• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

gilor

Registered User
لایک‌ها
18
یکی از این سایت های اسپم ستون مطالب سایت منو کلا کپی میکنه!

قسمت در باره نویسنده هم کپی میشه که عکس و اسم من هم هست:D:D:D ببینی چقدر فحش و ناسزا نثار من میکنن:general306:
کپی کردن اونجوری خوبه
این لامصب کل سایت من رو داره مکشه بعد رو لینکها کلیک میکنی با دامین اون باز میشه:eek::eek::eek:
گوگل مونده سایت من اسپمه یا سایت اون
(آی پیش رو بلاک کنی دیگه کارش تمومه)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
کپی کردن اونجوری خوبه
این لامصب کل سایت من رو داره مکشه بعد رو لینکها کلیک میکنی با دامین اون باز میشه:eek::eek::eek:
والا اگه به بلاک کردن آیپی باشه که باید کار و زندگیمونو ول کنیم..و شب و روز بچسبیم به بلاک کردن این جونورای پدر سوخته/4 روز دیگه هم یا هاست عوض میکنه یا آی پی اختصاصی میگیره..دوباره میشه همون آش و همون کاسه
یکی دوتا که نیستن برادر من... سایت هایی که منو فید میکنن دیگه آمارشون از دو دست و سه پا (سالار هم جزو پا ها حساب میکنم:D) انگشت ها و اینا هم بیشتره..فقط با اون کله گنده هاشون برخورد تهید آمیز و در برخی مواقع درگیری لفظی پیدا میکنم:general206::general304:

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
این سایت از کیه؟:D:D:D

از کیه به چه لهجه ایه ؟!
مشکلی نداره سایتش ! وقتی توی همه فروشگاه ها هست چه اشکالی داره فروشگاه اینترنتیش باشه ؟ همین چیزا که همش مخفی کاری شده توی کشور و پوشش گذاشته شده روی این مسائل باعث وجود این همه افراد مبتلا به ایدز هست !
در کل ایده جالبی هست ! ولی چون قیمت هاش شدیدا گرون تره ارزش خرید اینترنتی نداره
همینجوری که حدود 50% قیمت هاش گرون تره ! جنس 11 هزار تومنی رو 24 میفروشن ! 3 تومنی رو 5 ! بخواید حداقل 5 تومن هم پول پست یا پیک بدید کلی گرون تر میافته !
من فروشگاه لوازم بهداشتی داشتم ! اینجور اقلام شدیدا سود داره ! مخصوصا اقلام بهداشتی
خرید از فروشگاه های کوچک همش ضرر هست ! برای مثال یدک مارک ژیلت رو اگر مغازه دار به شما 45 تومن بده ! فروشگاه لوازم بهداشتی 34 ت میدن تازه این 34 تومن 5 تومان سوده ! شما فکرشو بکنید روی یک جنس 29 تومنی مغازه دار 16 هزار تومن سود میکنه !
این قیمت هایی که عرض کردم حدودی و برای نزدیک 1 . 2 ساله پیشه ! ایراد بنی اسرائیلی نگیرید اقا چرا قیمت الکی میدی

پ . ن : از هرکسی این روزا بپرسی اقا کارو کاسبی چطوره ؟ افتضاح ! داغون ! داریم جمع میکنیم ! میخواییم بریم بمیریم ! بله مثل قبل نمیتونن دزدی کنن سر مردم رو شیره بمالن همه شاکی ان ! یه سری ام که میخوان از یه مشتری پول اجاره مغازه رو در بیارن :| یه سری دیگه ام زرنگ ان واسه اینکه توی شغل خودشون دست زیاد نشه هیچ تعریفی نمیکنن ! همیشه در حاله ناله ان ! کمی شکر گذار باشیم !! :rolleyes:

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
این مدیر سیستم ها هم همه با اسم نوروز نشستن پرداختا رو انجام نمیدن راحتن :general210:

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
پ . ن : از هرکسی این روزا بپرسی اقا کارو کاسبی چطوره ؟ افتضاح ! داغون ! داریم جمع میکنیم ! میخواییم بریم بمیریم ! بله مثل قبل نمیتونن دزدی کنن سر مردم رو شیره بمالن همه شاکی ان ! یه سری ام که میخوان از یه مشتری پول اجاره مغازه رو در بیارن :| یه سری دیگه ام زرنگ ان واسه اینکه توی شغل خودشون دست زیاد نشه هیچ تعریفی نمیکنن ! همیشه در حاله ناله ان ! کمی شکر گذار باشیم !! :rolleyes:
80 درصد برا اینه که واقعا داغونه 10 درصد برا اینه که طرف جنبه نداره ناموسا بیا بریم خیابون از هر 10 نفر که بپرسه کار و کاسبی چطوره بعد بگی یهو اینقد میلیون دارم درمیارم همون 10 نفر اتک میزنن تا کامل نگی و نبریشون دست بر نمیدارن!

پ ن: بعد این امیر رو هم باید زد، باید زد کشت. (شعر سپهری یا سهراب بود چی بود دست هارا باید شست جور دیگری باید کرد Inside :|)

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
کپی کردن اونجوری خوبه
لامصب دست تو اینم زیاد شده
من خودم سایت بازنشر دارم بازنشر نه اسپم :D ای پی بلاک کردن هیچ فایده ای نداره تنها راه بستن فیده.

alirezaentezami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام دوستان یه سوال از خدمتتون داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
حدودا از دوهفته پیش تماس هایی دریافت میکردم مبنی بر اینکه از سایتم اکانت خریدن اما دریافت نکردن اکانت رو گفتم چه اکانتی گفت صی*غه یاب گفتم والا ما از اینکارا نمیکنیم سایت ما فروشگاهیه خلاصه بعد چند روز از پلیس فتا مازندران و کرمان تماس گرفتن که شما سایت پذیرند درگاه برای این سایتها هستید و شرکت شما بیگ پال است!! و گفتم که نه توی مدت یک هفته تماس ها از سمت مردم ادامه داشت از اکانت سایت صی*غه یاب بود تا فرم استخدام پتروشیمی تلگرام قرمز و........ بعد از کلی جستجو ادمین سایت بیگ پال رو پیدا کردم و تلفنی مذاکره کردیم و قرار شد که نام رو عوض که تا این لحظه اقدامی صورت ندادن از شما دوستان تقاضا دارم اگر تجربه مشابه یا راه حلی میدونن اطلاع دهند
باتشکر

فایل های ضمیمه

• photo_2017-03-19_09-36-51.jpg
    photo_2017-03-19_09-36-51.jpg
    49.2 KB · نمایش ها: 38

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
حدودا از دوهفته پیش تماس هایی دریافت میکردم مبنی بر اینکه از سایتم اکانت خریدن اما دریافت نکردن اکانت رو گفتم چه اکانتی گفت صی*غه یاب گفتم والا ما از اینکارا نمیکنیم سایت ما فروشگاهیه خلاصه بعد چند روز از پلیس فتا مازندران و کرمان تماس گرفتن که شما سایت پذیرند درگاه برای این سایتها هستید و شرکت شما بیگ پال است!! و گفتم که نه توی مدت یک هفته تماس ها از سمت مردم ادامه داشت از اکانت سایت صی*غه یاب بود تا فرم استخدام پتروشیمی تلگرام قرمز و........ بعد از کلی جستجو ادمین سایت بیگ پال رو پیدا کردم و تلفنی مذاکره کردیم و قرار شد که نام رو عوض که تا این لحظه اقدامی صورت ندادن از شما دوستان تقاضا دارم اگر تجربه مشابه یا راه حلی میدونن اطلاع دهند
باتشکر
درود

نباید به همین امر بسنده کنید! اولا تا مجبور نشه اسم مشخصات رو عوض نمیکنه خیالت راحت.
دوما از اسم و ادرس شما سواستفاده شده که این نیازمند شکایت هست.
حالا این چطوری با دامنه شما درگاه گرفته از بانک بازم اینم جای تامل داره!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
به یه مشکل بد گیر افتادم این توپ گوگل لود نمیشه هنگ گرده چی کارش کنم؟؟؟ این ورفای رو چی کار کنم تیک بخوره؟ کد ورفای ثبت شده ولی این تیک نمیاد...

این مشکل هنوز باقیست، اگر درست نشه مجبورم قبلی رو حذف کنم جدیدی رو روی گوگل ثبت کنم و به ریدایرکت معمولی اکتفا کنم
یعنی کسانی که ریدایرکت میکنن روی گوگل چنچ آدرس نمیزنن؟؟! کسی نیست راهنمایی کنه...

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
این مشکل هنوز باقیست، اگر درست نشه مجبورم قبلی رو حذف کنم جدیدی رو روی گوگل ثبت کنم و به ریدایرکت معمولی اکتفا کنم
یعنی کسانی که ریدایرکت میکنن روی گوگل چنچ آدرس نمیزنن؟؟! کسی نیست راهنمایی کنه...
چرا دیگه باید چنج آدرس کنی
این قسمت هم یکم ایراد داره. بعضی وقتا باید 10 15 بار بری این کارو انجام بدی تا آخرش Confirm باز بشه

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299

تبلت های ایسوس خوبه
منتهی 8 اینچ بگیر
زن پد 8 ، 4g هم هست
سایز تبلت هم مناسبه
مثل سامسونگ بزرگ نیست

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
کسی از دوستان...
وبلاگ با ایتوریتی و بازدید خوب در مورد تکنولوژی نداره؟

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
باتشکر

حتما شکایت کنید
چون ممکنه کارهای خلاف و شاید کلاه برداری هم کرده باشه
بعدا گندش در بیادد
و شما تا بخواین ثابت کنین ، کلی وقت و هزینه تلف بشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
این مدیر سیستم ها هم همه با اسم نوروز نشستن پرداختا رو انجام نمیدن راحتن :general210:
پایا میزنن..تعطیله ...فکر کنم بعد عید میاد تو حساب..
واسه من که جمعه ها پایا منتقل نمیشه! احتمالا تو عید هم نشه..

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
سلام
از بین این همه سیستم تبلیغات کلیکی کدومش برا یه سایت تفریحی با 15 هزار آیپی مناسب تره ؟
تشکز

بالا