• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
اقا میگه مشکلی نداره سرور !

باید از .htaccess منتقل کنم

منتها 10-20 تا کد رو امتحان کردم نشده لامصب

این انجمن های وردپرس هم فقط اسپم هستن
الان 2-3 روزه تاپیک زدم یکی نیومده بخونه لااقل
سلام
من از این کد استفاده میکنم:
کد:
RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^oldDomain.com [NC,OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.oldDomain.com [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://newDomain.com/$1 [L,R=301,NC]

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سلام

یعنی دیگه نمیخواد پول بدی ؟ پس درامدش از کجاس تبلیغات
چرا باید پول بدی
سایتایی مثه تاینی دوبلر اختصاصی دارن، این هزینه ها باید یه جوری جبران شه دیگه
بعد از عضو شدن باید شارژ کنی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اقا میگه مشکلی نداره سرور !

باید از .htaccess منتقل کنم

منتها 10-20 تا کد رو امتحان کردم نشده لامصب

این انجمن های وردپرس هم فقط اسپم هستن
الان 2-3 روزه تاپیک زدم یکی نیومده بخونه لااقل
شما از داخل cpanel ریدایرکت کنی خودش کد میزاره داخل اچ تی اکسس نیاز نیست شما خودت کد دستی وارد کنی

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
چه جور آدم هایی پشت ویکی پدیا نشستن؟! چه جوری کنترل میشه؟ این همه کارمند که فارسی بلدن از کجا آورده؟ کی براش مطلب مینویسه کاربرای معمولی که حال و حوصله مطلب نوشتن ندارن، چند بار تا حالا لینک گذاشتم داخلش هیچ کدوم تایید نشدن دیگه کلافم کرده لینک مربوط هم میزارم طبق قوانین و استاندارد، کسی راه حلی داره برای عبور از تایید ویکی پدیا
اون يارو رو پيدا كن كه به خاطر سرهنگ عليفر! رفته بود ويكي پديا يه تغييراتي داده بود تا سرهنگ موقع گزارش فوتبال سوتي بده!

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مشکلم همون سرچه وگرنه زبانم خوبه، نمیدونم چی باید سرچ کنم :D
برای سرچ به زبون انگلیسی اول از کلماتی مثه how استفاده کن
مثلا how to upload video on site by user wordpress
این جمله دستور زبان مناسبی نداره ولی به چیزی که میخوای نزدیکه
به همین شکل که سرچ کنی بعد یه مدت نحوه سرچ رو متوجه میشی

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
چه جور آدم هایی پشت ویکی پدیا نشستن؟! چه جوری کنترل میشه؟ این همه کارمند که فارسی بلدن از کجا آورده؟ کی براش مطلب مینویسه کاربرای معمولی که حال و حوصله مطلب نوشتن ندارن، چند بار تا حالا لینک گذاشتم داخلش هیچ کدوم تایید نشدن دیگه کلافم کرده لینک مربوط هم میزارم طبق قوانین و استاندارد، کسی راه حلی داره برای عبور از تایید ویکی پدیا
آدمای عادی مثه منو شما
من چند سال پیش فعالیت میکردم
لینک هم به این سادگی ها قبول نمیکردن، من اطلاعات بیماری ها و داروها که میذاشتم حتما حتما چندتا منبع معتبر میدادم + سایت خودم
تقریبا تمامی مطالبی که میذاشتم تایید میشدن با لینک، منتها خیلی ویرایش انجام میدادن و نصف متن ها رو حذف میکردن بعد مدتی
مطالبم تخصصی بود و دارو ها و بیماری هایی که ترجمه کرده بودم حتی توی وب فارسی هم اشاره ای بهش نشده بود :D

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
آدمای عادی مثه منو شما
منظورم همونی هست که میاد محتوا رو حذف میکنه (مدیران و کارمندان) . از اینا زیاد دارن معلوم هم نیست کی هستن و از کجا اومدن این غول رسانه ای بدست من و شما ساخته نشده کمتر کسی میاد ویکی نویس بشه ولی اومده الکسای سوم ایران!!
لامصب عجب بکلینک های قوی داره اونجا، هر کار میکنم نمیتونم یه لینک دائمی داشته باشم حذف میکنن به بهانه تبلیغات ولی تبلغاتی نیست آدم این پیوند به بیرون سایت های چرت و پرت نویس و تبلیغاتی امثال این سایت ایران ناز و... که چیزی بجز حرف مفت ندارن رو میبینه حسودیش میشه چطور اینا تایید میشن ولی از من نه؟! من لیمک مقاله هم میزارم نه تبلیغات اسپم ولی پاک میشه... همون یکی دو روزی هم که لینک میمونه کلی رتبه سایت بالا میره ولی حیف که حذفش میکنن

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان کسی گوشی شیائومی داره.میخام بخرم ولی نمیدونم کدوم رو بخرم.یه چیز باشیه حداقل 5.5 اینچ فورجی cat 6 باشه.کسی هست تجربه کار با شیائومی داشته باشه راهنماییم کنه

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
منظورم همونی هست که میاد محتوا رو حذف میکنه (مدیران و کارمندان) . از اینا زیاد دارن معلوم هم نیست کی هستن و از کجا اومدن این غول رسانه ای بدست من و شما ساخته نشده کمتر کسی میاد ویکی نویس بشه ولی اومده الکسای سوم ایران!!
لامصب عجب بکلینک های قوی داره اونجا، هر کار میکنم نمیتونم یه لینک دائمی داشته باشم حذف میکنن به بهانه تبلیغات ولی تبلغاتی نیست آدم این پیوند به بیرون سایت های چرت و پرت نویس و تبلیغاتی امثال این سایت ایران ناز و... که چیزی بجز حرف مفت ندارن رو میبینه حسودیش میشه چطور اینا تایید میشن ولی از من نه؟! من لیمک مقاله هم میزارم نه تبلیغات اسپم ولی پاک میشه... همون یکی دو روزی هم که لینک میمونه کلی رتبه سایت بالا میره ولی حیف که حذفش میکنن
ببینید باید سایتتو اعتبار کافی داشته باشه، مثلا سایت های دانشگاهی یا یه سایت که به یه موضوع تخصصی چسبیده باشه و یا سایت خبری معتبر باشه
سایت هایی که اعتبار ندارن مثه سایت های تفریحی یا سایت های زرد و ... خب معلومه برای ویکی مهم نیستن چون معلوم نیست که منبع مطالبشون کجاست و این محتوا اصلا چطور تولید شده
سایت هایی مثه ایران ناز و ... رو خبر ندارم ولی اینجور که شما میگید لابد به واسطه یکی این وسط دارن فعلا کیف میکنن که بعید میدونم لینکش حذف نشه
من مطالبم اونقدر اعتبار داشت که مجله دانشگاه علوم پزشکی قزوین میومد کپی میزد بعد با اسم من منتشر میکرد :D حالا بماند که زبانم اونموقع بد بود و چندتا اشتباه فاحش هم داشتم
این افرادی هم که میبینی شدن مدیر و ادیتور و ... حدس میزنم همین آدمای عادی بودن که خیلی خیلی زودتر از منو شما اومدن توی ویکی و فعالیت مفید داشتن

الان چک کردم دیدم توی سال ۲۰۱۴ یه مقاله ترجه گذاه بودم که میخاستن حذف کنن ولی من مخالفت کرده بودم و با مخالفتم موافقت شده بود، شما هم اگه میخاستن حذف کنن یه دلیل قانع کننده بیارید شاید گذشت کردن.

upload_2017-4-22_23-39-52.png

https://fa.wikipedia.org/wiki/وقفه_تنفسی_در_خواب

یکی از مقاله های دیگمم پیام داده بودن که کپی کرد، در صورتی که تماما ترجمه خودم بود

upload_2017-4-22_23-42-21.png

ویرایش:
توی این صفحه ۲ بار لینک به سایتم داده بودم و حتی استاندارد های ویکی رو هم رعایت نکرده بودم، فقط از سایتم کپی کرده بودم و اونجا پیست کرده بودم ولی کاری بهم نداشتن :D
https://fa.wikipedia.org/wiki/دولوکستین
حیف سایتو همون ۳ سال پیش واگذار کردم

Last edited:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سایتت این بود؟
****.ir
آره :D
قبلا به ج مطالب دارویی و بیماری چیز دیگه ای توش نبود، قالبشم این نبود
الانم میدونم مدیرش مقالات اختصاصی میزاره
فقط لطف کن اسمشو از تو پستت حذف کنی :general601:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آره :D
قبلا به ج مطالب دارویی و بیماری چیز دیگه ای توش نبود، قالبشم این نبود
الانم میدونم مدیرش مقالات اختصاصی میزاره
فقط لطف کن اسمشو از تو پستت حذف کنی :general601:
چرا اسمشو حذف کنم؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

matin4030mm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درآمدزایی در سایت لایف کلیک
برداشت در 24 ساعت بدون نیاز به امتیاز و بازیافت و سرمایه گذاری کسب امتیاز و دریافت هدیه و تبدیل امتیاز به تبلیغات و سپرده همراه با قرعه کشی و اهدای جوایز،،رسیدن به درامد 3 میلیون تومان بدون سرمایه بیش از 200 میلیون پرداختی در مدت 6 ماه اول
کاملا واقعی
http://old.lifeclick.ir/?r=682949770
درنگ نکنید،کـــــلــــیـــک کـــنــــیــــد

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
پی تی ناقص از ویبولتین اومده زنفورو ! چند تا تاپیک مثل مورد زیر دیدم کلا خالی و ناقص هستن
استاتر بیچاره معلوم نیست چی میخواست بگه :general711:
https://forum.persiantools.com/threads/خدا-پدر-مادرتو-بيامرزه-يه-كمكى-به-من-بكنيد.3090/
کی میخوایی بری خدمت؟:p:p
ما هم باید بریم...قانون پدر رزمنده رد شده:general503::general503::general503:

بیا باهم بریم:D:general504::general504:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
کی میخوایی بری خدمت؟:p:p
ما هم باید بریم...قانون پدر رزمنده رد شده:general503::general503::general503:

بیا باهم بریم:D:general504::general504:
منم دارم میرم، دیروز رفتم برای مهر معاینه دفترچه خدمت، طرف دکتر ختنه بود !!! :general304::general711:شانس من دو سه روزه نیومده در مطبش فردا پسفردا باید دوباره برم

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
بالا