• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
من هم دوتا سایتم سال 91 روی ماهان هاست بود یهو اومدن گفتن هارد سوخته و ما هم هیچ بک آبی نداریم! به همین راحتی دوتا سایتمون به خاک سیاه نشست.
من از همون اوایل که سایت رو راه انداختم هر شب ساعت 3 از دیتابیس بک آپ میگیرم و دانلود می کنم رو سیستم خودم (به صورت اتوماتیک) فایل های هاست هم هر هفته 1 بار بک آپ میگیرم می فرستم رو هاست بک آپ ماهی 1 بار هم دانلودشون می کنم رو سیستم خودم از سیستم خودمم مرتبا بک آپ میگیرم رو هارد اکسترنال
بازم خیالم جمع نیست :D

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
من از همون اوایل که سایت رو راه انداختم هر شب ساعت 3 از دیتابیس بک آپ میگیرم و دانلود می کنم رو سیستم خودم (به صورت اتوماتیک) فایل های هاست هم هر هفته 1 بار بک آپ میگیرم می فرستم رو هاست بک آپ ماهی 1 بار هم دانلودشون می کنم رو سیستم خودم از سیستم خودمم مرتبا بک آپ میگیرم رو هارد اکسترنال
شما فکر کنم دیگه زمانی برا تولید محتوا ندارید :p
بازم میگم گوگل درایو و فضاهای ابری بین المللی رایگان مناسب ترین راه بکاپه چون احتمال اینکه اطلاعاتتون از بین بره تقریبا صفره
یه سرویس دهنده هاست ایرانی هم میشناختم (اسمشو فراموش کردم) که تنظیم میکردی توی یه ساعتی (روزانه هفتگی ماهانه) به صورت اتو بکاپ بگیره رو گوگل درایوت
فقط کاش میشد گوگل درایوو سالانه تمدیدش کرد که از اونجایی که گوگلو میشناسم اینجوری بازم میشه ازش تخفیف گرفت :general703:
---------------------------------
یادمه تا پارسال الکسا اجازه میداد سایتو ثبت کنیم و ایمل و آدرس و موقعیت جغرافیایی براش تعریف کنیم و یه فایل هم میداد برا وریفای کردن تو الکسا
الان برا یکی از دوستان رفتم سایتشو ثبت کنم دیدم همون امکانات اولیه هم غیر فعال کرده :general507:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
کا
شما فکر کنم دیگه زمانی برا تولید محتوا ندارید :p
بازم میگم گوگل درایو و فضاهای ابری بین المللی رایگان مناسب ترین راه بکاپه چون احتمال اینکه اطلاعاتتون از بین بره تقریبا صفره
یه سرویس دهنده هاست ایرانی هم میشناختم (اسمشو فراموش کردم) که تنظیم میکردی توی یه ساعتی (روزانه هفتگی ماهانه) به صورت اتو بکاپ بگیره رو گوگل درایوت
فقط کاش میشد گوگل درایوو سالانه تمدیدش کرد که از اونجایی که گوگلو میشناسم اینجوری بازم میشه ازش تخفیف گرفت :general703:
---------------------------------
یادمه تا پارسال الکسا اجازه میداد سایتو ثبت کنیم و ایمل و آدرس و موقعیت جغرافیایی براش تعریف کنیم و یه فایل هم میداد برا وریفای کردن تو الکسا
الان برا یکی از دوستان رفتم سایتشو ثبت کنم دیدم همون امکانات اولیه هم غیر فعال کرده :general507:
پروسه ایی که منم استفاده می کنم ۹۰ % اتوماتیکه دیگه :دی

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
صاحب امتیاز این تکنیک جناب دکتر @Ehsan_king99 هستن.
چوبکاری میفرمایید استاااد :general711:
گفتی توی عکس تخصص داره؟ عکس که آسونه٬ منتها من دارم html رو جوری یاد میگیرم که نیاز به هیچ پیکس از عکسی نباشه
مثلا استفاده از fontawesome برا آیکن ها (شبکه های اجتماعی) یا اصلا طراحی یه فونت مخصوص برا سایتت که از اون برا آیکون ها و لوگوت بشه استفاده کرد (اینو پیگیرشم)
کد معمولی با استفاده از عکس
HTML:
<span class="color-line"></span>

.color-line {
  background: url('/img/pic.gif') repeat-x;
  height: 4px;
  width: 100%;
  display: block;
}
اتفاقن عکس خوبه ، چون خوده عکسه 3کیلوبایت هم کمتره ، میتونی تبدیلش کنی به base64 کلن دوخط کد میشه اینجوری

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان یه کد پاپی تو سایتم قرار گرفته که هرچقدر دنبالش گشتم نتونستم پیداش کنم...برای سایت oneclickads هست...جالب اینجاس از وقتی اون فعال شده دیگه
آمارگیر های استات نه کار میکنه و نه آیکونش تو سایت نشون داده میش(قسمت فوتر)....آدرس سایت : fdmusic.ir
ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم.
داداش فکر نمیکنی..قالبت مال نکس وان موزیک هستش؟

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
بچه های اینجا گروه تلگرام ندارن میارم دعوت کنن ?

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
والله ما اون موقع پول هاست خود سایت هم به زور در میاوردیم چه برسه بریم هاست بک آپ بگیریم! حجم سایت به خاطر اینکه سایت عکس بود بالا بود و اگه میخواستیم بک آپ بگیریم و دانلود کنیم کل حجم اینترنتمون میرفت!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

@AhangCity.CoM وژدانن خنده داشت حرف من؟
ببین بقیه هم همین کار رو میکنن..
اونوخت شوما بیا سایت چند گیگی رو روی فلاپی بزن

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
یه سوال پیش پا افتاده :
از ایندکس برچسب های سایت در گوگل چلوگیری کنیم بهتره یا بزاریم ایندکس بشه ؟
قبلا یه سایت داشتم تو گوگل میزدم به جای خود مطلب برچسب هاش بالا بود :/

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
یه سوال پیش پا افتاده :
از ایندکس برچسب های سایت در گوگل چلوگیری کنیم بهتره یا بزاریم ایندکس بشه ؟
قبلا یه سایت داشتم تو گوگل میزدم به جای خود مطلب برچسب هاش بالا بود :/
برچسب فقط برای دسترسی سریع تر و طبقه بندی شده یک سری مطالب مرتبط به درد میخوره
اما معمولا اکثر سایتای دانلود برای جذب غیر اصولی بازدید استفاده میکنن
اگه بازدید سایتت به این تگ ها وابسته هست بهتره استفاده کنی

danetey

Registered User
لایک‌ها
367
دوستان اشنا به php و html راهنمایی لطفا
میخوام تو سایدبار وردپرس زیر دسته های یه دسته مادر رو نمایش بدم و جلو نام زیردسته تعداد نوشته های داخلش رو هم نمایش بده
و اینکه با css بهش استایل دهی کنم
یه چی مشابه این عکس

http://s8.picofile.com/file/8269594092/Untitled_jpg_ca045afff151634eeba5fe01518592c9.jpg

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
افزونه ای برای فایر فاکس هستش که خودکار کانفیگ های موزیلا رو برای وبگردی انجام بده ؟

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
یعنی گل بگیرن در اینترنت ایرانو از صبح هرچی سرچ میزنم با اسپم روبرو میشم یا طرف فایل خراب گذاشته برای فروش
بی سر و صاحابه

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
افزونه ای برای فایر فاکس هستش که خودکار کانفیگ های موزیلا رو برای وبگردی انجام بده ؟
مثلا؟
منظورتو دقیقا نمیگیرم٬ اما احتمالا یکی از امکاناتی که میخای ذخیره پسورده که اگه از طریق فایرفاکس اگه ثبت نام کنی٬ میتونی پسورد هاتو ذخیره کنی و در صورتی که توی هر دیوایسی به وسیله فایرفاکس لاگین کنی دیگه نیاز به وارد کردن هربار پسورد توی سایت های مختلف نیست.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
مثلا؟
منظورتو دقیقا نمیگیرم٬ اما احتمالا یکی از امکاناتی که میخای ذخیره پسورده که اگه از طریق فایرفاکس اگه ثبت نام کنی٬ میتونی پسورد هاتو ذخیره کنی و در صورتی که توی هر دیوایسی لاگین کنی دیگه نیاز به وارد کردن هربار پسورد توی سایت های مختلف نیست.
کلمه افزایش سرعت اینترنت رو یادم رفت بگم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
کلمه افزایش سرعت اینترنت رو یادم رفت بگم
افزایش سرعت صفحات با استفاده از چی؟
مثلا افزایش سرعت با کاهش حجم تصویر سایت مورد نظر؟
نمیدونم به کارت میاد یا نه ولی یه یه افزونه بود من حدود ۴ سال پیش استفاده میکردم چون حجمم کم بود و سرعتمم پایین مجبور بودم استفاده کنم که خیلی عالی جواب میداد بود
حجم عکسارو به حد قابل قبولی کم میکرد (مثلا ۵۰۰ کیلو رو میکرد ۵۰ کیلو ولی با همون کیفیت)٬ در واقع به صورت آنی حجم عکسارو کم میکرد و میریخت تو هاست خودش بعد موقع نمایش جایگذین میکرد
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/fastun-tool/

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
دوستان ای پی اختصاصی گرفتن برای سایت را توصیه می کنید؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان..
احیانا اسم سایت این دوستمون http://www.dorcel.ir شما رو یاد چی میندازه؟
فقط اهل دلا میفهمن...البته داستانش مال چند سال پیشه..الان دیگه نشون نمیده

بالا