• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
ساجسشن؟ :D
همچین چیزی امکانش نیست اگه بخواد تلگرام اینکارو بکنه یا باید برینه رو قیافه اپش یا اینکه مخ بریزه که فک کنم دنبال راه دیگه ای برن بهتره!
ریزش کانال ها هم به خاطر نالایاقتی(نا لیاقتی ، نا قیالتی ، نالایقی) ادمین ها هستش و پست هایی مضخرفی که یهویی میزارن مثلا فیلم فلان فلان شده میری تو لینک یه چیز دیگست از هر دو کانال لفت میدن!
ضمن اینکه این ریزش ها باید باشه چون هر چیزی نیمه دوم داره تو تلگرام نیمه اولش اینه که سریع ممبر میتونی بگیری حالا از تبلیغات یا تبادل یا هر چی نیمه دومشم اینه که سریع از دست میدی!
بهترین راهی که من به ذهنم رسید همین بود.
اگر ریزش کانال ها هم به خاطر نا لیاقتی ادمین ها باشه در این صورت فقط 1ادمین لایق داریم تو ایران اونم ادمین مملکته ، تمام کانال های دیگه حتی کاف و توییتر فارسی دارن با تبلیغ و پاپ آپ و ناتیفیکیشن و از این دست تبلیغات میرن بالا.
ریزش تو ذات کانالهالی تلگرامیه حتی با پستهای مفید ، اما با این سیستم میشه تا حد زیادی جلوش رو گرفت.

Last edited:

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
Error establishing a database connection

This either means that the username and password information in your wp-config.php file is incorrect or we can’t contact the database server at localhost. This could mean your host’s database server is down.

این چی میگه تو وردپرسه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اگر ریزش کانال ها هم به خاطر نا لیاقتی ادمین ها باشه در این صورت فقط 1ادمین لایق داریم تو ایران اونم ادمین مملکته ، تمام کانال های دیگه حتی کاف و توییتر فارسی دارن با تبلیغ و پاپ آپ و ناتیفیکیشن و از این دست تبلیغات میرن بالا.
ریزش تو ذات کانالهالی تلگرامیه حتی با پستهای مفید ، اما با این سیستم میشه تا حد زیادی جلوش رو گرفت.
همون که گفتم باد میاره باد میبره

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
Error establishing a database connection

This either means that the username and password information in your wp-config.php file is incorrect or we can’t contact the database server at localhost. This could mean your host’s database server is down.

این چی میگه تو وردپرسه

احتمالا سرور دیتابیس و phpmyadmin قطع شده

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

مهندس میشه بگی چطور میخوای این ساجسشن رو انتخاب میکنه

فرض کن یکی میاد توی تلگرام و تلگرام بهش چنتا کانال نشون میده

حالا چرا باید کانال چرت تو رو هم نشون بده

mozakhraf

Registered User
لایک‌ها
69
ساجسشن؟ :D
همچین چیزی امکانش نیست اگه بخواد تلگرام اینکارو بکنه یا باید برینه رو قیافه اپش یا اینکه مخ بریزه که فک کنم دنبال راه دیگه ای برن بهتره!
ریزش کانال ها هم به خاطر نالایاقتی(نا لیاقتی ، نا قیالتی ، نالایقی) ادمین ها هستش و پست هایی مضخرفی که یهویی میزارن مثلا فیلم فلان فلان شده میری تو لینک یه چیز دیگست از هر دو کانال لفت میدن!
ضمن اینکه این ریزش ها باید باشه چون هر چیزی نیمه دوم داره تو تلگرام نیمه اولش اینه که سریع ممبر میتونی بگیری حالا از تبلیغات یا تبادل یا هر چی نیمه دومشم اینه که سریع از دست میدی!
من اصلا موندم برای چی مردم عضو کانالا می شن که انقدر سریع لفت می دن!
من کانال عضو بالا داشتم یعنی هر کاری می کردم بازم ریزش داشت!

حالا جالب اینه وقتی پست نمی زنی اصلاً ریزش نداره!

مثلا کانال داشتم 6 ماه ولش کردم فقط یکی دو درصد اعضاش کم شده بود. بعد 6 ماه پست زدم یه دفعه کلی آدم لفت دادن!
این نشون می ده از بس ملت تو کانالا عضون اصلا یادشون می ره لفت بدن! فقط منتظرن یکی پست بذاره تا بیاد بالا اون وقت لفت بدن!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من اصلا موندم برای چی مردم عضو کانالا می شن که انقدر سریع لفت می دن!
من کانال عضو بالا داشتم یعنی هر کاری می کردم بازم ریزش داشت!

حالا جالب اینه وقتی پست نمی زنی اصلاً ریزش نداره!

مثلا کانال داشتم 6 ماه ولش کردم فقط یکی دو درصد اعضاش کم شده بود. بعد 6 ماه پست زدم یه دفعه کلی آدم لفت دادن!
این نشون می ده از بس ملت تو کانالا عضون اصلا یادشون می ره لفت بدن! فقط منتظرن یکی پست بذاره تا بیاد بالا اون وقت لفت بدن!

این دلیلش صداست من واقعا اعصابم خورد میشه وقتی دینگ دینگ دینگ هی صدا پست گذاشتن کانالا میاد خوب بزار تو mute من هر چند وقت یه بار میام و همه رو یه جا میخونم!
از نظر کاربرا درجواب همین سوالت بود که تو کانالم مطرح کردم البته با گذاشتن mute درسته از ریزش زیاد جلوگیری شد ولی باز ریزش دارم چرا چون حرف بالا باد میاره باد میبره!
.
.
پ ن: شما سوالت نباید این باشه که چرا میرن باید این باشه که چرا میان؟ چرا باید بمونن؟ به قول @javadth چرا باید تو کانال چرت و پرت (گه ، چس کانال ، گوسفند، احمق و ...) بمونه؟
مرتیکه احمق کلی پست خوب میزنه پسرخالم رو که هنوز بچس رو عضوش میکنم یهو پست تبلیغاتی میزاره زنه کاملا عریان، د آخه گوسفند تو انتظار داری ممبرات بمونن؟
طرف اینقدر مغزش قد نمیده که با قوم ها شوخی نکنه اون مدیر بیشعور که فکر میکنه حالا که کانالش چند هزار ممبر داره هر چیزی میتونه بزاره باید این ریزش رو هم داشته باشه.
منم کانال چند هزاری دارم باور کنید بدون جعفر و ترکه و اینا دارم پیش میرم هیچ مشکلی هم پیش نمیاد طرف فکر میکنه اگه نگه جعفر کلا کانالش دیگه مزه نداره!
.
.
ناموسا حالت بهم نمیخوره از این کانالا؟ چطور انتظار داری ریزش داشته باشن؟.
.
.
.
.
.
.
.
.
جدا از توهین هام:
کانالتون رو mute کنید.
آموزش کوتاه درباره غیر فعال کردن دانلود اتوماتیک بزارید.
به هیچ قومیتی توهین نکنید.
در موضوع کانالتون پست بزارید یه دفعه پست عاشقانه تو کانال جوک نزارید!
به کاربراتون احترام بزارید و تبلیغات در شعنشون بزارید (شان)!
بروز باشید!
هر چند وقت یکبار از کاربراتون بپرسید کانال مشکلی داره یا نه؟
چالش و مسابقات جالب رو بزارید همراه با جایزه هر چند کم در حد شارژ!
بخش پشتیبانی رو آزاد بزارید و به هیچ وجه به کسی که پیام میده توهین نکنید حتی اگه فحش داد فقط یا بلاکش کنید یا جواب ندید!
تشکر از کاربرا یادتون نره!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سایت وردپرسی!
اگه فضای هاست پر بشه واست سایت اتفاق خاصی میفته؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
مهندس میشه بگی چطور میخوای این ساجسشن رو انتخاب میکنه

فرض کن یکی میاد توی تلگرام و تلگرام بهش چنتا کانال نشون میده

حالا چرا باید کانال چرت تو رو هم نشون بده
اگه به ساجسشن اینستا دقت کنی تا حد زیادی دقیقه ،مثلا من گوگل رو فالو کردم پیج های مشابه رو هم پیشنهاد میده ، همینطوری الکی که نیست.
حالا شاید سوال بشه تلگرام کانال های مشابه رو چطوری تشخیص بده ، این دیگه برمیگرده به خلاقیت برنامه نویس های تلگرام ، به نظرم اینستا از روی تعداد افرادی که دو تا پیج رو فالو کرده + لایک هاشون + فالووینگ ها و لایکهای همون پیج ها و یه سری فاکتور های دیگه تشخیص میده.
نمیدونم منظورم رو گرفتی یا نه اما شدنیه:cool::D

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
مظمئن باشید همچین سیستمی روی تلگرام بزودی پیاده سازی میشه ، با این چیزایی که من از برنامه نویسای تلگرام دیدم خیلی بهتر از دیگران هم پیاده سازیش میکنن.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
موقعیت هلند بهتره یا آمریکا ؟ آپ تایم شون مشکلی نداره ؟
هلند نسبت به آمریکا پینگ بهتری داره
آپ تایمشون هم تا الان مشکل خاصی نداشته
البته یه مقدار قطعی و مشکل رو همه هاستینگ ها دارن حتی هاست دی ال
ولی در کل به نسبت پولی که میدی هاست خوبی بهت میدن

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان
به یه مشکل کوچیک ولی جدی برخوردم

یه div تنعریف کردم و توی اون ۴ تا تصویر قرار دادم به سایز medium
تصاویری که قرار میدم هم اندازه نیستن و ممکنه یعضی هاشون ارتفاع بیشتر یا کمتری نسبت به هم دیگه (حداکثر ۲۰ ۳۰ پیکسل) داشته باشن که باعث میشه نظم div به همر بخوره
مشکلی با عرض ندارم چون هر تصویر عرضش ۲۵درصد div رو اشغال میکنه (ریسپانسیو)
مشکل فقط ارتفاع هست، تصویر زیر گویاست
upload_2017-1-26_18-11-22.png

از max-height هم استفاده کردم ولی بازم هم مشکلی که به وجو میاره اینه که از عرض و ارتفاع به تناسب کم میکنه که باعث به وجود اومدن مشکل زیر میشه (فاصله رو دقت کنید)

upload_2017-1-26_18-13-33.png

چیکار باید کنم ؟

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
هلند نسبت به آمریکا پینگ بهتری داره
آپ تایمشون هم تا الان مشکل خاصی نداشته
البته یه مقدار قطعی و مشکل رو همه هاستینگ ها دارن حتی هاست دی ال
ولی در کل به نسبت پولی که میدی هاست خوبی بهت میدن
پشتیبانی شون خیلی ضعیفه من الان یه تیکت باز کردم برای هر بار پاسخ دادن 6 ساعت طول میکشه !!!!!!!!!!!!

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
پشتیبانی شون خیلی ضعیفه من الان یه تیکت باز کردم برای هر بار پاسخ دادن 6 ساعت طول میکشه !!!!!!!!!!!!
بله منم شنیدم کلا پشتیبانی ضعیفه و زیاد اهمیت نمیدن .

ali_talebi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگه زده باشه در حال پرداخت تا یکی دو روز بعدش واریز میکنه.
آقا این سایت کلیکس Clix درآمد من رو سه هفته هست که نریختن چه باید کرد؟ تماس هم گرفتم هر دفه یه بهونه میارن. این دفه گفتن تعداد واریز زیاد بوده! دفه پیش می گفت شما تو روز شنبه دیر درخواست دادی. آخر لیست بودی... این دفه که من 3 هفته پیش درخواست دادم دیگه اون بهونه رو نداشت! گفت تعداد واریز زیاد بودن

Last edited:

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
لطفا راهنمایی کنید لطفا
برای مغازه مبلمان یه قالب میخوام وردپرس
برای معرفی محصولات
لطفا پیشنهادی چیزی دارید بگید ممنون

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
چند وقتیه کم پیدایین :general703:
با min-height کارم شد ولی توی رزلیشن ها متفاوت یکم اذیت میکنه
دنبال یه چیزی بودم که یه سایز استاندارد بهش بدم، مثلا 600x250px و هر عکسی بهش دادمو اول کوچیک کنه و بعد قسمت های زائد رو حذف کنه (فکر کنم اینجوری بهتر میشه و امکان خطا رو هم به صفر میرسونه)
یکم جستجو کردم به این برخوردم
https://developer.wordpress.org/reference/functions/add_image_size/
مثه اینکه خود وردپرس یه تابع داره که تصویر مورد نظر رو رسایز میکنه و حتی قسمت های اضافه رو برش میده

بالا