دارم ( مطابق نیازم )
و ببینیم چی پیش میاد
ولی با حرفایی که امشب تو این تاپیک دو سه نفرتون زدید بدجوری تو فکر فرو رفتم که این همه درس بخونی اونم درس به این سختی و پیچیده که پایان نداره توش و در اخرم نه شغل درست حسابی داری
نه چیزی
من که رشتم کامپیوتر بود بعد 4 ترم انصراف داد،چون نه چیز تازه ای تو دانشگاه یاد میگرفتم نه پارتی ای داشتم که با مدرک کامپیوتر منو ببره سر کار!خودمم علاقه ای به خر حمالی برای دیگران ندارم از نظر من کسایی که پارتی ندارن توی دانشگاه های .. ایران نباید وقتشون رو تلف کنن! همون هزینه ای که صرف تحصیل میشه رو یه تخصص یاد بگیرین یا یه کار راه بندازین ولی اگه بابای پولدار داشته باشی و پشتت پر باشه تا دکترا هم بخونی کم خوندی! در کل توی دانشگاه های ایران چیز به درد بخوری یاد نمیدن

در مورد اینترنت هم بگم...این انرژی ای که من توی نت گذاشتم اگه توی یه کار فیزیکی میذاشتم الان میلیونر بودم!!! ولی خب چه کنم که فقط به نت علاقه دارم،البته سرمایه خاصی هم نداشتم لا اقل از لحاظ مالی ضرر نکردم!! ولی چیزی که اندازه تلاشم باشه به دست نیاوردم
به یه نکته ای همواقعا رسیدم!! اینکه پول پول میاره!!!! و با جیب خالی خیلی سخته پول درآوردن
امیدوارم شما هم راه خودت رو پیدا کنی،برای همه نمیشه نسخه واحد پیچید

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
من که رشتم کامپیوتر بود بعد 4 ترم انصراف داد،چون نه چیز تازه ای تو دانشگاه یاد میگرفتم نه پارتی ای داشتم که با مدرک کامپیوتر منو ببره سر کار!خودمم علاقه ای به خر حمالی برای دیگران ندارم از نظر من کسایی که پارتی ندارن توی دانشگاه های .. ایران نباید وقتشون رو تلف کنن! همون هزینه ای که صرف تحصیل میشه رو یه تخصص یاد بگیرین یا یه کار راه بندازین ولی اگه بابای پولدار داشته باشی و پشتت پر باشه تا دکترا هم بخونی کم خوندی! در کل توی دانشگاه های ایران چیز به درد بخوری یاد نمیدن

در مورد اینترنت هم بگم...این انرژی ای که من توی نت گذاشتم اگه توی یه کار فیزیکی میذاشتم الان میلیونر بودم!!! ولی خب چه کنم که فقط به نت علاقه دارم،البته سرمایه خاصی هم نداشتم لا اقل از لحاظ مالی ضرر نکردم!! ولی چیزی که اندازه تلاشم باشه به دست نیاوردم
به یه نکته ای همواقعا رسیدم!! اینکه پول پول میاره!!!! و با جیب خالی خیلی سخته پول درآوردن
امیدوارم شما هم راه خودت رو پیدا کنی،برای همه نمیشه نسخه واحد پیچید
منم متاسفانه نه پارتی دارم نه چیزی فقط خودمو خودم
ولی بنظر من هر کی که میدونه تو یه تخصصی خوبه همونو ادامه بده اخر یه جا بعد این همه بدبختی میرسه دیگه
و الانم دست به هر کاری بخوای بزنی پول میخواد و بدون پول هیچ کاری نمیتونی بکنی حتی توی تخصص خودت
و قبلنا میگفتن پول خوشبختی نمیاره ولی الان با پول میتونی همه کاری کنی
یکی پولشو داره تخصصشو نداره
یکی پولشو نداره تخصصشو داره
یکی هم جفتشو داره
کلا بستگی به شانس
و پارتی
و خانوادت داره که تا چه حد میتونن ساپورتت کنن
:rolleyes::oops:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
منم متاسفانه نه پارتی دارم نه چیزی فقط خودمو خودم
ولی بنظر من هر کی که میدونه تو یه تخصصی خوبه همونو ادامه بده اخر یه جا بعد این همه بدبختی میرسه دیگه
و الانم دست به هر کاری بخوای بزنی پول میخواد و بدون پول هیچ کاری نمیتونی بکنی حتی توی تخصص خودت
و قبلنا میگفتن پول خوشبختی نمیاره ولی الان با پول میتونی همه کاری کنی
یکی پولشو داره تخصصشو نداره
یکی پولشو نداره تخصصشو داره
یکی هم جفتشو داره
کلا بستگی به شانس
و پارتی
و خانوادت داره که تا چه حد میتونن ساپورتت کنن
:rolleyes::oops:

الان خدا رو شکر به اندازه خودم پول دارم،ولی زندگیم هیچ فرقی نکرده
الان فقط نفس میکشم!!! اینقد فکر پول بودیم که زندگی یادمون رف خخخخ
پول همه چیز نیس :)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
و ببینیم چی پیش میاد
نه چیزی
ببین هیچ وقت نا امید نشو به این زودی و سعی کن حرفای دیگران زود روت اثر نزاره. به عنوان کسی که ازت 16 سال بزرگتره و کلی تجربه داره (البته اگه واقعا 17 سالت باشه) بهت میگم.
من الان طراح سایت میشناسم کلی وقت میزاره و یه سایتو از بیس مینویسه بعد میبنی ازش یه تومن هم نمیخرن اما از اون ور هم طراح سایتی میشناسم که از سیستمها آماده مثل وردپرس و از یه قالب آماده استفاده میکنه و به عنوان سایت اختصاصی! ده تومن یا بیشتر میفروشه به ارگانهای دولتی و غیره!

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
تو رشته کامپیوتر اگر در هر گرایشی تخصص داشته باشید. میتونید درآمد خوبی داشته باشید. هم میدونید استخدام بشید و هم خودتون به صورت مستقل کار کنید. بعضی از رشته ها نمیشه مستقل کار کرد حتما باید استخدام شد. مدرک بدون تخصص هیچ. من خودم رشته کامپیوتر- نرم افزار میخونم ترم سوم دانشگاه. هزینه ی مالی و زمانی که تا الان برای دانشگاه صرف کردم اگر برای استاد خصوصی خرج میکردم الان حداقل دو سه نرم افزار رو بلد بودم کار کنم. البته بستگی به استاد دانشگاه داره بعضی ها واقعا دلسوزن و خیلی نکات رو آموزش میدن. ولی به طور کلی میشه گفت درحال حاضر خروجی دانشگاه ها فقط مدرکه نه افراد متخصص.

ssara26

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
از دوستان تبادل میکنید؟ تبال بنری یا رپورتاژ در هر دو زمینه تبادل میکنیم.
رتبه الکسا سایت ما در ایران 3400 هست.

ssara26

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
تبادل با سایتها بصورت تبادل بنری، رپورتاژ و متنی
اگر از دوستان عالقه مند به همکاری هسنید پیام بدید. رتبه الکسا سایت ما 3400 هست. با کلیه سایتها مایل به همکاری تبلیغاتی هستیم.

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
قبلا سر کلاس درس میگفتن علم بهتره یا ثروت ؟!!! جوابشم که میشد علم
ولی الآن به نظر من این سوال کاملا اشتباهه . برا علم آموزی نیازمند ثروت هست . این دو تا کاملا مکمل همدیگرن

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
ولی الآن به نظر من این سوال کاملا اشتباهه . برا علم آموزی نیازمند ثروت هست . این دو تا کاملا مکمل همدیگرن
پول نداشته باشی تو خیابون کسی حتی جواب سلامتو هم نمیده.

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
به نظرم مهارت زندگی کردن از هر دوی اینا بهتره،البته یجوری این دو تا رو شامل میشه ...اگه مهارت زندگی کردن بلد باشی میدونی کی باید بری دنبال علم یا چه وقت دنبال پول باشی
یا اینکه علمی یا پولی که به دست آوردی رو چجور خرج کنی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
علم؟ وژدانن علم؟:general710:
بدم میاد از این روشن فکر ها که می گن علم:general210::general208:
باو پول خوبه پول:rolleyes::general606:
پروفسر هم باشه پول نداشته باشه بدرد ... نمی خوره آدم

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
شاید قبلنا هم بی دلیل نبود میگفتن علم بهتره! اما چرا؟ چون از علم ثروت بدست میاوردن;) ولی الان دیگه از علم نمیشه به راحتی ثروت بدست اورد.
پس همون ثروت بهتره.

بالا