• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
کار خاصی نمیخوام باهاش بکنم که
دیدم نیاز به رم بالا دارم بعد یکسال عوضش میکنم رمشو
چون گفتی میخوام ..لپ تاپم عمری باشه واسه همون گفتم..

من سال ۹۰ یه لپ تاپ اچ پی ۴۵۳۰ گرفتم با مشخصات 640g hdd/i5/8g ram/1g vga
هنوزم داره کار خودشو میکنه و نیاز به قطعات سخت افزاری بالاتر ندارم..

ولی روی ویندوز ۸.۱ به بعد دیگه سایت اچ پی درایور ساپورت نکرد..
الان ویندوز ۱۰ که دارم..بعضی از درایور هاش نیست..مثلا درایور ATi radeon 6490 واسه ویندوز ۱۰ ارائه نشده تو ساپورت اچ پی و وقتی درایور ATI نصب میکنم..گرافیک میشناسه اما ویندوز موقع روشن شدن لپ تاپ ۵ دقیقه با تاخیر بالا میاد:/

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
کسی یا جایی رو میشناسید که وبمانی بدون نیاز به ساخت اکانت و وریفای بفروشه؟
زیاد نمیخوام این سایتا هم ثبت نام کردم ولی دو روزه منتظر تاییدشونم ولی زودتر میخوام.

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان از نوین وی پی اس سرویس دارین ؟
کیفیتش و پشتیبانیش چطوره

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
من یه کتاب کسب درآمد از اینترنت ترجمه کردم و می خوام توی یکی از سایت های فروش فایل برای فروش بذارم. دوستانی که توی این زمینه هستن لطفا پیام بدن. مطالب کتاب در مورد بازاریابی و شبکه های هرمی و کلا مطالب غیرقانونی نیست.
برای تبلیغات هم اگه کسی هست ممنون میشم اطلاع بده
درود

دوستان من تا حالا کنسول بازی نداشتم یعنی آخرین بار همون میکرو و سگا بود و سونی 1

واس همین چیزی نمیدونم

الآن رفتم تو بازارچه ببینم هست چیزی بگیرم کلا گیج شدم

اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه مثلا ایکس باکس بهتره یا سونی ؟

این ریجن و این چیزا که میگن چی هستش ؟

بازیاشون چرا انقد گرونه ؟ هر بازی 120 تومن ؟
از من می شنوی هیچ وقت تو هزینه های تفریح صرفه جویی نکن. تا وقتی این سیستم برقراره اوضاع بهتر نمیشه، بخواد بهتر بشه هم به عمر من و شما قد نمیده! خیلی هنر کنیم اوضاع ثابت بمونه. بهتره تا فرصت تفریح هست استفاده کنی که فردا حسرتش رو نخوری و لااقل دوسه تا خاطرۀ خوش داشته باشی
ببین به چه جور بازی هایی بیشتر علاقه داری، بعد بررسی کن این بازی ها رو چه کنسولی بهتر اجرا میشن، همون رو بخر. با این هوای آلوده، شیر وایتکسی، آبلیموهای اسیدی، روغن پالم، آب معدنی آلوده، آبمیوه های صنعتی، سوسیس کالباسی که معلوم نیست با چی درست میشه و ... خیلیامون به 50 سالگی هم نمیرسیم. تا سالم و سرپا هستی باید تفریح کنی
خودم امسال تا حالا شاید بالای 20 تومن درآورده باشم ولی الان ته حسابم 600 تومن بیشتر نیست. هر چی گیرم میاد رو همون موقع خرج میکنم :cool:

ریجن یا منطقه جغرافیایی هم مهمه. رو هر کنسول فقط بازی های ریجن خودش رو میشه بازی کرد، مثلا شما کنسولی که می خری ریجن آمریکا باشه، فقط می تونی بازی هایی که مخصوص ریجن آمریکا هستن رو بازی کنی. باید ببینی بازی های کدوم ریجن برات بهتر هستن که کنسول مخصوص همون ریجن رو بگیری
بازی ها هم معمولا تو بازۀ 60-50 دلار هستن که با هزینه های جانبیشون همینقدر در میاد. مطمئن نیستم ولی اگه خودت بتونی دانلود کنی و پولش رو با گیفت کارت بدی برات ارزونتر درمیاد.

ایشون میتونه بیاد محصولش رو تبلیغ کنه
من که سرم کلاه رفته و پولم خورده شده نمیتونم تجربه خودم رو اشتراک بذارم؟
چرا باید همیشه طرفداری بشه
بحث طرفداری نیست. اگه قرار باشه همچین رویه ای عادی بشه، هر کسی تا با یه نفر دیگه به مشکل خورد می خواد بیاد تجربه خودش رو اشتراک بذاره!
اینجور مشکلات باید از راه درستش حل بشه، مگه نه دیر یا زود همین بلا سر شما هم میاد. راه درستش هم صحبت کردن و اگه به نتیجه نرسید اقدام قانونی و شکایته!
الان شما فرض کن اون تاپیک رو زدی، فکر می کنی طرف میاد به دست و پات میفته و التماس می کنه؟ نه! برعکس خیلی راحت میره با یه اکانت دیگه میاد و شما همین راه ارتباطی هم که باهاش داری رو از دست میدی! دسی دسی بهش فرصت میدی خودشو گم و گور کنه! خیلی از فروشنده های معتبر اینجا با مدارک جعلی یا مدارک افراد دیگه معتبر شدن و راحت می تونن با یه یوزر و مدرک دیگه دوباره برگردن!
ضمن اینکه بعضی از کلمات هم بار حقوقی دارن! شما تا وقتی نتونی توی دادگاه یه نفر رو به کلاهبرداری محکوم قطعی کنی و جرمش ثابت نشه، نمی تونی بهش بگی کلاهبردار! این میشه تهمت و اون طرف می تونه ازت بابت این حرف شکایت کنه! این کار اگه توی فضای مجازی هم اتفاق افتاده باشه که جرم مضاعف محسوب میشه

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
من یه کتاب کسب درآمد از اینترنت ترجمه کردم و می خوام توی یکی از سایت های فروش فایل برای فروش بذارم. دوستانی که توی این زمینه هستن لطفا پیام بدن. مطالب کتاب در مورد بازاریابی و شبکه های هرمی و کلا مطالب غیرقانونی نیست.
برای تبلیغات هم اگه کسی هست ممنون میشم اطلاع بده
تلگرام بهم پیام بده تا روزی جدود 1.5 میلیون کا میتونم واست تبلیغ کنم ( واس این پستت خیلی ازت خوشم اومد واس همین هزینه هم نمیخواد بدی بیا واست رایگان میزنم )

از من می شنوی هیچ وقت تو هزینه های تفریح صرفه جویی نکن. تا وقتی این سیستم برقراره اوضاع بهتر نمیشه، بخواد بهتر بشه هم به عمر من و شما قد نمیده! خیلی هنر کنیم اوضاع ثابت بمونه. بهتره تا فرصت تفریح هست استفاده کنی که فردا حسرتش رو نخوری و لااقل دوسه تا خاطرۀ خوش داشته باشی
ببین به چه جور بازی هایی بیشتر علاقه داری، بعد بررسی کن این بازی ها رو چه کنسولی بهتر اجرا میشن، همون رو بخر. با این هوای آلوده، شیر وایتکسی، آبلیموهای اسیدی، روغن پالم، آب معدنی آلوده، آبمیوه های صنعتی، سوسیس کالباسی که معلوم نیست با چی درست میشه و ... خیلیامون به 50 سالگی هم نمیرسیم. تا سالم و سرپا هستی باید تفریح کنی
خودم امسال تا حالا شاید بالای 20 تومن درآورده باشم ولی الان ته حسابم 600 تومن بیشتر نیست. هر چی گیرم میاد رو همون موقع خرج میکنم :cool:
کاش میشد یه قسمتایی از حرفتو طلا گرفت
بحثش باز شد بزار بهت بگم
اخلاق من طوریه که نه کاری با گذشته دارم نه آینده و تو زمان حال زندگی میکنم
چون گذشته که رفته و بر نمیگرده و آینده هم تضمینی نیست که بیاد پس الانه که نقده و ارزش داره
منم دقیقا مثل خودتم شاید سال پیش حدود 300 تومن کار کردم ولی خدا شاهده یک دهمش نمونده
حالا یه کم مشکل پیش اومد مثلا عمل چشمام و .... ولی بقیشو واس همین تفریح و ... گذاشتم

آدم یه بار به دنیا میاد حیفه حتی یه ثانیه از زندگیشو هدر بده
متاسفانه چند سالی از زندگیمو از دست دادم اونقد غرق دنیای وب و کدنویسی و ... شدم که نفهمیدم چی شد و الآن هم از نظر جسمی و مالی بهم ضربه زد هم بهترین دوره زندگیم که جوونیم بود رو از دست دادم
ولی خب ایرادی نداره چون زود فهمیدم و کشیدم بیرون

ریجن یا منطقه جغرافیایی هم مهمه. رو هر کنسول فقط بازی های ریجن خودش رو میشه بازی کرد، مثلا شما کنسولی که می خری ریجن آمریکا باشه، فقط می تونی بازی هایی که مخصوص ریجن آمریکا هستن رو بازی کنی. باید ببینی بازی های کدوم ریجن برات بهتر هستن که کنسول مخصوص همون ریجن رو بگیری

آره یه کم جستجو کگردم امروز یکی اومد گیفت کارت خرید ازم و تا تونستم ازش سوال کردم طرف دیگه داشت عصبی میشد :دی
آخرش این شد که یه پلی 4 اسلیم ریجن 2 بگیرم

بازی ها هم معمولا تو بازۀ 60-50 دلار هستن که با هزینه های جانبیشون همینقدر در میاد. مطمئن نیستم ولی اگه خودت بتونی دانلود کنی و پولش رو با گیفت کارت بدی برات ارزونتر درمیاد.
مشکلی از این بابت ندارم از چیزی خوشم بیاد هرچقد هزینش باشه میدم الآنم که گفتی با گیفت کارت میشه خرید بازی هارو پس دیگه حله همه چی
همین الآن که نزدیک 600 تا گیفت کارت پلی استیشن 10 دلاری و 400 تا ایکس باکس مونده رو دستم نه کسی میخره نه چیزی : )))

https://forum.persiantools.com/thre...-psn-و-ایکس-باکس-xbox-با-تخفیف-ویژه-_.873174/

بدبختی اینجاست که حدود 900 تا گیفت کارت 10 دلاری اپل هم مونده دستم حتی قیمت 29 تومنم به مشتری میدم اما خرید نیست که نیست :|

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
این دکتر دکستر کیه یکی لینک فروپایلشو بده.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
یه مشکل جدی, کامنت های سایت بدون اجازه و تایید من منتشر میشن !!!!! چی کارش کنم؟
فکر کنم مواردی که قبلا از اون آی پی تایید کردی بعدها اگر کامنت جدیدی بزاره خود به خود تایید میشه (البته فکر کنم برای همه اینجوری نیست)
خود منم به شخصه چند باری با این مشکل مواجه شدم در وردپرس

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
آیا فیلترینگ روی عبارت های مورد دار "رقص" و "تلمبه" حساس هست؟ میتونه تشخیص بده تلمبه باده و رقص نور؟!
فکر نکنم
چون فیلترینگ هوشمند بر روی کلمات خیلی خیلی خاص اعمال میشه و باقی موارد از گزارشات تخلفات مردمی رسیدگی میشه بهشون و زمانی هم که کسی بخواد گزارش بده باز دو مرحله داره و مرحله اول خود شخص هستش که متوجه میشه این رقص با اون رقص کاملا متفاوت هستش و دوم هم اون کاربر رایانه ای هستش که به گزارشات رسیدگی میکنه و با چک کردن لینک متوجه میشه که گزارش تخلف رسیده اشتباه هستش.
دقیقا در رابطه با سلسله مراتب اداری در فیلترینگ آشنا نیستم ولی خوب عموما از این دو مقوله جدا نیست.
@amir7310
دوستان برای جلوگیری از این سایتای خبرخوان باید چیکارا بکنیم؟!!
یه سری ایفریم هستن یه سری هم مطلبو کپی میکنن
کلا آِ پی های مرتبط با اون خبرخوان رو ببند فید سایت رو هم کلا به تاخیر بنداز، بهترین مورد هم اگر مطالبت اختصاصی هستش از طریق خود گوگل وبمستر و گزینه ی fetch ثبت کن.

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
فکر کنم مواردی که قبلا از اون آی پی تایید کردی بعدها اگر کامنت جدیدی بزاره خود به خود تایید میشه (البته فکر کنم برای همه اینجوری نیست)
خود منم به شخصه چند باری با این مشکل مواجه شدم در وردپرس
توی تنظیمات عمومی در وردپرس هست اگر اشتباه نکئم!!
اوکیش کنید همیشه تایید میخواد از شما

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان...مطالب جدیدم که ایندکس میشن تاریخ رو یه چیز عجیبی میزنه مثلا سال 2002
مشکل از چیه؟ وردپرسه سایتم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان...مطالب جدیدم که ایندکس میشن تاریخ رو یه چیز عجیبی میزنه مثلا سال 2002
مشکل از چیه؟ وردپرسه سایتم
اینو من قبلا با وردپرس تست کردم
چند مدت پیش اون قدیما وقتی تو کار محتوای اختصاصی بودم به خطر اینکه مطالبمو سایتای اسپمر و کپی کننده سریعا کش میرفتن، موقع ارسال تاریخ پست رو یکی دو روز قبل تر میزدم و سریعا فچ میکردم و توی نتایج تاریخ رو همون روزی که تعیین کرده بودم میاورد
اره از وردپرسه

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
اینو من قبلا با وردپرس تست کردم
چند مدت پیش اون قدیما وقتی تو کار محتوای اختصاصی بودم به خطر اینکه مطالبمو سایتای اسپمر و کپی کننده سریعا کش میرفتن، موقع ارسال تاریخ پست رو یکی دو روز قبل تر میزدم و سریعا فچ میکردم و توی نتایج تاریخ رو همون روزی که تعیین کرده بودم میاورد
اره از وردپرسه
من اصلا دست به تاریخ نزدم خودش چند روزه اینطور شده

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سلام

دوستان كسي ميدونه سايت mail.com ماله چه شركتي و كشوري هست ؟

براي ايميل شخصي و اينا ميشه روش حساب كرد ؟ چون پسوند هاي خوبي داره
مال شرکت 1&1
تو زمینه وب فعاله.
کلی دامنه بهتر هم داره مثل [email protected] [email protected] [email protected]
اینارو البته از چند سال پیش یادمه.شاید الان نباشن.
امکاناتش در حد سرویس های معروف مثل جیمیل و یاهو نیست .ساده و قدیمیه تقریبا.تو دریافت بعضی از ایمیل ها من مشکل دارشتم باش.دیر میومد :/
پ ن : تقریبا 5 ساله یه ایمیل دارم اونجا و کماکان فعاله.

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
مال شرکت 1&1
تو زمینه وب فعاله.
کلی دامنه بهتر هم داره مثل [email protected] [email protected] [email protected]
اینارو البته از چند سال پیش یادمه.شاید الان نباشن.
امکاناتش در حد سرویس های معروف مثل جیمیل و یاهو نیست .ساده و قدیمیه تقریبا.تو دریافت بعضی از ایمیل ها من مشکل دارشتم باش.دیر میومد :/
پ ن : تقریبا 5 ساله یه ایمیل دارم اونجا و کماکان فعاله.
شركت يك و يك ايران؟!!!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
بالا