• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
جواب پ خ رو بده :دی
دو ساعت اینجا تایپ میکنه
شرمنده سعید با گوشی میام پیامارو نمیتونم باز کنم هرچی میزنم رو لود میمونه باید با پی سی بیام
اگه تلگرام میتونی اونجا بگو
ممنون
بوت استرپو اگه اغراق نباشه تقریبا همه چیو بلدم، تنها چیزی که ازش سر در نیاوردم همینه که چرا فقط توی یکی از colهای lg,md,sm,xs جواب میده و دیگه نمیشه واسه مابقیش ارتفاع رو تنظیم کرد
چندتا سایت هم بررسی کردم،‌دیدم اونا هم فقط واسه صفحه های بزرگ (lg) این کارو کردن و کلا position:fix رو روی رزلیشن های دیگه برداشتن
آموزش ها هم فقط روی یکی از رزلیشن ها تنظیم شدن و واسه مابقی میریزه بهم
اینم فقط واسه این لازمم میشه که جلوی فضاهایی که هرز میرن و باعث میشه زیبایی جلوشو از دست بده بگیرم، لینک زیر رو ببینید (scroolspy) ولی کارایی های دیگه هم داره مثه مسیریابی
http://jsfiddle.net/0mLzseby/752/

فرست و لست رو یه کم بیشتر توضیح میدی؟
با تفسیر از فانداکشنو باد حتما سراغش برم ببینم چیه :general601:

یه مدت تو سرم بود بیام بوت استرپو کم حجم کنم و کلاسای اضافه رو بشینم دونه دونه حذف کنم و به جای ۱۲ تا از ۲۴ تا ستون استفاده کنم :D
اما یکی از دوستان اینو بهم معرفی کرد http://getbootstrap.com/customize/
خلاصه اینکه اگه نیاز به اکثر کلاس های بوت استرپ ندارید میتونید از customize استفاده کنید
اینی که میگی کلا دیگه از فیکس استفاده نمیشه و با js طول و عرض صفحرو مشخص میکنه و محتویات صفحرو بر اساس اون جابه جا میکنه
البته دقیق نمیدونم چون خیلی وخته کار نکردم و اصن بوت استرب 2 سالی میشه دیگه استفاده نمیکنم و فقد فانداکشن
بزا مهدی که با بوت استرب کار میکنه بهتر میدونه راهنماییت میکنه

یه مدت تو سرم بود بیام بوت استرپو کم حجم کنم و کلاسای اضافه رو بشینم دونه دونه حذف کنم و به جای ۱۲ تا از ۲۴ تا ستون استفاده کنم :D
اما یکی از دوستان اینو بهم معرفی کرد http://getbootstrap.com/customize/
خلاصه اینکه اگه نیاز به اکثر کلاس های بوت استرپ ندارید میتونید از customize استفاده کنید

دقیقا چیزی که منم داشتم یه پوسته تفریحی وردپرس بود میخواستم کم حجم کنم نزدیک چند روز نشستم چیزایی که استفاده نمیشد رو حذف میکردم یهو یکی دید گفت باوا چرا این کارو میکنی برو قسمت کاستومیز از اونجا همه کار میتونی کنی :دی
یعنی فحش بود که به خودم میدادم : )))

یکی از چیزایی که عاشق فانداکشن شدم همین کاستومیز کردنشه که خیلی خوبه کامنت گذاریاش عالیه مستندات تکمیل پشتیبانی خوب و .... خیلی از پروزه ها حتی با حجم 20 کیلیو هم تکمیل میشه و این عالیه
کلا فانداکشن خیلی خوب اومد جلو چون نقاط ظعف بوت استرب رو دید و تو خودش برطرف کرد و باعث شد طرفدارش بیشتر بشه سادگی یادگیریش که دیگه عالی تو یه روز میتونی یاد بگیری

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
@Hamid2day
این تاپیک فروش گیفت کارت میزنم چرا حذف میشه ؟
نه اخطاری نه دلیلی نه ... یهو باد میاد میزنه حذف میکنه :)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
@Hamid2day
این تاپیک فروش گیفت کارت میزنم چرا حذف میشه ؟
نه اخطاری نه دلیلی نه ... یهو باد میاد میزنه حذف میکنه :)
برو یه نگاهی به جزیره بنداز ببین چند نفر برای گیف بن دائم شدن. ممنوعه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
تبلیغ اذر انلاین نبود که لینک سایت خودشو میزاشت
که اونجام لینک رفرالشو گذاشته بود. اوایل هم که خریده بود کاملا ناراضی و شاکی بود بعد شروع کرد به زیرمجموعه گیری. تازه با اون قیمتهای کذایی اسمشو گذاشته بود هاست ارزان‏ سرور ارزان و ...

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
صفح های این تاپیک دیگه راه نمیرن؟:p

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
صفح های این تاپیک دیگه راه نمیرن؟:p
یه زمانی 1-2 ساعت میرفتی بیرون بر میگشتی 10 صفحه رفته بود جلو چه برسه به اینکه 1 هفته یا 1 ماه نباشی قطعا نمیشد خوند.
پ.ن : سر پست اول صفحه های که شمارشون خاص بود دعوا بود:general503:تا اینکه حذف کرذن پست های صفحات قبل کشف شد:D
پ.ن 2 : یه جوری حرف زدم انگار اینا برا یه قرن پیشه شاید کلا 1 سال پیش :general304::general705:

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
یه زمانی 1-2 ساعت میرفتی بیرون بر میگشتی 10 صفحه رفته بود جلو چه برسه به اینکه 1 هفته یا 1 ماه نباشی قطعا نمیشد خوند.
پ.ن : سر پست اول صفحه های که شمارشون خاص بود دعوا بود:general503:تا اینکه حذف کرذن پست های صفحات قبل کشف شد:D
پ.ن 2 : یه جوری حرف زدم انگار اینا برا یه قرن پیشه شاید کلا 1 سال پیش :general304::general705:
آره قبلنا یه روز سر نمیزدم صفحات اونقدر میرفت جلو که دیگه حوصلم نمیکشید همشو ببینم همون دو صفحه آخرو نگاه میکردم نهایت. الان تو دو روز میبینی نهایتش دو صفحه به زور رفته جلو

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
هاست ارزان‏ سرور ارزان و ...
نت افراز یه دامین مثلا دات ارگ را میده 39 تومن آذرآنلاین میده 55 تومن! پشتیبانیش هم میگم درآمد بازاریابی و بستانکاری کسر کن برای سرویس جدید، قیمت را تغیر نمیده همون فاکتور خودش رو میزنه!!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
شاید قدیم اینطوری بوده ولی الان نه
الآن طرف یهو سرهنگ صداش میکنه فلانی بدو بیاد کلیپ جدید رسیده دابسمش فلانیه بیا ببین ک.... جر میخوره از خنده !!!

خوش به حال جدیدا زندگی میکننا :D
واقعا باورم شد که راست میگی
امروز رفتم **** وظیفه یه صحنه ای دیدم حیرت زده شدم! دو تا سرباز داشتن DVD سریال کره ای به هم میدادن و از فیلمی که دیشب دیده بودن تعریف میکردن!!!! اون هم چه سربازی، کسی که زمان ورود حتی جفت جیب پشتی تا وسط رو بازرسی میکرد!
سرباز هایی که مال اون شهر و بومی هم نیستن که شب برگردن خونشون، دم و دستگاه پخش DVD از کجا آوردن؟!!

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
واقعا باورم شد که راست میگی
امروز رفتم **** وظیفه یه صحنه ای دیدم حیرت زده شدم! دو تا سرباز داشتن DVD سریال کره ای به هم میدادن و از فیلمی که دیشب دیده بودن تعریف میکردن!!!! اون هم چه سربازی، کسی که زمان ورود حتی جفت جیب پشتی تا وسط رو بازرسی میکرد!
سرباز هایی که مال اون شهر و بومی هم نیستن که شب برگردن خونشون، دم و دستگاه پخش DVD از کجا آوردن؟!!
پسر عموی من تو همین اهواز افتاد قسمت اداری ارتش رسما تایم اداری میرفت می اومد حساب کن پلی استیشن برده بود خود کادریای می اومدن باهاشون فیفا شرطی میزدن
موبایل هم همیشه همراهش بود
کارش هم این بود که نامه هایی که می اومد جدا میکرد میزاشت تو چندتا کشو مختلف :D
کلا بستگی زیادی به شانس داره این قضیه یک سری جاها سخت گیری زیاده یک سری جاها هم ولن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
این مسئله به خیلی موارد بستگی داره
مثلا بعضی سیاست های اشتباه توی مدیریت یا تلگرام و گروه های پاسخگویی و چت در زمینه های مختلف یا پرکارتر شدن افراد متخصص مثه خودت
پ.ن : یادمه تو هر کلاسی میرفتیم چه 2 نفر چه 100 نفر همیشه حداقل 1 دونه نخاله رو داشت، همونی که وقتی کلاسو تعطیل میکردیم و یکمی خوشحال می شدیم میومد اعتراض میکرد که چرا کلاسو کنسل میکنید؟ حالا اصن خودش کلا بود و نبودش سره کلاس فرقی نداشت ولی خب ... :general210:
مرجع
ولی به نظر من همون مورد اول بیشترین ضربه رو به اینجا زد :(
الان من خودم جواب بیشتر سوال ها و مشکلاتی که واسه م پیش میاد رو توی سایت هایی مثل Stackoverflow پیدا میکنم
سایت هایی که عمرشون شاید نصف یا یک سوم PT هم نباشه ولی فوق العاده کار راه بندازن
چقدر حیف که پی تی با این همه سابقه و یوزر درست و حسابی نتونست مثل اینا بشه

بالا