• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
موقع ارسال تاریخ پست رو یکی دو روز قبل تر میزدم
مگه افزونه خبرخوان/اسپمر/فید خوان به تاریخ پست اهمیت میده؟!!! محتوای تازه که بیاد کپی میزنه کاری به تاریخی که وردپرس درج کرده نداره, هیچ تاثیری نداره

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
پاپکده هم قوانین جدید وضع کرده باید پاپ اپ تو سایت باشه تا وقتی واریز کنند!!! واریزی هاشون هم که الحمدلله یه هفته ای طول میکشه هیچی دیگه داره میشه مثل کلیک یاب که بنر رو برمیداشتی پرداختی میرفت هوا!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان براي شما هم همكاري در فروش تك شاپ فيلتر شده؟!!!
takshop91.biz

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
دوستان یه راهنمای فوری یمخام
قصد دارم بیش از 1000 لینک که به اینصورته: adress.ir رو به adress.com تغییر بدم. دستی تغییر دادن زمان مبره. راهی هست بشه فورا اینکارو انجام داد؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان یه راهنمای فوری یمخام
قصد دارم بیش از 1000 لینک که به اینصورته: adress.ir رو به adress.com تغییر بدم. دستی تغییر دادن زمان مبره. راهی هست بشه فورا اینکارو انجام داد؟
تو وردپرس؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
پاپکده هم قوانین جدید وضع کرده باید پاپ اپ تو سایت باشه تا وقتی واریز کنند!!! واریزی هاشون هم که الحمدلله یه هفته ای طول میکشه هیچی دیگه داره میشه مثل کلیک یاب که بنر رو برمیداشتی پرداختی میرفت هوا!
بهنرین سایت در این زمینه پاپ آپ می می باشد.

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
بهنرین سایت در این زمینه پاپ آپ می می باشد.
پاپ اپ می هم امتحان کردم اما وضعیت بدتره چون شمارش ها real-time نیستن و آخر شب محاسبه میشن دقیقا سازوکارشون مشخص نیست :-/

alireza2567

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان.. ای نتورک این ماه واریزی داشته ؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
پاپ اپ می هم امتحان کردم اما وضعیت بدتره چون شمارش ها real-time نیستن و آخر شب محاسبه میشن دقیقا سازوکارشون مشخص نیست :-/
شمارشش رو میتونید چک کنید و ببینید.فقط مبلغ ساعت 12 شب محاسبه و به حساب کاربریت اضافه میشه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان اين طراحهاي سايت كه سي ام اس اختصاصي به صورت كد شده ارائه ميدن . اين كدها از كجا خونده ميشه؟ از سايت خودشون؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
دوستان اين طراحهاي سايت كه سي ام اس اختصاصي به صورت كد شده ارائه ميدن . اين كدها از كجا خونده ميشه؟ از سايت خودشون؟
نه کدها موجوده توی هاست خودتون اما کد شدن و اگر هم کد "خاص!" گذاشته باشن چون سورس، کد شده قابل تشخیص نیست و عملا هر کد مخربی رو می تونن قرار بدن برای سواستفاده های بعدی
شخصا هرگز سراغ چنین سیستم هایی نمیرم

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
نه کدها موجوده توی هاست خودتون اما کد شدن و اگر هم کد "خاص!" گذاشته باشن چون سورس، کد شده قابل تشخیص نیست و عملا هر کد مخربی رو می تونن قرار بدن برای سواستفاده های بعدی
شخصا هرگز سراغ چنین سیستم هایی نمیرم
اين كدها مگه نبايد بالاخره از يه جايي خونده بشه؟ هاست من از كجا تشخيص ميده اين كدها چي هستن و چطوري بايد اجرا بشن؟

بالا