• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
آدرس جدید فاز موزیک چیه؟:rolleyes:o_O

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان طراح (بوت استرپی)
@l3est
روش یا میانبری توی بوت استرپ وجود داره که بتونم برای data-offset توی col های مختلف عدد دلخواه وارد کنیم؟
HTML:
<div class="left-sidebar col-lg-7 col-md-8 col-sm-12 col-xs-24" data-spy="affix" data-offset-top="640" data-offset-bottom="60">
کد بالا به درستی توی col-lg کار میکنه ولی زمانی که میره توی col-md همون اندازه ۶۴۰ رو میزنه که صفحه رو بهم میزنه
با استفاده از media هم تست کردم نشد (کلاس های affix-top و affix-bottom مربوط به Affix)
HTML:
@media (max-width: 1200px) {
   .left-sidebar.affix-top{
        top:990px;
    }

}
راه حلی نداره ؟
به نظر من تا جایی که میتونی از فریم ورک ها و مخصوصا اونایی که ماله CSS و HTML هستن، استفاده نکن به دو دلیل :
یکی اینکه الکی سایتتو سنگین میکنن
یکی هم اینکه کدنویسی رو پیچیده میکنن

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان راه حل بهم بدین زبان انگلیسی رو بتونم در حد نسبتا خوب متوجه بشم از طرز حرف زدن و برنامه های تلویزیونی.. فعلا دست و پا شکسته میتونم بخونم
این نرم افزارها مثل اکسین چنل رو کسی استفاده کرده ؟
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه ؟ ثواب داره ها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
برای صفر تا صد فرانسوی میتونم کمکت کنم، نرم افزار تل می مور فرانسوی اگه خواستی دارم، انگلیسی هم پکیج یادگیری انگلیسی در خواب دارم! خلاصه هر چی بخوایی دارم از شیر مرغ تا جون آدمیزاد، حتی آموزش مرتاض هندی شدن هم دارم!!

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
برای صفر تا صد فرانسوی میتونم کمکت کنم، نرم افزار تل می مور فرانسوی اگه خواستی دارم، انگلیسی هم پکیج یادگیری انگلیسی در خواب دارم! خلاصه هر چی بخوایی دارم از شیر مرغ تا جون آدمیزاد، حتی آموزش مرتاض هندی شدن هم دارم!!
از اینها که اسم بردی چیز ارزشمندی هم توش هست؟ آموزش مرتاض هندی شدن :general208:

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
اکسین چنل رو زمانی که اومد یه بررسی کردم و به نظرم خوب نبود.
من هم خواندن و درک مطلبم بد نیست اما شنیداری و گفتاری خیلی ضعیف هستم. بهترین راه هم برای تقویت این دو مورد (شنیداری و گفتاری) تماشای فیلم و سریال و برنامه های زبان اصل هست. یکم وقت گیر هست ولی خوب جواب میده (البته به خاطر کمبود وقت هنوز خودم نتونستم انجام بدم)

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اکسین چنل رو زمانی که اومد یه بررسی کردم و به نظرم خوب نبود.
من هم خواندن و درک مطلبم بد نیست اما شنیداری و گفتاری خیلی ضعیف هستم. بهترین راه هم برای تقویت این دو مورد (شنیداری و گفتاری) تماشای فیلم و سریال و برنامه های زبان اصل هست. یکم وقت گیر هست ولی خوب جواب میده (البته به خاطر کمبود وقت هنوز خودم نتونستم انجام بدم)
باید یه پیشینه داشته باشی تا بتونی فیلم زبان اصلی ببینی، اون مربوط میشه به یه نفر که خوب بلده و میخواد تمرین کنه مگرنه کسی که سطحش پایینه تازه میخواد شروع کنه دیدن فیلم زبان اصلی مثل کار کردن با یه کر و لال هست

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دوستان طراح (بوت استرپی)
@l3est
روش یا میانبری توی بوت استرپ وجود داره که بتونم برای data-offset توی col های مختلف عدد دلخواه وارد کنیم؟
HTML:
<div class="left-sidebar col-lg-7 col-md-8 col-sm-12 col-xs-24" data-spy="affix" data-offset-top="640" data-offset-bottom="60">
کد بالا به درستی توی col-lg کار میکنه ولی زمانی که میره توی col-md همون اندازه ۶۴۰ رو میزنه که صفحه رو بهم میزنه
با استفاده از media هم تست کردم نشد (کلاس های affix-top و affix-bottom مربوط به Affix)
HTML:
@media (max-width: 1200px) {
   .left-sidebar.affix-top{
        top:990px;
    }

}
راه حلی نداره ؟
از فرست و لست استفاده کن

یه چیزی :
اگه داری یاد میگیری و ... برو سمت فانداکشن
در یک کلام فوق العادست
حجمش نصف بوت استرپه و امکاناتش عالی
یعنی اگه بخوام امتیاز بدم یه تار موی فانداکشنو به کل بوت استرب نمیدم !

به نظر من تا جایی که میتونی از فریم ورک ها و مخصوصا اونایی که ماله CSS و HTML هستن، استفاده نکن به دو دلیل :
یکی اینکه الکی سایتتو سنگین میکنن
یکی هم اینکه کدنویسی رو پیچیده میکنن
برعکس گفتی ؟
فریمورکا برای سادگی و جلوگیری از تکرار و راحتی و سرعت و ... به وجود اومدن
کاری با بوت استرب ندارم کلا متنفرم ازش پراکندگیش و .... میره رو اعصاب
ولی یه بار با فانداکشن کار کن عالیه عاشقش میشی
عین این میمونه لاراول رو با فالکون مقایسه کنی !

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اي بابا زرين پال رو چرا فيلتر كردن؟!!!
مثل اينكه قضيه ماليات گرفتن از وبمسترها داره جدي ميشه!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اي بابا زرين پال رو چرا فيلتر كردن؟!!!
مثل اينكه قضيه ماليات گرفتن از وبمسترها داره جدي ميشه!
سر مالیات نیست
نزدیک 400 پرونده کلاه برداری میلیاردی درست شده که همش از تلگرام و نرم افزارای دوربین لخت کن و صیغه یاب و .... این چیزاست که خریدا همگی از داخل تلگرام و بات و .... بوده و چون قابل پیگیری نیستن همه شاکیا موندن
درگاه های پرداخت به خاطر فرم های پرداخت و لینکای پرداخت به مشکل خوردن چون به راحتی میشه لینک رو داد یا توی برنامه استفاده کرد
متنی هم که فتا و کارگروه فرستاده همین توش هست که صفحات پرداخت شخصی و لینکا ساماندهی بشن ( این ساماندهی یعنی به کل باید جمع کنید این صفخات و لینکارو )

این تلگرام گند زده به همه چی من موندم اون پاول فلان فلان شده تا کی میخواد اطلاعات بده به ایران و فیلتر نشه :|

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
برعکس گفتی ؟
نه
برای این میگم خوب نیس چون واقعا اعصاب خوردکنه این بوت استرپ
بیشتر منظورم فریم ورک هایی بود که بودن و نبودنشون خیلی تفاوتی ایجاد نمیکنه
ولی خب این مسئله توی کدنویسی PHP کاملا برعکسه و استفاده از فریم ورک خیلی کارو سریع تر میکنه
حالا یه وقت که فرصت کردم باید این فاندیشن رو بررسیش کنم ببینم چطوریاست

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سر مالیات نیست
نزدیک 400 پرونده کلاه برداری میلیاردی درست شده که همش از تلگرام و نرم افزارای دوربین لخت کن و صیغه یاب و .... این چیزاست که خریدا همگی از داخل تلگرام و بات و .... بوده و چون قابل پیگیری نیستن همه شاکیا موندن
درگاه های پرداخت به خاطر فرم های پرداخت و لینکای پرداخت به مشکل خوردن چون به راحتی میشه لینک رو داد یا توی برنامه استفاده کرد
متنی هم که فتا و کارگروه فرستاده همین توش هست که صفحات پرداخت شخصی و لینکا ساماندهی بشن ( این ساماندهی یعنی به کل باید جمع کنید این صفخات و لینکارو )

این تلگرام گند زده به همه چی من موندم اون پاول فلان فلان شده تا کی میخواد اطلاعات بده به ایران و فیلتر نشه :|
خب اونی که دنبال نرم افزار لخت کنه خودش داره کاره غیر قانونی میکنه و خودشو اول باید بگیرن
بعد تو دادگاه میخواد با چه عنوانی از حقش دفاع کنه؟ :general210:
مثلا میگه من میخواستم برنامه لخت کن بخرم که یارو سرم کلاه گذاشت؟ o_O
اونوقت ببین چقدر مردم ساده ن که فکر کردن میشه با دوربین موبایل زیره لباس دیگرانو دید :general509: بعد تازه کلاه هم سرشون میره :general404:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
نه
برای این میگم خوب نیس چون واقعا اعصاب خوردکنه این بوت استرپ
بیشتر منظورم فریم ورک هایی بود که بودن و نبودنشون خیلی تفاوتی ایجاد نمیکنه
ولی خب این مسئله توی کدنویسی PHP کاملا برعکسه و استفاده از فریم ورک خیلی کارو سریع تر میکنه
حالا یه وقت که فرصت کردم باید این فاندیشن رو بررسیش کنم ببینم چطوریاست
اصن اسم بوت استرب میاد واس چند ساعت میرم تو حس اینکه دیگه وبو ببوسم بزارم کنار انقد متنفرم ازش :|
حیف اون تایمایی که گذاشتم واس اینکه یاد بگیرمش کاش از اول با فانداکشن آشنا میشدم لامصب دقیقا حجمش نصف بوت استربه ( امکانات برابر )
حتی کاستومشو دانلود کنی تا 20 کیلو هم میرسه فشردش
حتما کار کن ببین چقد خوبه
در مورد php هم متاسفانه تو ایران نمیدونم چرا اینطوریه هرکی هرچیو بیشتر استفاده کنه ملت فک میکنن خوبه مثلا هر آگهی میبینی گفته یا لاراول یا yii
در صورتی که فالکون اینارو میخوره !
ایران داستانش مث همون پرایده چون فروش زیاد هست و همه دارن پس حتما خوبه دیگه :D

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سر مالیات نیست

چقدر ساده ايد شما! مطمئن باش اولين و مهمترين دليلش ماليات هست. اگه بفهمين روزانه اين درگاههاي پرداخت چقدر گردش مالي دارن مختون سوت ميكشه براي همين اومدن هر جوري شده ميخوان ماليات بگيرن.
در درجه هاي بعد شايد اين موردي كه شما ميگي تاثير داشته باشه.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
چقدر ساده ايد شما! مطمئن باش اولين و مهمترين دليلش ماليات هست. اگه بفهمين روزانه اين درگاههاي پرداخت چقدر گردش مالي دارن مختون سوت ميكشه براي همين اومدن هر جوري شده ميخوان ماليات بگيرن.
در درجه هاي بعد شايد اين موردي كه شما ميگي تاثير داشته باشه.
داداش گلم نامشو بفرستم ببینی که برامون اومده ؟
بحث مالیات جدا هست فدات شم مالیات رو همون تو مرحله گرفتن مجوز پوستتو میکنن همه چیتو جمع میکنن به این جاها نمیرسه :)
تا چند روز دیگه خود نماد اعتماد و .... هم خبرش تو خبرگزاریای رسمی میاد بیرون که تلگرام باعث این شده
تو مالیات رو میگی گردش مالی این سایتارو میگی ولی کافیه مبلغ کلاه برداری های تلگرامی رو ببینی تا مخت سوت که هیچی دود بده :)
راحت ترین راه کلاه بردای که هیچ ردی ازش نمیمونه همین تلگرامه چون به راحتی آی پی بوت رو میتونی به عنوان کلاینت معرفی کنی و کل بانکو خالی کنی به حساب ارزی :)
یه کم صب کن خبراش میاد به زودی بیرون ...

خب اونی که دنبال نرم افزار لخت کنه خودش داره کاره غیر قانونی میکنه و خودشو اول باید بگیرن
بعد تو دادگاه میخواد با چه عنوانی از حقش دفاع کنه؟ :general210:
مثلا میگه من میخواستم برنامه لخت کن بخرم که یارو سرم کلاه گذاشت؟ o_O
اونوقت ببین چقدر مردم ساده ن که فکر کردن میشه با دوربین موبایل زیره لباس دیگرانو دید :general509: بعد تازه کلاه هم سرشون میره :general404:
دقیقا مشکل همینه که طرف اومده شکایت کرده گفته پول از حسابم کم شده از اینترنت شارژ خریدم و نمیگه که فلان نرم افزارو نصب کردم !
دقیقا مشکلی که واس من پیش اومده طرف اومده حسابشو خالی کردن و با کارتش ( فیک پیج بوده ) از یکی از سایتای ما خرید کردن
حالا چون طرف با بات خرید کرده هیچ ردی ازش نمونده بود تا اینکه نزدیک دو هفته خودمو کشتم تا پیداش کردم طرف تو قزوین بود و نزدیک 4 میلیارد این مدلی پول کشیده بود بالا
آخرش چی شد ؟ فتا و دادیار گفتن ممنون از همکاریتون انشاالله چبران میکنیم :|
گفتم الان که مشخص شد چیه اینو میگین تا دیروز گیر داده بودین که فلانه میگه تقصیر ما نیست طرف ردی نزاشته
میگم من یه آدم ساده تونستم پیداش کنم اونوخ شما با این همه دمو دستگاه و تشکیلات نتونستین ؟
طرفو دستگیر کردن مصاحبش تو روزنامه هم ثبت شده ولی هنوز سایتشو دمو دستگاهش داره کار میکنه و آنلاینه !

یعنی بخدا قسم تو ایران زندگی کردن با این آدما مث تف سر بالا میمونه

چندوخ پیش یادتون باشه یکی از دوستان همینجا گفت که اپ بازدید پروفایلو و لست سینو بنویس میلیاردر میشی
منم گفتم اوکی بنویسم چون راحت ترین اپی بود که میشد نوشت چون همه چیش تو خود تلگرام بود
نوشتمش خودم که نه حوصلشو دارم نه چشام میزاره دادمش یکی بزاره واس فروش همین پسره مرتضی teledan.ir
بازار گفت 60 درصد بده فتا گفت جرمه حریم خصوصیه و فلان کارکروه گفت فلانه و ....
مملکت گلو بلبله اصن :)

هعی ....

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
ای بابا زرین پال رو فیلتر زدن.الان چ گوهی بخوریم.
اینا میخان نماد بگیریم و بابتش سالیانه مالیات بدیم. هوووووووف

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
داداش گلم نامشو بفرستم ببینی که برامون اومده ؟
بحث مالیات جدا هست فدات شم مالیات رو همون تو مرحله گرفتن مجوز پوستتو میکنن همه چیتو جمع میکنن به این جاها نمیرسه :)
تا چند روز دیگه خود نماد اعتماد و .... هم خبرش تو خبرگزاریای رسمی میاد بیرون که تلگرام باعث این شده
تو مالیات رو میگی گردش مالی این سایتارو میگی ولی کافیه مبلغ کلاه برداری های تلگرامی رو ببینی تا مخت سوت که هیچی دود بده :)
راحت ترین راه کلاه بردای که هیچ ردی ازش نمیمونه همین تلگرامه چون به راحتی آی پی بوت رو میتونی به عنوان کلاینت معرفی کنی و کل بانکو خالی کنی به حساب ارزی :)
یه کم صب کن خبراش میاد به زودی بیرون ...

دقیقا مشکل همینه که طرف اومده شکایت کرده گفته پول از حسابم کم شده از اینترنت شارژ خریدم و نمیگه که فلان نرم افزارو نصب کردم !
دقیقا مشکلی که واس من پیش اومده طرف اومده حسابشو خالی کردن و با کارتش ( فیک پیج بوده ) از یکی از سایتای ما خرید کردن
حالا چون طرف با بات خرید کرده هیچ ردی ازش نمونده بود تا اینکه نزدیک دو هفته خودمو کشتم تا پیداش کردم طرف تو قزوین بود و نزدیک 4 میلیارد این مدلی پول کشیده بود بالا
آخرش چی شد ؟ فتا و دادیار گفتن ممنون از همکاریتون انشاالله چبران میکنیم :|
گفتم الان که مشخص شد چیه اینو میگین تا دیروز گیر داده بودین که فلانه میگه تقصیر ما نیست طرف ردی نزاشته
میگم من یه آدم ساده تونستم پیداش کنم اونوخ شما با این همه دمو دستگاه و تشکیلات نتونستین ؟
طرفو دستگیر کردن مصاحبش تو روزنامه هم ثبت شده ولی هنوز سایتشو دمو دستگاهش داره کار میکنه و آنلاینه !

یعنی بخدا قسم تو ایران زندگی کردن با این آدما مث تف سر بالا میمونه

چندوخ پیش یادتون باشه یکی از دوستان همینجا گفت که اپ بازدید پروفایلو و لست سینو بنویس میلیاردر میشی
منم گفتم اوکی بنویسم چون راحت ترین اپی بود که میشد نوشت چون همه چیش تو خود تلگرام بود
نوشتمش خودم که نه حوصلشو دارم نه چشام میزاره دادمش یکی بزاره واس فروش همین پسره مرتضی teledan.ir
بازار گفت 60 درصد بده فتا گفت جرمه حریم خصوصیه و فلان کارکروه گفت فلانه و ....
مملکت گلو بلبله اصن :)

هعی ....
جواب پ خ رو بده :دی
دو ساعت اینجا تایپ میکنه

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
از فرست و لست استفاده کن

یه چیزی :
اگه داری یاد میگیری و ... برو سمت فانداکشن
در یک کلام فوق العادست
حجمش نصف بوت استرپه و امکاناتش عالی
یعنی اگه بخوام امتیاز بدم یه تار موی فانداکشنو به کل بوت استرب نمیدم !
ممنون
بوت استرپو اگه اغراق نباشه تقریبا همه چیو بلدم، تنها چیزی که ازش سر در نیاوردم همینه که چرا فقط توی یکی از colهای lg,md,sm,xs جواب میده و دیگه نمیشه واسه مابقیش ارتفاع رو تنظیم کرد
چندتا سایت هم بررسی کردم،‌دیدم اونا هم فقط واسه صفحه های بزرگ (lg) این کارو کردن و کلا position:fix رو روی رزلیشن های دیگه برداشتن
آموزش ها هم فقط روی یکی از رزلیشن ها تنظیم شدن و واسه مابقی میریزه بهم
اینم فقط واسه این لازمم میشه که جلوی فضاهایی که هرز میرن و باعث میشه زیبایی جلوشو از دست بده بگیرم، لینک زیر رو ببینید (scroolspy) ولی کارایی های دیگه هم داره مثه مسیریابی
http://jsfiddle.net/0mLzseby/752/

فرست و لست رو یه کم بیشتر توضیح میدی؟
با تفسیر از فانداکشنو باد حتما سراغش برم ببینم چیه :general601:
برعکس گفتی ؟
یه مدت تو سرم بود بیام بوت استرپو کم حجم کنم و کلاسای اضافه رو بشینم دونه دونه حذف کنم و به جای ۱۲ تا از ۲۴ تا ستون استفاده کنم :D
اما یکی از دوستان اینو بهم معرفی کرد http://getbootstrap.com/customize/
خلاصه اینکه اگه نیاز به اکثر کلاس های بوت استرپ ندارید میتونید از customize استفاده کنید

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
از داخل تلگرام و بات و .... بوده و چون قابل پیگیری نیستن
چقدر شما ساده اید!! دی
کافیه یه چیزی قابل پیگیری نباشه اونوقت سنگ رو سنگ بند نمیشه شاید پیگیری زمانبر بشه کار سخت و پیچیده بشه، حال و حوصله رسیدگی نباشه ولی چیزی نیست که مطلقا قابل پیگیری نباشه، اون هم تلگرام که یه طویله بی در و پیکره
12338769_505111076330346_982244178_n.jpg

بالا