• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
توی اولی باید اکانت هایی که مربوط به سایت هست رو بزنی
توی دومی رسانه ها رو اگه میخوای عکس هات توی قسمت تصاویر گوگل بیاد بذار روی آشکار در غیر اینصورت پنهان
توی سومی هم که کاملا به خودت و سلیقه ت بستگی داره. به شخصه | رو بیشتر از - دوست دارم ولی چیزه خاصی نیس و تفاوتی هم با همدیگه ندارن
ممنون
حالا عکس ها توی گوگل بیاد بهتره یا نیاد؟ آخه به صورت پیش فرض پنهان بود

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ممنون
حالا عکس ها توی گوگل بیاد بهتره یا نیاد؟ آخه به صورت پیش فرض پنهان بود
خواهش
گفتم که بستگی به خودت داره. اگه سایتت عکس زیاد داره و مثل سایت های خبری عکس هاش باعث جذب کاربر میشه آشکارش کن وگرنه فرقی نمیکنه آشکار باشه یا پنهان چون ورودی خاصی بهت نمیده

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام
دوستان قیمت مناسب و شرکت خوب برای VPS کسی سراغ داره که قطعی نداشته باشه و قیمتش خوب باشه شرکت عالی و قیمت بالا نیمخواهم هاست هم نمیخواهم چون روی شرکت خوب و قیمت منصفانه دارم ولی این شرکت قیمت Vps هاش بالا هست کسی شرکت کار درست سراغ داره مثلا ماهیانه 10 هزارتومان تا 12 برای وی پی اس حرفه ای....:)

من خودم همنجوری توی اینترنت یکی پیدا کردم ماهیانه 22 هزارتومان سرور المان ولی این قیمت برام زیاد هست که مشخصاتش این هست
3 هسته 1600 مگاهرتز
2 گیگابایت رم
45 گیگابایت فضا
ترافیک نامحدود
ممنون کسی اگر شرکتی میشناسه معرفی کنه

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
pop music داره آپدیت میکنه هنوز ولی به تاریخ روز های قبل. مثلا این پست که مال امروز بوده رو با تاریخ 5 دی ارسال کرده که بره پایین
پست های صفحه اول سایت هم انگار هدفمند زده شدن برای رفع فیلتر داره این کار ها رو میکنه؟

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
pop music داره آپدیت میکنه هنوز ولی به تاریخ روز های قبل. مثلا این پست که مال امروز بوده رو با تاریخ 5 دی ارسال کرده که بره پایین
پست های صفحه اول سایت هم انگار هدفمند زده شدن برای رفع فیلتر داره این کار ها رو میکنه؟
یعنی تاثیری در رفع فیلتر داره این کار ؟ اگه عادی بخواد رفع کنه 10 الی 15 روز طول میکشه ...

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
سلام
دوستان قیمت مناسب و شرکت خوب برای VPS کسی سراغ داره که قطعی نداشته باشه و قیمتش خوب باشه شرکت عالی و قیمت بالا نیمخواهم هاست هم نمیخواهم چون روی شرکت خوب و قیمت منصفانه دارم ولی این شرکت قیمت Vps هاش بالا هست کسی شرکت کار درست سراغ داره مثلا ماهیانه 10 هزارتومان تا 12 برای وی پی اس حرفه ای....:)

من خودم همنجوری توی اینترنت یکی پیدا کردم ماهیانه 22 هزارتومان سرور المان ولی این قیمت برام زیاد هست که مشخصاتش این هست
3 هسته 1600 مگاهرتز
2 گیگابایت رم
45 گیگابایت فضا
ترافیک نامحدود
انجمن وب هاستینگ تاک یه سر بزن تو بخش درخواست سرویس ، درخواست بده چیزی میخوای رو اوکی میکنن ( میتونی بینشون انتخاب کنی )

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
دوستان بازدید از سایت های خارجی فرستادن به نظرتون مشکلی رو از نظر گوگل پیش نمیاره ؟ ( بعضی ها میگن گوگل پنالتی میکنه و از این داستان ها )

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان بلاخره تصمیم گرفتم از آمارگیر خود گوگل استفاده کنم؟یه سوال داشتم .الان طبق تصویر زیر یوزر میشه تعداد آی پی در روز؟؟این sessions چیه پس؟؟ممنون میشم توضیح بدین
Capture.JPG

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
دوستان بلاخره تصمیم گرفتم از آمارگیر خود گوگل استفاده کنم؟یه سوال داشتم .الان طبق تصویر زیر یوزر میشه تعداد آی پی در روز؟؟این sessions چیه پس؟؟ممنون میشم توضیح بدین
Capture.JPG
منم میخواستم استفاده کنم ولی توی قسمت sign in ارور 403 میداد. با قند شکن باید برم؟
بعد اگه با ایران مشکل داره، با بازدید کننده های ایرانی مشکلی نداره؟ همه رو میشماره؟

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58
سلام

3 هسته 1600 مگاهرتز
2 گیگابایت رم
45 گیگابایت فضا
ترافیک نامحدود

بنده به شما نیراکلاود رو پیشنهاد میکنم
خودتون قیمت هاشون رو میتونید در سایت مشاهده کنید که بسیار مطلوب هست
سرورهای دانلود ما بر روی سرورهای این شرکت قرار داره و کیفیت و پشتیبانی بسیار عالی دارن
https://niracloud.com/
میتونید بگید از طرف مای موزیک معرفی شدید تا سرور با کانفینگ حرفه ای تحویل بگیرید .

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
منم میخواستم استفاده کنم ولی توی قسمت sign in ارور 403 میداد. با قند شکن باید برم؟
بعد اگه با ایران مشکل داره، با بازدید کننده های ایرانی مشکلی نداره؟ همه رو میشماره؟
بله
نه مشکلی نداره!

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
بنده به شما نیراکلاود رو پیشنهاد میکنم
خودتون قیمت هاشون رو میتونید در سایت مشاهده کنید که بسیار مطلوب هست
سرورهای دانلود ما بر روی سرورهای این شرکت قرار داره و کیفیت و پشتیبانی بسیار عالی دارن
https://niracloud.com/
میتونید بگید از طرف مای موزیک معرفی شدید تا سرور با کانفینگ حرفه ای تحویل بگیرید .

سلام ممنون قبل شما کاربر عزیز club4fun گفتند تو سایت وب هاستینگ تالک مطرح کن که من هم قبلا عضو بود مطرح کردم که کسی افر داد خرید کردم ممنون از شما دوست عزیز

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
Capture.JPG
قسمت users همون مقدار آیپی روزانه هست تقریبا! (در واقع تعداد کاربران بازدید کننده - نه صرفا بر اساس آیپی، بر اساس هر دستگاه)
در مورد قسمت sessions، کاملترین و قابل فهم ترین توضیحی که تونستم پیدا کنم: https://www.clickyab.com/blog/گوگل-آنالیز-مفاهیم-مهم/

آیپی ایران خیلی وقته بسته هست
باید با فیلتر شکن وارد شی
نه فقط پنل بسته شده، بازدید ها ثبت میشن بدون مشکل

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام

3 هسته 1600 مگاهرتز
2 گیگابایت رم
45 گیگابایت فضا
ترافیک نامحدود
وی پی اس ویندوز میخوای یا لینوکس؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام آقا جواد خوبی؟ @javadth
عرضم خدمتت که شما مودم از یلو خریدی؟
چجوریاست منم قصد دارم یکی خرید کنم

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
Capture.JPG

users: تقریبا همون آی پی
sessions: ممکنه یه کاربر وارد سایت بشه 5 تا صفحه سایت رو ببینه. بره دو ساعت دیگه بیاد دو صفحه دیگه ببینه. این میشه دو تا session
البته اطلاعات بندست و ممکنه اشتباه باشه.
فقط با آی پی ایران ادمین مشکل داره. همه کشورها از جمله ایران رو با جزئیات کامل ثبت می کنه.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام آقا جواد خوبی؟ @javadth
عرضم خدمتت که شما مودم از یلو خریدی؟
چجوریاست منم قصد دارم یکی خرید کنم
سلام قربانت شما خوبی ؟

اره بگیر از سایتشون موشکول نداره اگه عجله نداری

lh92 برای فورجی

برای ۴.۵ هم مدل های دیگه ای هستش

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
دوستان پروسه ثبت دامین در نیک زمانبر تر شده؟
حدود هفت روز قبل دامین داخل نت افراز خریدم فرداش نت افراز ایمیل زد ثبت شده ولی هنوز تو پنل نیگ نیومده و ایمیلشم نیومده!

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
و این انتخابات چه میکند :general710:

بالا