• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
این ایمیلشو دیگه دی اکتیو شده بدون :D
صبح نشده ملته همیشه در صحنه اینباکسشو منفجر می کنن :D
البته از خودتم فک کنم همینطور شه :general404:
نه بچه ها خوبن:Dازین کارا نمیکنن

بیزنس پلن کو؟ امروز نبود:general707:
اگه امکانش هست..اکانتشو باز کنید..پسر خوبیه:D

Last edited:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
نه بچه ها خوبن:Dازین کارا نمیکنن

بیزنس پلن کو؟ امروز نبود:general707:
اگه امکانش هست..اکانتشو باز کنید..پسر خوبیه:D
بن ش دائمی نیس
میاد تا یکی دو هفته دیگه :D
گرچه همین الان هم هستش :general404:

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,717
سلام بین هاست های سی پنل irpowerweb.com رو تایید میکنید؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627

چه شده است اخوی:general509:
https://www.theregister.co.uk/2017/02/24/cloudbleed_buffer_overflow_bug_spaffs_personal_data/
Big-name websites leaked people's private session keys and personal information into strangers' browsers, due to a Cloudflare bug uncovered by Google researchers.

As we'll see, a single character – '>' rather than '=' – in Cloudflare's software source code sparked the security blunder.

اطلاعات خصوصی سایت های بزرگی که از کلاود فلر استفاده میکردن لو رفته
و جالبه نزدیک به 3 ماه این باگ وجود داشته متخصصین گوگل اتفاقی متوجه شدن

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام بین هاست های سی پنل irpowerweb.com رو تایید میکنید؟
من چندسالی میشه ازشون هاست دارم. از نظر کیفیت و آپتایم خیلی خوبه اما بازدید که یه کم بالا میره همش درخواست ارتقا ازتون میکنند و باید پول بیشتری هرچند وقت یه بار پرداخت کنید.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مطلب اختصاصی که مینویسم اگه فقط عکس، آپلود جای دیگه/از یه سایت دیگه باشه ولی مطلب رو خودم اختصاصی نوشته باشم گوگل مطلب کپی تشخیص میده؟! چون حتی اگه عکس روی هاست خودم بزارم باز هم احساس میکنم گوگل از تصویر عکس میفهمه تکراریه حالا موندم که به عنوان کپی میاد پایین یا نه؟! موندم که محل آپلود عکس جای دیگه باشه با گذاشن alt، یا روی هاست خودم، یا اینکه اهمیتی نداره؟ هاست خودم ممکنه جا بگیره برای همین میگم شاید عکس جای دیگه باشه بهتره(با اینکه حجمشون کمه) alt/متن جایگزین عکس که در هر حال باید گذاشته بشه ولی نمیدونم اگه لوکال عکس از جای دیگه و متن alt از من باز هم از نظر گوگل ایراد داره یا نه
بعضی وقت ها نکات ریزی هست که آدم بین دو راهی نمیدونه چی کار کنه
شما هم تو گوگل سرچ کردی تاپیک وب مسترها و گوگل هم اینجا رو پیشنهاد داد؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
https://www.theregister.co.uk/2017/02/24/cloudbleed_buffer_overflow_bug_spaffs_personal_data/
Big-name websites leaked people's private session keys and personal information into strangers' browsers, due to a Cloudflare bug uncovered by Google researchers.

As we'll see, a single character – '>' rather than '=' – in Cloudflare's software source code sparked the security blunder.

اطلاعات خصوصی سایت های بزرگی که از کلاود فلر استفاده میکردن لو رفته
و جالبه نزدیک به 3 ماه این باگ وجود داشته متخصصین گوگل اتفاقی متوجه شدن
اینکه فقط لیست سایت های هست که ازش استفاده شده ان لیست به چه دردی میتونه بخوره ؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سلام دوستان چطوری ویدئو این صفحه رو دانلود کنم؟
https://fcbayern.com/fcbayerntv/en/videos/2017/02/video-fc-bayern.tv-news-240217
یکم پیچیدس واسه من :D
اگه میخای فقط دانلود کنی که دانلود منیجر نصب کن خودش لینک دانلود با کیفیت های متفاوت با فرمت m3u8 بهت میده که دقیقا نمیدونم ویدئو اصلی هست یا نه چون ویدئو اصلی باید با پسوند mp4 باشه
اگه برای نمایش توی ویدئو پلیر تحت وب میخای که اونم قضیش جداست چون اینجور ویدئوها سطح دسترسی دارن و محدودیت دارن، مثلا تاریخ انقضای ویدئو برای هر ip جداست
مثه دایلی موشن هست، این ویدئوها از یه لیست تکه تکه میان که بهشون میگن ویدئو استریم.

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
اینکه فقط لیست سایت های هست که ازش استفاده شده ان لیست به چه دردی میتونه بخوره ؟
این لیست صرفا برای این هست که ملت اطلاع پیدا کنن احتمال لو رفتن اطلاعات چه سایت هایی هست
خیلی ها از مشخصات یکسان برای همه سایت ها استفاده می کنن لو رفتن پسوردها، اطلاعات حساب بانکی و...
این اتفاق در حد ی فاجعه هستش
حالا کم کم گندش بالا میاد
معلوم نیست توی این 3 ماه چه سوءاستفاده هایی که نشده!

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
نیازمند نویسنده برای کانال تلگرامی ( موزیک )
کسانی که وقت و تمایل دارند پ.خ بدهند.

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
این لیست صرفا برای این هست که ملت اطلاع پیدا کنن احتمال لو رفتن اطلاعات چه سایت هایی هست
خیلی ها از مشخصات یکسان برای همه سایت ها استفاده می کنن لو رفتن پسوردها، اطلاعات حساب بانکی و...
این اتفاق در حد ی فاجعه هستش
حالا کم کم گندش بالا میاد
معلوم نیست توی این 3 ماه چه سوءاستفاده هایی که نشده!
کلا ابعاد این گندی که زدن خیلی بزرگه ولی اینا هم دارن از شیوه ایرانی ها استفاده میکنن میگن هیچی نشده اروم باشید همه چی اوکیه خخخخ :D:D

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
یکم پیچیدس واسه من :D
اگه میخای فقط دانلود کنی که دانلود منیجر نصب کن خودش لینک دانلود با کیفیت های متفاوت با فرمت m3u8 بهت میده که دقیقا نمیدونم ویدئو اصلی هست یا نه چون ویدئو اصلی باید با پسوند mp4 باشه
اگه برای نمایش توی ویدئو پلیر تحت وب میخای که اونم قضیش جداست چون اینجور ویدئوها سطح دسترسی دارن و محدودیت دارن، مثلا تاریخ انقضای ویدئو برای هر ip جداست
مثه دایلی موشن هست، این ویدئوها از یه لیست تکه تکه میان که بهشون میگن ویدئو استریم.
دانلود منیجر دارم اما هیچ لینکی نمیده

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تو بخش تماس با چنگیر هاست آدرسشو چنین بیان نموده است:
تماس با ما
آیا شوما از اینجا اومدی؟

@javadth شوما فرستادیشون؟ کیلومتر 15 جاده قزوین؟
وقتی یکم دقت میکنی میفهمی هاستینگ های ایرانی دقیقا همینن ناموسا انگار داری تجربیاتی که تو هاستنیگ خودت داری رو به صورت طنز میخونی :|
.
.
پ ن: لطفا اصلاح شود آدرس اصلی چنگیز هاست که با کلمه کلیدی "چنگیز هاست" در گوگل اول است http://changizhost.mihanblog.com می باشد.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
ملت از هر فرصتی برای اسپم دادن تو تاپیک استفاده میکنن

بک لینکمون تموم شده زدیم ریپورتاژ موجود داریم.. حالا ملت اومدن یاسشعر و اسپم تحویل میدن :|

https://forum.persiantools.com/threads/بک-لینک-ارزان-در-سایت-600-ایران.850565/#post-12117725

داداش ریپورتاژ رو ماهیانه اوکی میکنی ؟

بالا