برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
توی وردپرس بهترین افزونه برای ساخت یه سیستم پرسش و پاسخ و یا یه مینی انجمن چی هستش ؟

akbar_cr7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان اکبر هستم
چند سالیه وبلاگ نویسی میکنم ولی به اون جایی که میخواستم نرسیدم میشه کمک کنید؟

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
لعنت به ادم خسیس :general208::general208:
بخاطر دو هزار ارزونتر رفتم از پردیس هاستینگ سرویس گرفتم حالا سه روزه صفحه اصلی سایتش با خطا مواجه شده!!! چندساعتی هم میشه دیگه نمیتونم وارد پنل کاربری بشم

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
بخاطر دو هزار ارزونتر رفتم از پردیس هاستینگ سرویس گرفتم حالا سه روزه صفحه اصلی سایتش با خطا مواجه شده!!! چندساعتی هم میشه دیگه نمیتونم وارد پنل کاربری بشم
واسه منم لاگین نمیشه

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام دوستانی که کانال تلگرام دارند راهنمایی کنند به نظرتون شیوه ارسال مطلب به کدوم صورت برای کانال تلگرام مفید تر است؟
1-ارسال تکی به صورت ساعتی مثلا شروع از ساعت 7 صبح و هر یک ساعت یک مطلب تا 21 شب
2-ارسال به صورت چند پستی مثال ساعت 7 ارسال 5 پست و ساعت 12 ارسال 5 پست و الی اخر
ممنون می شوم راهنمایی کنید

choshop

Registered User
لایک‌ها
127
عضو واقعی برای کانال تلگرامم می خوام بگیرم بهترین روش و کم هزینه ترین روش به نظرتون چیه؟ از کجا بگیرم؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوست عزیز میدونم و میدونید که چی میگم.
پیشنهاد می کنم دوستانه مشکل رو حل کنید.
بحث رو اینجا باز نکنیم بهتره.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان ی سوال بنظرتون فیلم های دوبله فارسی رو در کنار زبون اصلی ها داخل ی مطلب بزنم یا مطالب جدا؟
مشکل مطلب جدا اینه که 90 درصد متن دو تا پست یکی هستش که خطر سئو و اسپم گوگل هست + وقت زیاد می گیره
مشکل تو یک مطلب بودن هم اینه که عنوان مطلب دیگه اختصاصی نیست
یعنی به جای دانلود فیلم x دوبله فارسی باید نوشت دانلود فیلم x ( بعدش هر لینک دانلود هر دو نسخه رو گذاشت )
همین ، این طوری خیلی از بازدید ها از دست می ره

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان یکی از پست های پر مخاطب من ف.یلتر شده
مثلا

siteman.ir/post.html

صفحه post.html فیلتر شده. و این مطلب هم توی سرچ ها همیشه مقام اول رو داشت و ورودیش هم بالا بود

الان بعد فیلتر من آدرس پست رو به این صورت وارد و تغییر دادم

siteman.ir/post1.html

الان پست بالا میاد.ولی توی گوگل آدرس قبلی با مشکل مواجه میشه و آدرس جدید ثبت شده هم جایگاه بدی داره من الان باید چه کاری انجام بد مثه سابق ورودی داشته باشم و سئو هم حفظ بشه؟

ریدایرکت رو تست کردم ولی صفحه فیلتر میاد و پست ریدایرکت نمیشه مگر اینکه با ف.شکن بیام تا ریدایرکت عمل کنه.

الان راه حل چیه؟دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنید چون بازدید اون پست برام مهم هست و ورودی خوبی ازش داشتم روزانه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
مثلا

siteman.ir/post.html

صفحه post.html فیلتر شده. و این مطلب هم توی سرچ ها همیشه مقام اول رو داشت و ورودیش هم بالا بود

siteman.ir/post1.html

الان پست بالا میاد.ولی توی گوگل آدرس قبلی با مشکل مواجه میشه و آدرس جدید ثبت شده هم جایگاه بدی داره من الان باید چه کاری انجام بد مثه سابق ورودی داشته باشم و سئو هم حفظ بشه؟

ریدایرکت رو تست کردم ولی صفحه فیلتر میاد و پست ریدایرکت نمیشه مگر اینکه با ف.شکن بیام تا ریدایرکت عمل کنه.

الان راه حل چیه؟دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنید چون بازدید اون پست برام مهم هست و ورودی خوبی ازش داشتم روزانه
معمولا اگر مقاومت کنی در برابر حذف مطلب کلا سایت رو فیلتر می کنن
اما از طریق افزونه سئو باید مطلب رو به صفحه جدید ریدایرکت کنی و صبر کنی تا گوگل هم نتایج رو تغییر بده

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
مثلا

siteman.ir/post.html

siteman.ir/post1.html

آدرسو عوض نکن چون باز از ساماندهی بعد چند ماه آدرسایی که فیل کردنو چک میکنن و ایمیل میزنن که چرا ما گفتیم حذف کن حذف نکردی ! واسه من دو مرتبه رخ داده

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
معمولا اگر مقاومت کنی در برابر حذف مطلب کلا سایت رو فیلتر می کنن
اما از طریق افزونه سئو باید مطلب رو به صفحه جدید ریدایرکت کنی و صبر کنی تا گوگل هم نتایج رو تغییر بده
یعنی بخاطر ی بازی پوکمون کلا سایت اندرویدی رو فیلتر میکنن؟مگه میشه مگه داریم؟
مگه نباید( دبيرخانه كارگروه تعيين مصاديق محتوای مجرمانه ) اخطار حذف لینک رو بدن؟چرا فیلتر کردن صفحه رو.خب اخطار حذف لینک رو میدادن بهتر بود:general208::general208:

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
آدرسو عوض نکن چون باز از ساماندهی بعد چند ماه آدرسایی که فیل کردنو چک میکنن و ایمیل میزنن که چرا ما گفتیم حذف کن حذف نکردی ! واسه من دو مرتبه رخ داده
من یکی از پست هام رو اینطور کردم.دیگه این کارو نکنم پس؟چرا ایمیل نزدن که لینک رو حذف کنم؟یهو پست رو فیلتر کردن.اکثر سایت ها اندروید حتی در رده من بهشون اخطار میدن برای حذف و صفحه رو فیلتر نمیکنن برای من چرا کلا بدون اخطار پست رو فیلتر میکنن الان این دومین پست هست اینطور شده و بدون اخطار حذف لینک یهو پست رو فیلتر کردن

بالا