• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
دوستان یک دانه دانه آزاد که احتمال میدم پیج و دامین آتوریتی بالایی داشته باشه هست . الان می خوام قبل ثبت پیج و دامین آتوریتی شو چک کنم ارور میده که هاست نداره این دامنه ؟؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستانی که فایر تایر استفاده میکنن یا میفروشن یه سوال داشتم در مورد فایر تایر، زمان ایستادن خودرو خاموش میشه یا روشن میمونه و سوال بعدی اینکه خودش باطری داره یا باطی باید براش بزاریم خودش شارژ میشه چه جوریه؟
قايرتاير 5 سال پيش خيلي فروش داشت نه الان! يادش به خير خود ما چقدر فروحتيم! تا وقتي كه حركت كنه روشن هست. باطري خودش داره و باطري ساعت هست كه تموم شد بايد عوضش يكني.

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
وب مستر های عزیز شما رو با صنف خودمون آشنا می کنم

کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور پوششی است که علاوه بر کاهش صدای دیزل ژنراتور سبب محافظت از آن در برابر شرایط محیطی میگردد. در خصوص ویژگیهای عمومی دیزل ژنراتور سایلنت و مشخصه های آن به صورت تصویری در بخش قبل توضیح داده شد (به بخش انتهایی صفحه و لینکک مقاله دیزل ژنراتور بیصدا – سایلنت مراجعه فرمایید). در این بخش سعی داریم پس از بیان نکته ای کوتاه، برخی از کانوپیهای دیزل ژنراتور ساخت این شرکت را معرفی نماییم.

آیا کانوپی سایلنت سبب کاهش توان خروجی دیزل ژنراتور و داغ نمودن دیزل میگردند؟
این سئوالی است که برخی از کارفرمایان آن را در ذهن دارند. این امر نیز به دلیل بعضی مشکلات است که اغلب از اطرافیان شنیده و گاهاً نیز خود شاهد آن بوده اند. با این وجود، چرا سازندگان دیزل ژنراتور علیرغم وجود این مسئله اقدام به ساخت دیزل ژنراتور سایلنت مینمایند؟

باید توجه داشت که نه تنها از نظر ما بلکه در سرتاسر صنعت دیزل ژنراتور در دنیا هرگز کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور باعث کاهش توان خروجی دستگاه نمیگردد. اصولاً تمام هنر سازندگان در ساختن این محصول بدون وارد آوردن لطمه ای در کارکرد دیزل ژنراتور سایلنت است. البته این نکته به این معنا نیست که تمام اشکالات به وجود آمده کذب و یا اشتباه است، بلکه این نکته تاکیدی است بر این که محصولات ساخته شده به عنوان یک کانوپی سایلنت، حتی گاهاً شروط اولیه یک کانوپی سایلنت استاندارد را ندارند!

داغ نمودن دیزل ژنراتورهای سایلنت به دلیل استاندارد نبودن مشخصات ابعادی و فنی و رعایت نکردن اصول اولیه ساخت می باشد. الزامی ترین نکته در نظر گرفتن فضای کافی تهویه جهت هوا دهی به دیزل ژنراتور است. به همین دلیل است که عرض شاسی دیزل ژنراتورهای سایلنت بسیار بیشتر از یک دیزل ژنراتور معمولی طراحی میگردد. عریض شدن شاسی دیزل ژنراتور خود نیازمند استفاده از مواد اولیه (ورقهای فلزی) بیشتر، پروسه ساخت طولانی تر و در نتیجه هزینه های بالاتر در میزان رنگ و عایقهای صوتی به کار رفته و … است. بدیهیست که هرگونه نقصان در موارد فوق سبب نا کارآمدی کانوپی سایلنت و انحراف از تولید اصولی این محصول میگردد.

در نتیجه کانوپی سایلنت استاندارد هرگز سبب کاهش توان دیزل ژنراتور و یا داغ نمودن آن نمیگردد.
منبع: دیزل ژنراتور
o_Oo_O

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
وب مستر های عزیز شما رو با صنف خودمون آشنا می کنم

کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور پوششی است که علاوه بر کاهش صدای دیزل ژنراتور سبب محافظت از آن در برابر شرایط محیطی میگردد. در خصوص ویژگیهای عمومی دیزل ژنراتور سایلنت و مشخصه های آن به صورت تصویری در بخش قبل توضیح داده شد (به بخش انتهایی صفحه و لینکک مقاله دیزل ژنراتور بیصدا – سایلنت مراجعه فرمایید). در این بخش سعی داریم پس از بیان نکته ای کوتاه، برخی از کانوپیهای دیزل ژنراتور ساخت این شرکت را معرفی نماییم.

آیا کانوپی سایلنت سبب کاهش توان خروجی دیزل ژنراتور و داغ نمودن دیزل میگردند؟
این سئوالی است که برخی از کارفرمایان آن را در ذهن دارند. این امر نیز به دلیل بعضی مشکلات است که اغلب از اطرافیان شنیده و گاهاً نیز خود شاهد آن بوده اند. با این وجود، چرا سازندگان دیزل ژنراتور علیرغم وجود این مسئله اقدام به ساخت دیزل ژنراتور سایلنت مینمایند؟

باید توجه داشت که نه تنها از نظر ما بلکه در سرتاسر صنعت دیزل ژنراتور در دنیا هرگز کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور باعث کاهش توان خروجی دستگاه نمیگردد. اصولاً تمام هنر سازندگان در ساختن این محصول بدون وارد آوردن لطمه ای در کارکرد دیزل ژنراتور سایلنت است. البته این نکته به این معنا نیست که تمام اشکالات به وجود آمده کذب و یا اشتباه است، بلکه این نکته تاکیدی است بر این که محصولات ساخته شده به عنوان یک کانوپی سایلنت، حتی گاهاً شروط اولیه یک کانوپی سایلنت استاندارد را ندارند!

داغ نمودن دیزل ژنراتورهای سایلنت به دلیل استاندارد نبودن مشخصات ابعادی و فنی و رعایت نکردن اصول اولیه ساخت می باشد. الزامی ترین نکته در نظر گرفتن فضای کافی تهویه جهت هوا دهی به دیزل ژنراتور است. به همین دلیل است که عرض شاسی دیزل ژنراتورهای سایلنت بسیار بیشتر از یک دیزل ژنراتور معمولی طراحی میگردد. عریض شدن شاسی دیزل ژنراتور خود نیازمند استفاده از مواد اولیه (ورقهای فلزی) بیشتر، پروسه ساخت طولانی تر و در نتیجه هزینه های بالاتر در میزان رنگ و عایقهای صوتی به کار رفته و … است. بدیهیست که هرگونه نقصان در موارد فوق سبب نا کارآمدی کانوپی سایلنت و انحراف از تولید اصولی این محصول میگردد.

در نتیجه کانوپی سایلنت استاندارد هرگز سبب کاهش توان دیزل ژنراتور و یا داغ نمودن آن نمیگردد.
منبع: دیزل ژنراتور

باید به وضعیت وب فارسی احساس تاسف کرد!
اون از پاپ آپ..از سایت های خبر خوان و سایت های کلیک دزد اسپم
اینم از یوزر های اسپمر که هر جایی از راه میرسن یه اسپمی میدن برای لینک گرفتن...

آخه برادر من..ما وبمستر ها چه دخلی به ژنراتور دیزل داریم؟:general705::general705::general707:

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
برای ثبت دامنه تو ایرنیک به این صورت
domain1.ir / domian2.ir
به مشکل برنمیخوریم ؟

ثبت میکنن ایا یا نه ؟

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
به نظرم فهین گزینه خوبیه
واسه هر بازدید 4 تومن میده :| خودم اسکریپت نصب کنم پاپ آپ بزارم روش سودش بیشتر :|
کوتاه کننده لینک که نرخش بالا باشه چی پیشنهاد می کنید ؟
سایتی معرفی کنید که خودتون دریافتی داشتید .
الویت اول سایت سایت ایرانی الویت بعدی سایت خارجی
لینک عضویت خودتونم بدید بی زحمت :D
خارجی که ازش دریافتی داشتید معرفید کنید .

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
دوستان یک دانه دانه آزاد که احتمال میدم پیج و دامین آتوریتی بالایی داشته باشه هست . الان می خوام قبل ثبت پیج و دامین آتوریتی شو چک کنم ارور میده که هاست نداره این دامنه ؟؟
جواب

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
چند وقت پیش در پی اتفاقاتی که بماند
این مدل گوشی رو دیدم و بسیار ازش خوشم آمد . حالا کسی می دونه مدل و مشخصات شو ؟ یا قابه ؟؟؟
این مارکی که روش نوشته تو ایران یافت میشه ؟؟
مث این گوشی افراد تعمیر کار که جعبه ابزاار و پیچ گوشتی .... دارن می مونه
texet_tm-510r2-jpg.1006768
texet_tm-510r3-jpg.1006769

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
این مدل گوشی رو دیدم و بسیار ازش خوشم آمد . حالا کسی می دونه مدل و مشخصات شو ؟ یا قابه ؟؟؟
این چند تا سایت ایرانی از این برند .
http://www.kalagard.com/item/cell-phone/details/930

http://www.kalagard.com/item/cell-phone/details/2523

http://www.nerkhbook.com/list/گوشی-موبایل(Mobile-phone)/TeXet(تِکسِت)/18/239/#!/bid-239

موفق باشید

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
فکر کنم همین امروز تو یکی از مغازه ها دیدم اش :angrybirds8: تو ویترین که زیاد جلب توجه نمی کرد ولی تو این عکس ها باحال هست :دی
H و H+ به معنی اینترنت 2G هست یا 3G ؟
به معنای 3G هست. البته سرعت H خیلی خیلی پایین هست، H+ سرعت مناسبی داره

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
کسی هست شکایت کرده باشه رفته باشه دادگاه؟ موضوعش مهم نیست اطلاعات کلی میخوام.

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
فکر کنم همین امروز تو یکی از مغازه ها دیدم اش :angrybirds8: تو ویترین که زیاد جلب توجه نمی کرد ولی تو این عکس ها باحال هست :دی
اره منم ازش خوشم اومده خوش دست به نظر میاد تو لینکی که دوست مون داد لمسی ش هم بود ولی کمی ابعادش بزرگه بنظر میاد

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
حال که اساتید حضور دارند سوال مو مطرح می کنم
برای مثال من ی دامنه آزاد پیدا کردم و می خوام قبل از ثبتش از اتوریتی ش با خبر بشم ؟؟؟ سایت های چک کننده ارور میدن که دامنه هاست نداعه و فلان ....

راهی هست ؟؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
H و H+ به معنی اینترنت 2G هست یا 3G ؟

نسل سوم تلفن همراه که به تازگی در ایران ارائه شده است ، ۳G نام دارد که مخفف عبارت UMTS می باشد. سرعت انتقال داده در این نسل حدود ۳۹۵ کیلوبایت بر ثانیه می باشد و امکان برقراری تماس تصویری نیز یکی از قابلیت های این نسل می باشد.

H – HSDPA
HSDPA نسخه کمی کندتر HSDPA + می باشد که سرعت انتقال داده ی آن چیزی در حدود ۱٫۷۵ مگابایت برثانیه می باشد.با استفاده از این نسل می توان ویدئو های موجود در اینترنت را با وضوح HD به راحتی مشاهده کرد.

این نسل براساس ۳G کار می کند و گاها به این نسل ۳٫۵G نیز گفته می شود. در گوشی های همراه HSDPA با نماد H قابل مشاهده می باشد.

نسل HSDPA+ نسخه سریع تر HSDPA می باشد که سرعت دریافت داده ها در این نسل ، حدود ۲۱ مگابایت بر ثانیه می باشد.

نسل HSDPA Plus در تلفن های همراه با نماد H+ نشان داده می شود.

منبع: خودم :|

Last edited:
بالا