• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
این قدر پی تی خالی شده دیگه کسی نیست که بگه : این بحثا چه ربطی به وبمستری داره ، ازونورم ده نفر جوابش رو بدن که عنوان تاپیک "بحث و گفتگو بین وبمسترها" هستش و میتونن درباره همه چی صحبت کنن :D:D

Watch171

Registered User
لایک‌ها
166
بچه ها کد پاپ اپ پشت صفحه 24 ساعت یکبار دارید ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
این قدر پی تی خالی شده دیگه کسی نیست که بگه : این بحثا چه ربطی به وبمستری داره ، ازونورم ده نفر جوابش رو بدن که عنوان تاپیک "بحث و گفتگو بین وبمسترها" هستش و میتونن درباره همه چی صحبت کنن :D:D
بزودی عنوان تاپیک به بحث و گفتگو با Business plan عوض میشه دی

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
تا حالا کسی با پارس دیتا کار کرده ؟ کیفیت سرورشون چطوره؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
تا حالا کسی با پارس دیتا کار کرده ؟ کیفیت سرورشون چطوره؟
من کار کردم. دامین رایگان قرار بود بدن ندادن همون سرویس های پولی هم برای نقض قوانین بسته میشدن. از آذرآنلاین هم بدرتره اونجا

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اقا این عن بازی جدید گوگل چیه میاره از خودش یه متن به اخر تاتیتل صفحه تو نتایج اضافه میکنه چیه ؟ برا همه اضافه نمیکنه فقط می ..نه به تایتل ما
یه اسکرین شات بزار

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اقا این عن بازی جدید گوگل چیه میاره از خودش یه متن به اخر تاتیتل صفحه تو نتایج اضافه میکنه چیه ؟ برا همه اضافه نمیکنه فقط می ..نه به تایتل ما
این کارو تقریبا یکساله که داره انجام میده
و به این صورته که قوی ترین انکور تکست سایت رو پیدا میکنه و به اکثر عنوان ها اضافه میکنه
انکور تکست = متن لنگر (متنی که لینک میشه)

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
این کارو تقریبا یکساله که داره انجام میده
و به این صورته که قوی ترین انکور تکست سایت رو پیدا میکنه و به اکثر عنوان ها اضافه میکنه
انکور تکست = متن لنگر (متنی که لینک میشه)
برای همه اینکارو نمیکنه من هر چی پست میزنم تو نتایج جستجو اون کلمه رو اضافه میکنه به اخر تایتلم

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
برای همه اینکارو نمیکنه من هر چی پست میزنم تو نتایج جستجو اون کلمه رو اضافه میکنه به اخر تایتلم
آره درسته
اتفاقا برای سایت هایی این کارو میکنه که از نظر سئو خوب هستن

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
قبل اینکه برم خدمت کلی استرس داشتم
این فک و فامیلامونم میومدن از خاطرات سربازی ۴۰ سال پیششون تعریف میکردن
گفتم ای بابام هی دوسال بایس گشنه و تشنه مث سگ کار کنم،نمیرم اصن ولش کن.
رفتیم شب اول کوبیده بهمون دادن و عصرش چایی نبات و کیک و پذیرایی و فلان
یه چند روزی گذشت دیدیم نه بابا سربازی اونجوریام که میگن نیس.
.ارشدا و فرماندها اکثرا رفاقتی برخورد می‌کردند از آش و بی غذاییم خبری نبود،کوبیده و جوجه و عدس پلو و قیمه و قرمه سبزی صبحونه هم خامه و پنیر و خرما و چایی و..
منتها مرض دارن یه عده میخوان تو دل آدمو خالی کنن خاطره میگن ده تا میذارن روش
یه بیست دقیقه پای حرفش بشینی دیگه میرسه به کتک کاری با فرمانده کل ارتش و پرسنل وزارت دفاع و...
البته من درک میکنما،موقع توالت شستن و نگهبانی دادن،فکرت خیلی جاها می‌ره و خیلی برنامه ریزیا میکنه!!!!!!
بعد خدمت میای اون افکار رو بازگو میکنی
خدایی کجا خدمت کردی ؟
ارشدا و فرماندها اکثرا رفاقتی برخورد می‌کردند!!!!!!!!! اراشد توی ظهر تیر ماه شنا میبردن روی اسفالت فرمانده هم اصلا هیچی نگم بهتره اون وقت میگن چرت میگه
فقط اگر کسی از اشناهات اموزشی دژبان ارتش پادگان کهریزک بوده و یا توی اون پادگان خدمت میکرده برو ازش بپرس علی شاکرمی با سربازاش چطور رفتار می کرده
------------------
در مورد دوستانی هم که گفتن دی وی دی و .... یگان راهنمایی رانندگی مرکز دژبان ارتش (خیابان جمالزاده ) توی بازدید سرهنگ از اسایشگاه از یکی از سرباز ها گوشی گرفت یک ماه زندان براش نوشت (سرباز روز اخرش بود بد به F... رفت)
ادرس دادم که نگید داره خیال بافی می کنه برید بپرسید اگر شک دارید
-------------------------------------------
من که کلا سه ماه رفتم و این ها بود + چند تا چیز دیگه که نگم بهتره :general208: اونایی که 2 سال رفتن و میگن هیچ خبری نبوده :eek::eek: نمی دونم شاید هر جایی قانون های خاص خودش را داره

Last edited:

kingof

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
به نظر شما بهترین سیستم کسب درامد کلیکی کدام سیستم هست؟
لطفا سیستمی معرفی کنید که تعداد کلیک ها را بدرستی بشماره و در نسخه موبایل هم پس از کلیک بروی بنر از بازدیده کننده مجددا سوال نکنه که مطمئن هستید که این تبلیغ میخوای بازکنی!!!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
کسی برنامه ای داره برای جواب دادن به سوال های امنیتی؟! جدیدا کپچا دیگه نمیزارن فقط سوال میزارن اون هم به زبون محاوره ای! قبلا راحت کد کپچا میزدم الان دیگه نمیشه، روبات خوب سراغ ندارید؟ دارن اعصابمو خورد میکنن نون من رو آجر کردن اگر وضع همین باشه باید به همشون اتک دیداس بزنم دیگه مانع جلوی رام نزارن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
سلام دوستان
به نظر شما بهترین سیستم کسب درامد کلیکی کدام سیستم هست؟
لطفا سیستمی معرفی کنید که تعداد کلیک ها را بدرستی بشماره و در نسخه موبایل هم پس از کلیک بروی بنر از بازدیده کننده مجددا سوال نکنه که مطمئن هستید که این تبلیغ میخوای بازکنی!!!
صبا ویژن خوبه ولی زمان ثبت نام تایید سایت برای من حدود یک ماهی طول کشید!! پرداختی هم شاید بیشتر طول بکشه

بالا