• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
من هم یه بار همینطوری شدم برای ایمیل Live.com و شانس آوردم که خود سرویس لایو تغیر پسورد را تا یک ماه مسدود کرد تو این مدت دو بار به ایمیل من اتک زدن شانس آوردم ربات اتک میزد اگر آدم بود همه حساب ها را سرقت میکرد. سر یک ماه زود تر از اون لعنتی پسورد را عوض کردم.
شما تایید دو مرحله ای فعال کن+چند تا ایمیل بازیابی

این اقدام از طرف سایت پازلی که به قول خودشون دارن در زمینه اندروید فعالیت میکنن واقعا بعید هست.
حداقل یه جوجه هکر بیاد این کارو کنه با اینهمه رد پا، آدم میگه جوجه هکر بود ، اینا که شرکت دارن و ... ازشون اینجور حرکات بعیده.
البته اگه فردا نیان بگن ما رو هک کرده بودن و تقصیر ما نبوده. (ما هم اسگول باور کردیم :|)

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان..این بخش اکسپلورر اینستاگرام بیچاره کرد منو :(((
همش پست های استقلالی میاره..داخل پیجش هم که میرم کسی فالوش نکرده..نمیدونم از کجا میاد!!
نه کسی فالو کرده نه کسی لایک کرده:general509::general710:
مشاهده پیوست 1022373

انصافا نگاه کنید:general503::general503::general503::general503:

کسی راه حلی داره؟
من که خودم موندم توش:confused:
بلاک کن یه تعداد از پیجارو بعد یه مدت نمیاره اون موضوع رو !

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
خب این دوستتون یا اشتباه میکنه یا تازه کاره
درصدهایی که داره بستگی به کار و فروشش داره ولی حداکثر درصدی که تا به حال دادم 8 درصد بوده و الان بعد از چند سال فقد 2 درصد میدم
و حتی یه سری از محصولا اگر فروشتون تا یه حد نباشه درصدی نمیگیرن ازتون

در مورد پرداخت هم که راحت تر از پال مگه هست ؟
این همه مستر و ویزا کارت صادر میکنن و مدیریت حساب های پای پل و .... :)
خوبی مارکت های اونا اینه که طرف حتی رایگان هم بهش بدی مثلا قالبت رو قبول نمیکنه و برای همین شما کم کمش 10 هزارتا هم بفروشی میکنه 50 میلیون که 100 سال تو مارکتای ایرانی نمیتونی به این فروش برسی
تفکر اونوریا با تفکرای ما فرق داره ، ایرانی جماعت میگه حتی اگر هزارتومن بود یه ماه میگرده دنبال این که ببینه رایگان پیدا میکنه یا نه :)

شما توی ایران هیچ برنامه نویس و طراح حرفه ای رو پیدا نمیکنی که تو مارکتای ایرانی کار کنه و 99% با اونور کار میکنن

زبان انگلیسی هم زیاد لازم نیست فقد تو بخش پشتیبانی لازم میشه که اونم چون لایو نیست به راحتی میتونی ترجمه کنی و بعد جواب بدی
ممنون
همونطور که گفتم در مورد ۲۵ درصد زیاد مطمئن نبودم
اما در مورد این که میگفت بیشتر از ۴۰ درصد نمیگرفته مطمئنم حالا یا اغراق میکرده یا جلو اساتید و بچه های دانشگاه میخاسته یه حرفی بزنه
البته کار اصلیش php بود و این جریال هم واسه الان نیست

من حرفه ای نیستم ولی این پستت بیشتر از قبل ترغیبم کرد که طراحی رو ادامه بدم :general601:

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان راه حل بهم بدین زبان انگلیسی رو بتونم در حد نسبتا خوب متوجه بشم از طرز حرف زدن و برنامه های تلویزیونی.. فعلا دست و پا شکسته میتونم بخونم
این نرم افزارها مثل اکسین چنل رو کسی استفاده کرده ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ممنون
همونطور که گفتم در مورد ۲۵ درصد زیاد مطمئن نبودم
اما در مورد این که میگفت بیشتر از ۴۰ درصد نمیگرفته مطمئنم حالا یا اغراق میکرده یا جلو اساتید و بچه های دانشگاه میخاسته یه حرفی بزنه
البته کار اصلیش php بود و این جریال هم واسه الان نیست

من حرفه ای نیستم ولی این پستت بیشتر از قبل ترغیبم کرد که طراحی رو ادامه بدم :general601:
خواهش
والا نمیدونم ولی یه مثالی هست که میگن هرکسی تو هر کاری هست از اون کار میناله حتی اگر روزی 100 میلیون در بیاره وختی داره به دیگران راهنمایی میده یا .... از نارضایتی میگه حالا دلیلشو نمیدونم ولی من هیچوخ سعی نکردم از کارم طراحی و برنامه نویسی و ... بد بگم در صورتی که میشه گفت بدترین کار دنیاست چون همه چیتو ازت میگیره !
منم حرفه ای نیستم
انشاالله که با تلاشت مطمعن باش موفق میشی ولی یه نصیحت یا هرچی اسمشو میزاری دوستانه بهت کنم اینکه سعی کن به اندازه باشه و زیاده روی نکنی
برنامه نویسی و طراحی از نظر من بهترین شغل دنیاست چون اولو آخرش هرچقدم در بیاری مهم نیست مهم اینه ۀقای خودتی و رییس خودت یادش بخیر وختی مادرم همش شاکی میشد که کور کردی خودتو از پشت کام پاشو یه کم زندگی کن چقدر بحث میکردیم باهم و گوش نمیدادم ( یعنی یه هفته نبود که کیس یا مانیتورمو از بالا پرت نکنه تو حیاط :D )
الآن که نزدیک 1 ساله چشمامو عمل کردم و قطره اتولوگ و آرتلاک و .... مصرف میکنم تازه میفهمم که نابود کردم خودمو با این کارام
البته اینم بگم فقد برنامه نویسی نیست و توی هر کاری افراط به خرج بدی بهت آسیب میزنه ولی برنامه نویسی یه کم بیشتر
مواظب خودت نباشی روزی میرسه که حتی پیشنهاد کار ساعتی 10 میلیون تومن رو هم رد میکنی ... :)
ایشاالله که موفق باشی تو کارت :x

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
دوستان..این بخش اکسپلورر اینستاگرام بیچاره کرد منو :(((
همش پست های استقلالی میاره..داخل پیجش هم که میرم کسی فالوش نکرده..نمیدونم از کجا میاد!!
نه کسی فالو کرده نه کسی لایک کرده:general509::general710:
مشاهده پیوست 1022373

انصافا نگاه کنید:general503::general503::general503::general503:

کسی راه حلی داره؟
من که خودم موندم توش:confused:
چون منو بلاک کردی اینجوری شده :general703::general710:

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
دوستان کسی تا حالا از ویکی پدیا بک لینک گرفته برا خودش؟ تاثیری داشته؟
منظورم اینه که وارد ویرایش متن هاش بشی و کلماتش رو لینک بدی.
من رو چندتا از صفحه هاش این کارو کردم ولی تاثیری نبوده... انگار.
گرفتن لینک توی این سایت خیلی سخته چون توسط افراد ایرانی که مدیر های افتخاریش هستند نظارت میشه و هرچی لینک بزارید سریع برش میدارند
برای متن هایی که به صورت دستی اضافه بشن و ناب باشند میتونید لینک منبع بزارید و قطعا تاثیر داره اما باید تعدادش خیلی زیاد باشه که هم ورودی بده هم بک لینک(نوفالو)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
جدی؟! یعنی لینک کوتاه گوگل میتونه بکلینک الکسا هم حساب بشه؟!
تا جایی توی گوگل وب مستر دیدم لینک هایی که ریدایرکت بودند هم جزو بک لینک های سایت ثبت شدن
چی میشه که بعضی یوزر ها مدیر افتخاری ویکی پدیا میشن؟!!
باید یوزر فعال و سرشناسی داخل سایتشون باشید. یعنی شروع کنید به ارسال و ویرایش مطالب بعدا که سابقه خوبی پیدا کردید همونجا میشه برای ناظر شدن درخواست ایجاد کرد

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
یه افزونه برای ووکامرس میخوام صدور فاکتور ( یه مقدار سفارشی هست ) ای دی تلگرام پ خ بدید

ivi

Registered User
لایک‌ها
79
سلام دوستان
وقت بخیر

سرور مجازی از کجا بگیرم؟ لطفا یه جای مطمئن که قیمتاش مناسب باشه معرفی کنید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
  • Like
Reactions: ivi

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
باسلام دوستان
خواستم ببینم برای یه سایت تازه تاسیس که فعلا بازدید خوبی نداره چه هاست پیشنهاد می دید؟
نت افزار یه کمکی قیمت هاش بالاس جز نت افزار؟
98میزبان خوبه؟
خلاصه یه شرکت هاست بهم معرفی کنید که پشتیبانی خوبی داشته باشه

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
بچه ها تابستون تموم شد و کنکور هم ک تموم شد نویسنده با سابقه و واسه همکاری طولانی مدت خواستید در خدمتم .

بالا