• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amin7s

Registered User
لایک‌ها
116
میشه بگین این روش در بهتر کردن رتبه الکسا چه سودی براتون داره؟!
چون با فرض واقعی بودن بازدیدها باعث میشه سایت شناخته شده تر بشه در ابتدای کار.من isp بازدید کننده رو تو سایت هایی مثلا tools.tracemyip.org چک میکنم بازدید ها به نظر bot و فیک نیست.شما راهی برای تشخیص صحت و کیفیت بازدید کننده سراغ دارین؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
چون با فرض واقعی بودن بازدیدها باعث میشه سایت شناخته شده تر بشه در ابتدای کار.من isp بازدید کننده رو تو سایت هایی مثلا tools.tracemyip.org چک میکنم بازدید ها به نظر bot و فیک نیست.شما راهی برای تشخیص صحت و کیفیت بازدید کننده سراغ دارین؟
اصلا بازدیدکننده ها صد در صد واقعی باشن چه فایده ای داره؟ تا وقتی که بازدید میگیری رتبه رو بهتر میکنه به محض اینکه بازدید قطع بشه از اون رتبه ای هم که قبل از خرید بازدید داشتین بیشتر سقوط میکنید.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
میخاستم واسه خودم٬ طرح های psdش هم خیلی وقت پیش زده بودم
منتها توی این اوضاع بی پولی و دانشجویی و دربه‌دری٬ هزینه طراحیش حالا حالاها به جیب مبارکم نمیخوره و مجبورم به صورت لاکپشتی خودم یاد بگیرم :D
یه اموزشی بزار ما هم استفاده کنیم

amin7s

Registered User
لایک‌ها
116
اصلا بازدیدکننده ها صد در صد واقعی باشن چه فایده ای داره؟ تا وقتی که بازدید میگیری رتبه رو بهتر میکنه به محض اینکه بازدید قطع بشه از اون رتبه ای هم که قبل از خرید بازدید داشتین بیشتر سقوط میکنید.
دوست عزیز چون قصد دارم سایت رو بالا بیارم و بعدا تو سرویس های کسب درآمدی مثل popads ازش استفاده کنم.الان مساله در وهله اول این هست که چطور میتونم واقعی بودن بازدید رو تشخیص بدم.

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان برای سایت های سازمانی
وردپرس بهتره یا جوملا ؟
قالب خوب هم اگه سراغ دارید ممنون میشم پیشنهاد بدید

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان ایا این لپ تاب برای کارای برنامه نویسی و گرافیکی و ...(کارای نسبتا سنگین)
خوبه؟؟
لپ تاب بهتر تو این رنج قیمت سراغ دارید یا خوبه این مشخصاتش
http://www.digikala.com/Product/DKP-91139/Lenovo-ThinkPad-E550-B-15-inch-Laptop/لپ-تاپ-15-اينچي-لنوو-مدل-ThinkPad-E550-B

کسی نبود جواب ما را بده
حالا اگه دو سه تا یوزر معروف بودن...

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
دوستان عزیز ممنون می شوم راههمایی کنید به نظر شما یادگیری آموزش اندروید سمت ساخت بازی اندرویدی بهتره یا ساخت نرم افزار ؟

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان برای سایت های سازمانی
وردپرس بهتره یا جوملا ؟
قالب خوب هم اگه سراغ دارید ممنون میشم پیشنهاد بدید
برای سازمانی ها اکثرا زبان asp کار میکنن٬ معمولا هم از cms استفاده نمیکنن
وردپرس

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
یه اموزشی بزار ما هم استفاده کنیم
آموزشا که زیاده٬ از ویدئوهای فارسی/انگلیسی گرفته تا پروژه های آماده و سایت های تخصصی آموزشی مخصوص بوت استراپ
اگه خود قالب هم میخاید برا آموزش پ.خ بزنید واستون میفرستم :general601:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
کسی نبود جواب ما را بده
خوبه ، اگه بتونی بیشتر هزینه کنی و سی پی یو قویتر بگیری بهتره ، رم و هارش هم کمتر بود موردی نداره بعدا اضافه میکنی.
وقتی گرفتی حتما هاردش رو اس اس دی بنداز سرعتش 10برابر میشه.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
کسی نبود جواب ما را بده

اچ پی الیت بوک بخر... لپ تاپ های استوک هستن که از اروپا میان...در حد نو هستن با خیلی قیمت کمتر و کیفیت خیلی خیلی بالا!

من واسه یکی از دوستام گرفتم..
سی پی یو i7 2670 6m cache
رم 16
هارد 500
گرافیک 2G up to 6
بعد لپ تاپش فلزی هست..خیلی محکمه... پورتش هم فول هست..همه پورتی بخوایی داره (5 تا پورت یو اس بی داره)..سیم کارت هم میخوره. زیر کیبوردش هم چراغ داره وقتی یه دکمه کیبورد میزنی روشن میشه چراغ هاش..اصلا یه چیز رویایی هست
با قیمت 1.900!!

لپ تاپ استوک هست اما من وقتی بازش کردم.با نو مو نمیزد

hp8560w سرچ کن تو گوگل ببین چیه..لپ تاپ های سری مهندسی اچ پی

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
اچ پی الیت بوک بخر... لپ تاپ های استوک هستن که از اروپا میان...در حد نو هستن با خیلی قیمت کمتر و کیفیت خیلی خیلی بالا!

من واسه یکی از دوستام گرفتم..
سی پی یو i7 2670 6m cache
رم 16
هارد 500
گرافیک 2G up to 6
بعد لپ تاپش فلزی هست..خیلی محکمه... پورتش هم فول هست..همه پورتی بخوایی داره (5 تا پورت یو اس بی داره)..سیم کارت هم میخوره. زیر کیبوردش هم چراغ داره وقتی یه دکمه کیبورد میزنی روشن میشه چراغ هاش..اصلا یه چیز رویایی هست
با قیمت 1.900!!

لپ تاپ استوک هست اما من وقتی بازش کردم.با نو مو نمیزد

hp8560w سرچ کن تو گوگل ببین چیه..لپ تاپ های سری مهندسی اچ پی
این لپتاپی که شما میگی تولید 5-6سال پیش هست با سی پی یو نسل قدیمی که مناسب نرم افزارهای سنگین الان نیست.
از لحاظ ظاهری هم اگر عیب و ایرادی نداشته باشن معمولا طراحی قدیمی دارند (برای من مثل نوکیا 1100 میمونه :D) ، باطنشون هم تعریفی نداره... برای منکه سیستم خنک کنندگیش مشکل داشت دمای سی پی یوش رکورد 105 درجه زد.
من خودم هم لپتاپ استوک داشتم به جز در موارد خاص به هیچ وجه توصیه نمیکنم بگیرید.

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
نوشته بی تاریخ و تاثیر آن بر روی رتبه سئوی سایت شما

مشکل وب سایت شما چیست؟ آیا در جستجوی رتبه بهتر در گوگل هستید؟ مشکل وب سایت در زمینه سئو و به روز نبودن اطلاعات یکی از مهم ترین عوامل کاهش رتبه سایت شما می باشد.
آیا وب سایت شما دچار کاهش رتبه شده است؟ آیا وب سایت شما رتبه سئوی مورد انتظار شما را ندارد؟ به نظر شما مشکل در کجاست؟ شاید خود شما به گوگل می گویید که اطلاعات موجود در سایت من به روز نیست! - See more at: http://www.feedmap.ir/مشکل-وب-سایت/#sthash.JT9MJy6f.dpuf

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
@m4ni یه جاشو شطرنجی نکردی سریع ادیت کن الان از internet.ir بازدید میگیری :D
پ.ن : سرور ارور هست فکر کنم هاستت مشکل داشته.

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
@m4ni یه جاشو شطرنجی نکردی سریع ادیت کن الان از internet.ir بازدید میگیری :D
پ.ن : سرور ارور هست فکر کنم هاستت مشکل داشته.
ععع خوب شد گفتی حواسم نبود
یهو سایت میترکید خخخ
نمیدونم والا بزار به نت افزار تیکت بزنم ببینم چی میگه

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
@m4ni
برای برنامه نویسی لازم نیست سی پی یو حتما core i7 باشه.
من یه core i5 رم 8 قدیمی دارم مشکل خاصی هم نداره. بعضی وقتا photoshop و کروم(30 تا تب)‌ و visual studio رو کنار هم باز میکنم، گاهی اوقات یه لگ خفیفی داره.
اصل سرعت SSD هست چون HDD هرچقدر هم سرعت داشته باشه از نظر iops کم میاره. یعنی نرم افزار ها بخوان برای مثال 5 تا فایل 1 گیگ منتقل کنن مشکلی نیست. ولی وقتی بخوان 10000 تا فایل 500 کیلوبایتی جا به جا کنن تفاوتش کاملا محسوسه.
برنامه نویسی هم ازین انتقال های تعداد بالا، زیاد داره.
سی پی یو core i5 / رم حداقل 8 گیگ اگر تعداد برنامه های باز همزمان خیلی زیاده 12-16 گیگ / دیسک حتما SSD حداقل برای سیستم عامل و نرم افزار ها 120 گیگ به بالا توصیه میشه. اگر لپ تاپ فقط برای کار باشه hdd نیاز نیست، اگر استفاده های دیگه هم قراره ازش بشه بهتره HDD هم اضافه کنی.

لپ تاپ یکی از دوستان HDD هست/ رم 8 / سی پی یو core i7 سرعتشو با سیستم من مقایسه کنی 5-1 باخته :D
منم i5 دارم با رم ۶ . هار 1 ولی ssd ندارم
هر بار مرورگرو باز میکنم کمه کم ۴۰ ۵۰ تا تب باز میکنم با کلی برنامه مثه فتوشاپ و webstorm و ویژوال استودیو و آفیس و موزیک پلیر
گاهی اوقات کم میاره دلم میخام سرمو بکوبم توش
یه ssd ۱۲۰ گیگی بگیرم حل میشه؟

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان گوگل وبسمتر چی میگه و رفعش چطوریه
qb6_img_20161007_131259.jpg

unp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
خوب روش بازدید مشخصه غیر واقعی هست خود الکسا منبع ارسالی را متوجه میشه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
منم i5 دارم با رم ۶ . هار 1 ولی ssd ندارم
هر بار مرورگرو باز میکنم کمه کم ۴۰ ۵۰ تا تب باز میکنم با کلی برنامه مثه فتوشاپ و webstorm و ویژوال استودیو و آفیس و موزیک پلیر
گاهی اوقات کم میاره دلم میخام سرمو بکوبم توش
یه ssd ۱۲۰ گیگی بگیرم حل میشه؟
اصلا شما یه بار اس اس دی استفاده کنی دیگه سمت هاردهای معمولی نمیری حتی بی کیفیت ترین اس اس دی ها هم سرعت خیلی بیشتری نسیت به اچ دی دی دارن.
رمت رو هم به نظرم 8 یا 12 کن ، من الان 12 گیگ رم دارم 100-150تا تب تو کروم + ویژوال استودیو + شبیه ساز اندروید + تلگرام + اسکایپ + کلی نرم افزار ساخت خودم همزمان بازه رو سیستم نهایتا میره رو 60-70 درصد :D

بالا