• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
صبا ویژن خوبه ولی زمان ثبت نام تایید سایت برای من حدود یک ماهی طول کشید!! پرداختی هم شاید بیشتر طول بکشه

سایت من یک روزه فعال کردن
تیکت هارو هم کم و بیش خوب جواب میدن
حتی به من واسه قوانین و جایگاه بنر ها هم تیکت دادن..اصلاح کن و مسدودم نکردن
بعد گفتم کجا بذارم بنر ها رو؟
زنگ زدن تلفنی راهنمایی کردن
----------------------------------------------------
هر هفته شنبه ها..درآمدت به اعتبارت افزوده میشه/ و وقتی 150 تومن شد اعتبارت میتونی درخواست واریز بدی

معمولا شنبه درخواست بدی..سه شنبه یا چهارشنبه واریز میشه به حسابت (البته اگه تعطیلی نباشه)

kingof

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صبا ویژن خوبه ولی زمان ثبت نام تایید سایت برای من حدود یک ماهی طول کشید!! پرداختی هم شاید بیشتر طول بکشه
خودم نزدیک چندین ساله با سیستم های زیادی کارکردم و بنظرم بهترین سیستم هم از نظر پرداختی و هم شمارش صبا ویژن هست وتعداد شمارش ها دو سه برابر سایر سیستم ها هست ولی میخوام در کنار صبا ویژن از سیستم دیگه هم استفاده کنم.

kingof

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت من یک روزه فعال کردن
تیکت هارو هم کم و بیش خوب جواب میدن
حتی به من واسه قوانین و جایگاه بنر ها هم تیکت دادن..اصلاح کن و مسدودم نکردن
بعد گفتم کجا بذارم بنر ها رو؟
زنگ زدن تلفنی راهنمایی کردن
----------------------------------------------------
هر هفته شنبه ها..درآمدت به اعتبارت افزوده میشه/ و وقتی 150 تومن شد اعتبارت میتونی درخواست واریز بدی

معمولا شنبه درخواست بدی..سه شنبه یا چهارشنبه واریز میشه به حسابت (البته اگه تعطیلی نباشه)
منم هر هفته درخواست میدم و بسرعت تسویه حساب میکنند و راضی هستم.اگر سیستم دیگه در حد صباویژن سراغ دارید معرفی کنید

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
چطور میشه کاری کرد که برای هر صفحه یه استایل جداگونه داشته باشیم که دیگه نخواد همه رو بریزیم توی style.css
از اونجایی که این فایل توی هدر معرفی میشه، راهی نیست که به وردپرس، جوملا یا غیره بفهمونیم که اگه ما فلان صفحه رو باز کردیم فقط فایل استایل همون صفحه رو بیار
مثلا اگه وارد single شدیم، فقط استایل single.css رو بیاره
اینجوری اگه بخام همه رو بریزم توی یک یا دو فایل و همه رو توی هدر بزارم که حجم استایل زیاد میشه و هر صفحه فقط ۲۰ تا ۲۵ درصد استایل نیازه و مابقی بیخودی لود میشه
راه حلش چیه؟

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
فروش اینترنت نامحدود از مرداد ماه آغاز می‌شود

طبق اعلام وزیر ارتباطات از مردادماه امسال فروش اینترنت به صورت حجمی متوقف می‌شود و کاربران با خرید اشتراک ثابت می‌توانند به صورت نامحدود از اینترنت استفاده کنند./زومیت

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
چطور میشه کاری کرد که برای هر صفحه یه استایل جداگونه داشته باشیم که دیگه نخواد همه رو بریزیم توی style.css
از اونجایی که این فایل توی هدر معرفی میشه، راهی نیست که به وردپرس، جوملا یا غیره بفهمونیم که اگه ما فلان صفحه رو باز کردیم فقط فایل استایل همون صفحه رو بیار
اینجوری اگه بخام همه رو بریزم توی یک یا دو فایل و همه رو توی هدر بزارم که حجم استایل زیاد میشه و هر صفحه فقط ۲۰ تا ۲۵ درصد استایل نیازه و مابقی بیخودی لود میشه
راه حلش چیه؟
وردپرس خودش اوتوماتیک به Body هر برگه یه سری کلاس اختصاص میده
مثلا Body توی صفحه سینگل اینطوری :
<body class="rtl post-template-default single single-post single-format-standard logged-in admin-bar customize-support">
بعد تو با همین کلاس ها میتونی کدهاتو متمایز کنی
مثلا اگه یه کلاس عمومی به نام .widget داری، میتونی اینطوری بنویسی body.single .widget و تغییرات مخصوص صفحه سینگل رو توش بدی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
طبق اعلام وزیر ارتباطات از مردادماه امسال فروش اینترنت به صورت حجمی متوقف می‌شود و کاربران با خرید اشتراک ثابت می‌توانند به صورت نامحدود از اینترنت استفاده کنند./زومیت
TD LTE هم زده نامحدود میشه! ولی فکر کنم همش دروغ باشه شاید منظورش اینترنت ملی نامحدود باشه نه اینترنت اصلی :-/

Watch171

Registered User
لایک‌ها
166
بچه ها کد پاپ اپ پشت صفحه 24 ساعت یکبار دارید ؟

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
واقعا باورم شد که راست میگی
امروز رفتم **** وظیفه یه صحنه ای دیدم حیرت زده شدم! دو تا سرباز داشتن DVD سریال کره ای به هم میدادن و از فیلمی که دیشب دیده بودن تعریف میکردن!!!! اون هم چه سربازی، کسی که زمان ورود حتی جفت جیب پشتی تا وسط رو بازرسی میکرد!
سرباز هایی که مال اون شهر و بومی هم نیستن که شب برگردن خونشون، دم و دستگاه پخش DVD از کجا آوردن؟!!

قبل اینکه برم خدمت کلی استرس داشتم
این فک و فامیلامونم میومدن از خاطرات سربازی ۴۰ سال پیششون تعریف میکردن
گفتم ای بابام هی دوسال بایس گشنه و تشنه مث سگ کار کنم،نمیرم اصن ولش کن.
رفتیم شب اول کوبیده بهمون دادن و عصرش چایی نبات و کیک و پذیرایی و فلان
یه چند روزی گذشت دیدیم نه بابا سربازی اونجوریام که میگن نیس.
.ارشدا و فرماندها اکثرا رفاقتی برخورد می‌کردند از آش و بی غذاییم خبری نبود،کوبیده و جوجه و عدس پلو و قیمه و قرمه سبزی صبحونه هم خامه و پنیر و خرما و چایی و..
منتها مرض دارن یه عده میخوان تو دل آدمو خالی کنن خاطره میگن ده تا میذارن روش
یه بیست دقیقه پای حرفش بشینی دیگه میرسه به کتک کاری با فرمانده کل ارتش و پرسنل وزارت دفاع و...
البته من درک میکنما،موقع توالت شستن و نگهبانی دادن،فکرت خیلی جاها می‌ره و خیلی برنامه ریزیا میکنه!!!!!!
بعد خدمت میای اون افکار رو بازگو میکنی
من پدافند هوایی بودم آموزشی هم سمنان اکثر اوقات غذا به اندازه ی کافی نمی دادند و مجبور بودی کنارش ساقه طلایی هم بگیری
نحوه آموزش راحت بود ولی در یگان سخت بود توی افسریه بود یگانم ولی قوانین و سیستم اونجا اصلاً خوب نبود
در کل پدافند هوایی جای مناسبی برای خدمت نبود.
آذر آنلاین هم از نظر دامنه ir من راضی هستم.

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
راه حلش چیه؟
برای این کار میتونید هدر سایت را از صفحه ای که لازم دارید حذف کنید و یک هدر جدید اضافه کنید که حاوی single.css باشه

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
TD LTE هم زده نامحدود میشه! ولی فکر کنم همش دروغ باشه شاید منظورش اینترنت ملی نامحدود باشه نه اینترنت اصلی :-/
وایمکس ایرانسل هم خودشو کشت اینقدر اس زد بهم تعویض رایگان مودم وایمکس با مودم TD lte
بعدا میری میبنیی زوری باید بسته بگیری که حدودا 50 ت میشه :|

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اره
میخوام همون انگلیسی باشه
چکار کنم ؟
سفارشی کردم بهم ریخت
برو توی تنظیمات -> پیوندهای یکتا
از اونجا پیوندهای یکتای محصول رو بذاری رو "پایگاه سفارشی"
و توی کادر رو به رویی هم بنویس "/product/" درست میشه

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

به هیچ وجه من الوجوه ممکن نیست.
مثل ارزان شدن قیمت نت هستش که هر روز میگن قیمت نصف شد و فلان شد و بهمان ولی خب به عینه قابل رویت نیست

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
@Hamid2day آقا نیستی ؟
بعد میگیم پارتی بازیه و فلان مدیر این کارو میکنه میگین نه نه نه نگو جیزه :|
هرچی تاپیک تازه میزنیم حذف میشه
اینم آخریشه :

https://forum.persiantools.com/thre...با-10-هزار-تومان-تخفیف-به-مدت-محدود-_.875052/
یعنی انقد به اون طرفی که پاک میکنه فشار وارد مبشه ؟
خب حداقل طرف بگه کیه بخدا حضوری میرم اونجاشو فوت میکنم نسوزه :|
بحث حذف کردن نیست بعضی کارا توهین به شعور آدمه :|

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
راه حلش چیه؟
تو وردپرس شما تو هدر یه شرط میزاری قبل فراخوانی css به این صورت
PHP:
if (is_home()) {
 <link rel="stylesheet" media="screen" type="text/css" href="/style.css">
 }elseif (is_404()) {
 <link rel="stylesheet" media="screen" type="text/css" href="/style2.css">
} elseif (is_category()) {
 <link rel="stylesheet" media="screen" type="text/css" href="/style3.css">
} elseif ( is_single()){
 <link rel="stylesheet" media="screen" type="text/css" href="/style4.css">
}

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

براي همه شركتها يا فقط مخابرات؟

بالا