• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,210
از دوستان وبمستر کسی ندارید وی پی ان ارزان بده زیاد کار نمیکنم 3ماهه بده ارزان باشه

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
سیاست عجیبی دارن دوستتون
سایت فارسی زبانه، دامنه هم ir و ایران کمترین نرخ قیمت رو داره
تبلیغات به چه صورته ؟ در صورتی که ip از لهستان باشه تبلیغات لهستانی نمایش میده ؟ یعنی از لهستان و دیگر کشورها هم تبلیغات میگیره ؟
اگه ممکنه یکم توضیح بدید برا اطلاعات عمومی میخام

مشاهده پیوست 976785
این یه جور دلالیه

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
در قسمت پیوند هر مطلب میشه لینکش رو فارسی یا انگلیسی کرد که معمولا انگلیسی میکنم ولی برچسب ها نمیشه لینکشون رو عوض کرد و هر چی فارسی بنویسی همون میشه راهی هست که بشه لینک برچسب هارو تغییر داد؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
سیاست عجیبی دارن دوستتون
تبلیغات به چه صورته ؟ در صورتی که ip از لهستان باشه تبلیغات لهستانی نمایش میده ؟ یعنی از لهستان و دیگر کشورها هم تبلیغات میگیره ؟

مشاهده پیوست 976785

بهتره از خودش بپرسید

@SJavadGh

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سلام
در قسمت پیوند هر مطلب میشه لینکش رو فارسی یا انگلیسی کرد که معمولا انگلیسی میکنم ولی برچسب ها نمیشه لینکشون رو عوض کرد و هر چی فارسی بنویسی همون میشه راهی هست که بشه لینک برچسب هارو تغییر داد؟
برید تو برچسب ها، اونجا میشه تغییر داد
upload_2016-11-20_17-19-26.png

دردسرش زیاده، شما حساب کن برا هر مطلب ۴ ۵ تا تگ بزاری بعد مطالبت زیاد شه نزدیک ۲۰۰ ۳۰۰ تا، یه حساب سرانگشتی کنی میبینی وقت زیادی تلف میشه
با این حال خیلی از سایت های انگلیسی زبان اصلا تگ ها رو ایندکس نمیکنن و برای جستجوی داخلی کاربرا ازش استفاده میکنن

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
از دوستان وبمستر کسی ندارید وی پی ان ارزان بده زیاد کار نمیکنم 3ماهه بده ارزان باشه
والا با توجه به تجربتون به نظر نمیاد اینجایی که معرفی میکنم براتون ناآشنا باشه
به هر حال
http://www.webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=13
درخواست سرور مجازی با مشخصات مورد نظر کنید، به صورت تست هم میدن.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سیاست عجیبی دارن دوستتون

مشاهده پیوست 976785
قیمت هاشو تغییر داد

فایل های ضمیمه

• plan.PNG
    plan.PNG
    9.6 KB · نمایش ها: 18

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
کسی jwplayer اینجا استفاده میکنه ؟

upload_2016-11-20_17-43-4.png

توی تصویر بالا مقدار PLAY رو میبینید که ۱۱۰ تاست
اگه به ۱۰هزار پلی برسه دیگه ویدئوها پلی نمیشه و باید تا ماه بعد صبر کنم تا کنتور ریست شه
از اونجایی هم که نمیشه این پلیرو دور زد و باید حتما KEY مربوط به پلیر رو که به صورت ثبت نامی هستو دریافت کنیم و بعد استفاده کنیم از پلیر

upload_2016-11-20_18-5-42.png

من فایل هام روی سرور خودمه و فقط این پلیر رو برای نمایش میخام، اما بازم محدودیت روی ۱۰هزارتاس و حتی اگه روی لوکال هم باشی و ویدئو رو پلی کنی کنتور میندازه (کلا اگه به نت دسترسی نداشته باشی روی لوگکال هم اجزا نمیشه چون Key رو اول باید بفرسته)

upload_2016-11-20_18-16-15.png

upload_2016-11-20_17-45-54.png

سایت هایی مثه نماشا و آپارات دارن ا این پلیر استفاده میکنن که خود آپارات کم کم و در بدترین حالت فرض میکنیم ۲۰هزار پلی در روز داشته باشه که میشه ماهانه ۶۰۰هزار پلی
برام سواله که آپارات این سیستمو دور زده یا نه ؟ چون ۲۰۰هزار پلی در ماه ۹۹۹ دلار هزینه سالانشه و برای یه سایت ویدئویی این مقدار جوابگو نیست
اگه لایسنس خریده به چه صورت بوده، قطعا یه سایتی مثه آپارات نمیاد لایسنس ۳ ۴ هزار دلاری اونم لایسنی که سالانه باید شارژش کنه رو بخره چون میتونه همین پلیر رو با قیمت کمتر بده واسش برنامه نویسی کنن
فکر میکنم یا این پلیر رو دور زده یا داره از لایسنسی استفاده میکنه که فقط برای خود پلیره و نه قابلیت هایی مثه ذخیره سازی و Streaming
پلیر های دیگه همچین قابلیت هایی دارن که بشه فقط خود پلیر رو خرید اما توی jwplayer توی سایتش ندیدم و برای استفاده از اون باید از خدماتی که میدن هم استفاده کنی که برمیگرده به سیاست خودشون
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
توی قسمت پشتیبانی هم پیام دادم کسی جواب نداده

key زیر هم برا نماشاس که بعید میدونم خریده باشه

upload_2016-11-20_18-11-58.png

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
الان تو طلا هاست دو تا دامنه ثبت کردم هم ایرنک نشون داد هم ایمیل اومد برام و هو یزم نشون داد. بعد یکی دو ساعت دامنه ها از ایرنیک ام حذف شدن طلاهاستم. پولمم پو پنل برگشته جریان چیه؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
الان تو طلا هاست دو تا دامنه ثبت کردم هم ایرنک نشون داد هم ایمیل اومد برام و هو یزم نشون داد. بعد یکی دو ساعت دامنه ها از ایرنیک ام حذف شدن طلاهاستم. پولمم پو پنل برگشته جریان چیه؟

دامنه ها چی بودن ؟

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
یه افزونه ی وردپرس خوب میخوام برای لینک دادن خودکار به کلمات
چندتا دیدم اپدیت نشده بودن خیلی وقت

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
کسی jwplayer اینجا استفاده میکنه ؟

مشاهده پیوست 976813

توی تصویر بالا مقدار PLAY رو میبینید که ۱۱۰ تاست
اگه به ۱۰هزار پلی برسه دیگه ویدئوها پلی نمیشه و باید تا ماه بعد صبر کنم تا کنتور ریست شه
از اونجایی هم که نمیشه این پلیرو دور زد و باید حتما KEY مربوط به پلیر رو که به صورت ثبت نامی هستو دریافت کنیم و بعد استفاده کنیم از پلیر

مشاهده پیوست 976825

من فایل هام روی سرور خودمه و فقط این پلیر رو برای نمایش میخام، اما بازم محدودیت روی ۱۰هزارتاس و حتی اگه روی لوکال هم باشی و ویدئو رو پلی کنی کنتور میندازه (کلا اگه به نت دسترسی نداشته باشی روی لوگکال هم اجزا نمیشه چون Key رو اول باید بفرسته)

مشاهده پیوست 976827

مشاهده پیوست 976815

سایت هایی مثه نماشا و آپارات دارن ا این پلیر استفاده میکنن که خود آپارات کم کم و در بدترین حالت فرض میکنیم ۲۰هزار پلی در روز داشته باشه که میشه ماهانه ۶۰۰هزار پلی
برام سواله که آپارات این سیستمو دور زده یا نه ؟ چون ۲۰۰هزار پلی در ماه ۹۹۹ دلار هزینه سالانشه و برای یه سایت ویدئویی این مقدار جوابگو نیست
اگه لایسنس خریده به چه صورت بوده، قطعا یه سایتی مثه آپارات نمیاد لایسنس ۳ ۴ هزار دلاری اونم لایسنی که سالانه باید شارژش کنه رو بخره چون میتونه همین پلیر رو با قیمت کمتر بده واسش برنامه نویسی کنن
فکر میکنم یا این پلیر رو دور زده یا داره از لایسنسی استفاده میکنه که فقط برای خود پلیره و نه قابلیت هایی مثه ذخیره سازی و Streaming
پلیر های دیگه همچین قابلیت هایی دارن که بشه فقط خود پلیر رو خرید اما توی jwplayer توی سایتش ندیدم و برای استفاده از اون باید از خدماتی که میدن هم استفاده کنی که برمیگرده به سیاست خودشون
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
توی قسمت پشتیبانی هم پیام دادم کسی جواب نداده

key زیر هم برا نماشاس که بعید میدونم خریده باشه

مشاهده پیوست 976826
به نظر من سیستمی که آپارات و سایرین دارن مخصوص به خودشونه و این jwplayer برای سایت های کوچیک تا متوسطه
نوشتن یه همچین چیزی مگه چقدر هزینه شه؟ دیگه بیشتر از 10 میلیون که نیست. برای آپارات هم که 10 تومن پولی نیست

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
قند شکن دارم اما چیز پی ان نیست , سیسکو , اوپن و.. باید تست کنی ببینی جواب میده رو آی اس پیت یا نه , خواستی بهم پی ام بده رایگان میدم خدمتت , با اومدن تلگرام خیلی وقته که دیگه کسی دنبال خرید کردن این چیزا نیست واسه همین فروش نداریم

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
@ap3
???

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
شاید دامنه هاتون مشکل ثبت داشتن چون روی بعضی از اسمها نمیشه ثبت کرد. ما یه دامنه میخواستیم ثبت کنیم کلمه ملی توش داشت اول از توی طلاهاست ثبت کردیم اما بعدا ایرنیک قبول نکرد. البته یه ایمیل هم از طرف ایرنیک اومد که شما حق ثبت همچین دامنه ای رو ندارید. و بعد طلاهاست پولو برگشت زد به حساب کاربری.

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
شاید دامنه هاتون مشکل ثبت داشتن چون روی بعضی از اسمها نمیشه ثبت کرد. ما یه دامنه میخواستیم ثبت کنیم کلمه ملی توش داشت اول از توی طلاهاست ثبت کردیم اما بعدا ایرنیک قبول نکرد. البته یه ایمیل هم از طرف ایرنیک اومد که شما حق ثبت همچین دامنه ای رو ندارید. و بعد طلاهاست پولو برگشت زد به حساب کاربری.
نه اخه دو تا دامنه قبلا هم ثبت بودن و مشکلی از اون لحاظ نداره هیچگونه ایمیل ام دریافت نکردم فقط هرکدوم با شناسه جدا از هم ثبت شده بودن مشکلی نداشته باشه این؟ تو طلاهاستم باید مشخصات درست باشه؟

بالا