• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
ای عزیزان .. کد لایت باکس ( پاپ باکس ) میخوام .. هل من ناصرا ینصرنی ؟ :oops: یکی به دادم برسد

حال و حوصله دانلود و آپلود روی تلگرام ندارم راهی هست که بشه لینک آپلود عکس رو داد مستقیم آوردش تلگرام؟

همون عکس رو باز کن تو مرورگر .. بکشش بیارش تو تلگرام

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
حال و حوصله دانلود و آپلود روی تلگرام ندارم راهی هست که بشه لینک آپلود عکس رو داد مستقیم آوردش تلگرام؟
@urluploadbot
با این روبات میتونی . ولی خب بازم یه زمانی طول میکشه تازه آیدیشم میذاره اخر عکسه ( کلن دانلود و اپلود کنی بهتره مگر اینکه روبات خودتو داشته باشی)

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
ادرس وردپرسمو عوض کردم

مثلا olddomian.com رو میخوام ببرم روی newdomain.com
الان هرکی دامنه قدیمی رو بزنه میره رو جدید ولی olddomain.com/yourlink به newdomain.com/yourlink منتقل نمیشه

از ریدایرکت 301 سی پنل تست زدم نشد

یه کد هم داخل .htaccess زدم باز نشد

پس این 30nama چکار کرده

کسی کدشو نداره ؟

ivi

Registered User
لایک‌ها
79
سلام دوستان

نویسنده پست ترجمه برای سایت موبایل که کارش خوب باشه کسی سراغ داره ؟

ممنون

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
ادرس وردپرسمو عوض کردم

مثلا olddomian.com رو میخوام ببرم روی newdomain.com
الان هرکی دامنه قدیمی رو بزنه میره رو جدید ولی olddomain.com/yourlink به newdomain.com/yourlink منتقل نمیشه

از ریدایرکت 301 سی پنل تست زدم نشد

یه کد هم داخل .htaccess زدم باز نشد

پس این 30nama چکار کرده

کسی کدشو نداره ؟
اگر ریدایرکت خرابه مشکل از هاسته به پشتیبانی هاست پیام بده

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اینجا کسی هات میل داره؟ (live.com) این تایید دو مرحله ای کجاشه؟ مثل جیمیل تایید دو مرحله ای نداره؟!
این لعنتی رسما چند تا اسم داره!! اوت لوک، هات میل، لایو و...

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
دوستان, اینجا کسی سایت جوک داره؟!!! نمیدونم جوک مینویسن یا جک ؟!! میخوام یه سایت جوک راه بندازم ولی موندم در مورد ایندکس مطالب چی کار کنم نه میشه بازنویسی کرد و نه کپی هر کار کنم آخرم کپی شناسایی میشه, کسی راه حلی داره؟
بار نمک کجایی؟! @amir7310

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دوستان, اینجا کسی سایت جوک داره؟!!! نمیدونم جوک مینویسن یا جک ؟!! میخوام یه سایت جوک راه بندازم ولی موندم در مورد ایندکس مطالب چی کار کنم نه میشه بازنویسی کرد و نه کپی هر کار کنم آخرم کپی شناسایی میشه, کسی راه حلی داره؟

داداش یه دوستی داشتم عاشق اینجور سایت ها بود ، بکوب کار میکرد ، اخر سایتاش رو حذف میکرد ....

اینکه موفق نشده دلیل نیست که بقیه موفق نشن اما بهتر نیست ایده دیگه ای پیدا کنی ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
نمیخوام ناامیدت کنم ولی سایت جوک دیگه جواب نمیده ! دلیلش هم وجود هزاران کانال و چیج تو تلگرام و اینستا هست . معروف ترین سایت جوک فکر کنم 4جوک بود که زیر 500ایران بود بعد یه مدت که کانال تلگرام اومد سقوط رد...

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
وقتی جواد بافوری نویسنده سایت میشود!! @javadth

یا مطلب زیر که عنوانش رو هر کی ببینه اگر از خنده نمیره خوبه
http://www.tabnak.ir/fa/news/88868/‌‌افغان‌ها-معتقدند-اتباعشان-درايران-معتاد-شدند

باور کن حرف راست رو گفته !! من منتطقه سیستان زندگی می کنم زمانی که هنوز افغانی ها رو جمع نکرده بودن و شهر ما زابل پر بود از افغانی . البته شهرهای دیگه هم بود . بدجنسا یه مارمولکایی بودن بدون شناسنامه و هیکل تابلوشون از مرز خودشون رو ت شیراز و اصفحان و شهرهای غربی می رسوندن با اون همه ایست بازرسی !! در کل بماند ظلم های که ما به این افغانی ها کردیم و کارگر می خواستیم بگیریم کارگر افغانی چون بیشتر کار می کرد کمتر پول می گرفت . ی جور تبعیض نژادی شده بود حالا نه فقط تو شهر ما . بقیه مناطق هم اینجوری بود مث نگاه سفید پوست ها غربی که به سیاه ها به چشم برده نگاه می کردن
خلاصه بگم درسته افغانی ها تو کار خشخاش و منبع تریاک هستن ولی من می تونم با اطمینان بگم در مدتی که افغانی ها هنوز جمع آوری نشده بودن من یک افغانی معتاد ندیدم . اونا تریاک رو به چشم ی تجارت و داروی گیاهی نگاه می کنن ولی ما ایرانی ها ..... دیگه خودمم خسته شدم زیاد حرف زدم فقط خواستم بگم حرفش درسته و افغانی ها با اینکه منبع تریاک و خشخاش و ... هستن ولی خودشون ممکنه یک درصد اعتیاد داشته باشن

کسی از معافیت سربازی سردرمیاره ؟ دانشجو ام میخوام اقدام کنم . دقیقن چه کنم ؟:general609: این قانون که بزودی اجرا میشه .(شایدم شده )
فرزندان رزمندگان با سابقه حضور در جبهه به ازای هر ماه حضور یک ماه کسر خدمت از **** وظیفه
بابام 28 ماه جبهه بوده. الان چیزی نصیب من میشه ؟؟؟ البته سر همین موضوع از خدمت داداشم 14 ماه کم شد . حالا بقیه ش به من میرسه ؟؟؟آیا
خدا کنه راست باشه این قانون

خب الان برا اینکه شانسمو امتحان کنم . برا معافی دقیقن چیکار کنم ؟ برم دفترچه بگیرم ؟
بری پلیس بعلاوه ده میگه دفترچه !!! بگی دانشجوام میگه حکم اخراجی یا برگه انصرافی از دانشگاه

رفیقم منم در حال تحصیله... اقدام به معافیت کرد و معاف شد..
این رفیق من بابای خدابیامرزش آزاده بود..50% هم جانباز بود..
بعد فوت کرد خدابیامرز..این رفیق من که بچه اول هست..کفالت گرفت...دوتا داداش های دیگش هم معاف میشن:D.//
خوب دیگه جانباز بوده . آزاده بوده . شهید هم که شده . سه تا پسرش معاف شدن
74 سالمه
حالا اگه رفتی **** وظیفه پرسیدی یه خبر هم به ما بده بینیم چه کنیم . این طرح ها عملی که شد باید دست بکار شد وگرنه معلوم نیست تا چند ماه بعدش چی بشه
حکم اخراجی یا برگه انصرافی از دانشگاه می خواد

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
74 سالمه
حالا اگه رفتی **** وظیفه پرسیدی یه خبر هم به ما بده بینیم چه کنیم . این طرح ها عملی که شد باید دست بکار شد وگرنه معلوم نیست تا چند ماه بعدش چی بشه
دقیقا نمیدونم بحثتون در مورد چی هست ولی من رفتم برای معافیت پزشکی گفتم دانشجو هستم گفتن اگر معافیت دائم بهت تعلق بگیره میتونی در حین تحصیل این کارها رو انجام بدی ولی در غیر این صورت باید یا درست تموم شده باشه یا از دانشگاه انصرف داده باشی.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
فرزندان رزمندگان با سابقه حضور در جبهه به ازای هر ماه حضور یک ماه کسر خدمت از **** وظیفه
هر ماه فکر میکنم ۲۰ روز کسر میشه، زمان ما که اینجور بود
البته من دیر اقدام کردم و فقط ۳ ماه تونستم بگیرم و مابقیش سوخت

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
بازاریابی نت افزار، مثل آذرآنلاین فقط هاست و... حساب میکنه یا خرید دامین هم حساب میشه؟ آذرآنلاین خرید دامین حساب نمیکنه!!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
وقتی جواد بافوری نویسنده سایت میشود!! @javadth
http://www.isna.ir/news/93020301839/قربونش-برم-تریاک-می-کشه-اون-هم-وافوری
خخخخ شوخی کردم ولی بنظرتون فاز نویسنده چی بوده؟!
یا مطلب زیر که عنوانش رو هر کی ببینه اگر از خنده نمیره خوبه
http://www.tabnak.ir/fa/news/88868/‌‌افغان‌ها-معتقدند-اتباعشان-درايران-معتاد-شدند
باور کن حرف راست رو گفته !! من منتطقه سیستان زندگی می کنم زمانی که هنوز افغانی ها رو جمع نکرده بودن و شهر ما زابل پر بود از افغانی . البته شهرهای دیگه هم بود . بدجنسا یه مارمولکایی بودن بدون شناسنامه و هیکل تابلوشون از مرز خودشون رو ت شیراز و اصفحان و شهرهای غربی می رسوندن با اون همه ایست بازرسی !! در کل بماند ظلم های که ما به این افغانی ها کردیم و کارگر می خواستیم بگیریم کارگر افغانی چون بیشتر کار می کرد کمتر پول می گرفت . ی جور تبعیض نژادی شده بود حالا نه فقط تو شهر ما . بقیه مناطق هم اینجوری بود مث نگاه سفید پوست ها غربی که به سیاه ها به چشم برده نگاه می کردن
خلاصه بگم درسته افغانی ها تو کار خشخاش و منبع تریاک هستن ولی من می تونم با اطمینان بگم در مدتی که افغانی ها هنوز جمع آوری نشده بودن من یک افغانی معتاد ندیدم . اونا تریاک رو به چشم ی تجارت و داروی گیاهی نگاه می کنن ولی ما ایرانی ها ..... دیگه خودمم خسته شدم زیاد حرف زدم فقط خواستم بگم حرفش درسته و افغانی ها با اینکه منبع تریاک و خشخاش و ... هستن ولی خودشون ممکنه یک درصد اعتیاد داشته باشن
یه عکس روی اینستاگرام دیدم جا خوردم این یکی از اروپا اومده!!

13532013_1061606223924109_210298263_n.jpg

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
افزونه ای برای وردپرس هست که بشه باهاش قسمت اشتراک گذاری ویدئو ایجاد کرد؟
یه سایت دارم مربوط به نوجوانانه و یه سری آموزش برای بچه های ۷ سال تا ۱۶ سال گذاشتم که میخام یه قسمت براش ایجاد کنم که کاربرها بتونن ویدئوهایی که خودشون کار کردن رو بفرستن
یه چیزی مثه آپارات
چنین چیزی هست ؟
@l3est
@MOHAMMAD026_1
@EmpireWorld
@Ehsan_king99
...
و مابقی دوستان .

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
با پست مهمان فکر کنم بشه همچین چیزی راه انداخت :
https://wordpress.org/plugins/accesspress-anonymous-post/
یه چیزی مثه این میخام که کاربر بیاد ثبت نام کنه توی سایت و پنل کاربری خودشو داشته باشه و بتونه پست ارسال کنه، ولی نمیخام پنل کاربریش پنل ادمین وردپرس باشه
زیاد نمیدونم باید چی سرچ کنم،‌ حتم دارم همجین افزونه ای باشه که بشه توسعش داد

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
ایرانسل مکالمه برا شمام مشکل پیدا کرده

بالا