• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سیستم پاپ اپ که فقط یک صفحه باز کنه و شمارش و تعرفه ش خوب باشه داریم ؟
نکست پاپ اپ برا پاپ اپ اول 35 ریال میده خوبه واقعا ولی مشکلش پرداختشه سر موقع پرداخت نمی کنه هر موقع دلش خواست پرداخت می کنه!

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
نکست پاپ اپ برا پاپ اپ اول 35 ریال میده خوبه واقعا ولی مشکلش پرداختشه سر موقع پرداخت نمی کنه هر موقع دلش خواست پرداخت می کنه!
نکست پاپ مشکل شمارش هم داره

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203

حداکثر بعد چند وقت واریز میکنه ؟
پاپ اپ تلگرامی بالا نمیاره ؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان میخوام سایت دومم رو راه اندازی کنم.به نظرتون کدوم موضوع رو انتخاب کنم.در ضمن رو اون چیزی که مهارت دارم سایتشو زدم و دارم کار میکنم فقط میخوام کنارش یه سایت دیگه بالا بیارم از موضوعات زیر کدوم رو پیشنهاد میدن ؟
خبری
تفریحی
دانلود اسکریپت
؟؟

javid_blog

Registered User
لایک‌ها
95
من یه سوال داشتم ، فک کنم تمام وبمستران محترم هک شدن رو تجربه کرده باشن !!! من خودم خیلی تجربه کردم ولی این بار آخری خیلی عجیب بود !!!! هکر محترم فایل .htaccess سایت رو تغییر داده بود همچنین یه سایت مپ جعلی هم درس کرده بود !!! دیگه به هیچی دس نزده بود یا من چیزی پیدا نکردم ، امروز دیدم ورودی گوگلم چقد تعطیله یکی از کلمات کلیدم رو سرچ کردم دیدم هیچی نیومد !!! ادرس سایت رو سرچ کردم دیدم تمام توضیحات سایت به زبان ژاپنیه !!! ظاهرا به خاطر اون سایت مپه !!!! تا حالا کسی تجربه اینجور هک شدن داشته ؟؟؟ من کل سایت رو پاک کردم و بک آپ یه ماه پیش رو برگردوندم !! ولی می خوام بدونم راهی هست بفهمم از چ طریق اینکارو انجام دادن ؟!؟ تنها موردی ک به ذهن خودم می رسه ! اینه ک ورد پرس سایت رو یکم دیر آپدیت کرده بودم !!!!

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
درج لینک تبلیغاتی شما در امضای بنده 6 ماه : فقط 5 هزار تومان

هرکی خواست پ . خ بده

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
من یه سوال داشتم ، فک کنم تمام وبمستران محترم هک شدن رو تجربه کرده باشن !!! من خودم خیلی تجربه کردم ولی این بار آخری خیلی عجیب بود !!!! هکر محترم فایل .htaccess سایت رو تغییر داده بود همچنین یه سایت مپ جعلی هم درس کرده بود !!! دیگه به هیچی دس نزده بود یا من چیزی پیدا نکردم ، امروز دیدم ورودی گوگلم چقد تعطیله یکی از کلمات کلیدم رو سرچ کردم دیدم هیچی نیومد !!! ادرس سایت رو سرچ کردم دیدم تمام توضیحات سایت به زبان ژاپنیه !!! ظاهرا به خاطر اون سایت مپه !!!! تا حالا کسی تجربه اینجور هک شدن داشته ؟؟؟ من کل سایت رو پاک کردم و بک آپ یه ماه پیش رو برگردوندم !! ولی می خوام بدونم راهی هست بفهمم از چ طریق اینکارو انجام دادن ؟!؟ تنها موردی ک به ذهن خودم می رسه ! اینه ک ورد پرس سایت رو یکم دیر آپدیت کرده بودم !!!!
دوست عزیز اگر امنیت سرور اوکی باشه ، مشکل اکثرش بر میگرده به نصب قالب های نال شده ، نصب افزونه های نامعتبر ، نصب قالب های کد شده ، در غیر اینصورت به هیچ وجه امکان هک وجود نداره ، وردپرس بروز اگر باشه و قالب درست و افزونه درست نصب باشه به هیچ وجه کسی نمیتونه هک کنه

javid_blog

Registered User
لایک‌ها
95
دوست عزیز اگر امنیت سرور اوکی باشه ، مشکل اکثرش بر میگرده به نصب قالب های نال شده ، نصب افزونه های نامعتبر ، نصب قالب های کد شده ، در غیر اینصورت به هیچ وجه امکان هک وجود نداره ، وردپرس بروز اگر باشه و قالب درست و افزونه درست نصب باشه به هیچ وجه کسی نمیتونه هک کنه
سرور ک vps هست و دو لایه فایر وال داره ، امنیت سرور رو 90 درصد مطمئنم ک مشکلی نداره ، مشکل سرور بود تو این دو سالی ک اومدم رو vps فک کنم زودتر از اینا هک می شدم ! با توجه به اینکه از بیست تا سایت موجود فقط مهمترینشون این بلا سرش اومده ، احتمال می دم همون به روز نبودن وردپرس باشه ، البته قالب هم متاسفانه نال شدس ولی کدهای اون چک شده ... فعلا یه لایه دیگه فایر وال باز اضافه کردم ! ببینم چی می شه : / ورودی گوگل ک کلا نابود شده !!! خدا لعنت کنه این چینیا رو ... معلوم نیست از جون اینترنت چی می خوان !

با تشکر

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سرور ک vps هست و دو لایه فایر وال داره ، امنیت سرور رو 90 درصد مطمئنم ک مشکلی نداره ، مشکل سرور بود تو این دو سالی ک اومدم رو vps فک کنم زودتر از اینا هک می شدم ! با توجه به اینکه از بیست تا سایت موجود فقط مهمترینشون این بلا سرش اومده ، احتمال می دم همون به روز نبودن وردپرس باشه ، البته قالب هم متاسفانه نال شدس ولی کدهای اون چک شده ... فعلا یه لایه دیگه فایر وال باز اضافه کردم ! ببینم چی می شه : / ورودی گوگل ک کلا نابود شده !!! خدا لعنت کنه این چینیا رو ... معلوم نیست از جون اینترنت چی می خوان !

با تشکر
همین الان سایت آمارگیر Histats هم داره کد مخرب توی سایت لود میکنه
هک شدن دلایل زیادی داره از بروت فورس تا سیملینک کلی روش هست که میشه به یه سایت دسترسی پیدا کرد

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
معمولا این نوع هک شدن ها، ناشی از باگ در افزونه های مورد استفاده یا نال بودن قالب و افزونه هست
برای رفع مشکل فعلی، همه پلاگین هارو غیر فعال کنید و قالب رو هم تغییر بدید، به احتمال خیلی زیاد رفع میشه
اگر رفع شد، بررسی کنید از سمت افزونه ها بوده یا قالب
اگر هکر از سمت افزونه ها دستکاری کرده، فایل های اصلی و خام افزونه هارو از سایت wordpress.org دانلود و با فایل های فعلی افزونه ها در هاست، جایگزین کنید

در غیر اینصورت به هیچ وجه امکان هک وجود نداره ، وردپرس بروز اگر باشه و قالب درست و افزونه درست نصب باشه به هیچ وجه کسی نمیتونه هک کنه
حتی خود تیم برنامه نویس وردپرس هم تابحال با این قاطعیت همچین چیزی نگفته و نمیتونه هم بگه :D

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
معمولا این نوع هک شدن ها، ناشی از باگ در افزونه های مورد استفاده یا نال بودن قالب و افزونه هست
برای رفع مشکل فعلی، همه پلاگین هارو غیر فعال کنید و قالب رو هم تغییر بدید، به احتمال خیلی زیاد رفع میشه
اگر رفع شد، بررسی کنید از سمت افزونه ها بوده یا قالب
اگر هکر از سمت افزونه ها دستکاری کرده، فایل های اصلی و خام افزونه هارو از سایت wordpress.org دانلود و با فایل های فعلی افزونه ها در هاست، جایگزین کنید

حتی خود تیم برنامه نویس وردپرس هم تابحال با این قاطعیت همچین چیزی نگفته و نمیتونه هم بگه :D
به بقیه جمله دقت نکردی! گفتم در صورتی که امنیت سرور اوکی باشه ، از قالب و افزونه مشکل دار استفاده نشده باشه ، رمز مناسب و قوی داشته باشه ، بروز باشه ، در اینصورت بازم میگم امکان هک نیست در غیر اینصورت بله امکانش هست[emoji4]

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
کلیکس هم به بقیه پیوست! گفتن هر سایتی رتبش بالای 15000 باشه مسدود میشه و نمیتونه دیگه کسب درآمد کنه.
نکته جالب اینه که معلوم نکردن که منظورشون بالای 15000 ایران هست یا بالای 15000 جهانی؟!!!

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
کلیکس هم به بقیه پیوست! گفتن هر سایتی رتبش بالای 15000 باشه مسدود میشه و نمیتونه دیگه کسب درآمد کنه.
نکته جالب اینه که معلوم نکردن که منظورشون بالای 15000 ایران هست یا بالای 15000 جهانی؟!!!
احتمال زیاد جهانی ، چون ایران که ده نفرم سایتت بازدید داشته باشه ۱۵ هزار میشه[emoji16]

• Like
Reactions: ap3

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
احتمال زیاد جهانی ، چون ایران که ده نفرم سایتت بازدید داشته باشه ۱۵ هزار میشه[emoji16]
زیر 15 هزار جهانی باشه یعنی رتبه زیر 400 ایران.
سایت رتبه زیر 400 ایران کلی درآمد داره و نیازی نداره بیاد با اینا کار کنه!
اینطوری خود سیستم کلیکس نابود میشه!

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
زیر 15 هزار جهانی باشه یعنی رتبه زیر 400 ایران.
سایت رتبه زیر 400 ایران کلی درآمد داره و نیازی نداره بیاد با اینا کار کنه!
اینطوری خود سیستم کلیکس نابود میشه!
خب یا مجبور میشن خودشون برن دنبال سایتا و آفر بدن و بگیرن یا هم اینکه مجبور میشن هزینه کلیکشونو کم کنن ، باز هم ایول داره حداقل درآمدو میدن و اعلام میکنن که نمیتونیم بدیم و همین که بالا نمیکشن بازم عالیه

• Like
Reactions: ap3

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
سبلم
یه سایتی بود بهش لینک میدادی و Inspect Element رو تعیین میکردی خودکار ماوس کاربر رو میبرد روی اون و کلیک میکرد روش ، ادرسش یادم نیست کسی اینجا داره ادرسشو ؟

بالا