برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
آدرسو عوض نکن چون باز از ساماندهی بعد چند ماه آدرسایی که فیل کردنو چک میکنن و ایمیل میزنن که چرا ما گفتیم حذف کن حذف نکردی ! واسه من دو مرتبه رخ داده
من یکی از پست هام رو اینطور کردم.دیگه این کارو نکنم پس؟چرا ایمیل نزدن که لینک رو حذف کنم؟یهو پست رو فیلتر کردن.اکثر سایت ها اندروید حتی در رده من بهشون اخطار میدن برای حذف و صفحه رو فیلتر نمیکنن برای من چرا کلا بدون اخطار پست رو فیلتر میکنن الان این دومین پست هست اینطور شده و بدون اخطار حذف لینک یهو پست رو فیلتر کردن

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
من یکی از پست هام رو اینطور کردم.دیگه این کارو نکنم پس؟چرا ایمیل نزدن که لینک رو حذف کنم؟یهو پست رو فیلتر کردن.اکثر سایت ها اندروید حتی در رده من بهشون اخطار میدن برای حذف و صفحه رو فیلتر نمیکنن برای من چرا کلا بدون اخطار پست رو فیلتر میکنن الان این دومین پست هست اینطور شده و بدون اخطار حذف لینک یهو پست رو فیلتر کردن
اگر سایتت تو ساماندهی باشه به ایمیل info سایتت میزنن ، من تا حالا دو باره که اول ایمیل زدن که حذف کن بعد محتواشونو پاک کردم و میل زدم که پاک کردم ولی بعد دو سه ماه دیدم باز میل زدن که ما قبلا فلانتاریخ میل زدیم چرا پاک نکردین بازم بهشون گفتم من که محتوا رو پاک کردم شما هم فیلتر کردین دیگه مشکل چیه [emoji23] دیگه جواب ندادن بعدش

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
اگر سایتت تو ساماندهی باشه به ایمیل info سایتت میزنن ، من تا حالا دو باره که اول ایمیل زدن که حذف کن بعد محتواشونو پاک کردم و میل زدم که پاک کردم ولی بعد دو سه ماه دیدم باز میل زدن که ما قبلا فلانتاریخ میل زدیم چرا پاک نکردین بازم بهشون گفتم من که محتوا رو پاک کردم شما هم فیلتر کردین دیگه مشکل چیه [emoji23] دیگه جواب ندادن بعدش
پس باید ثبت نام کنم توی ساماندهی؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
پس باید ثبت نام کنم توی ساماندهی؟
اره عزیز اگه ثبت نام نکنی و سایتت ثبت نباشه ، براحتی میتونن کل سایتتو بزنن فیلتر کنن ، حتما ثبت و نام سایتات رو ثبت کن ،هر شش ماه هم مجددا تایید کن

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
اره عزیز اگه ثبت نام نکنی و سایتت ثبت نباشه ، براحتی میتونن کل سایتتو بزنن فیلتر کنن ، حتما ثبت و نام سایتات رو ثبت کن ،هر شش ماه هم مجددا تایید کن
ممنون داداش مرسی از راهنماییت

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
دوست عزیز میدونم و میدونید که چی میگم.
پیشنهاد می کنم دوستانه مشکل رو حل کنید.
بحث رو اینجا باز نکنیم بهتره.
منم تمایلی ندارم به مراجع قضایی بکشه دوستانه هم حل بشه بهتره حتی بیشترم به نفع شماست تا من.
فقط فعلا بفرمایید قوانینی که در تماس تلفنی ذکر میکردین الان از کجا بخونم وقتی سایت رو هواست؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

بعضی وقتا فکر میکنم کل این مملکت سر یه گردنه بنا شده

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
منم تمایلی ندارم به مراجع قضایی بکشه دوستانه هم حل بشه بهتره حتی بیشترم به نفع شماست تا من.
فقط فعلا بفرمایید قوانینی که در تماس تلفنی ذکر میکردین الان از کجا بخونم وقتی سایت رو هواست؟
شما با بنده صحبت نکردید.
تیکت بزنید پاسخ داده بشه به سوالاتتون.

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
در ساماندهی ثبت شده ؟ اگر ثبت شده
وقتی یک بار یا چند بار دیرتر از زمانی که مد نظر دوستان فیل ترچی هست پست رو پاک کنید , دفعات بعدی بدون اطالع پست رو فیلتر میکنن
زمانی که ایمیل ارسال میکنن فکر میکنم تا 1 الی 6 ساعت بعد پست یا مطلب حذف نشه پست فیلتر میشه

اگر ثبت نشده میتونن هر مطلبی رو بدون اطالع فیل تر کنن

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
کسی از اساتید هستش که در مورد پرستا شاپ اطلاعاتی داشته باشه ؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
در ساماندهی ثبت شده ؟ اگر ثبت شده
وقتی یک بار یا چند بار دیرتر از زمانی که مد نظر دوستان فیل ترچی هست پست رو پاک کنید , دفعات بعدی بدون اطالع پست رو فیلتر میکنن
زمانی که ایمیل ارسال میکنن فکر میکنم تا 1 الی 6 ساعت بعد پست یا مطلب حذف نشه پست فیلتر میشه

اگر ثبت نشده میتونن هر مطلبی رو بدون اطالع فیل تر کنن
برا من که اول میزنن فیلتر میکنن بعد ایمیل و پیامکش میاد برو پاک کن ، یکی نیست بگه خب شما مجبور میکنین آدم بره چیز پی ان بخره[emoji23]

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
این واقعا مسخره هست که وقتی به شش ماه میرسه نه اطلاع رسانی میکنند و نه ایمیلی نه اس ام اسی که آفا وقتش نموم شده بیا دوباره تایید کن و اگه از مهلتش بگذره وشما خبر نداشته باشی میزنن همه سایتهاتو قلع و قمع میکنند.

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
این واقعا مسخره هست که وقتی به شش ماه میرسه نه اطلاع رسانی میکنند و نه ایمیلی نه اس ام اسی که آفا وقتش نموم شده بیا دوباره تایید کن و اگه از مهلتش بگذره وشما خبر نداشته باشی میزنن همه سایتهاتو قلع و قمع میکنند.
بازم خدا رو شکر کن مث قدیما نمیان یهو کل سایتو ببرن هوا و میان صفحه ای میبرن هوا[emoji2]

• Like
Reactions: ap3

zeroone

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستانی که کانال تلگرام دارند راهنمایی کنند به نظرتون شیوه ارسال مطلب به کدوم صورت برای کانال تلگرام مفید تر است؟
1-ارسال تکی به صورت ساعتی مثلا شروع از ساعت 7 صبح و هر یک ساعت یک مطلب تا 21 شب
2-ارسال به صورت چند پستی مثال ساعت 7 ارسال 5 پست و ساعت 12 ارسال 5 پست و الی اخر
ممنون می شوم راهنمایی کنید

تجربه من :
ارسال 5 تا 10 پست یک دفعه خیلی بهتر از ارسال تک تک پست هاست
فواصل ارسال هم کمتر از نیمساعت نباشه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آدرسو عوض نکن چون باز از ساماندهی بعد چند ماه آدرسایی که فیل کردنو چک میکنن و ایمیل میزنن که چرا ما گفتیم حذف کن حذف نکردی ! واسه من دو مرتبه رخ داده
این مورد یه دفعه هم برای من اتفاق افتاد
ولی به جای اینکه ایمیل بدن زنگ زدن بهم و سوال پیچم کردن که چرا مطالب رو پاک نمیکنی :confused:
حالا نکته ش این بود که اخطار ها رو به یه ایمیلی میفرستادن که اصن ماله من نبود و منم نمی فهمیدم :general208:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
برای منم قبل از ارسال اخطار صفحه رو فیلتر میکنن
ولی برای محکم کاری میگه به قید فوریت صفحه رو هم حذف کن

برا من که اول میزنن فیلتر میکنن بعد ایمیل و پیامکش میاد برو پاک کن ، یکی نیست بگه خب شما مجبور میکنین آدم بره چیز پی ان بخره[emoji23]
آره دقیقا

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
یک پاپ اپ خوب معرفی کنید(تلگرام خودکار باز نشه!):general709:

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
سلام دوستان، ریسلری که امکان مخفی کردن اطلاعات هوایز دامین دات نت بده سراغ دارید؟ ترجیحا داخلی باشه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
کسی میدونه چه بلایی سر سایت زیر اومده کلی عکس توش آپلود کرده بودم
http://8pic.ir/
خیلی از این آپلوسنترها بعداز یه مدتی که حجم آپلودهاشون بالا میره دیگه از پس پول پراخت سرورشون به علت حجم بالا بر نمیان و به نابودی کشیده میشه. به عنوان مثال شما الان نمیتونین اپلودسنتری پیدا کنین که 6 سال پیش هم فعال بوده و هنوز هم فعال باشه. (به جز پیکوفایل).در مواردی هم بوده که چون اصولا به علت حجم بالا هیچ بک آپی گرفته نمیشه مشکلی برای سرور به وجود امده و همه فایلها پاک شدند.

بالا