• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
سلام.اقا ما سایتمون رو تو گوگل ثبت کردیم و ولی فعلا تو هیچ کدام از صفحات گوگل نیستیم.ایرادی داره؟سالی که نکوست از بهارش پیداست.سایت ما از همین اول تو هیچ کدوم از صفحات گوگل نیست.منصرف بشم از این دامنه؟
hamed
ap3
بستگی به موضوعتم داره مثلا سایت موزیک طبیعیه چند مدت سایت راه افتاده و مطالقب میزنی؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سلام.اقا ما سایتمون رو تو گوگل ثبت کردیم و ولی فعلا تو هیچ کدام از صفحات گوگل نیستیم.ایرادی داره؟سالی که نکوست از بهارش پیداست.سایت ما از همین اول تو هیچ کدوم از صفحات گوگل نیست.منصرف بشم از این دامنه؟
hamed
ap3
مطالبتون ایندکس شده اصلا؟
عنوان هاتون چطور میزنید؟
عنوان هاتون اگه به صورت رقابتی باشه،‌یعنی جوری که توی گوگل فتو فراوون باشه طبیعیه که شاید تا صفحات ۲۰ هم نباشید (البته بستگی به خود محتوایی که مزارید هم داره)
بهتره برای شروع از عنوان هایی استفاده کنید که رقابت توشون کمتره
مثلا عنوان و محتوای زیر منحصر به فرد نیست و رقابت شدیدی توی گوگل داره
"دانلود آهنگ محسن چاووشی"
ولی اگه عنوان یا مطالبی که میزارید منحصر به فرد باشه باید حداقل توی صفحه ۱ یا ۲ باشه

http://forum.persiantools.com/forums/موتور-های-جستجو-و-مبانی-سئو.51/

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام دوستان عکس زیر رو مشاهده کنید
2.jpg

من می خوام قسمت گالری عکس میهن که بعد از عنوان پست اضافه میشه پاک بشه و در پست های جدید که ارسال می کنم نباشه و فقط می خوام همون قسمت میهن گالری باشه من از افزونه سئوی ال این وان استفاده می کنیم کدوم قسمت رو باید تغییر بدم تا درست بشه و دیگه این که پست های قبلی همه به این صورت ایندکس شدن حالا با تغییر این مورد مشکلی پیش نمیاد
ممنون از راهنمایی دوستان

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142

من می خوام قسمت گالری عکس میهن که بعد از عنوان پست اضافه میشه پاک بشه و در پست های جدید که ارسال می کنم نباشه و فقط می خوام همون قسمت میهن گالری باشه من از افزونه سئوی ال این وان استفاده می کنیم کدوم قسمت رو باید تغییر بدم تا درست بشه و دیگه این که پست های قبلی همه به این صورت ایندکس شدن حالا با تغییر این مورد مشکلی پیش نمیاد
ممنون از راهنمایی دوستان
میری تو قسمت تنظیمات افزونه و در قسمت عنوان ها مثل عکس زیر انجام بده
به جای خط قرمز میهن گالری بنویس

فایل های ضمیمه

• untitled.PNG
    untitled.PNG
    1.4 KB · نمایش ها: 11

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
HTML:
      ?>
<div id="video">Loading the player ...</div>
            <script type="text/javascript">
            player("video").setup({
                        aspectratio: "16:9",
                        width: "100%",
                        file: "<?php echo get_post_meta($post->ID, "file", true); ?>",
                        image: "<?php echo get_post_meta($post->ID, "img", true); ?>",
                        title: "<?php echo get_post_meta($post->ID, "title", true); ?>",
                        description: "<?php echo get_post_meta($post->ID, "des", true); ?>",
                        "skin": { name: "seven", active: "#ff2b2b", inactive: "#fff", background: "rgba(0,0,0,.5)" },
                        logo: {
                            file: 'http://mysite.com/logo.png',
                        }
        });
            </script>
<?php
دوستان
کد بالا رو توی فایل single گذاشتم (یه پلیره که فایل هاش توی زمینه های دلخواه مقدار دهی میشن)
مشکل اینه که توی تمام پست ها نمایش داده میشه حتی اگه مقادیر رو خالی بزارم خود پلیر رو بدون فایل ویدئویی میاره
من میخام یه کاری کنم که فقط توی پست هایی که مقدار file رو توی زمینه دلخواه میذارم نمایش داده بشه، به عباری نمیخام زمانی فایل ویدئویی رو وارد نکردم اجرا شه
چیکار باید کنم که کدهای پلیر (تمام کد بالا) فقط توی پست هایی که میخام اجرا شه؟

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
من با جاوااسکریپت زیاد اشنا نیستم
یه همچین کدی هست :
کد:
$("#test").html('سلام' + ' تست');

میخوام سایز فونت "سلام" با سایز "تست" فرق داشته باشه
چطوری باید استایل بدم بهش؟

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
HTML:
      ?>
            player("video").setup({
                        "skin": { name: "seven", active: "#ff2b2b", inactive: "#fff", background: "rgba(0,0,0,.5)" },
                        }
        });
            </script>
<?php

دوستان
کد بالا رو توی فایل single گذاشتم (یه پلیره که فایل هاش توی زمینه های دلخواه مقدار دهی میشن)
مشکل اینه که توی تمام پست ها نمایش داده میشه حتی اگه مقادیر رو خالی بزارم خود پلیر رو بدون فایل ویدئویی میاره
من میخام یه کاری کنم که فقط توی پست هایی که مقدار file رو توی زمینه دلخواه میذارم نمایش داده بشه، به عباری نمیخام زمانی فایل ویدئویی رو وارد نکردم اجرا شه

فکر کنم تقریبا اینطوری بشه :

PHP:
<?php if( $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'file',true) || $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'img',true) || $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'title',true) || $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'ID',true) ): ?>

کدای پلیر

<?php endif; ?>

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
2.jpg

ممنون از راهنمایی دوستان
اینو خوده گوگل اضافه میکنه
قوی ترین انکور تکست سایتت هست و به جز گوگل هیچ کس دیگه نمیتونه تغییرش بده

HTML:
      ?>
            player("video").setup({
                        }
        });
            </script>
<?php
دوستان
اینو بذار قبلش
<?php if( $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'esme zmine delkhah',true) ): ?>
توی کد بالا esme zmine delkhah رو با اسم زمینه دلخواه مورد نظرت عوض کن
اینم بذار بعدش
<?php endif; ?>

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
hamed
ap3
سایتت کلا ایندکس نشده یا با اون کلمه مدنظرت توی گوگل وجود نداره؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
من با جاوااسکریپت زیاد اشنا نیستم
یه همچین کدی هست :
کد:
$("#test").html('سلام' + ' تست');

میخوام سایز فونت "سلام" با سایز "تست" فرق داشته باشه
چطوری باید استایل بدم بهش؟
سلام رو قبل و بعدش یه اسپن بزار
"<span class='classname'>سلام</span>"
بعد استایل تعریف کن که فلان مقدار باشه که با جاوااسکریپت هم میتونی بگی فونتش چقد باشه ولی خب تو استایل برا کلاس استایل تعریف کنی راحت تری

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
فکر کنم تقریبا اینطوری بشه :

PHP:
<?php if( $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'file',true) || $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'img',true) || $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'title',true) || $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'ID',true) ): ?>

کدای پلیر

<?php endif; ?>
اینو بذار قبلش
<?php if( $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'esme zmine delkhah',true) ): ?>
توی کد بالا esme zmine delkhah رو با اسم زمینه دلخواه مورد نظرت عوض کن
اینم بذار بعدش
<?php endif; ?>

آقا ممنون حل شد :general601:

نمیشه زمینه های دلخواه رو بدون اینک صداشون بزنیم فعال کنیم؟
مثلا مثه شکل زیر توی هر پست خودشون بیان و فقط مقداراشون رو بزاریم، شبیه پلاگین ها مثه yoast

upload_2016-11-30_14-17-55.png

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
کسی از افزونه
زمینه های دلخواه
سر در میاره؟
میخوام یه باکس دانلود برای خودم بسازم مثل سایت هستی دانلود ساده باشه
باید چکار کنم کسی راهنمایی میکنه

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان من با برنامه remote desktop با گوشیم به سیستمم وصل شدم
ولی وقتی با گوشیم وارد میشم
خود سیستم میره توی صفحه اجرایی ویندوز که پسورد میخواد وارد شم
و وقتیم پسورد وارد میکنم بره تو ویندوز
گوشی قطع میشه دیگه نمیتونی کاری کنم
نمیشه یه کاری کرد همزمان با گوشی وصل باشم و سیستم هم بتونم کار کنم باهاش؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان من با برنامه remote desktop با گوشیم به سیستمم وصل شدم
ولی وقتی با گوشیم وارد میشم
خود سیستم میره توی صفحه اجرایی ویندوز که پسورد میخواد وارد شم
و وقتیم پسورد وارد میکنم بره تو ویندوز
گوشی قطع میشه دیگه نمیتونی کاری کنم
نمیشه یه کاری کرد همزمان با گوشی وصل باشم و سیستم هم بتونم کار کنم باهاش؟
سلام خوبی داداش چه خبرا اره ریموت دسکتاپ اونطوریه باکس دانلودم راحترین روش اینه که یه کلاس تعریف کنی تو استایلت و موقع پست نوشتن جلوی لینکات کلاسشو بزاری.

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
سلام
دوستان کسی برنامه ای برای ادیت فایل mp4 سراغ داره
میخوام 23 ثانیه آخر فیلم رو حذف ولی صوتش باقی بمونه بعد یک عکس به جای اون مدت 23 ثانیه ای قرار بدم به صورتی که بعد از مدتی به صورت ملایم ظاهر بشه و در آخر به صورت ملایم برعکس اولی محو بشود.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سر اپلود باز چی اومده ؟

باز نمیشه

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

بالا