• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من هر هفته شنبه درخواست میزنم و حداکثر تا چهارشنبه شب میریزن یه بار زودتر یه بار دیرتر، الان همین هفته شنبه زدم همین ده دقیقه پیش پیامک واریز بانک اومد ، از طریق پایا واریز میکنن ولی اگه هنوز واریز نکردن از تماس با ماشون بپرس از بخش مالیشون جواب میدن ، اگر جواب نگرفتی تماس بگیر
برای منم همین الان اس واریزشون اومد.

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام

نمیشه متن خالی ارسال کرد در اینستاگرام فقط باید تصویر ارسال کنی ؟

وقتی با کامپیوتر کار میکنی اصلا نمیشه پست ارسال کرد چه تصویر چه متن؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
ویندوز 10 همینطوریه .. من هزار تا ترفند زدم همه چیز رو بن کل قطع کردم آپدیت نشه اینترنت بیخود مصرف نکنه نشد که نشد.
فقط راهش این بود از Task Manager باز کنی هر سری که روشن میکنی ببینی چه پروسسی داره اینترنت مصرف میکنه همونجا end program رو بزنی براش
من طبق بخش دوم این راه حل رفتم ( Use Group Policy to Disable Automatic Updates (Professional Editions Only) ) و گزینه اتو آپدیت رو به manual تغییر دادم و خوشبختانه عمل کرده
http://www.howtogeek.com/224471/how-to-prevent-windows-10-from-automatically-downloading-updates/

هر زمان که آپدیت جدیدی بیاد بصورت نوتیفیکشن اعلام میکنه ولی دانلود نمیکنه , دانلود رو خودم هر زمان که بخوام بصورت دستی میزنم تا اپدیتها دانلود بشه مثل تصویر زیر که اخرین اپدیت اومده ولی هنوز نزدم تا دانلود بشه
mhs7qlixmghq.jpg

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
۵۵
4gمن ماهانه بین ۴۰ تا ۶۰ گیگ ترافیک بر وبگردی مصرف دارم با ۷ ۸ گیگ کارم نمیشه
40 گیگ برای وبگردی !
البته شرکتها هم روی سرویس های ترافیکی قشنگ دزدی میکنن
مثلا من خودم قبلا 16 گیگ ترافیک داشتم , دانلود هم میکردم , شبها هم تا صبح مودم الکی روشن بود ولی هیچ وقت 16 گیگ رو تموم نمیکردم
الان از وقتی که مثلا قرار بود ارزون بشه , بسته ها تغییر کرد و سرویس من از 16 گیگ شد 20 گیگ , دانلودهام رو از طریق بسته 4G ایرانسل انجام میدم , مودم شبها خاموش هست
ولی در کمال تعجب حجم نهایتا 20 روز دوام میاره !!

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
یکی از بدی های برنامه نویسی اینه کلن مغز آدم جوری کار میکنه که تو زندگی واقعی و اتفاقات اطراف ، هم دنبال منطق و دلیل و یک چارچوبه. امان از زمانی که یه احساس قوی تو ادم شکل بگیره یه گیجی عجیبی ادمو میگیره:general306:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دقیقا از لپ تاپی که در حال بازی کردن GTA V هست میشه به عنوان منقل کرسی استفاده کرد:|
یه پتو بندازی روش میشه کرسی:general402:

من که وقتی داداشم بازی میکنه..پاهامو میزارم جلوی فن لپ تاپ تا باد گرم بخوره...خیلی فاز میده توی این هوای سرد:general707::general707::general707:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دقیقا از لپ تاپی که در حال بازی کردن GTA V هست میشه به عنوان منقل کرسی استفاده کرد:|
یه پتو بندازی روش میشه کرسی:general402:

من که وقتی داداشم بازی میکنه..پاهامو میزارم جلوی فن لپ تاپ تا باد گرم بخوره...خیلی فاز میده توی این هوای سرد:general707::general707::general707:
شما که بچه گلستانی میخواستم بدونم کردکوی به شما نزدیک هست؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یکی از بدی های برنامه نویسی اینه کلن مغز آدم جوری کار میکنه که تو زندگی واقعی و اتفاقات اطراف ، هم دنبال منطق و دلیل و یک چارچوبه. امان از زمانی که یه احساس قوی تو ادم شکل بگیره یه گیجی عجیبی ادمو میگیره:general306:
امان از این احساسات قوی که آخرش منجر میشه به ... :general404:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
40 گیگ برای وبگردی !
البته شرکتها هم روی سرویس های ترافیکی قشنگ دزدی میکنن
مثلا من خودم قبلا 16 گیگ ترافیک داشتم , دانلود هم میکردم , شبها هم تا صبح مودم الکی روشن بود ولی هیچ وقت 16 گیگ رو تموم نمیکردم
الان از وقتی که مثلا قرار بود ارزون بشه , بسته ها تغییر کرد و سرویس من از 16 گیگ شد 20 گیگ , دانلودهام رو از طریق بسته 4G ایرانسل انجام میدم , مودم شبها خاموش هست
ولی در کمال تعجب حجم نهایتا 20 روز دوام میاره !!
40 گیگ واسه این همه عکس و ویدئو و صفحات سنگین خارجی کمم هست
یعنی کافیه من برم سراغ گوگل، اونقد تب باز میکنم که سیستم هنگ میکنه
یعنی روزی نیست که گوگل به من شک نکنه که شاید رباتی چیزی باشم، همیشه مجبورم کپچا بزنم :D
توی وایمکس تا حالا خداروشکر دزدی ترافیکی ندیدم چون مواقعی که بی پول میشم مجبورم حجمی بگیرم کم کم استفاده کنم حساب کتابشو دارم

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
امان از این احساسات قوی که آخرش منجر میشه به ... :general404:
آدما موجودات عجیبی ان ، عقل و منطق میگه یه کاری اشتباس ، ولی احساس میگه نه گولشو نخور:general211::D قشنگ دوصدا آدم میشنوه:general710:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
شما که بچه گلستانی میخواستم بدونم کردکوی به شما نزدیک هست؟

یه 70 کیلومتر فاصله داره باهامون// اونا غرب گلستانن و به زبان مازنی حرف میزنن // ما وسطای گلستانیم // 2 ماه ترم تابستون اونجا داشتم... دو تا روستای ییلاقی داره..درازنو و جهان نما...خیلی منظره ی جالبی دارن...
درازنو خیلی ارتفاعش بالا هست و توی جنگله..از اون بالا دریای خزر دیده میشه خیلی باحاله
جهان نما هم که یه جنگل بکر و فوق العاده هست..بدون شک عکس هاشو دیدین..

کردکوی خودش شهر خوبی نیست..بیشتر بخاطر این دوتا روستای توریستی میشناسن

22648147680038332581_deraznoo-kordkuy-golestan%20(1)-1415296086.jpg

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
یکی از ای پی های یاهو رو با مرورگر باز کنید :D
98.138.253.109

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
آدما موجودات عجیبی ان ، عقل و منطق میگه یه کاری اشتباس ، ولی احساس میگه نه گولشو نخور:general211::D قشنگ دوصدا آدم میشنوه:general710:

همین احساس هست که آدم رو به اف میده:general707:
آدم اگه احساسشو بزاره کنار خیلی میتونه موفق تر باشه!! البته با کمی هم چاشنی ریسک و شجاعت

ولی بعضی وقت ها نمیشه از احساست گذشت و یه راهی رو انتخاب میکنی که میدونی به اف میری ولی دلت به یه چیزی توی همون احساس خوشه :general609:

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
دانلود منیجر گوشیم (اندرویده) رو دانلود یه فایل 1 گیگی گیر کرده هر چی هم میزنم توقف برنامه بعد یه دقیقه باز دانلود رو شروع میکنه.
راهی هست درستش کنم ؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
یه 70 کیلومتر فاصله داره باهامون// اونا غرب گلستانن و به زبان مازنی حرف میزنن // ما وسطای گلستانیم // 2 ماه ترم تابستون اونجا داشتم... دو تا روستای ییلاقی داره..درازنو و جهان نما...خیلی منظره ی جالبی دارن...
درازنو خیلی ارتفاعش بالا هست و توی جنگله..از اون بالا دریای خزر دیده میشه خیلی باحاله
جهان نما هم که یه جنگل بکر و فوق العاده هست..بدون شک عکس هاشو دیدین..

کردکوی خودش شهر خوبی نیست..بیشتر بخاطر این دوتا روستای توریستی میشناسن
من یکی از دوستای قدیمیم توی کردکوی زندگی میکنه خیلی وقته ازش خبری ندارم و شماره ای هم ازش ندارم بعضی موقعها میزنه به سرم میگم دست زن و بچمو بگیرم یه سر برم اونوری هم دوستمو پیدا کنم و هم یه مسافرتی بشه برامون.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
من یکی از دوستای قدیمیم توی کردکوی زندگی میکنه خیلی وقته ازش خبری ندارم و شماره ای هم ازش ندارم بعضی موقعها میزنه به سرم میگم دست زن و بچمو بگیرم یه سر برم اونوری هم دوستمو پیدا کنم و هم یه مسافرتی بشه برامون.
شهرش کوچیکه..یه ربعه میتونی پیداش کنی:general307:

گلستان..آب و هواش از 20 مرداد تا 20 شهریور عالیه..معتدل معتدله

از خرداد تا مرداد که به شدت شرجی و گرم هست
زمستون هم که همش بارونی و سرده
----
من همین امروز رفته بودم پیاده روی و دوییدن بارون میومد ..الان سرم درد گرفته

• Like
Reactions: ap3

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
شهرش کوچیکه..یه ربعه میتونی پیداش کنی:general307:

گلستان..آب و هواش از 20 مرداد تا 20 شهریور عالیه..معتدل معتدله

از خرداد تا مرداد که به شدت شرجی و گرم هست
زمستون هم که همش بارونی و سرده
----
من همین امروز رفته بودم پیاده روی و دوییدن بارون میومد ..الان سرم درد گرفته
البته اون دوست من یادمه خودشون با هم ترکی صحبت میکردن و با ترکی آذری هم خیلی تفاوت داشت.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
وقتی میخوام ویندوز 10 رو شبکه کنم این ارور رو میده

The hosted network couldn't be started.
The group or resource is not in the correct state to perform the requested opera
tion

میگن باید این گزینه رو روشن کنی

photo_2016-10-18_21-20-59.jpg

ولی سیستم من اینطوریه

photo_2016-10-18_21-21-50.jpg

من توی ویندوز 8 رفعش کردم ولی توی ویندوز 10 هر کاری کردم نشد

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
همین احساس هست که آدم رو به اف میده:general707:
آدم اگه احساسشو بزاره کنار خیلی میتونه موفق تر باشه!! البته با کمی هم چاشنی ریسک و شجاعت

ولی بعضی وقت ها نمیشه از احساست گذشت و یه راهی رو انتخاب میکنی که میدونی به اف میری ولی دلت به یه چیزی توی همون احساس خوشه :general609:
درسته بعضی وقتا آدمو به گاج میده ولی همین احساسات که تو زندگی به آدم حال میده وگرنه اگه به عقل باشه که آدم نباید تفریح کنه یا نباید چیزی بیشتر از نیازش بخور:D

بالا