• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
این که مال وردپرسه کد html میخوام برای قالب سایت. منظور از تبلیغات یعنی کد اصلی مثل این
اکثرا وردپرسن ، فکر کردم شماهم استفاده میکنید
بازم منظورتونو از تبلیغات نگرفتم
به هر حال html هم فرقی نداره، کافیه توابعشو بردارید

<a href="http://www.cloob.com/share/link/add?url=http://yoursite.com" target="_blank">
اشتراک‌گذاری <span class="st">فلان سایت </span> در کلوب
</a>

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اکثرا وردپرسن ، فکر کردم شماهم استفاده میکنید
بازم منظورتونو از تبلیغات نگرفتم
به هر حال html هم فرقی نداره، کافیه توابعشو بردارید

<a href="http://www.cloob.com/share/link/add?url=http://yoursite.com" target="_blank">
اشتراک‌گذاری <span class="st">فلان سایت </span> در کلوب
</a>
تست کردم نشد. منظور از تبلیغاتی یعنی مثلا سایت آوازک و... لینک فالو خودشون رو میزارن روی کد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
سوال مهم: در مورد اشتراک گذاری در لینکداین پست دادن بهتره یا Share an update
فرقشون چیه؟ کدوم خوبه؟
امکان پست دادن غیرمستقیم وجود نداره! گوگل میتونه به Share an update دسترسی داشته باشه؟

Last edited:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
تست کردم نشد. منظور از تبلیغاتی یعنی مثلا سایت آوازک و... لینک فالو خودشون رو میزارن روی کد
آوازک برا سیستمای وبلاگدهیه، واسه وبلاگ میخای ؟
شما اون کد رو توی صفحه html خالی بزاری کار میکنه، ولی برا سیستم وبلاگ دهی باید بری یه سری چیزا واست تعریف کنی، مثلا آدرس لینک مطلبت + تایتلت که واسه وردپرس این بود <?php the_permalink(); ?>&title=<?php echo get_the_title(); ?>

مثلا برا رزبلاگ اینه »» [Post_Link]&title=[Post_Title]
<div class="Coob">
<a href="http://www.cloob.com/share/link/add?url=[Post_Link]&title=[Post_Title]" title="cloob" target="_blank"></a>
</div>

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
دوستان من چند روزی هست الکسا رو چک می کنم نزدیک به 5 الی 6 رتبه سایت هام هیچ تغییری نکرده و همون اعداد قبلی هست ... برای شما هم اینچنین است یا من فقط این مشکل رو دارم ؟! شماها رتبه سایت هاتون این چند روز تغییر کرده یا خیر ؟!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
سلام
دوستان من چند روزی هست الکسا رو چک می کنم نزدیک به 5 الی 6 رتبه سایت هام هیچ تغییری نکرده و همون اعداد قبلی هست ... برای شما هم اینچنین است یا من فقط این مشکل رو دارم ؟! شماها رتبه سایت هاتون این چند روز تغییر کرده یا خیر ؟!
لحظه ای که آپدیت نمیشه. یک هفته دو هفته یک ماه بعد از یک ماه باید مشکوک شد

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
لحظه ای که آپدیت نمیشه. یک هفته دو هفته یک ماه بعد از یک ماه باید مشکوک شد
نه لحظه ای نیست ولی معمولا بعد از هر 24 ساعت یه تغییر جزیی داره ...برای من که همیشه این طوری بوده ... 5 تا سایتم الان 6 روز است همون اعداد هستند ...

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
نه لحظه ای نیست ولی معمولا بعد از هر 24 ساعت یه تغییر جزیی داره ...برای من که همیشه این طوری بوده ... 5 تا سایتم الان 6 روز است همون اعداد هستند ...
آره چند روزیه آپدیت نشده.

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سری قبلی که ابدیت نمی شد بعدش کلی رتبه ها خراب شد :)) من 2800 بودم شدم 4600 !!!!

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
سری قبلی که ابدیت نمی شد بعدش کلی رتبه ها خراب شد :)) من 2800 بودم شدم 4600 !!!!
همین الانشم رتبه ها خراب شده شما سایت ای بزرگم نگا کن پی تی خودش از 70 اومده رو 100

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
سلام
دوستانی که تو کار سایت فیلم هستند یا نیستن یا.....
این فیلم رو لینک دانلود شو می تونن برام گیر بیارن حالا غیر دوبله , نشد به دوبله شم راضی ام
https://fa.m.wikipedia.org/wiki/کویلا
فدااا

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
مسلط به زبان عربی و مقیم یکی از کشور های عربی
چه جور میشه از عربا پول دراورد ؟
میشه ایده های قدیمی و پرفروش ایران به اونا تحمیل کرد ؟
کسای که تمایل دارن تجارتشون به کشور های عربی هم بکشه در صورت تمایل پیم بدن .

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
دوستان یک گروهی در تلگرام قرار بود تشکیل بشه برای همین موضوع دانلود و آپلود و کسب درآمد. دقیق اطلاعات ندادن که چطوری هست کار ولی چیزی که من متوجه شدم اینه که 100 نفر جمع میشن، این 100 نفر هر کدوم سرور دارن. فایل ها رو هر شخص آپلود میکنه توی سایت و بعد لینکش رو بین اعضا ارسال میکنن و بقیه فایل ایشون رو توی سرور شون دانلود میکنن. دقیق نفهمیدم چطوری ولی هر نفر با این روش 30 دلار روزانه در میاره (حدودا 1000 دانلود) حالا یا از 10 تا سیستم مختلف با آپلود 1 فایل استفاده میشه. به این صورت که شما 1 فایل رو در 10 تا سایت آپلود میکنید و لینک ها رو به بقیه دوستان میدید، یا اینکه یه فایل رو در یه سایت آپلود میکنید و هر عضو با تغییر آیپی سرورش 10 بار اون فایل رو دانلود میکنه که در هر صورت روزانه 1000 بار فایل شما دان میشه.
حالا به نظر شما چنین چیزی عملی هست اصلا؟ آپلود سنتر ها شک نمیکنن به موضوع؟

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
با یه آیپی 100 تا فایل دانلود کنی مشکلی نداره ؟ :general609:
چرا حتما در اون مورد هم یه راهی پیدا کردن. چون توضیح ندادن من اطلاعات زیادی ندارم. با مدیر گروهش هم که صحبت کردم گفت دارم با شرکت های هاستینگ خارجی صحبت میکنم برای انتخاب سرور مناسب
فقط تنها چیزی که گفت این بود که با یه شرکت به توافق نسبی رسیدن و هزینه ماهیانه هر سرور حدواد 300.000 ت میشه. از امکانات سرور پرسیدم ازشون دیگه جواب ندادن
باید آیپی رو مدام عوض کنن برای هر دانلود دیگه و نیاز به تعداد آیپی های خیلی زیادی هست

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام
آپدیت نشده

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
الکسا هم که خیلی افت داشته :|

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
تمامی بازی های شرکت سوپرسل هم که فیلتر شده از جمله کلش اف کلنز و کلش رویال
مچکریم :) از اینکه از نمیزارید سرگرم باشیم :)

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
تمامی بازی های شرکت سوپرسل هم که فیلتر شده از جمله کلش اف کلنز و کلش رویال
مچکریم :) از اینکه از نمیزارید سرگرم باشیم :)
دقایقی پیش نیز کانال رسمی بنیاد ملی بازی های رایانه ای در تلگرام پیام کریمی قدوسی را اینگونه نشر داد:
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای در رابطه با فیلتر شدن کلش آو کلنز، این مشکل را اخلال در شبکه اینترنت خواند و از رفع شدن آن در آینده نزدیک خبر داد.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دقایقی پیش نیز کانال رسمی بنیاد ملی بازی های رایانه ای در تلگرام پیام کریمی قدوسی را اینگونه نشر داد:
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای در رابطه با فیلتر شدن کلش آو کلنز، این مشکل را اخلال در شبکه اینترنت خواند و از رفع شدن آن در آینده نزدیک خبر داد.
جالبه این اخلال فقط واسه سوپرسل اتفاق افتاده!

گردن مانیتور که بشکنه تو بازار هست که بشه عوضش کرد یا فقط میشه تعیمرش کرد؟

بالا