• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
دوستان نمایشی با نکست ادز کارکردین؟ شمارشش چطوره؟

قضیه این چیه تو پنل؟
موجودی فرضی قبل از اعمال قوانین کلیک و نمایش معتبر: xxxxxxx تومان

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
باید امتحان هم بدی البته بصورت آنلاینه و چیز سختی نیست ولی باید مدارکتو کلا زیر و بمتو بفرستی ، جالبه شرط سربازی رو هم گذاشتن[emoji23]
دیگه شرایط رو واقعا سخت کردن
به نظر میاد میخوان تمام افراد بالای 30 سال که درگیر تلگرام شدن رو وادار به زدن سایت کنن

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
@MOHAMMAD026_1 داریم همچین چیزی رو؟
این سه پاپ اپ همزمانه،
برای چیزی که میخوای فک کنم این حرکت سیستم های پاپ اپ بدردت بخوره که در یک صفحه یک کد ریدایرکت میزارن که هر دفعه کاربر به یک صفحه هدایت بشه (سه تا لینک ریدایرکت یا هر چی اسمش هست) و لینک اون صفحه رو در کد پاپ اپی میزارن که سه تا پاپ اپ باز کنه!
آره داریم، همچین حرکتی قابل پیاده سازیه
قبلا کد در این مورد دیده بودم. کد دوتایی پاپ مستر قبلا اینطوری بود که تو کلیک اول یه پاپ باز میکرد، تو کلیک دوم یه پاپ دیگه

قضیه این چیه تو پنل؟
اگر بازدیدتون بالاست، بصورت اجاره ای باهاشون کار کنید بهتره. نمایشی بعید میدونم بصرفه براتون

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
یه هارد اکسترنال WD Elements دادن بهم ببینم مشکلش چیه، وقتی بازش میکنم فولدر ها رو خالی نشون میده و وقتی بازش میکنی کلا سیستم هنگ میکنه انگار و فایل ها رو هم مثل عکس و متن نمیتونه باز کنه. اون نوار لودینگ سبز بالا هم همینطور میره تا آخر گیر میکنه
هارد 2 ترا هست و حدودا 1.5 ترا پر شده. خودم حدث زدم به خاطر تعداد فایل های زیادش باشه به نظرتون چیکارش کنم درست بشه؟ defragment تاثیری داره؟ نرم افزاری هست که هارد رو اسکن کنه مشکلاتش رو بگه؟ اطلاعات داخلش خیلی براشون مهمه و متاسفانه بکاپ هم ندارن ازش

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
یه هارد اکسترنال WD Elements دادن بهم ببینم مشکلش چیه، وقتی بازش میکنم فولدر ها رو خالی نشون میده و وقتی بازش میکنی کلا سیستم هنگ میکنه انگار و فایل ها رو هم مثل عکس و متن نمیتونه باز کنه. اون نوار لودینگ سبز بالا هم همینطور میره تا آخر گیر میکنه
هارد 2 ترا هست و حدودا 1.5 ترا پر شده. خودم حدث زدم به خاطر تعداد فایل های زیادش باشه به نظرتون چیکارش کنم درست بشه؟ defragment تاثیری داره؟ نرم افزاری هست که هارد رو اسکن کنه مشکلاتش رو بگه؟ اطلاعات داخلش خیلی براشون مهمه و متاسفانه بکاپ هم ندارن ازش
Tuneup
دفرج میکنه دیسک دکتر هم داره بهینه هم میکنه

mohsenamoudi

Registered User
لایک‌ها
60
باید امتحان هم بدی البته بصورت آنلاینه و چیز سختی نیست ولی باید مدارکتو کلا زیر و بمتو بفرستی ، جالبه شرط سربازی رو هم گذاشتن[emoji23]
شما گرفتید لوگوی طلایی رو ؟
امتحان از چی میگیرن؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
این هارد به احتمال زیاد ضربه دیده و سیلندرش مشکل پیدا کرده
اگه مشکلش هم از سیلندرش باشه اندازه پول خوده هاست باید هزینه کنی برای تعمیرش
بهترین برنامه برای تست هارد HDTune هست. این برنامه گزینه های مختلفی برای تست هارد داره
یه تب هم داره به نام Health که حتما اونو نگا کن و اگه دلت خواست یه عکس بگیر و بذار اینجا تا بررسیش کنیم

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186
دوستان عزیز ؛
نحوه رفع ارجاع های fake در گوگل انالیتیک چجوریه ؟؟

دقیقا یادم نیست از کی ولی تو گزارش گوگل قسمت مربوط به منابع ارجاع ها سایتهایی که بازدید قیک دارن رو نمایش میده قبلا راه حلشو سرچ کردمو تنظیماتی در ادمین پنل دادم اما فرقی نکرد

کسی از دوستان تونسته نمایش این سایتها رو حذف کنه از نتایج امارگیر ؟
نمونه بازدیدهای قیک :
site-auditor.online
monetizationking.net
website-analytics.online

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان عزیز ؛
نحوه رفع ارجاع های fake در گوگل انالیتیک چجوریه ؟؟

دقیقا یادم نیست از کی ولی تو گزارش گوگل قسمت مربوط به منابع ارجاع ها سایتهایی که بازدید قیک دارن رو نمایش میده قبلا راه حلشو سرچ کردمو تنظیماتی در ادمین پنل دادم اما فرقی نکرد

کسی از دوستان تونسته نمایش این سایتها رو حذف کنه از نتایج امارگیر ؟
نمونه بازدیدهای قیک :
site-auditor.online
monetizationking.net
website-analytics.online
Create an Exclude Filter
1. Open your Google Analytics account and go to the Admin tab> Click Filters on the right side in the VIEW section.

2. Click the + ADD FILTER button to create a new exclude filter.

3. Add lifehacĸer.com or something you can easily remember as the Filter Name.

4. Select the Custom Filter Type.

5. In Filter Field, find and select Campaign Source in the list. In the Filter Pattern text box, add lifehacĸer.com and click the blue Save button on the bottom of the webpage. To add multiple URLs to the same filter you can make a Filter Pattern similar to this with a | between each URL: Example.com | Example\.com | lifehacĸer.com

منبع
اگه جایی به مشکل خوردی بگو..

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

قضیه این چیه تو پنل؟
شب میخوابی صبح پامیشی میبینی یه قانون جدید گذاشتن توی سایتشون!

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186
Create an Exclude Filter
1. Open your Google Analytics account and go to the Admin tab> Click Filters on the right side in the VIEW section.

2. Click the + ADD FILTER button to create a new exclude filter.

3. Add lifehacĸer.com or something you can easily remember as the Filter Name.

4. Select the Custom Filter Type.

5. In Filter Field, find and select Campaign Source in the list. In the Filter Pattern text box, add lifehacĸer.com and click the blue Save button on the bottom of the webpage. To add multiple URLs to the same filter you can make a Filter Pattern similar to this with a | between each URL: Example.com | Example\.com | lifehacĸer.com

منبع
اگه جایی به مشکل خوردی بگو..
f
تو قسمت پترن باید تک تک سایتها رو وارد کنم جداد جدا و سیو کنم یا میشه چند تا رو با هم داد ؟ باید exclude کنم ؟

Campaign Source باید لینک هایی خاصی رو بدم که دائم هم اپدیت میشن ...شما لینک خاصی دارین /؟ چیزی شبیه این
کد:
semalt|anticrawler|best-seo-offer|best-seo-solution|buttons-for-website|buttons-for-your-website|7makemoneyonline|-musicas*-gratis|kambasoft|savetubevideo|ranksonic|medispainstitute|offers.bycontext|100dollars-seo|sitevaluation|dailyrank

فایل های ضمیمه

• 123.JPG
    123.JPG
    21 KB · نمایش ها: 8
Last edited:

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
شما گرفتید لوگوی طلایی رو ؟
امتحان از چی میگیرن؟
فعلا ثبت نام کردم یوزر و پس فرستادن ولی نمیدونم ادامه بدم یا نه ،
یه جزوست تو سایتشون هست پی دی افه همونو باید خوند ، جزو مراحل آخراشه البته، قسمت مراحلو نگاه کن همه چیزو دقیق نوشته

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تا الان بیش از 700 کانال بالای 5000 عضو در ساماندهی ثبت نام کرده اند:general711:
بعد یه مدت دیگه میان اینجا چس ناله میزارن که این شد و اون شد همه پشیمون میشن، بعد ما باید دلداری بدیم همش :|

saam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
تا الان بیش از 700 کانال بالای 5000 عضو در ساماندهی ثبت نام کرده اند:general711:
این مجوزها هیچ وقت تمومی نداره, 4 روز دیگه یه چیز دیگه درمیارن میگن اینم باید بگیری !!!

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
f
تو قسمت پترن باید تک تک سایتها رو وارد کنم جداد جدا و سیو کنم یا میشه چند تا رو با هم داد ؟ باید exclude کنم ؟

Campaign Source باید لینک هایی خاصی رو بدم که دائم هم اپدیت میشن ...شما لینک خاصی دارین /؟ چیزی شبیه این
کد:
semalt|anticrawler|best-seo-offer|best-seo-solution|buttons-for-website|buttons-for-your-website|7makemoneyonline|-musicas*-gratis|kambasoft|savetubevideo|ranksonic|medispainstitute|offers.bycontext|100dollars-seo|sitevaluation|dailyrank
داداش می زنی رو custom
بعد روی exclude
بعد Campaign Source و انتخاب می کنی.
بعد تو Filter Pattern باید آدرس سایت های مورد نظر رو بنویسی مثلا:
HTML:
lifehacĸer\.com
حالا اگر چند تا سایت می خوای وارد کنی با | علامت بینشون فاصله می زاری مثلا(می تونی صد تا هم بنویسی و آخر ذخیره کنی.):
HTML:
lifehacĸer\.com|reddit\.com|motherboard\.vice\.com

این کار رو که کردی اون آخر در قسمت Apply Filter to Views می آی view های مورد نظرت که می خوای فیلتر بر اون ها اعمال بشه رو از جعبه سمت چپ به جعبه سمت راست اضافه می کنی.
vui8_google-6.jpg

آخرش هم ذخیره می کنی.
تا نیم ساعت طول می کشه تا اعمال بشه.

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام دوستان من تو پوسته وردپرس فایل styie.css رو از هدر فراخونی میکنم ولی یه مشکلی که داره الان که به طور کامل طراحی کردم رفت نمیتونم توش تغییری بدم یه بار میبینی خوبه یه بار میبینی نمیشه تغییر داد
الانم پوسته رو روی سایت انلاین نصب کردم و از قسمت ویرایشگر وردپرس میخوام تغییر بدم نمیشه ولی چند روز پیش اومدم یه تغییر کوچیک دادم شد
واقعا نمیدونم دیگه مشکل از کجاست هر کاری میکنم همینجوری هستش
icon_sad.gif
icon_sad.gif
15.gif
15.gif

اگه کسی با این مشکل برخوردی داشته و میدونه چجور حلش کنه ممنون میشم راهنمایی کنه
با تشکر

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلام دوستان من تو پوسته وردپرس فایل styie.css رو از هدر فراخونی میکنم ولی یه مشکلی که داره الان که به طور کامل طراحی کردم رفت نمیتونم توش تغییری بدم یه بار میبینی خوبه یه بار میبینی نمیشه تغییر داد
الانم پوسته رو روی سایت انلاین نصب کردم و از قسمت ویرایشگر وردپرس میخوام تغییر بدم نمیشه ولی چند روز پیش اومدم یه تغییر کوچیک دادم شد
واقعا نمیدونم دیگه مشکل از کجاست هر کاری میکنم همینجوری هستش
icon_sad.gif
icon_sad.gif
15.gif
15.gif

اگه کسی با این مشکل برخوردی داشته و میدونه چجور حلش کنه ممنون میشم راهنمایی کنه
با تشکر
خب اگه برات الزامی نداره با یه ادیتور مثله Notepad++ تغییرات رو انجام بده و بعد فایلشو آپلود کن
ولی این چیزی که میگی تا حالا برام پیش نیومده که راه حلش رو بدونم. شاید بقیه بتونن کمکت کنن
یه نکته ریز هم ممکنه وجود داشته که پنل توی مرورگرت کش شده باشه
این مشکل برای منم زیاد پیش میاد و قبل هر تغییر مهمی توی صفحه ویرایشگر کلید های Ctrl+F5 رو میزنم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
دوستان سلام

تو سایت codecanyon.net و تم فارست اگر بخوایم محصول و قالب بفروشیم اگر " فقط " آی پی رو عوض کنیم حله؟؟ گیر به چیز دیگه ای نمیدن ؟ حساب پی پل هم اکی هست.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان سلام

تو سایت codecanyon.net و تم فارست اگر بخوایم محصول و قالب بفروشیم اگر " فقط " آی پی رو عوض کنیم حله؟؟ گیر به چیز دیگه ای نمیدن ؟ حساب پی پل هم اکی هست.
خود ارسال و تایید محصول کار سختیه

بقیه موشکولی نداره با vps برو

بالا